Lubliniec: B1 Junior Młodszy

Data aktualizacji: 2017-05-25 20:00:05

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY 13 36 12 0 1 82:15
2 UNIA KALETY 13 25 8 1 4 34:39
3 SIERAKÓW ŚLĄSKI 13 25 8 1 4 53:20
4 VICTORIA STRZEBIŃ 12 22 7 1 4 38:29
5 MECHANIK KOCHCICE 12 21 7 0 5 31:24
6 LISWARTA LISÓW 12 18 6 0 6 33:29
7 ŻWIREX HADRA 12 17 5 2 5 38:31
8 ŚLĄSK KOSZĘCIN 14 15 5 0 9 29:66
9 DRAGON RUSINOWICE 12 7 2 1 9 15:49
10 ORZEŁ PSARY-BABIENICA 15 3 1 0 14 15:66

Ostatnia kolejka (15) rozgrywek w sezonie 2016/2017

26 MECHANIK KOCHCICE DRAGON RUSINOWICE 2017-05-28 11:00 :
27 ORZEŁ PSARY-BABIENICA - drużyna wycofana, walkower SIERAKÓW ŚLĄSKI 2017-05-28 00:00 0:3
28 LISWARTA LISÓW VICTORIA STRZEBIŃ 2017-05-28 11:00 :
29 ŚLĄSK KOSZĘCIN WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY 2017-05-25 17:00 3:2
30 UNIA KALETY ŻWIREX HADRA 2017-05-28 11:00 :

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 VICTORIA STRZEBIŃ DRAGON RUSINOWICE 2016-09-11 11:00 5:0
2 WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY SIERAKÓW ŚLĄSKI 2016-09-11 11:00 2:1
3 ŻWIREX HADRA MECHANIK KOCHCICE 2016-09-11 11:00 3:4
4 UNIA KALETY ORZEŁ PSARY-BABIENICA - drużyna wycofana, walkower 2016-09-14 17:00 4:3
5 ŚLĄSK KOSZĘCIN LISWARTA LISÓW 2016-09-11 11:00 0:9
Kolejka 2
6 LISWARTA LISÓW DRAGON RUSINOWICE 2016-09-22 17:30 5:0
7 ORZEŁ PSARY-BABIENICA - drużyna wycofana, walkower ŚLĄSK KOSZĘCIN 2016-09-18 11:00 9:0
8 MECHANIK KOCHCICE UNIA KALETY 2016-09-18 11:00 0:3
9 SIERAKÓW ŚLĄSKI ŻWIREX HADRA 2016-09-18 11:00 5:2
10 VICTORIA STRZEBIŃ WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY 2016-09-18 11:00 2:8
Kolejka 3
11 WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY DRAGON RUSINOWICE 2016-09-26 17:00 14:0
12 ŻWIREX HADRA VICTORIA STRZEBIŃ 2016-09-25 11:00 2:4
13 UNIA KALETY SIERAKÓW ŚLĄSKI 2016-09-25 11:00 2:2
14 ŚLĄSK KOSZĘCIN MECHANIK KOCHCICE 2016-09-25 11:00 0:9
15 LISWARTA LISÓW ORZEŁ PSARY-BABIENICA - drużyna wycofana, walkower 2016-09-28 16:30 8:2
Kolejka 4
16 DRAGON RUSINOWICE ORZEŁ PSARY-BABIENICA - drużyna wycofana, walkower 2016-10-02 11:00 3:0
17 MECHANIK KOCHCICE LISWARTA LISÓW 2016-10-02 11:00 1:0
18 SIERAKÓW ŚLĄSKI ŚLĄSK KOSZĘCIN 2016-10-02 11:00 4:3
19 VICTORIA STRZEBIŃ UNIA KALETY 2016-10-02 11:00 3:1
20 WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY ŻWIREX HADRA 2016-10-02 11:00 6:3
Kolejka 5
21 ŻWIREX HADRA DRAGON RUSINOWICE 2016-10-09 11:00 4:2
22 UNIA KALETY WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY 2016-10-09 11:00 0:7
23 ŚLĄSK KOSZĘCIN VICTORIA STRZEBIŃ 2016-10-09 11:00 0:9
24 LISWARTA LISÓW SIERAKÓW ŚLĄSKI 2016-10-09 11:00 0:8
25 ORZEŁ PSARY-BABIENICA - drużyna wycofana, walkower MECHANIK KOCHCICE 2016-10-09 11:00 0:6
Kolejka 6
26 DRAGON RUSINOWICE MECHANIK KOCHCICE 2016-10-16 11:00 0:2
27 SIERAKÓW ŚLĄSKI ORZEŁ PSARY-BABIENICA - drużyna wycofana, walkower 2016-10-16 11:00 9:0
28 VICTORIA STRZEBIŃ LISWARTA LISÓW 2016-10-16 11:00 4:0
29 WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY ŚLĄSK KOSZĘCIN 2016-10-16 11:00 3:0
30 ŻWIREX HADRA UNIA KALETY 2016-10-16 11:00 5:2
Kolejka 7
31 UNIA KALETY DRAGON RUSINOWICE 2016-10-23 11:00 3:2
32 ŚLĄSK KOSZĘCIN ŻWIREX HADRA 2016-10-23 11:00 0:8
33 LISWARTA LISÓW WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY 2016-10-23 11:00 2:8
34 ORZEŁ PSARY-BABIENICA - drużyna wycofana, walkower VICTORIA STRZEBIŃ 2016-10-23 11:00 0:5
35 MECHANIK KOCHCICE SIERAKÓW ŚLĄSKI 2016-10-23 11:00 1:8
Kolejka 8
36 DRAGON RUSINOWICE SIERAKÓW ŚLĄSKI 2016-10-30 11:00 0:5
37 VICTORIA STRZEBIŃ MECHANIK KOCHCICE 2016-10-30 11:00 3:1
38 WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY ORZEŁ PSARY-BABIENICA - drużyna wycofana, walkower 2016-10-30 11:00 10:1
39 ŻWIREX HADRA LISWARTA LISÓW 2016-10-30 11:00 3:1
40 UNIA KALETY ŚLĄSK KOSZĘCIN 2016-10-30 11:00 7:4
Kolejka 9
41 ŚLĄSK KOSZĘCIN DRAGON RUSINOWICE 2016-11-06 11:00 4:1
42 LISWARTA LISÓW UNIA KALETY 2016-11-06 11:00 0:2
43 ORZEŁ PSARY-BABIENICA - drużyna wycofana, walkower ŻWIREX HADRA 2016-11-06 11:00 0:3
44 MECHANIK KOCHCICE WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY 2016-11-06 11:00 1:4
45 SIERAKÓW ŚLĄSKI VICTORIA STRZEBIŃ 2016-11-06 11:00 3:0
Kolejka 10
1 DRAGON RUSINOWICE VICTORIA STRZEBIŃ 2017-04-22 11:00 :
2 SIERAKÓW ŚLĄSKI WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY 2017-04-23 11:00 :
3 MECHANIK KOCHCICE ŻWIREX HADRA 2017-04-23 11:00 :
4 ORZEŁ PSARY-BABIENICA - drużyna wycofana, walkower UNIA KALETY 2017-04-23 --:-- -:-
5 LISWARTA LISÓW ŚLĄSK KOSZĘCIN 2017-04-23 11:00 :
Kolejka 11
6 DRAGON RUSINOWICE LISWARTA LISÓW 2017-04-30 11:00 :
7 ŚLĄSK KOSZĘCIN ORZEŁ PSARY-BABIENICA - drużyna wycofana, walkower 2017-04-30 --:-- -:-
8 UNIA KALETY MECHANIK KOCHCICE 2017-04-30 11:00 :
9 ŻWIREX HADRA SIERAKÓW ŚLĄSKI 2017-04-30 11:00 :
10 WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY VICTORIA STRZEBIŃ 2017-04-30 11:00 :
Kolejka 12
11 DRAGON RUSINOWICE WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY 2017-05-07 11:00 2:5
12 VICTORIA STRZEBIŃ ŻWIREX HADRA 2017-05-07 11:00 3:3
13 SIERAKÓW ŚLĄSKI UNIA KALETY 2017-05-07 11:00 2:4
14 MECHANIK KOCHCICE ŚLĄSK KOSZĘCIN 2017-05-07 11:00 3:0
15 ORZEŁ PSARY-BABIENICA - drużyna wycofana, walkower LISWARTA LISÓW 2017-05-07 --:-- -:-
Kolejka 13
16 ORZEŁ PSARY-BABIENICA - drużyna wycofana, walkower DRAGON RUSINOWICE 2017-05-14 --:-- -:-
17 LISWARTA LISÓW MECHANIK KOCHCICE 2017-05-14 11:00 3:0
18 ŚLĄSK KOSZĘCIN SIERAKÓW ŚLĄSKI 2017-05-14 11:00 4:2
19 UNIA KALETY VICTORIA STRZEBIŃ 2017-05-13 11:00 3:0
20 ŻWIREX HADRA WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY 2017-05-13 14:00 0:2
Kolejka 14
21 DRAGON RUSINOWICE ŻWIREX HADRA 2017-05-20 11:00 2:2
22 WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY UNIA KALETY 2017-05-18 18:00 11:0
23 VICTORIA STRZEBIŃ ŚLĄSK KOSZĘCIN 2017-05-20 13:00 0:8
24 SIERAKÓW ŚLĄSKI LISWARTA LISÓW 2017-05-21 11:00 1:2
25 MECHANIK KOCHCICE ORZEŁ PSARY-BABIENICA - drużyna wycofana, walkower 2017-05-21 --:-- -:-
Kolejka 15
26 MECHANIK KOCHCICE DRAGON RUSINOWICE 2017-05-28 11:00 -:-
27 ORZEŁ PSARY-BABIENICA - drużyna wycofana, walkower SIERAKÓW ŚLĄSKI 2017-05-28 --:-- -:-
28 LISWARTA LISÓW VICTORIA STRZEBIŃ 2017-05-28 11:00 -:-
29 ŚLĄSK KOSZĘCIN WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY 2017-05-25 17:00 3:2
30 UNIA KALETY ŻWIREX HADRA 2017-05-28 11:00 -:-
Kolejka 16
31 DRAGON RUSINOWICE UNIA KALETY 2017-06-04 11:00 -:-
32 ŻWIREX HADRA ŚLĄSK KOSZĘCIN 2017-06-04 11:00 -:-
33 WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY LISWARTA LISÓW 2017-06-04 11:00 -:-
34 VICTORIA STRZEBIŃ ORZEŁ PSARY-BABIENICA - drużyna wycofana, walkower 2017-06-04 --:-- -:-
35 SIERAKÓW ŚLĄSKI MECHANIK KOCHCICE 2017-06-04 11:00 -:-
Kolejka 17
36 SIERAKÓW ŚLĄSKI DRAGON RUSINOWICE 2017-06-11 11:00 -:-
37 MECHANIK KOCHCICE VICTORIA STRZEBIŃ 2017-06-11 11:00 -:-
38 ORZEŁ PSARY-BABIENICA - drużyna wycofana, walkower WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY 2017-06-11 --:-- -:-
39 LISWARTA LISÓW ŻWIREX HADRA 2017-06-11 11:00 -:-
40 ŚLĄSK KOSZĘCIN UNIA KALETY 2017-06-11 11:00 -:-
Kolejka 18
41 DRAGON RUSINOWICE ŚLĄSK KOSZĘCIN 2017-06-18 11:00 -:-
42 UNIA KALETY LISWARTA LISÓW 2017-06-18 11:00 -:-
43 ŻWIREX HADRA ORZEŁ PSARY-BABIENICA - drużyna wycofana, walkower 2017-06-18 --:-- -:-
44 WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY MECHANIK KOCHCICE 2017-06-18 11:00 -:-
45 VICTORIA STRZEBIŃ SIERAKÓW ŚLĄSKI 2017-06-18 11:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam