Lubliniec: C1 Trampkarz

Data aktualizacji: 2017-05-27 19:30:04

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 JEDNOŚĆ BORONÓW 13 39 13 0 0 128:5
2 ORZEŁ PAWONKÓW 12 30 10 0 2 67:18
3 WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY 12 21 7 0 5 43:27
4 ORZEŁ PSARY-BABIENICA 13 20 6 2 5 43:43
5 MLKS WOŹNIKI 12 17 5 2 5 28:23
6 PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ 12 16 5 1 6 35:35
7 POKÓJ SADÓW 12 10 3 1 8 19:62
8 AKADEMIA LUBLINIEC 12 10 3 1 8 23:50
9 ŚLĄSK KOSZĘCIN 4 3 1 0 3 11:36
10 SPARTA LUBLINIEC 12 1 0 1 11 6:104

Ostatnia kolejka (15) rozgrywek w sezonie 2016/2017

26 ŚLĄSK KOSZĘCIN SPARTA LUBLINIEC 2017-05-27 11:00 10:0
27 JEDNOŚĆ BORONÓW AKADEMIA LUBLINIEC 2017-05-27 11:00 3:2
28 MLKS WOŹNIKI WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY 2017-05-27 11:00 0:3
29 ORZEŁ PAWONKÓW POKÓJ SADÓW 2017-05-27 11:00 11:2
30 ORZEŁ PSARY-BABIENICA PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ 2017-05-27 11:00 13:4

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY SPARTA LUBLINIEC 2016-09-20 17:00 12:0
2 POKÓJ SADÓW AKADEMIA LUBLINIEC 2016-09-10 11:00 3:1
3 PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ ŚLĄSK KOSZĘCIN 2016-09-10 --:-- -:-
4 ORZEŁ PSARY-BABIENICA JEDNOŚĆ BORONÓW 2016-09-10 11:00 1:14
5 ORZEŁ PAWONKÓW MLKS WOŹNIKI 2016-09-10 11:00 5:0
Kolejka 2
6 SPARTA LUBLINIEC MLKS WOŹNIKI 2016-09-17 11:00 2:8
7 JEDNOŚĆ BORONÓW ORZEŁ PAWONKÓW 2016-09-17 11:00 4:1
8 ŚLĄSK KOSZĘCIN ORZEŁ PSARY-BABIENICA 2016-09-17 --:-- -:-
9 AKADEMIA LUBLINIEC PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ 2016-09-17 11:00 2:5
10 WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY POKÓJ SADÓW 2016-09-17 11:00 11:0
Kolejka 3
11 POKÓJ SADÓW SPARTA LUBLINIEC 2016-09-24 11:00 6:1
12 PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY 2016-09-24 11:00 2:3
13 ORZEŁ PSARY-BABIENICA AKADEMIA LUBLINIEC 2016-09-24 11:00 0:3
14 ORZEŁ PAWONKÓW ŚLĄSK KOSZĘCIN 2016-09-24 --:-- -:-
15 MLKS WOŹNIKI JEDNOŚĆ BORONÓW 2016-09-24 11:00 0:1
Kolejka 4
16 SPARTA LUBLINIEC JEDNOŚĆ BORONÓW 2016-10-01 11:00 0:20
17 ŚLĄSK KOSZĘCIN MLKS WOŹNIKI 2016-10-01 --:-- -:-
18 AKADEMIA LUBLINIEC ORZEŁ PAWONKÓW 2016-10-01 11:30 0:6
19 WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY ORZEŁ PSARY-BABIENICA 2016-10-01 11:00 1:4
20 POKÓJ SADÓW PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ 2016-10-01 11:00 3:1
Kolejka 5
21 PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ SPARTA LUBLINIEC 2016-10-08 11:00 6:0
22 ORZEŁ PSARY-BABIENICA POKÓJ SADÓW 2016-10-08 11:00 3:2
23 ORZEŁ PAWONKÓW WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY 2016-10-08 11:00 4:2
24 MLKS WOŹNIKI AKADEMIA LUBLINIEC 2016-10-08 11:00 7:0
25 JEDNOŚĆ BORONÓW ŚLĄSK KOSZĘCIN 2016-10-08 --:-- -:-
Kolejka 6
26 SPARTA LUBLINIEC ŚLĄSK KOSZĘCIN 2016-10-15 --:-- -:-
27 AKADEMIA LUBLINIEC JEDNOŚĆ BORONÓW 2016-10-15 11:00 0:13
28 WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY MLKS WOŹNIKI 2016-10-15 11:00 0:2
29 POKÓJ SADÓW ORZEŁ PAWONKÓW 2016-10-15 11:00 1:7
30 PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ ORZEŁ PSARY-BABIENICA 2016-10-15 11:00 1:5
Kolejka 7
31 ORZEŁ PSARY-BABIENICA SPARTA LUBLINIEC 2016-10-22 11:00 6:2
32 ORZEŁ PAWONKÓW PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ 2016-10-22 11:00 4:6
33 MLKS WOŹNIKI POKÓJ SADÓW 2016-10-22 11:00 4:2
34 JEDNOŚĆ BORONÓW WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY 2016-10-22 11:00 6:0
35 ŚLĄSK KOSZĘCIN AKADEMIA LUBLINIEC 2016-10-22 --:-- -:-
Kolejka 8
36 SPARTA LUBLINIEC AKADEMIA LUBLINIEC 2016-10-29 11:00 0:6
37 WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY ŚLĄSK KOSZĘCIN 2016-10-29 --:-- -:-
38 POKÓJ SADÓW JEDNOŚĆ BORONÓW 2016-10-29 11:00 0:14
39 PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ MLKS WOŹNIKI 2016-10-29 11:00 0:0
40 ORZEŁ PSARY-BABIENICA ORZEŁ PAWONKÓW 2016-10-29 11:00 0:6
Kolejka 9
41 ORZEŁ PAWONKÓW SPARTA LUBLINIEC 2016-11-05 11:00 8:1
42 ORZEŁ PSARY-BABIENICA MLKS WOŹNIKI 2016-11-05 11:00 2:2
43 JEDNOŚĆ BORONÓW PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ 2016-11-05 11:00 4:1
44 ŚLĄSK KOSZĘCIN POKÓJ SADÓW 2016-11-05 --:-- -:-
45 AKADEMIA LUBLINIEC WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY 2016-11-05 11:00 2:5
Kolejka 10
1 SPARTA LUBLINIEC WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY 2017-06-06 18:00 -:-
2 AKADEMIA LUBLINIEC POKÓJ SADÓW 2017-06-06 18:00 -:-
3 ŚLĄSK KOSZĘCIN PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ 2017-06-06 18:00 -:-
4 JEDNOŚĆ BORONÓW ORZEŁ PSARY-BABIENICA 2017-05-18 18:00 4:0
5 MLKS WOŹNIKI ORZEŁ PAWONKÓW 2017-06-06 18:00 -:-
Kolejka 11
6 MLKS WOŹNIKI SPARTA LUBLINIEC 2017-06-24 11:00 -:-
7 ORZEŁ PAWONKÓW JEDNOŚĆ BORONÓW 2017-06-24 11:00 -:-
8 ORZEŁ PSARY-BABIENICA ŚLĄSK KOSZĘCIN 2017-06-24 11:00 -:-
9 PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ AKADEMIA LUBLINIEC 2017-06-24 11:00 -:-
10 POKÓJ SADÓW WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY 2017-06-24 11:00 -:-
Kolejka 12
11 SPARTA LUBLINIEC POKÓJ SADÓW 2017-05-06 11:00 0:0
12 WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ 2017-05-06 11:00 1:0
13 AKADEMIA LUBLINIEC ORZEŁ PSARY-BABIENICA 2017-05-06 11:00 1:1
14 ŚLĄSK KOSZĘCIN ORZEŁ PAWONKÓW 2017-05-06 11:00 0:3
15 JEDNOŚĆ BORONÓW MLKS WOŹNIKI 2017-05-06 11:00 1:0
Kolejka 13
16 JEDNOŚĆ BORONÓW SPARTA LUBLINIEC 2017-05-13 11:00 15:0
17 MLKS WOŹNIKI ŚLĄSK KOSZĘCIN 2017-05-17 17:00 4:1
18 ORZEŁ PAWONKÓW AKADEMIA LUBLINIEC 2017-05-13 11:00 6:0
19 ORZEŁ PSARY-BABIENICA WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY 2017-05-13 11:00 1:3
20 PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ POKÓJ SADÓW 2017-05-13 11:00 2:0
Kolejka 14
21 SPARTA LUBLINIEC PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ 2017-05-20 11:00 0:7
22 POKÓJ SADÓW ORZEŁ PSARY-BABIENICA 2017-05-20 11:00 0:7
23 WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY ORZEŁ PAWONKÓW 2017-05-17 17:00 2:6
24 AKADEMIA LUBLINIEC MLKS WOŹNIKI 2017-05-20 11:00 6:1
25 ŚLĄSK KOSZĘCIN JEDNOŚĆ BORONÓW 2017-05-20 11:00 0:29
Kolejka 15
26 ŚLĄSK KOSZĘCIN SPARTA LUBLINIEC 2017-05-27 11:00 10:0
27 JEDNOŚĆ BORONÓW AKADEMIA LUBLINIEC 2017-05-27 11:00 3:2
28 MLKS WOŹNIKI WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY 2017-05-27 11:00 0:3
29 ORZEŁ PAWONKÓW POKÓJ SADÓW 2017-05-27 11:00 11:2
30 ORZEŁ PSARY-BABIENICA PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ 2017-05-27 11:00 13:4
Kolejka 16
31 SPARTA LUBLINIEC ORZEŁ PSARY-BABIENICA 2017-06-03 11:00 -:-
32 PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ ORZEŁ PAWONKÓW 2017-06-04 11:00 -:-
33 POKÓJ SADÓW MLKS WOŹNIKI 2017-06-03 11:00 -:-
34 WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY JEDNOŚĆ BORONÓW 2017-06-03 11:00 -:-
35 AKADEMIA LUBLINIEC ŚLĄSK KOSZĘCIN 2017-06-03 11:00 -:-
Kolejka 17
36 AKADEMIA LUBLINIEC SPARTA LUBLINIEC 2017-06-10 11:00 -:-
37 ŚLĄSK KOSZĘCIN WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY 2017-06-10 11:00 -:-
38 JEDNOŚĆ BORONÓW POKÓJ SADÓW 2017-06-10 11:00 -:-
39 MLKS WOŹNIKI PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ 2017-06-10 11:00 -:-
40 ORZEŁ PAWONKÓW ORZEŁ PSARY-BABIENICA 2017-06-10 11:00 -:-
Kolejka 18
41 SPARTA LUBLINIEC ORZEŁ PAWONKÓW 2017-06-17 11:00 -:-
42 MLKS WOŹNIKI ORZEŁ PSARY-BABIENICA 2017-06-17 11:00 -:-
43 PŁOMIEŃ PRZYSTAJŃ JEDNOŚĆ BORONÓW 2017-06-18 11:00 -:-
44 POKÓJ SADÓW ŚLĄSK KOSZĘCIN 2017-06-17 11:00 -:-
45 WARTA KAMIEŃSKIE MŁYNY AKADEMIA LUBLINIEC 2017-06-17 11:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam