Żywiec: III liga okręgowa A1 Junior

Data aktualizacji: 2017-05-27 13:40:04

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 LKS BORY PIETRZYKOWICE 12 31 10 1 1 58:10
2 LKS ŚWIT CIĘCINA 13 25 8 1 4 36:21
3 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 12 22 7 1 4 40:17
4 LKS PODHALANKA MILÓWKA 11 22 7 1 3 37:25
5 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 12 18 6 0 6 40:44
6 LKS JELEŚNIANKA 13 19 6 1 6 38:47
7 LKS JELEŚNIANKA 12 16 5 1 6 35:47
8 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 12 18 6 0 6 40:44
9 LKS BESKID GILOWICE 12 15 4 3 5 28:30
10 LKS BESKID KOCIERZ 12 10 3 1 8 17:34
11 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 11 8 2 2 7 16:37
12 LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE 14 7 2 1 11 20:65

Ostatnia kolejka (14) rozgrywek w sezonie 2016/2017

21 LKS ŚWIT CIĘCINA LKS BESKID KOCIERZ 2017-05-27 11:00 2:0
22 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC LKS PODHALANKA MILÓWKA 2017-05-27 12:00 :
23 LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE - drużyna wycofana, walkower LKS JELEŚNIANKA 2017-05-13 00:00 0:3
24 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA LKS BORY PIETRZYKOWICE 2017-05-27 12:00 :
25 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA LKS BESKID GILOWICE 2017-05-27 12:00 :

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 LKS BESKID KOCIERZ LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 2016-10-29 11:00 1:5
2 LKS BESKID GILOWICE LKS BORY PIETRZYKOWICE 2016-08-27 19:00 2:4
3 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA LKS JELEŚNIANKA 2016-08-27 19:00 13:0
4 LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE - drużyna wycofana, walkower LKS PODHALANKA MILÓWKA 2016-08-27 19:00 2:4
5 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC LKS ŚWIT CIĘCINA 2016-08-27 19:00 :
Kolejka 2
6 LKS BORY PIETRZYKOWICE LKS BESKID KOCIERZ 2016-09-03 --:-- -:-
7 LKS JELEŚNIANKA LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 2016-09-03 --:-- -:-
8 LKS PODHALANKA MILÓWKA LKS BESKID GILOWICE 2016-09-03 --:-- -:-
9 LKS ŚWIT CIĘCINA LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 2016-09-03 --:-- -:-
10 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE - drużyna wycofana, walkower 2016-09-03 --:-- -:-
Kolejka 3
11 LKS BESKID KOCIERZ LKS JELEŚNIANKA 2016-09-10 --:-- -:-
12 LKS BORY PIETRZYKOWICE LKS PODHALANKA MILÓWKA 2016-09-10 --:-- -:-
13 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA LKS ŚWIT CIĘCINA 2016-09-10 --:-- -:-
14 LKS BESKID GILOWICE PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 2016-09-10 --:-- -:-
15 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE - drużyna wycofana, walkower 2016-09-10 --:-- -:-
Kolejka 4
16 LKS PODHALANKA MILÓWKA LKS BESKID KOCIERZ 2016-09-17 --:-- -:-
17 LKS ŚWIT CIĘCINA LKS JELEŚNIANKA 2016-09-17 --:-- -:-
18 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC LKS BORY PIETRZYKOWICE 2016-09-17 --:-- -:-
19 LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE - drużyna wycofana, walkower LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 2016-09-17 --:-- -:-
20 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA LKS BESKID GILOWICE 2016-09-17 --:-- -:-
Kolejka 5
21 LKS BESKID KOCIERZ LKS ŚWIT CIĘCINA 2016-09-24 --:-- -:-
22 LKS PODHALANKA MILÓWKA PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 2016-09-24 --:-- -:-
23 LKS JELEŚNIANKA LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE - drużyna wycofana, walkower 2016-09-24 --:-- -:-
24 LKS BORY PIETRZYKOWICE LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 2016-09-24 --:-- -:-
25 LKS BESKID GILOWICE LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 2016-09-24 --:-- -:-
Kolejka 6
26 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC LKS BESKID KOCIERZ 2016-10-01 --:-- -:-
27 LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE - drużyna wycofana, walkower LKS ŚWIT CIĘCINA 2016-10-01 --:-- -:-
28 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA LKS PODHALANKA MILÓWKA 2016-10-01 --:-- -:-
29 LKS BESKID GILOWICE LKS JELEŚNIANKA 2016-10-01 --:-- -:-
30 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA LKS BORY PIETRZYKOWICE 2016-10-01 --:-- -:-
Kolejka 7
31 LKS BESKID KOCIERZ LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE - drużyna wycofana, walkower 2016-10-08 --:-- -:-
32 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 2016-10-08 --:-- -:-
33 LKS ŚWIT CIĘCINA LKS BESKID GILOWICE 2016-10-08 --:-- -:-
34 LKS PODHALANKA MILÓWKA LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 2016-10-08 --:-- -:-
35 LKS JELEŚNIANKA LKS BORY PIETRZYKOWICE 2016-10-08 --:-- -:-
Kolejka 8
36 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA LKS BESKID KOCIERZ 2016-10-15 --:-- -:-
37 LKS BESKID GILOWICE LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE - drużyna wycofana, walkower 2016-10-15 --:-- -:-
38 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 2016-10-15 --:-- -:-
39 LKS BORY PIETRZYKOWICE LKS ŚWIT CIĘCINA 2016-10-15 --:-- -:-
40 LKS JELEŚNIANKA LKS PODHALANKA MILÓWKA 2016-10-15 --:-- -:-
Kolejka 9
41 LKS BESKID KOCIERZ LKS BESKID GILOWICE 2016-10-22 --:-- -:-
42 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 2016-10-22 --:-- -:-
43 LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE - drużyna wycofana, walkower LKS BORY PIETRZYKOWICE 2016-10-22 --:-- -:-
44 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC LKS JELEŚNIANKA 2016-10-22 --:-- -:-
45 LKS ŚWIT CIĘCINA LKS PODHALANKA MILÓWKA 2016-10-22 --:-- -:-
Kolejka 10
1 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA LKS BESKID KOCIERZ 2017-05-03 12:00 1:2
2 LKS BORY PIETRZYKOWICE LKS BESKID GILOWICE 2017-05-03 12:00 1:1
3 LKS JELEŚNIANKA LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 2017-05-03 12:00 4:2
4 LKS PODHALANKA MILÓWKA LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE - drużyna wycofana, walkower 2017-04-22 --:-- -:-
5 LKS ŚWIT CIĘCINA PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 2017-05-03 12:00 2:3
Kolejka 11
6 LKS BESKID KOCIERZ LKS BORY PIETRZYKOWICE 2017-05-06 12:00 :
7 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA LKS JELEŚNIANKA 2017-05-06 12:00 10:2
8 LKS BESKID GILOWICE LKS PODHALANKA MILÓWKA 2017-05-06 12:00 5:3
9 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA LKS ŚWIT CIĘCINA 2017-05-06 12:00 2:4
10 LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE - drużyna wycofana, walkower PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 2017-04-29 --:-- -:-
Kolejka 12
11 LKS JELEŚNIANKA LKS BESKID KOCIERZ 2017-05-13 12:00 3:2
12 LKS PODHALANKA MILÓWKA LKS BORY PIETRZYKOWICE 2017-05-13 10:00 3:2
13 LKS ŚWIT CIĘCINA LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 2017-05-13 17:30 7:1
14 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC LKS BESKID GILOWICE 2017-05-13 12:00 1:1
15 LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE - drużyna wycofana, walkower LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 2017-05-03 --:-- -:-
Kolejka 13
16 LKS BESKID KOCIERZ LKS PODHALANKA MILÓWKA 2017-05-20 12:00 :
17 LKS JELEŚNIANKA LKS ŚWIT CIĘCINA 2017-05-20 12:00 0:3
18 LKS BORY PIETRZYKOWICE PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 2017-05-20 12:00 8:1
19 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE - drużyna wycofana, walkower 2017-05-06 --:-- -:-
20 LKS BESKID GILOWICE LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 2017-05-20 12:00 :
Kolejka 14
21 LKS ŚWIT CIĘCINA LKS BESKID KOCIERZ 2017-05-27 11:00 2:0
22 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC LKS PODHALANKA MILÓWKA 2017-05-27 12:00 :
23 LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE - drużyna wycofana, walkower LKS JELEŚNIANKA 2017-05-13 --:-- -:-
24 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA LKS BORY PIETRZYKOWICE 2017-05-27 12:00 :
25 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA LKS BESKID GILOWICE 2017-05-27 12:00 :
Kolejka 15
26 LKS BESKID KOCIERZ PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 2017-06-03 12:00 -:-
27 LKS ŚWIT CIĘCINA LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE - drużyna wycofana, walkower 2017-05-20 --:-- -:-
28 LKS PODHALANKA MILÓWKA LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 2017-06-04 10:00 -:-
29 LKS JELEŚNIANKA LKS BESKID GILOWICE 2017-06-03 12:00 -:-
30 LKS BORY PIETRZYKOWICE LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 2017-06-03 12:00 -:-
Kolejka 16
31 LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE - drużyna wycofana, walkower LKS BESKID KOCIERZ 2017-05-27 --:-- -:-
32 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 2017-06-10 12:00 -:-
33 LKS BESKID GILOWICE LKS ŚWIT CIĘCINA 2017-06-10 12:00 -:-
34 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA LKS PODHALANKA MILÓWKA 2017-06-10 12:00 -:-
35 LKS BORY PIETRZYKOWICE LKS JELEŚNIANKA 2017-06-10 12:00 -:-
Kolejka 17
36 LKS BESKID KOCIERZ LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 2017-06-15 14:00 -:-
37 LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE - drużyna wycofana, walkower LKS BESKID GILOWICE 2017-06-03 --:-- -:-
38 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 2017-06-15 14:00 -:-
39 LKS ŚWIT CIĘCINA LKS BORY PIETRZYKOWICE 2017-06-15 14:00 -:-
40 LKS PODHALANKA MILÓWKA LKS JELEŚNIANKA 2017-06-15 14:00 -:-
Kolejka 18
41 LKS BESKID GILOWICE LKS BESKID KOCIERZ 2017-06-17 12:00 -:-
42 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 2017-06-17 12:00 -:-
43 LKS BORY PIETRZYKOWICE LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE - drużyna wycofana, walkower 2017-06-10 --:-- -:-
44 LKS JELEŚNIANKA PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 2017-06-17 12:00 -:-
45 LKS PODHALANKA MILÓWKA LKS ŚWIT CIĘCINA 2017-06-17 12:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam