II liga wojewódzka C2 Trampkarz "wiosna" Grupa płd.

Data aktualizacji: 2017-05-30 05:30:05

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 BBTS PODBESKIDZIE 11 33 11 0 0 71:4
2 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 11 27 9 0 2 52:14
3 KP LUKAM SKOCZÓW 11 18 5 3 3 28:25
4 MKS ISKRA PSZCZYNA 11 16 5 1 5 22:23
5 RKP ROW RYBNIK 11 15 4 3 4 16:22
6 SP MOSiR JASTRZĘBIE 10 9 3 0 7 23:37
7 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 11 5 1 2 8 8:43
8 KS GOSŁAW JEDŁOWNIK 10 1 0 1 9 7:59

Ostatnia kolejka (11) rozgrywek w sezonie 2016/2017

41 SP MOSiR JASTRZĘBIE KS GOSŁAW JEDŁOWNIK 2017-05-27 13:00 :
42 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA KP LUKAM SKOCZÓW 2017-05-26 09:30 3:1
43 MKS ISKRA PSZCZYNA BBTS PODBESKIDZIE 2017-05-27 11:00 1:2
44 RKP ROW RYBNIK UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 2017-05-27 09:00 1:0

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 BBTS PODBESKIDZIE KS GOSŁAW JEDŁOWNIK 2017-03-18 09:00 11:0
2 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE KP LUKAM SKOCZÓW 2017-03-18 11:00 0:4
3 RKP ROW RYBNIK SP MOSiR JASTRZĘBIE 2017-03-18 11:00 0:3
4 MKS ISKRA PSZCZYNA BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 2017-03-18 11:00 0:3
Kolejka 2
5 KS GOSŁAW JEDŁOWNIK BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 2017-04-05 17:00 1:12
6 SP MOSiR JASTRZĘBIE MKS ISKRA PSZCZYNA 2017-03-25 11:00 0:1
7 KP LUKAM SKOCZÓW RKP ROW RYBNIK 2017-03-25 11:00 3:3
8 BBTS PODBESKIDZIE UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 2017-03-25 09:00 7:0
Kolejka 3
9 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE KS GOSŁAW JEDŁOWNIK 2017-04-01 11:00 1:1
10 RKP ROW RYBNIK BBTS PODBESKIDZIE 2017-04-01 11:00 0:3
11 MKS ISKRA PSZCZYNA KP LUKAM SKOCZÓW 2017-04-01 09:00 2:1
12 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA SP MOSiR JASTRZĘBIE 2017-04-01 11:00 6:1
Kolejka 4
13 KS GOSŁAW JEDŁOWNIK SP MOSiR JASTRZĘBIE 2017-04-09 11:00 3:5
14 KP LUKAM SKOCZÓW BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 2017-04-08 11:00 4:1
15 BBTS PODBESKIDZIE MKS ISKRA PSZCZYNA 2017-04-09 09:00 7:0
16 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE RKP ROW RYBNIK 2017-04-08 11:30 1:1
Kolejka 5
17 RKP ROW RYBNIK KS GOSŁAW JEDŁOWNIK 2017-05-10 18:00 2:0
18 MKS ISKRA PSZCZYNA UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 2017-04-25 16:00 6:0
19 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA BBTS PODBESKIDZIE 2017-05-17 13:30 2:5
20 SP MOSiR JASTRZĘBIE KP LUKAM SKOCZÓW 2017-04-19 17:30 5:6
Kolejka 6
21 KP LUKAM SKOCZÓW KS GOSŁAW JEDŁOWNIK 2017-04-22 10:00 3:0
22 BBTS PODBESKIDZIE SP MOSiR JASTRZĘBIE 2017-04-23 12:00 8:1
23 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 2017-04-22 09:00 4:0
24 RKP ROW RYBNIK MKS ISKRA PSZCZYNA 2017-04-22 11:00 4:2
Kolejka 7
25 MKS ISKRA PSZCZYNA KS GOSŁAW JEDŁOWNIK 2017-04-29 11:00 4:1
26 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA RKP ROW RYBNIK 2017-04-29 09:00 4:1
27 SP MOSiR JASTRZĘBIE UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 2017-04-29 11:00 7:0
28 KP LUKAM SKOCZÓW BBTS PODBESKIDZIE 2017-04-29 11:00 0:9
Kolejka 8
29 KS GOSŁAW JEDŁOWNIK BBTS PODBESKIDZIE 2017-05-07 11:00 0:7
30 KP LUKAM SKOCZÓW UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 2017-05-06 09:00 4:0
31 SP MOSiR JASTRZĘBIE RKP ROW RYBNIK 2017-05-05 17:00 1:4
32 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA MKS ISKRA PSZCZYNA 2017-05-06 11:00 3:1
Kolejka 9
33 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA KS GOSŁAW JEDŁOWNIK 2017-05-13 12:00 8:0
34 MKS ISKRA PSZCZYNA SP MOSiR JASTRZĘBIE 2017-05-13 11:00 3:0
35 RKP ROW RYBNIK KP LUKAM SKOCZÓW 2017-05-13 09:00 0:0
36 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE BBTS PODBESKIDZIE 2017-05-13 09:00 0:7
Kolejka 10
37 KS GOSŁAW JEDŁOWNIK UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 2017-05-21 11:00 1:6
38 BBTS PODBESKIDZIE RKP ROW RYBNIK 2017-05-20 12:00 5:0
39 KP LUKAM SKOCZÓW MKS ISKRA PSZCZYNA 2017-05-20 09:30 2:2
40 SP MOSiR JASTRZĘBIE BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 2017-05-20 11:00 0:6
Kolejka 11
41 SP MOSiR JASTRZĘBIE KS GOSŁAW JEDŁOWNIK 2017-05-27 13:00 :
42 BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA KP LUKAM SKOCZÓW 2017-05-26 09:30 3:1
43 MKS ISKRA PSZCZYNA BBTS PODBESKIDZIE 2017-05-27 11:00 1:2
44 RKP ROW RYBNIK UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 2017-05-27 09:00 1:0
Kolejka 12
45 KS GOSŁAW JEDŁOWNIK RKP ROW RYBNIK 2017-06-03 11:00 -:-
46 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE MKS ISKRA PSZCZYNA 2017-06-03 11:00 -:-
47 BBTS PODBESKIDZIE BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 2017-06-03 08:30 -:-
48 KP LUKAM SKOCZÓW SP MOSiR JASTRZĘBIE 2017-06-03 11:00 -:-
Kolejka 13
49 KS GOSŁAW JEDŁOWNIK KP LUKAM SKOCZÓW 2017-06-10 11:00 -:-
50 SP MOSiR JASTRZĘBIE BBTS PODBESKIDZIE 2017-06-10 11:00 -:-
51 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 2017-06-10 11:00 -:-
52 MKS ISKRA PSZCZYNA RKP ROW RYBNIK 2017-06-10 11:00 -:-
Kolejka 14
53 KS GOSŁAW JEDŁOWNIK MKS ISKRA PSZCZYNA 2017-06-17 11:00 -:-
54 RKP ROW RYBNIK BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA 2017-06-17 11:00 -:-
55 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE SP MOSiR JASTRZĘBIE 2017-06-07 18:00 -:-
56 BBTS PODBESKIDZIE KP LUKAM SKOCZÓW 2017-06-17 11:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam