II liga wojewódzka C1 Trampkarz "wiosna" Grupa płn.

Data aktualizacji: 2017-04-26 00:00:05

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 ORBITA BUKOWNO 4 12 4 0 0 9:2
2 SKS GWAREK ZABRZE 4 12 4 0 0 15:2
3 GKS PIAST S.A. GLIWICE 5 12 4 0 1 8:2
4 UKS RUCH RADZIONKÓW 4 6 2 0 2 6:4
5 UKS RUCH CHORZÓW 5 6 2 0 3 8:12
6 GLKS GMINA KŁOMNICE 5 4 1 1 3 8:11
7 KS SKRA CZĘSTOCHOWA 6 3 1 0 5 5:17
8 TS POLONIA BYTOM 5 1 0 1 4 4:13

Ostatnia kolejka (6) rozgrywek w sezonie 2016/2017

21 GLKS GMINA KŁOMNICE UKS RUCH RADZIONKÓW 2017-04-23 11:00 :
22 ORBITA BUKOWNO TS POLONIA BYTOM 2017-04-23 11:00 3:1
23 SKS GWAREK ZABRZE UKS RUCH CHORZÓW 2017-04-23 10:00 5:0
24 KS SKRA CZĘSTOCHOWA GKS PIAST S.A. GLIWICE 2017-04-23 12:00 1:2

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 ORBITA BUKOWNO GLKS GMINA KŁOMNICE 2017-03-19 11:00 2:0
2 SKS GWAREK ZABRZE UKS RUCH RADZIONKÓW 2017-03-19 11:00 2:1
3 KS SKRA CZĘSTOCHOWA TS POLONIA BYTOM 2017-03-19 12:00 3:0
4 GKS PIAST S.A. GLIWICE UKS RUCH CHORZÓW 2017-03-17 12:00 3:0
Kolejka 2
5 GLKS GMINA KŁOMNICE UKS RUCH CHORZÓW 2017-03-26 11:00 1:4
6 TS POLONIA BYTOM GKS PIAST S.A. GLIWICE 2017-03-25 09:00 0:2
7 UKS RUCH RADZIONKÓW KS SKRA CZĘSTOCHOWA 2017-03-26 10:30 3:0
8 ORBITA BUKOWNO SKS GWAREK ZABRZE 2017-05-11 16:00 -:-
Kolejka 3
9 SKS GWAREK ZABRZE GLKS GMINA KŁOMNICE 2017-04-02 10:00 3:1
10 KS SKRA CZĘSTOCHOWA ORBITA BUKOWNO 2017-04-02 12:00 1:3
11 GKS PIAST S.A. GLIWICE UKS RUCH RADZIONKÓW 2017-04-01 11:00 1:0
12 UKS RUCH CHORZÓW TS POLONIA BYTOM 2017-04-01 09:00 3:1
Kolejka 4
13 GLKS GMINA KŁOMNICE TS POLONIA BYTOM 2017-04-09 11:00 2:2
14 UKS RUCH RADZIONKÓW UKS RUCH CHORZÓW 2017-04-09 11:00 2:1
15 ORBITA BUKOWNO GKS PIAST S.A. GLIWICE 2017-04-09 11:00 1:0
16 SKS GWAREK ZABRZE KS SKRA CZĘSTOCHOWA 2017-04-09 12:15 5:0
Kolejka 5
17 KS SKRA CZĘSTOCHOWA GLKS GMINA KŁOMNICE 2017-04-20 17:30 0:4
18 GKS PIAST S.A. GLIWICE SKS GWAREK ZABRZE 2017-05-24 18:00 -:-
19 UKS RUCH CHORZÓW ORBITA BUKOWNO 2017-05-24 18:00 -:-
20 TS POLONIA BYTOM UKS RUCH RADZIONKÓW 2017-05-24 18:00 -:-
Kolejka 6
21 GLKS GMINA KŁOMNICE UKS RUCH RADZIONKÓW 2017-04-23 11:00 :
22 ORBITA BUKOWNO TS POLONIA BYTOM 2017-04-23 11:00 3:1
23 SKS GWAREK ZABRZE UKS RUCH CHORZÓW 2017-04-23 10:00 5:0
24 KS SKRA CZĘSTOCHOWA GKS PIAST S.A. GLIWICE 2017-04-23 12:00 1:2
Kolejka 7
25 GKS PIAST S.A. GLIWICE GLKS GMINA KŁOMNICE 2017-04-29 09:30 -:-
26 UKS RUCH CHORZÓW KS SKRA CZĘSTOCHOWA 2017-04-29 09:00 -:-
27 SKS GWAREK ZABRZE TS POLONIA BYTOM 2017-04-30 11:00 -:-
28 UKS RUCH RADZIONKÓW ORBITA BUKOWNO 2017-04-30 09:00 -:-
Kolejka 8
29 GLKS GMINA KŁOMNICE ORBITA BUKOWNO 2017-05-07 11:00 -:-
30 UKS RUCH RADZIONKÓW SKS GWAREK ZABRZE 2017-05-07 10:30 -:-
31 TS POLONIA BYTOM KS SKRA CZĘSTOCHOWA 2017-05-07 11:00 -:-
32 UKS RUCH CHORZÓW GKS PIAST S.A. GLIWICE 2017-05-09 17:00 -:-
Kolejka 9
33 UKS RUCH CHORZÓW GLKS GMINA KŁOMNICE 2017-05-13 09:00 -:-
34 GKS PIAST S.A. GLIWICE TS POLONIA BYTOM 2017-05-13 11:00 -:-
35 KS SKRA CZĘSTOCHOWA UKS RUCH RADZIONKÓW 2017-05-14 12:00 -:-
36 SKS GWAREK ZABRZE ORBITA BUKOWNO 2017-05-14 10:00 -:-
Kolejka 10
37 GLKS GMINA KŁOMNICE SKS GWAREK ZABRZE 2017-05-18 16:00 -:-
38 ORBITA BUKOWNO KS SKRA CZĘSTOCHOWA 2017-05-21 11:00 -:-
39 UKS RUCH RADZIONKÓW GKS PIAST S.A. GLIWICE 2017-05-21 10:30 -:-
40 TS POLONIA BYTOM UKS RUCH CHORZÓW 2017-05-21 11:00 -:-
Kolejka 11
41 TS POLONIA BYTOM GLKS GMINA KŁOMNICE 2017-05-28 11:00 -:-
42 UKS RUCH CHORZÓW UKS RUCH RADZIONKÓW 2017-05-27 09:00 -:-
43 GKS PIAST S.A. GLIWICE ORBITA BUKOWNO 2017-05-27 11:00 -:-
44 KS SKRA CZĘSTOCHOWA SKS GWAREK ZABRZE 2017-05-28 12:00 -:-
Kolejka 12
45 GLKS GMINA KŁOMNICE KS SKRA CZĘSTOCHOWA 2017-06-04 11:00 -:-
46 SKS GWAREK ZABRZE GKS PIAST S.A. GLIWICE 2017-06-04 10:00 -:-
47 ORBITA BUKOWNO UKS RUCH CHORZÓW 2017-06-04 11:00 -:-
48 UKS RUCH RADZIONKÓW TS POLONIA BYTOM 2017-06-04 11:00 -:-
Kolejka 13
49 UKS RUCH RADZIONKÓW GLKS GMINA KŁOMNICE 2017-06-11 11:00 -:-
50 TS POLONIA BYTOM ORBITA BUKOWNO 2017-06-11 11:00 -:-
51 UKS RUCH CHORZÓW SKS GWAREK ZABRZE 2017-06-10 09:00 -:-
52 GKS PIAST S.A. GLIWICE KS SKRA CZĘSTOCHOWA 2017-06-11 11:00 -:-
Kolejka 14
53 GLKS GMINA KŁOMNICE GKS PIAST S.A. GLIWICE 2017-06-18 11:00 -:-
54 KS SKRA CZĘSTOCHOWA UKS RUCH CHORZÓW 2017-06-13 17:30 -:-
55 TS POLONIA BYTOM SKS GWAREK ZABRZE 2017-06-18 11:00 -:-
56 ORBITA BUKOWNO UKS RUCH RADZIONKÓW 2017-06-18 11:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam