Bytom: A1 Junior "Starszy-Nowy"

Data aktualizacji: 2017-03-24 05:20:02

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 13 31 10 1 2 81:18
2 KS PIEKARY 12 31 10 1 1 69:17
3 TSPN "NADZIEJA" BYTOM 12 28 9 1 2 50:20
4 LKS PIAST OŻAROWICE 13 24 8 0 5 48:25
5 KS CZARNI SUCHA GÓRA 13 21 6 3 4 31:30
6 GKS ROZBARK BYTOM 13 20 6 2 5 28:23
7 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 13 18 5 3 5 25:29
8 TS TARNOWICZANKA 13 17 5 2 6 38:25
9 PTS RODŁO GÓRNIKI 13 16 5 1 7 25:42
10 KS NITRON KRUPSKI MŁYN 13 15 4 3 6 16:25
11 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 13 14 4 2 7 23:40
12 LKS TEMPO STOLARZOWICE 13 13 4 1 8 30:49
13 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 13 10 3 1 9 19:79
14 LKS TĘCZA ZENDEK 13 1 0 1 12 13:74

Ostatnia kolejka (13) rozgrywek w sezonie 2016/2017

85 KS PIEKARY PTS RODŁO GÓRNIKI 2016-11-20 11:00 9:1
86 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA LKS PIAST OŻAROWICE 2016-11-20 11:00 1:3
87 KS NITRON KRUPSKI MŁYN LKS TEMPO STOLARZOWICE 2016-11-19 11:00 2:1
88 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE LKS TĘCZA ZENDEK 2016-11-20 14:00 5:0
89 KS CZARNI SUCHA GÓRA TS TARNOWICZANKA 2016-11-19 09:30 0:6
90 GKS ROZBARK BYTOM DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 2016-11-20 11:00 3:0
91 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE TSPN "NADZIEJA" BYTOM 2016-11-19 09:45:00 0:5

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE PTS RODŁO GÓRNIKI 2016-09-14 16:30 1:2
2 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA TSPN "NADZIEJA" BYTOM 2016-09-04 14:00 9:0
3 TS TARNOWICZANKA GKS ROZBARK BYTOM 2016-09-04 11:00 1:0
4 LKS TĘCZA ZENDEK KS CZARNI SUCHA GÓRA 2016-09-04 11:00 0:3
5 LKS TEMPO STOLARZOWICE KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 2016-09-04 11:00 1:3
6 LKS PIAST OŻAROWICE KS NITRON KRUPSKI MŁYN 2016-09-04 11:00 5:0
7 KS PIEKARY KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 2016-09-04 11:00 7:1
Kolejka 2
8 PTS RODŁO GÓRNIKI KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 2016-09-07 17:30 1:5
9 KS NITRON KRUPSKI MŁYN KS PIEKARY 2016-09-07 17:30 1:1
10 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE LKS PIAST OŻAROWICE 2016-09-07 17:30 1:4
11 KS CZARNI SUCHA GÓRA LKS TEMPO STOLARZOWICE 2016-09-08 17:30 5:5
12 GKS ROZBARK BYTOM LKS TĘCZA ZENDEK 2016-09-07 17:30 1:1
13 TS TARNOWICZANKA TSPN "NADZIEJA" BYTOM 2016-09-07 17:30 0:4
14 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 2016-09-07 17:30 0:19
Kolejka 3
15 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA PTS RODŁO GÓRNIKI 2016-09-11 11:00 10:0
16 TS TARNOWICZANKA HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2016-09-11 11:00 10:0
17 LKS TĘCZA ZENDEK TSPN "NADZIEJA" BYTOM 2016-09-11 15:00 0:15
18 LKS TEMPO STOLARZOWICE GKS ROZBARK BYTOM 2016-09-11 11:00 2:4
19 LKS PIAST OŻAROWICE KS CZARNI SUCHA GÓRA 2016-09-11 11:00 4:0
20 KS PIEKARY KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 2016-09-11 11:00 5:0
21 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA KS NITRON KRUPSKI MŁYN 2016-09-21 16:30 1:1
Kolejka 4
22 PTS RODŁO GÓRNIKI KS NITRON KRUPSKI MŁYN 2016-09-18 11:00 2:3
23 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 2016-09-18 11:00 1:1
24 KS CZARNI SUCHA GÓRA KS PIEKARY 2016-09-18 11:00 1:3
25 GKS ROZBARK BYTOM LKS PIAST OŻAROWICE 2016-09-18 11:00 3:1
26 LKS TEMPO STOLARZOWICE TSPN "NADZIEJA" BYTOM 2016-09-18 11:00 1:4
27 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE LKS TĘCZA ZENDEK 2016-09-18 11:00 6:3
28 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA TS TARNOWICZANKA 2016-09-18 11:00 4:2
Kolejka 5
29 TS TARNOWICZANKA PTS RODŁO GÓRNIKI 2016-09-25 14:30 2:2
30 LKS TĘCZA ZENDEK DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 2016-09-29 16:30 3:12
31 LKS TEMPO STOLARZOWICE HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2016-09-25 11:00 5:1
32 LKS PIAST OŻAROWICE TSPN "NADZIEJA" BYTOM 2016-09-25 11:00 2:3
33 KS PIEKARY GKS ROZBARK BYTOM 2016-09-25 11:00 4:1
34 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA KS CZARNI SUCHA GÓRA 2016-09-25 11:00 0:5
35 KS NITRON KRUPSKI MŁYN KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 2016-09-25 11:00 3:0
Kolejka 6
36 PTS RODŁO GÓRNIKI KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 2016-10-02 11:00 4:1
37 KS CZARNI SUCHA GÓRA KS NITRON KRUPSKI MŁYN 2016-10-02 11:00 2:0
38 GKS ROZBARK BYTOM KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 2016-10-02 11:00 1:1
39 KS PIEKARY TSPN "NADZIEJA" BYTOM 2017-03-26 11:00 -:-
40 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE LKS PIAST OŻAROWICE 2016-09-28 16:30 0:9
41 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA LKS TEMPO STOLARZOWICE 2016-10-02 11:00 10:0
42 TS TARNOWICZANKA LKS TĘCZA ZENDEK 2016-10-02 11:00 7:1
Kolejka 7
43 LKS TĘCZA ZENDEK PTS RODŁO GÓRNIKI 2016-10-08 12:00 0:2
44 LKS TEMPO STOLARZOWICE TS TARNOWICZANKA 2016-10-09 11:00 3:2
45 LKS PIAST OŻAROWICE DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 2016-10-09 11:00 1:3
46 KS PIEKARY HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2016-10-09 11:00 13:0
47 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA TSPN "NADZIEJA" BYTOM 2016-10-09 11:00 4:2
48 KS NITRON KRUPSKI MŁYN GKS ROZBARK BYTOM 2016-10-09 11:00 1:3
49 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE KS CZARNI SUCHA GÓRA 2016-10-09 11:00 0:4
Kolejka 8
50 KS CZARNI SUCHA GÓRA PTS RODŁO GÓRNIKI 2016-10-16 11:00 0:5
51 GKS ROZBARK BYTOM KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 2016-10-15 09:30 5:1
52 KS NITRON KRUPSKI MŁYN TSPN "NADZIEJA" BYTOM 2016-10-16 11:00 1:5
53 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 2016-10-16 11:00 1:3
54 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA KS PIEKARY 2016-10-16 11:00 2:1
55 TS TARNOWICZANKA LKS PIAST OŻAROWICE 2016-10-16 11:00 3:1
56 LKS TĘCZA ZENDEK LKS TEMPO STOLARZOWICE 2016-10-16 11:00 2:4
Kolejka 9
57 LKS TEMPO STOLARZOWICE PTS RODŁO GÓRNIKI 2016-10-23 11:00 1:2
58 LKS PIAST OŻAROWICE LKS TĘCZA ZENDEK 2016-10-23 11:00 4:1
59 KS PIEKARY TS TARNOWICZANKA 2016-10-23 11:00 4:1
60 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 2016-10-23 11:00 1:3
61 KS NITRON KRUPSKI MŁYN HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2016-10-23 11:00 1:2
62 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE TSPN "NADZIEJA" BYTOM 2016-10-23 11:00 1:6
63 KS CZARNI SUCHA GÓRA GKS ROZBARK BYTOM 2016-10-23 11:00 3:0
Kolejka 10
64 PTS RODŁO GÓRNIKI GKS ROZBARK BYTOM 2016-10-30 11:00 1:4
65 KS CZARNI SUCHA GÓRA TSPN "NADZIEJA" BYTOM 2016-10-30 11:00 1:1
66 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 2016-10-30 11:00 2:4
67 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA KS NITRON KRUPSKI MŁYN 2016-10-30 11:00 3:0
68 TS TARNOWICZANKA KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 2016-10-30 11:00 1:2
69 LKS TĘCZA ZENDEK KS PIEKARY 2016-10-29 14:00 2:7
70 LKS TEMPO STOLARZOWICE LKS PIAST OŻAROWICE 2016-10-30 11:00 1:6
Kolejka 11
71 LKS PIAST OŻAROWICE PTS RODŁO GÓRNIKI 2016-11-06 11:00 4:2
72 KS PIEKARY LKS TEMPO STOLARZOWICE 2016-11-06 11:00 8:3
73 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA LKS TĘCZA ZENDEK 2016-11-06 11:00 5:0
74 KS NITRON KRUPSKI MŁYN TS TARNOWICZANKA 2016-11-06 11:00 0:0
75 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 2016-11-06 11:00 2:2
76 KS CZARNI SUCHA GÓRA HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2016-11-06 11:00 2:2
77 GKS ROZBARK BYTOM TSPN "NADZIEJA" BYTOM 2016-11-05 09:30 0:3
Kolejka 12
78 PTS RODŁO GÓRNIKI TSPN "NADZIEJA" BYTOM 2016-11-13 10:00 1:2
79 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE GKS ROZBARK BYTOM 2016-11-12 13:45 4:3
80 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA KS CZARNI SUCHA GÓRA 2016-11-13 11:00 4:5
81 TS TARNOWICZANKA KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 2016-11-13 11:00 3:4
82 LKS TĘCZA ZENDEK KS NITRON KRUPSKI MŁYN 2016-11-13 13:00 0:3
83 LKS TEMPO STOLARZOWICE KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 2016-11-13 11:00 3:0
84 LKS PIAST OŻAROWICE KS PIEKARY 2016-11-13 13:00 4:7
Kolejka 13
85 KS PIEKARY PTS RODŁO GÓRNIKI 2016-11-20 11:00 9:1
86 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA LKS PIAST OŻAROWICE 2016-11-20 11:00 1:3
87 KS NITRON KRUPSKI MŁYN LKS TEMPO STOLARZOWICE 2016-11-19 11:00 2:1
88 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE LKS TĘCZA ZENDEK 2016-11-20 14:00 5:0
89 KS CZARNI SUCHA GÓRA TS TARNOWICZANKA 2016-11-19 09:30 0:6
90 GKS ROZBARK BYTOM DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 2016-11-20 11:00 3:0
91 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE TSPN "NADZIEJA" BYTOM 2016-11-19 09:45 0:5
Kolejka 14
1 PTS RODŁO GÓRNIKI HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2017-04-02 11:00 -:-
2 TSPN "NADZIEJA" BYTOM DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 2017-04-02 11:00 -:-
3 GKS ROZBARK BYTOM TS TARNOWICZANKA 2017-04-02 11:00 -:-
4 KS CZARNI SUCHA GÓRA LKS TĘCZA ZENDEK 2017-04-02 11:00 -:-
5 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE LKS TEMPO STOLARZOWICE 2017-04-02 11:00 -:-
6 KS NITRON KRUPSKI MŁYN LKS PIAST OŻAROWICE 2017-04-02 11:00 -:-
7 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA KS PIEKARY 2017-04-02 11:00 -:-
Kolejka 15
8 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA PTS RODŁO GÓRNIKI 2017-04-09 11:00 -:-
9 KS PIEKARY KS NITRON KRUPSKI MŁYN 2017-04-09 11:00 -:-
10 LKS PIAST OŻAROWICE KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 2017-04-09 11:00 -:-
11 LKS TEMPO STOLARZOWICE KS CZARNI SUCHA GÓRA 2017-04-09 11:00 -:-
12 LKS TĘCZA ZENDEK GKS ROZBARK BYTOM 2017-04-12 17:30 -:-
13 TSPN "NADZIEJA" BYTOM TS TARNOWICZANKA 2017-04-09 11:00 -:-
14 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2017-04-09 11:00 -:-
Kolejka 16
15 PTS RODŁO GÓRNIKI DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 2017-04-23 11:00 -:-
16 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE TS TARNOWICZANKA 2017-04-23 11:00 -:-
17 TSPN "NADZIEJA" BYTOM LKS TĘCZA ZENDEK 2017-04-23 11:00 -:-
18 GKS ROZBARK BYTOM LKS TEMPO STOLARZOWICE 2017-04-23 11:00 -:-
19 KS CZARNI SUCHA GÓRA LKS PIAST OŻAROWICE 2017-04-23 11:00 -:-
20 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE KS PIEKARY 2017-04-23 11:00 -:-
21 KS NITRON KRUPSKI MŁYN KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 2017-04-23 11:00 -:-
Kolejka 17
22 KS NITRON KRUPSKI MŁYN PTS RODŁO GÓRNIKI 2017-04-30 11:00 -:-
23 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 2017-04-30 11:00 -:-
24 KS PIEKARY KS CZARNI SUCHA GÓRA 2017-04-30 11:00 -:-
25 LKS PIAST OŻAROWICE GKS ROZBARK BYTOM 2017-04-30 11:00 -:-
26 TSPN "NADZIEJA" BYTOM LKS TEMPO STOLARZOWICE 2017-04-30 11:00 -:-
27 LKS TĘCZA ZENDEK HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2017-05-03 17:00 -:-
28 TS TARNOWICZANKA DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 2017-04-30 11:00 -:-
Kolejka 18
29 PTS RODŁO GÓRNIKI TS TARNOWICZANKA 2017-05-07 11:00 -:-
30 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA LKS TĘCZA ZENDEK 2017-05-07 11:00 -:-
31 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE LKS TEMPO STOLARZOWICE 2017-05-07 11:00 -:-
32 TSPN "NADZIEJA" BYTOM LKS PIAST OŻAROWICE 2017-05-07 11:00 -:-
33 GKS ROZBARK BYTOM KS PIEKARY 2017-05-07 11:00 -:-
34 KS CZARNI SUCHA GÓRA KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 2017-05-07 11:00 -:-
35 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE KS NITRON KRUPSKI MŁYN 2017-05-07 11:00 -:-
Kolejka 19
36 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE PTS RODŁO GÓRNIKI 2017-05-14 11:00 -:-
37 KS NITRON KRUPSKI MŁYN KS CZARNI SUCHA GÓRA 2017-05-14 11:00 -:-
38 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA GKS ROZBARK BYTOM 2017-05-14 11:00 -:-
39 TSPN "NADZIEJA" BYTOM KS PIEKARY 2017-05-14 11:00 -:-
40 LKS PIAST OŻAROWICE HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2017-05-14 11:00 -:-
41 LKS TEMPO STOLARZOWICE DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 2017-05-14 11:00 -:-
42 LKS TĘCZA ZENDEK TS TARNOWICZANKA 2017-05-17 18:00 -:-
Kolejka 20
43 PTS RODŁO GÓRNIKI LKS TĘCZA ZENDEK 2017-05-21 11:00 -:-
44 TS TARNOWICZANKA LKS TEMPO STOLARZOWICE 2017-05-21 11:00 -:-
45 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA LKS PIAST OŻAROWICE 2017-05-21 11:00 -:-
46 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE KS PIEKARY 2017-05-21 11:00 -:-
47 TSPN "NADZIEJA" BYTOM KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 2017-05-21 11:00 -:-
48 GKS ROZBARK BYTOM KS NITRON KRUPSKI MŁYN 2017-05-21 11:00 -:-
49 KS CZARNI SUCHA GÓRA KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 2017-05-21 11:00 -:-
Kolejka 21
50 PTS RODŁO GÓRNIKI KS CZARNI SUCHA GÓRA 2017-05-28 11:00 -:-
51 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE GKS ROZBARK BYTOM 2017-05-28 11:00 -:-
52 TSPN "NADZIEJA" BYTOM KS NITRON KRUPSKI MŁYN 2017-05-28 11:00 -:-
53 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2017-05-28 11:00 -:-
54 KS PIEKARY DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 2017-05-28 11:00 -:-
55 LKS PIAST OŻAROWICE TS TARNOWICZANKA 2017-05-28 11:00 -:-
56 LKS TEMPO STOLARZOWICE LKS TĘCZA ZENDEK 2017-05-28 11:00 -:-
Kolejka 22
57 PTS RODŁO GÓRNIKI LKS TEMPO STOLARZOWICE 2017-05-31 18:00 -:-
58 LKS TĘCZA ZENDEK LKS PIAST OŻAROWICE 2017-05-31 18:00 -:-
59 TS TARNOWICZANKA KS PIEKARY 2017-05-31 18:00 -:-
60 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 2017-05-31 18:00 -:-
61 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE KS NITRON KRUPSKI MŁYN 2017-05-31 18:00 -:-
62 TSPN "NADZIEJA" BYTOM KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 2017-05-31 18:00 -:-
63 GKS ROZBARK BYTOM KS CZARNI SUCHA GÓRA 2017-05-31 18:00 -:-
Kolejka 23
64 GKS ROZBARK BYTOM PTS RODŁO GÓRNIKI 2017-06-04 11:00 -:-
65 TSPN "NADZIEJA" BYTOM KS CZARNI SUCHA GÓRA 2017-06-04 11:00 -:-
66 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2017-06-04 11:00 -:-
67 KS NITRON KRUPSKI MŁYN DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 2017-06-04 11:00 -:-
68 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA TS TARNOWICZANKA 2017-06-04 11:00 -:-
69 KS PIEKARY LKS TĘCZA ZENDEK 2017-06-04 11:00 -:-
70 LKS PIAST OŻAROWICE LKS TEMPO STOLARZOWICE 2017-06-04 11:00 -:-
Kolejka 24
71 PTS RODŁO GÓRNIKI LKS PIAST OŻAROWICE 2017-06-11 11:00 -:-
72 LKS TEMPO STOLARZOWICE KS PIEKARY 2017-06-11 11:00 -:-
73 LKS TĘCZA ZENDEK KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 2017-06-14 18:00 -:-
74 TS TARNOWICZANKA KS NITRON KRUPSKI MŁYN 2017-06-11 11:00 -:-
75 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 2017-06-11 11:00 -:-
76 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE KS CZARNI SUCHA GÓRA 2017-06-11 11:00 -:-
77 TSPN "NADZIEJA" BYTOM GKS ROZBARK BYTOM 2017-06-11 11:00 -:-
Kolejka 25
78 TSPN "NADZIEJA" BYTOM PTS RODŁO GÓRNIKI 2017-06-18 11:00 -:-
79 GKS ROZBARK BYTOM HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2017-06-18 11:00 -:-
80 KS CZARNI SUCHA GÓRA DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA 2017-06-18 11:00 -:-
81 KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE TS TARNOWICZANKA 2017-06-18 11:00 -:-
82 KS NITRON KRUPSKI MŁYN LKS TĘCZA ZENDEK 2017-06-18 11:00 -:-
83 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA LKS TEMPO STOLARZOWICE 2017-06-18 11:00 -:-
84 KS PIEKARY LKS PIAST OŻAROWICE 2017-06-18 11:00 -:-
Kolejka 26
85 PTS RODŁO GÓRNIKI KS PIEKARY 2017-06-25 11:00 -:-
86 LKS PIAST OŻAROWICE KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 2017-06-25 11:00 -:-
87 LKS TEMPO STOLARZOWICE KS NITRON KRUPSKI MŁYN 2017-06-25 11:00 -:-
88 LKS TĘCZA ZENDEK KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE 2017-06-21 18:00 -:-
89 TS TARNOWICZANKA KS CZARNI SUCHA GÓRA 2017-06-25 11:00 -:-
90 DKS CZARNI KOZŁOWA GÓRA GKS ROZBARK BYTOM 2017-06-25 11:00 -:-
91 TSPN "NADZIEJA" BYTOM HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2017-06-25 11:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam