Żywiec: IV liga okręgowa A1 Junior

Data aktualizacji: 2017-03-24 05:20:04

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 LKS KORBIELÓW 7 18 6 0 1 28:10
2 LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW 7 15 5 0 2 38:15
3 LKS SOKÓŁ SŁOTWINA 7 12 4 0 3 21:11
4 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA 7 12 4 0 3 23:21
5 LKS HALNY PRZYBORÓW 7 9 3 0 4 10:15
6 LKS SMREK ŚLEMIEŃ 7 7 2 1 4 15:22
7 LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA 7 6 2 0 5 10:23
8 LKS SOPOTNIA 7 4 1 1 5 17:45

Ostatnia kolejka (7) rozgrywek w sezonie 2016/2017

25 LKS SOKÓŁ SŁOTWINA LKS KORBIELÓW 2016-10-15 19:00 4:0
26 LKS SOPOTNIA LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA 2016-10-15 19:00 5:7
27 LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW LKS SMREK ŚLEMIEŃ 2016-10-15 19:00 5:2
28 LKS HALNY PRZYBORÓW LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA 2016-10-15 19:00 3:1

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA LKS SOKÓŁ SŁOTWINA 2016-09-03 19:00 0:3
2 LKS SMREK ŚLEMIEŃ LKS HALNY PRZYBORÓW 2016-09-03 19:00 0:3
3 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW 2016-09-03 19:00 3:2
4 LKS SOPOTNIA LKS KORBIELÓW 2016-09-03 19:00 0:10
Kolejka 2
5 LKS SMREK ŚLEMIEŃ LKS SOKÓŁ SŁOTWINA 2016-09-10 19:00 2:1
6 LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA 2016-09-10 19:00 0:3
7 LKS KORBIELÓW LKS HALNY PRZYBORÓW 2016-09-10 19:00 2:0
8 LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW LKS SOPOTNIA 2016-09-10 19:00 13:3
Kolejka 3
9 LKS SOKÓŁ SŁOTWINA LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA 2016-09-28 16:30 3:1
10 LKS KORBIELÓW LKS SMREK ŚLEMIEŃ 2016-09-17 19:00 6:1
11 LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA LKS SOPOTNIA 2016-09-17 19:00 6:3
12 LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW LKS HALNY PRZYBORÓW 2016-09-17 19:00 4:0
Kolejka 4
13 LKS HALNY PRZYBORÓW LKS SOKÓŁ SŁOTWINA 2016-09-24 19:00 2:1
14 LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA 2016-09-24 19:00 7:0
15 LKS SOPOTNIA LKS SMREK ŚLEMIEŃ 2016-09-24 19:00 2:2
16 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA LKS KORBIELÓW 2016-09-24 19:00 2:4
Kolejka 5
17 LKS SOKÓŁ SŁOTWINA LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW 2016-10-01 19:00 3:4
18 LKS HALNY PRZYBORÓW LKS SOPOTNIA 2016-10-01 19:00 1:2
19 LKS KORBIELÓW LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA 2016-10-01 19:00 2:0
20 LKS SMREK ŚLEMIEŃ LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA 2016-10-01 19:00 6:2
Kolejka 6
21 LKS SOPOTNIA LKS SOKÓŁ SŁOTWINA 2016-10-08 19:00 2:6
22 LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW LKS KORBIELÓW 2016-10-08 19:00 3:4
23 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA LKS HALNY PRZYBORÓW 2016-10-07 19:00 5:1
24 LKS SMREK ŚLEMIEŃ LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA 2016-10-08 19:00 2:3
Kolejka 7
25 LKS SOKÓŁ SŁOTWINA LKS KORBIELÓW 2016-10-15 19:00 4:0
26 LKS SOPOTNIA LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA 2016-10-15 19:00 5:7
27 LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW LKS SMREK ŚLEMIEŃ 2016-10-15 19:00 5:2
28 LKS HALNY PRZYBORÓW LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA 2016-10-15 19:00 3:1
Kolejka 8
1 LKS SOKÓŁ SŁOTWINA LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA 2017-04-22 12:00 -:-
2 LKS HALNY PRZYBORÓW LKS SMREK ŚLEMIEŃ 2017-04-22 12:00 -:-
3 LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA 2017-04-22 12:00 -:-
4 LKS KORBIELÓW LKS SOPOTNIA 2017-04-22 12:00 -:-
Kolejka 9
5 LKS SOKÓŁ SŁOTWINA LKS SMREK ŚLEMIEŃ 2017-04-29 12:00 -:-
6 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA 2017-04-29 12:00 -:-
7 LKS HALNY PRZYBORÓW LKS KORBIELÓW 2017-04-29 12:00 -:-
8 LKS SOPOTNIA LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW 2017-04-29 12:00 -:-
Kolejka 10
9 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA LKS SOKÓŁ SŁOTWINA 2017-05-03 12:00 -:-
10 LKS SMREK ŚLEMIEŃ LKS KORBIELÓW 2017-05-03 12:00 -:-
11 LKS SOPOTNIA LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA 2017-05-03 12:00 -:-
12 LKS HALNY PRZYBORÓW LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW 2017-05-03 12:00 -:-
Kolejka 11
13 LKS SOKÓŁ SŁOTWINA LKS HALNY PRZYBORÓW 2017-05-06 12:00 -:-
14 LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW 2017-05-06 12:00 -:-
15 LKS SMREK ŚLEMIEŃ LKS SOPOTNIA 2017-05-06 12:00 -:-
16 LKS KORBIELÓW LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA 2017-05-06 12:00 -:-
Kolejka 12
17 LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW LKS SOKÓŁ SŁOTWINA 2017-05-13 12:00 -:-
18 LKS SOPOTNIA LKS HALNY PRZYBORÓW 2017-05-13 12:00 -:-
19 LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA LKS KORBIELÓW 2017-05-13 12:00 -:-
20 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA LKS SMREK ŚLEMIEŃ 2017-05-13 12:00 -:-
Kolejka 13
21 LKS SOKÓŁ SŁOTWINA LKS SOPOTNIA 2017-05-20 12:00 -:-
22 LKS KORBIELÓW LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW 2017-05-20 12:00 -:-
23 LKS HALNY PRZYBORÓW LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA 2017-05-20 12:00 -:-
24 LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA LKS SMREK ŚLEMIEŃ 2017-05-20 12:00 -:-
Kolejka 14
25 LKS KORBIELÓW LKS SOKÓŁ SŁOTWINA 2017-05-27 12:00 -:-
26 LKS PEWEL ŚLEMIEŃSKA LKS SOPOTNIA 2017-05-27 12:00 -:-
27 LKS SMREK ŚLEMIEŃ LKS MAGÓRKA CZERNICHÓW 2017-05-27 12:00 -:-
28 LKS BABIA GÓRA KOSZARAWA LKS HALNY PRZYBORÓW 2017-05-27 12:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam