II liga wojewódzka C1 Trampkarz "wiosna" Grupa płd.

Data aktualizacji: 2017-05-27 19:20:03

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 TYSKI SPORT S.A. 10 27 9 0 1 44:10
2 RKP ROW RYBNIK 10 27 9 0 1 33:7
3 BBTS PODBESKIDZIE 10 17 5 2 3 22:18
4 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 10 15 5 0 5 18:22
5 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 10 13 4 1 5 18:27
6 KS UNIA RACIBÓRZ 10 10 3 1 6 16:23
7 KP BESKID SKOCZÓW 10 9 3 0 7 18:24
8 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE 10 0 0 0 10 14:52

Ostatnia kolejka (10) rozgrywek w sezonie 2016/2017

37 TYSKI SPORT S.A. LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE 2017-05-21 13:00 11:0
38 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA RKP ROW RYBNIK 2017-05-20 09:00 2:5
39 BBTS PODBESKIDZIE KS UNIA RACIBÓRZ 2017-05-21 13:30 3:1
40 KP BESKID SKOCZÓW UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 2017-05-21 12:00 0:1

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA TYSKI SPORT S.A. 2017-03-19 10:30 3:0
2 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE BBTS PODBESKIDZIE 2017-03-19 11:00 2:3
3 RKP ROW RYBNIK KP BESKID SKOCZÓW 2017-03-19 11:00 3:1
4 KS UNIA RACIBÓRZ UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 2017-03-19 11:00 2:0
Kolejka 2
5 TYSKI SPORT S.A. UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 2017-03-26 13:00 7:2
6 KP BESKID SKOCZÓW KS UNIA RACIBÓRZ 2017-03-26 09:00 2:1
7 BBTS PODBESKIDZIE RKP ROW RYBNIK 2017-03-26 09:00 1:3
8 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE 2017-03-25 11:00 2:1
Kolejka 3
9 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE TYSKI SPORT S.A. 2017-04-02 11:00 3:4
10 RKP ROW RYBNIK BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 2017-04-02 11:00 6:0
11 KS UNIA RACIBÓRZ BBTS PODBESKIDZIE 2017-04-02 11:00 1:1
12 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE KP BESKID SKOCZÓW 2017-04-02 11:00 2:0
Kolejka 4
13 TYSKI SPORT S.A. KP BESKID SKOCZÓW 2017-04-09 11:00 7:0
14 BBTS PODBESKIDZIE UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 2017-04-09 09:00 3:0
15 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA KS UNIA RACIBÓRZ 2017-04-09 11:00 4:1
16 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE RKP ROW RYBNIK 2017-04-09 11:00 0:5
Kolejka 5
17 RKP ROW RYBNIK TYSKI SPORT S.A. 2017-05-18 18:00 1:2
18 KS UNIA RACIBÓRZ LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE 2017-05-18 18:00 2:1
19 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 2017-05-17 18:00 3:0
20 KP BESKID SKOCZÓW BBTS PODBESKIDZIE 2017-05-16 17:00 1:2
Kolejka 6
21 TYSKI SPORT S.A. BBTS PODBESKIDZIE 2017-04-23 11:00 4:0
22 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA KP BESKID SKOCZÓW 2017-04-27 17:00 1:5
23 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 2017-04-26 17:00 1:5
24 RKP ROW RYBNIK KS UNIA RACIBÓRZ 2017-04-23 11:00 3:1
Kolejka 7
25 KS UNIA RACIBÓRZ TYSKI SPORT S.A. 2017-05-25 18:00 0:3
26 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE RKP ROW RYBNIK 2017-04-30 11:00 0:3
27 KP BESKID SKOCZÓW LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE 2017-05-23 18:00 8:2
28 BBTS PODBESKIDZIE BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 2017-05-09 16:00 1:1
Kolejka 8
29 TYSKI SPORT S.A. BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 2017-05-07 13:00 3:1
30 BBTS PODBESKIDZIE LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE 2017-05-07 10:00 8:2
31 KP BESKID SKOCZÓW RKP ROW RYBNIK 2017-05-07 12:00 0:1
32 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE KS UNIA RACIBÓRZ 2017-05-07 11:00 5:3
Kolejka 9
33 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE TYSKI SPORT S.A. 2017-05-13 18:00 0:3
34 KS UNIA RACIBÓRZ KP BESKID SKOCZÓW 2017-05-14 09:00 4:1
35 RKP ROW RYBNIK BBTS PODBESKIDZIE 2017-05-13 09:00 3:0
36 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 2017-05-14 11:00 2:4
Kolejka 10
37 TYSKI SPORT S.A. LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE 2017-05-21 13:00 11:0
38 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA RKP ROW RYBNIK 2017-05-20 09:00 2:5
39 BBTS PODBESKIDZIE KS UNIA RACIBÓRZ 2017-05-21 13:30 3:1
40 KP BESKID SKOCZÓW UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 2017-05-21 12:00 0:1
Kolejka 11
41 KP BESKID SKOCZÓW TYSKI SPORT S.A. 2017-06-08 18:00 -:-
42 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE BBTS PODBESKIDZIE 2017-05-28 09:00 -:-
43 KS UNIA RACIBÓRZ BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 2017-05-28 09:00 -:-
44 RKP ROW RYBNIK LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE 2017-05-28 11:00 -:-
Kolejka 12
45 TYSKI SPORT S.A. RKP ROW RYBNIK 2017-06-04 11:00 -:-
46 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE KS UNIA RACIBÓRZ 2017-06-04 11:00 -:-
47 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 2017-06-15 09:00 -:-
48 BBTS PODBESKIDZIE KP BESKID SKOCZÓW 2017-06-04 10:00 -:-
Kolejka 13
49 BBTS PODBESKIDZIE TYSKI SPORT S.A. 2017-06-11 11:00 -:-
50 KP BESKID SKOCZÓW BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 2017-06-11 11:00 -:-
51 UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE 2017-05-31 17:30 -:-
52 KS UNIA RACIBÓRZ RKP ROW RYBNIK 2017-06-11 11:00 -:-
Kolejka 14
53 TYSKI SPORT S.A. KS UNIA RACIBÓRZ 2017-06-18 11:00 -:-
54 RKP ROW RYBNIK UMKS TRÓJKA CZECHOWICE-DZIEDZICE 2017-06-18 11:00 -:-
55 LKS NAPRZÓD CZYŻOWICE KP BESKID SKOCZÓW 2017-06-18 11:00 -:-
56 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA BBTS PODBESKIDZIE 2017-06-07 09:30 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam