Żywiec: IV liga okręgowa C1 Trampkarz

Data aktualizacji: 2017-05-25 20:00:07

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA 9 27 9 0 0 71:4
2 LKS SKRZYCZNE LIPOWA 9 22 7 1 1 52:20
3 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 9 17 5 2 2 32:22
4 LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE 9 16 5 1 3 26:21
5 LKS BORY PIETRZYKOWICE 9 11 3 2 4 29:21
6 LKS SMREK ŚLEMIEŃ 9 11 3 2 4 22:35
7 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 9 9 3 0 6 21:44
8 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 8 7 2 1 5 17:46
9 LKS ŚWIT CIĘCINA 8 4 1 1 6 8:35
10 LKS JELEŚNIANKA 9 3 1 0 8 9:39

Ostatnia kolejka (9) rozgrywek w sezonie 2016/2017

41 LKS SKRZYCZNE LIPOWA LKS SMREK ŚLEMIEŃ 2016-10-22 00:00 8:1
42 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 2016-10-22 00:00 5:2
43 LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE LKS BORY PIETRZYKOWICE 2016-10-22 00:00 2:1
44 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC LKS JELEŚNIANKA 2016-10-22 00:00 3:2
45 LKS ŚWIT CIĘCINA TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA 2016-10-22 00:00 0:10

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 LKS SKRZYCZNE LIPOWA LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 2016-08-27 --:-- -:-
2 LKS SMREK ŚLEMIEŃ LKS BORY PIETRZYKOWICE 2016-08-27 --:-- -:-
3 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA LKS JELEŚNIANKA 2016-08-27 --:-- -:-
4 TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE 2016-08-27 --:-- -:-
5 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC LKS ŚWIT CIĘCINA 2016-08-27 --:-- -:-
Kolejka 2
6 LKS BORY PIETRZYKOWICE LKS SKRZYCZNE LIPOWA 2016-09-03 --:-- -:-
7 LKS JELEŚNIANKA LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 2016-09-03 --:-- -:-
8 TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA LKS SMREK ŚLEMIEŃ 2016-09-03 --:-- -:-
9 LKS ŚWIT CIĘCINA LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 2016-09-03 --:-- -:-
10 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE 2016-09-03 --:-- -:-
Kolejka 3
11 LKS SKRZYCZNE LIPOWA LKS JELEŚNIANKA 2016-09-10 --:-- -:-
12 LKS BORY PIETRZYKOWICE TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA 2016-09-10 --:-- -:-
13 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA LKS ŚWIT CIĘCINA 2016-09-10 --:-- -:-
14 LKS SMREK ŚLEMIEŃ PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 2016-09-10 --:-- -:-
15 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE 2016-09-10 --:-- -:-
Kolejka 4
16 TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA LKS SKRZYCZNE LIPOWA 2016-09-17 09:00 10:0
17 LKS ŚWIT CIĘCINA LKS JELEŚNIANKA 2016-09-17 09:00 3:0
18 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC LKS BORY PIETRZYKOWICE 2016-09-17 09:00 3:3
19 LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 2016-09-17 09:00 9:0
20 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA LKS SMREK ŚLEMIEŃ 2016-09-17 --:-- -:-
Kolejka 5
21 LKS SKRZYCZNE LIPOWA LKS ŚWIT CIĘCINA 2016-09-24 --:-- -:-
22 TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 2016-09-24 --:-- -:-
23 LKS JELEŚNIANKA LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE 2016-09-24 --:-- -:-
24 LKS BORY PIETRZYKOWICE LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 2016-09-24 --:-- -:-
25 LKS SMREK ŚLEMIEŃ LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 2016-09-24 --:-- -:-
Kolejka 6
26 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC LKS SKRZYCZNE LIPOWA 2016-10-01 --:-- -:-
27 LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE LKS ŚWIT CIĘCINA 2016-10-01 --:-- -:-
28 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA 2016-10-01 --:-- -:-
29 LKS SMREK ŚLEMIEŃ LKS JELEŚNIANKA 2016-10-01 --:-- -:-
30 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA LKS BORY PIETRZYKOWICE 2016-10-01 --:-- -:-
Kolejka 7
31 LKS SKRZYCZNE LIPOWA LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE 2016-10-08 --:-- -:-
32 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 2016-10-08 --:-- -:-
33 LKS ŚWIT CIĘCINA LKS SMREK ŚLEMIEŃ 2016-10-08 --:-- -:-
34 TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 2016-10-08 --:-- -:-
35 LKS JELEŚNIANKA LKS BORY PIETRZYKOWICE 2016-10-08 --:-- -:-
Kolejka 8
36 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA LKS SKRZYCZNE LIPOWA 2016-10-15 --:-- -:-
37 LKS SMREK ŚLEMIEŃ LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE 2016-10-15 --:-- -:-
38 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 2016-10-15 --:-- -:-
39 LKS BORY PIETRZYKOWICE LKS ŚWIT CIĘCINA 2016-10-15 --:-- -:-
40 LKS JELEŚNIANKA TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA 2016-10-15 --:-- -:-
Kolejka 9
41 LKS SKRZYCZNE LIPOWA LKS SMREK ŚLEMIEŃ 2016-10-22 --:-- -:-
42 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 2016-10-22 --:-- -:-
43 LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE LKS BORY PIETRZYKOWICE 2016-10-22 --:-- -:-
44 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC LKS JELEŚNIANKA 2016-10-22 --:-- -:-
45 LKS ŚWIT CIĘCINA TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA 2016-10-22 --:-- -:-
Kolejka 10
1 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA LKS SKRZYCZNE LIPOWA 2017-04-22 10:00 :
2 LKS BORY PIETRZYKOWICE LKS SMREK ŚLEMIEŃ 2017-04-22 10:00 :
3 LKS JELEŚNIANKA LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 2017-04-22 10:00 :
4 LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA 2017-04-22 10:00 :
5 LKS ŚWIT CIĘCINA PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 2017-04-22 10:00 :
Kolejka 11
6 LKS SKRZYCZNE LIPOWA LKS BORY PIETRZYKOWICE 2017-04-29 10:00 :
7 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA LKS JELEŚNIANKA 2017-04-29 10:00 :
8 LKS SMREK ŚLEMIEŃ TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA 2017-04-29 10:00 :
9 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA LKS ŚWIT CIĘCINA 2017-04-29 10:00 :
10 LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 2017-04-29 10:00 :
Kolejka 12
11 LKS JELEŚNIANKA LKS SKRZYCZNE LIPOWA 2017-05-03 10:00 :
12 TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA LKS BORY PIETRZYKOWICE 2017-05-03 10:00 :
13 LKS ŚWIT CIĘCINA LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 2017-05-03 10:00 :
14 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC LKS SMREK ŚLEMIEŃ 2017-05-03 10:00 :
15 LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 2017-05-03 10:00 :
Kolejka 13
16 LKS SKRZYCZNE LIPOWA TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA 2017-05-06 10:00 :
17 LKS JELEŚNIANKA LKS ŚWIT CIĘCINA 2017-05-06 10:00 :
18 LKS BORY PIETRZYKOWICE PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 2017-05-06 10:00 :
19 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE 2017-05-06 10:00 :
20 LKS SMREK ŚLEMIEŃ LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 2017-05-06 10:00 :
Kolejka 14
21 LKS ŚWIT CIĘCINA LKS SKRZYCZNE LIPOWA 2017-05-13 10:00 :
22 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA 2017-05-13 10:00 :
23 LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE LKS JELEŚNIANKA 2017-05-13 10:00 :
24 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA LKS BORY PIETRZYKOWICE 2017-05-13 10:00 :
25 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA LKS SMREK ŚLEMIEŃ 2017-05-13 10:00 :
Kolejka 15
26 LKS SKRZYCZNE LIPOWA PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 2017-05-20 10:00 :
27 LKS ŚWIT CIĘCINA LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE 2017-05-20 10:00 :
28 TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 2017-05-20 10:00 :
29 LKS JELEŚNIANKA LKS SMREK ŚLEMIEŃ 2017-05-20 10:00 :
30 LKS BORY PIETRZYKOWICE LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 2017-05-20 10:00 :
Kolejka 16
31 LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE LKS SKRZYCZNE LIPOWA 2017-05-27 10:00 -:-
32 LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 2017-05-27 10:00 -:-
33 LKS SMREK ŚLEMIEŃ LKS ŚWIT CIĘCINA 2017-05-27 10:00 -:-
34 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA 2017-05-27 10:00 -:-
35 LKS BORY PIETRZYKOWICE LKS JELEŚNIANKA 2017-05-27 10:00 -:-
Kolejka 17
36 LKS SKRZYCZNE LIPOWA LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 2017-06-03 10:00 -:-
37 LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE LKS SMREK ŚLEMIEŃ 2017-06-03 10:00 -:-
38 PUKS MAKSYMILIAN CISIEC LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA 2017-06-03 10:00 -:-
39 LKS ŚWIT CIĘCINA LKS BORY PIETRZYKOWICE 2017-06-03 10:00 -:-
40 TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA LKS JELEŚNIANKA 2017-06-03 10:00 -:-
Kolejka 18
41 LKS SMREK ŚLEMIEŃ LKS SKRZYCZNE LIPOWA 2017-06-10 10:00 -:-
42 LKS ORZEŁ ŁĘKAWICA LKS METAL W.G.-SKAŁKA ŻABNICA 2017-06-10 10:00 -:-
43 LKS BORY PIETRZYKOWICE LKS JEZIORO ŻYWIECKIE ZARZECZE 2017-06-10 10:00 -:-
44 LKS JELEŚNIANKA PUKS MAKSYMILIAN CISIEC 2017-06-10 10:00 -:-
45 TS METAL WĘGIERSKA GÓRKA LKS ŚWIT CIĘCINA 2017-06-10 10:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam