Sosnowiec: IV liga okręgowa E1 Orlik

Data aktualizacji: 2017-05-29 21:00:06

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 14 32 10 2 2 73:33
2 ORBITA BUKOWNO 14 31 10 1 3 100:48
3 MUKP DĄBROWA GÓRNICZA 14 30 10 0 4 90:37
4 JSP SZCZAKOWIANKA 14 26 8 2 4 84:38
5 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 14 25 7 4 3 76:35
6 KP WARTA ZAWIERCIE 14 9 3 0 11 36:117
7 UKS PIŁKARZ SOSNOWIEC 14 6 2 0 12 40:115
8 KKS CZARNI SOSNOWIEC 14 4 1 1 12 28:104

Ostatnia kolejka (14) rozgrywek w sezonie 2016/2017

53 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 2016-11-05 11:00 4:4
54 MUKP DĄBROWA GÓRNICZA ORBITA BUKOWNO 2016-11-06 09:00 9:4
55 KKS CZARNI SOSNOWIEC UKS PIŁKARZ SOSNOWIEC 2016-11-05 11:00 2:5
56 JSP SZCZAKOWIANKA KP WARTA ZAWIERCIE 2016-11-05 11:00 13:1

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 JSP SZCZAKOWIANKA ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2016-09-10 11:00 2:2
2 KKS CZARNI SOSNOWIEC KP WARTA ZAWIERCIE 2016-09-10 11:00 3:2
3 MUKP DĄBROWA GÓRNICZA UKS PIŁKARZ SOSNOWIEC 2016-09-11 09:00 17:1
4 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA ORBITA BUKOWNO 2016-09-10 11:00 1:4
Kolejka 2
5 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC ORBITA BUKOWNO 2016-09-14 17:00 2:7
6 UKS PIŁKARZ SOSNOWIEC KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 2016-09-14 18:30 1:4
7 KP WARTA ZAWIERCIE MUKP DĄBROWA GÓRNICZA 2016-09-14 17:00 2:7
8 JSP SZCZAKOWIANKA KKS CZARNI SOSNOWIEC 2016-09-14 17:00 11:2
Kolejka 3
9 KKS CZARNI SOSNOWIEC ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2016-09-17 11:00 2:2
10 MUKP DĄBROWA GÓRNICZA JSP SZCZAKOWIANKA 2016-09-18 09:00 2:5
11 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA KP WARTA ZAWIERCIE 2016-09-17 11:00 10:0
12 ORBITA BUKOWNO UKS PIŁKARZ SOSNOWIEC 2016-09-17 11:00 10:3
Kolejka 4
13 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC UKS PIŁKARZ SOSNOWIEC 2016-09-21 17:30 7:1
14 KP WARTA ZAWIERCIE ORBITA BUKOWNO 2016-09-21 16:30 4:9
15 JSP SZCZAKOWIANKA KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 2016-09-21 16:30 0:3
16 KKS CZARNI SOSNOWIEC MUKP DĄBROWA GÓRNICZA 2016-09-21 17:30 0:7
Kolejka 5
17 MUKP DĄBROWA GÓRNICZA ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2016-09-24 09:00 2:3
18 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA KKS CZARNI SOSNOWIEC 2016-09-24 11:00 8:3
19 ORBITA BUKOWNO JSP SZCZAKOWIANKA 2016-09-24 11:00 5:6
20 UKS PIŁKARZ SOSNOWIEC KP WARTA ZAWIERCIE 2016-09-24 11:00 4:8
Kolejka 6
21 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC KP WARTA ZAWIERCIE 2016-09-28 17:30 8:0
22 JSP SZCZAKOWIANKA UKS PIŁKARZ SOSNOWIEC 2016-09-28 16:30 13:2
23 KKS CZARNI SOSNOWIEC ORBITA BUKOWNO 2016-09-28 19:00 3:8
24 MUKP DĄBROWA GÓRNICZA KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 2016-09-28 16:30 2:5
Kolejka 7
25 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2016-10-01 11:00 3:3
26 ORBITA BUKOWNO MUKP DĄBROWA GÓRNICZA 2016-10-01 11:00 4:5
27 UKS PIŁKARZ SOSNOWIEC KKS CZARNI SOSNOWIEC 2016-10-01 11:00 4:1
28 KP WARTA ZAWIERCIE JSP SZCZAKOWIANKA 2016-10-01 11:00 2:9
Kolejka 8
29 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC JSP SZCZAKOWIANKA 2016-10-05 17:30 4:2
30 KP WARTA ZAWIERCIE KKS CZARNI SOSNOWIEC 2016-10-05 16:45 4:2
31 UKS PIŁKARZ SOSNOWIEC MUKP DĄBROWA GÓRNICZA 2016-10-05 18:30 2:9
32 ORBITA BUKOWNO KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 2016-10-05 16:00 9:2
Kolejka 9
33 ORBITA BUKOWNO ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2016-10-08 11:00 4:3
34 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA UKS PIŁKARZ SOSNOWIEC 2016-10-08 11:00 8:3
35 MUKP DĄBROWA GÓRNICZA KP WARTA ZAWIERCIE 2016-10-09 09:00 6:0
36 KKS CZARNI SOSNOWIEC JSP SZCZAKOWIANKA 2016-10-27 17:30 2:10
Kolejka 10
37 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC KKS CZARNI SOSNOWIEC 2016-10-12 17:30 12:2
38 JSP SZCZAKOWIANKA MUKP DĄBROWA GÓRNICZA 2016-10-12 15:30 2:8
39 KP WARTA ZAWIERCIE KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 2016-10-12 15:30 0:11
40 UKS PIŁKARZ SOSNOWIEC ORBITA BUKOWNO 2016-10-12 18:30 3:8
Kolejka 11
41 UKS PIŁKARZ SOSNOWIEC ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2016-10-15 11:00 2:10
42 ORBITA BUKOWNO KP WARTA ZAWIERCIE 2016-10-15 10:30 13:3
43 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA JSP SZCZAKOWIANKA 2016-10-15 11:00 1:0
44 MUKP DĄBROWA GÓRNICZA KKS CZARNI SOSNOWIEC 2016-10-16 09:00 10:3
Kolejka 12
45 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC MUKP DĄBROWA GÓRNICZA 2016-10-22 11:00 1:3
46 KKS CZARNI SOSNOWIEC KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 2016-10-22 11:00 1:8
47 JSP SZCZAKOWIANKA ORBITA BUKOWNO 2016-10-22 11:00 2:2
48 KP WARTA ZAWIERCIE UKS PIŁKARZ SOSNOWIEC 2016-10-22 11:00 9:7
Kolejka 13
49 KP WARTA ZAWIERCIE ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2016-10-29 11:00 1:15
50 UKS PIŁKARZ SOSNOWIEC JSP SZCZAKOWIANKA 2016-10-29 11:00 2:9
51 ORBITA BUKOWNO KKS CZARNI SOSNOWIEC 2016-10-29 10:30 13:2
52 KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA MUKP DĄBROWA GÓRNICZA 2016-10-29 11:00 5:3
Kolejka 14
53 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC KS MYDLICE DĄBROWA GÓRNICZA 2016-11-05 11:00 4:4
54 MUKP DĄBROWA GÓRNICZA ORBITA BUKOWNO 2016-11-06 09:00 9:4
55 KKS CZARNI SOSNOWIEC UKS PIŁKARZ SOSNOWIEC 2016-11-05 11:00 2:5
56 JSP SZCZAKOWIANKA KP WARTA ZAWIERCIE 2016-11-05 11:00 13:1

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam