Lubliniec: E1 Orlik

Data aktualizacji: 2017-04-25 22:20:03

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 AKADEMIA I LUBLINIEC 13 36 12 0 1 146:26
2 SPARTA TWORÓG 13 33 11 0 2 123:45
3 RYBAK CIASNA 13 30 10 0 3 106:57
4 HERKULES KOCHANOWICE 13 30 10 0 3 85:43
5 ORZEŁ PAWONKÓW 13 27 9 0 4 108:56
6 JEDNOŚC BORONÓW 13 19 6 1 6 97:55
7 LISWARTA LISÓW 13 19 6 1 6 65:61
8 UNIA KALETY 13 15 5 0 8 34:76
9 SPARTA LUBLINIEC 13 12 4 0 9 59:100
10 SIERAKÓW ŚLĄSKI 13 9 3 0 10 37:115
11 AKADEMIA II LUBLINIEC 13 3 1 0 12 20:116
12 POKÓJ SADÓW 13 0 0 0 13 17:147

Ostatnia kolejka (13) rozgrywek w sezonie 2016/2017

7 ORZEŁ PAWONKÓW AKADEMIA I LUBLINIEC 2017-04-08 11:00 3:10
8 AKADEMIA II LUBLINIEC LISWARTA LISÓW 2017-04-06 17:00 1:6
9 RYBAK CIASNA JEDNOŚC BORONÓW 2017-04-08 11:00 12:6
10 SIERAKÓW ŚLĄSKI POKÓJ SADÓW 2017-04-08 11:00 11:1
11 SPARTA LUBLINIEC SPARTA TWORÓG 2017-04-08 11:00 3:6
12 UNIA KALETY HERKULES KOCHANOWICE 2017-04-08 11:00 1:3

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 UNIA KALETY AKADEMIA I LUBLINIEC 2016-11-05 11:00 0:10
2 HERKULES KOCHANOWICE SPARTA TWORÓG 2016-09-28 17:00 5:6
3 SPARTA LUBLINIEC POKÓJ SADÓW 2016-09-03 11:00 11:2
4 SIERAKÓW ŚLĄSKI JEDNOŚC BORONÓW 2016-09-03 11:00 0:14
5 RYBAK CIASNA LISWARTA LISÓW 2016-09-03 11:00 7:4
6 AKADEMIA II LUBLINIEC ORZEŁ PAWONKÓW 2016-09-03 11:00 0:16
Kolejka 2
7 AKADEMIA I LUBLINIEC ORZEŁ PAWONKÓW 2016-09-10 11:00 7:3
8 LISWARTA LISÓW AKADEMIA II LUBLINIEC 2016-09-10 11:00 10:0
9 JEDNOŚC BORONÓW RYBAK CIASNA 2016-09-10 11:00 6:4
10 POKÓJ SADÓW SIERAKÓW ŚLĄSKI 2016-09-10 11:00 2:6
11 SPARTA TWORÓG SPARTA LUBLINIEC 2016-09-10 11:00 18:2
12 HERKULES KOCHANOWICE UNIA KALETY 2016-10-12 16:00 9:1
Kolejka 3
13 HERKULES KOCHANOWICE AKADEMIA I LUBLINIEC 2016-09-14 17:00 3:8
14 SPARTA LUBLINIEC UNIA KALETY 2016-09-28 16:30 3:4
15 SIERAKÓW ŚLĄSKI SPARTA TWORÓG 2016-09-14 17:00 2:8
16 RYBAK CIASNA POKÓJ SADÓW 2016-09-14 17:00 17:1
17 AKADEMIA II LUBLINIEC JEDNOŚC BORONÓW 2016-09-14 17:00 2:14
18 ORZEŁ PAWONKÓW LISWARTA LISÓW 2016-09-14 17:00 6:3
Kolejka 4
19 AKADEMIA I LUBLINIEC LISWARTA LISÓW 2016-09-17 11:00 13:1
20 JEDNOŚC BORONÓW ORZEŁ PAWONKÓW 2016-09-17 11:00 2:4
21 POKÓJ SADÓW AKADEMIA II LUBLINIEC 2016-09-17 11:00 3:6
22 SPARTA TWORÓG RYBAK CIASNA 2016-09-17 11:00 10:5
23 UNIA KALETY SIERAKÓW ŚLĄSKI 2016-09-17 11:00 6:3
24 HERKULES KOCHANOWICE SPARTA LUBLINIEC 2016-09-17 11:00 9:2
Kolejka 5
25 SPARTA LUBLINIEC AKADEMIA I LUBLINIEC 2016-09-21 17:00 1:20
26 SIERAKÓW ŚLĄSKI HERKULES KOCHANOWICE 2016-09-21 17:00 3:12
27 RYBAK CIASNA UNIA KALETY 2016-09-21 17:00 8:1
28 AKADEMIA II LUBLINIEC SPARTA TWORÓG 2016-09-19 17:30 1:13
29 ORZEŁ PAWONKÓW POKÓJ SADÓW 2016-09-21 17:00 7:0
30 LISWARTA LISÓW JEDNOŚC BORONÓW 2016-09-21 17:00 4:4
Kolejka 6
31 AKADEMIA I LUBLINIEC JEDNOŚC BORONÓW 2016-09-24 11:00 6:3
32 POKÓJ SADÓW LISWARTA LISÓW 2016-09-24 11:00 2:11
33 SPARTA TWORÓG ORZEŁ PAWONKÓW 2016-09-24 11:00 6:7
34 UNIA KALETY AKADEMIA II LUBLINIEC 2016-09-24 11:00 5:1
35 HERKULES KOCHANOWICE RYBAK CIASNA 2016-09-24 11:00 4:6
36 SPARTA LUBLINIEC SIERAKÓW ŚLĄSKI 2016-09-24 11:00 2:1
Kolejka 7
37 SIERAKÓW ŚLĄSKI AKADEMIA I LUBLINIEC 2016-10-01 11:00 1:17
38 RYBAK CIASNA SPARTA LUBLINIEC 2016-10-01 11:00 7:5
39 AKADEMIA II LUBLINIEC HERKULES KOCHANOWICE 2016-10-01 11:00 1:5
40 ORZEŁ PAWONKÓW UNIA KALETY 2016-10-01 11:00 9:1
41 LISWARTA LISÓW SPARTA TWORÓG 2016-10-01 11:00 4:10
42 JEDNOŚC BORONÓW POKÓJ SADÓW 2016-10-01 11:00 12:2
Kolejka 8
43 AKADEMIA I LUBLINIEC POKÓJ SADÓW 2016-10-08 11:00 16:3
44 SPARTA TWORÓG JEDNOŚC BORONÓW 2016-10-08 11:00 5:1
45 UNIA KALETY LISWARTA LISÓW 2016-10-08 11:00 1:4
46 HERKULES KOCHANOWICE ORZEŁ PAWONKÓW 2016-10-08 11:00 10:9
47 SPARTA LUBLINIEC AKADEMIA II LUBLINIEC 2016-10-26 17:00 7:1
48 SIERAKÓW ŚLĄSKI RYBAK CIASNA 2016-10-08 11:00 2:9
Kolejka 9
49 RYBAK CIASNA AKADEMIA I LUBLINIEC 2016-10-19 17:30 2:5
50 AKADEMIA II LUBLINIEC SIERAKÓW ŚLĄSKI 2016-10-15 11:00 2:3
51 ORZEŁ PAWONKÓW SPARTA LUBLINIEC 2016-10-15 11:00 19:2
52 LISWARTA LISÓW HERKULES KOCHANOWICE 2016-10-15 11:00 1:4
53 JEDNOŚC BORONÓW UNIA KALETY 2016-10-15 11:00 4:5
54 POKÓJ SADÓW SPARTA TWORÓG 2016-10-15 11:00 0:24
Kolejka 10
55 AKADEMIA I LUBLINIEC SPARTA TWORÓG 2016-10-22 11:00 4:5
56 UNIA KALETY POKÓJ SADÓW 2016-10-22 11:00 5:0
57 HERKULES KOCHANOWICE JEDNOŚC BORONÓW 2016-10-22 11:00 6:1
58 SPARTA LUBLINIEC LISWARTA LISÓW 2016-10-22 11:00 3:6
59 SIERAKÓW ŚLĄSKI ORZEŁ PAWONKÓW 2016-10-22 11:00 4:15
60 RYBAK CIASNA AKADEMIA II LUBLINIEC 2016-10-22 11:00 11:2
Kolejka 11
61 AKADEMIA II LUBLINIEC AKADEMIA I LUBLINIEC 2016-10-29 09:00 1:17
62 ORZEŁ PAWONKÓW RYBAK CIASNA 2016-10-29 11:00 4:9
63 LISWARTA LISÓW SIERAKÓW ŚLĄSKI 2016-10-29 11:00 4:1
64 JEDNOŚC BORONÓW SPARTA LUBLINIEC 2016-10-29 11:00 7:5
65 POKÓJ SADÓW HERKULES KOCHANOWICE 2016-10-29 11:00 1:8
66 SPARTA TWORÓG UNIA KALETY 2016-10-29 11:00 9:4
Kolejka 12
1 AKADEMIA I LUBLINIEC UNIA KALETY 2017-04-01 11:00 13:0
2 SPARTA TWORÓG HERKULES KOCHANOWICE 2017-04-01 11:00 3:7
3 POKÓJ SADÓW SPARTA LUBLINIEC 2017-04-01 11:00 0:13
4 JEDNOŚC BORONÓW SIERAKÓW ŚLĄSKI 2017-04-01 11:00 23:0
5 LISWARTA LISÓW RYBAK CIASNA 2017-04-10 17:00 7:9
6 ORZEŁ PAWONKÓW AKADEMIA II LUBLINIEC 2017-04-03 17:00 6:2
Kolejka 13
7 ORZEŁ PAWONKÓW AKADEMIA I LUBLINIEC 2017-04-08 11:00 3:10
8 AKADEMIA II LUBLINIEC LISWARTA LISÓW 2017-04-06 17:00 1:6
9 RYBAK CIASNA JEDNOŚC BORONÓW 2017-04-08 11:00 12:6
10 SIERAKÓW ŚLĄSKI POKÓJ SADÓW 2017-04-08 11:00 11:1
11 SPARTA LUBLINIEC SPARTA TWORÓG 2017-04-08 11:00 3:6
12 UNIA KALETY HERKULES KOCHANOWICE 2017-04-08 11:00 1:3
Kolejka 14
13 AKADEMIA I LUBLINIEC HERKULES KOCHANOWICE 2017-04-22 11:00 :
14 UNIA KALETY SPARTA LUBLINIEC 2017-04-22 11:00 :
15 SPARTA TWORÓG SIERAKÓW ŚLĄSKI 2017-04-22 11:00 :
16 POKÓJ SADÓW RYBAK CIASNA 2017-04-22 11:00 :
17 JEDNOŚC BORONÓW AKADEMIA II LUBLINIEC 2017-04-26 17:30 -:-
18 LISWARTA LISÓW ORZEŁ PAWONKÓW 2017-04-22 11:00 :
Kolejka 15
19 LISWARTA LISÓW AKADEMIA I LUBLINIEC 2017-04-29 11:00 -:-
20 ORZEŁ PAWONKÓW JEDNOŚC BORONÓW 2017-04-29 11:00 -:-
21 AKADEMIA II LUBLINIEC POKÓJ SADÓW 2017-04-29 11:00 -:-
22 RYBAK CIASNA SPARTA TWORÓG 2017-04-29 11:00 -:-
23 SIERAKÓW ŚLĄSKI UNIA KALETY 2017-04-29 11:00 -:-
24 SPARTA LUBLINIEC HERKULES KOCHANOWICE 2017-04-29 12:00 -:-
Kolejka 16
25 AKADEMIA I LUBLINIEC SPARTA LUBLINIEC 2017-05-06 11:00 -:-
26 HERKULES KOCHANOWICE SIERAKÓW ŚLĄSKI 2017-05-06 11:00 -:-
27 UNIA KALETY RYBAK CIASNA 2017-05-06 11:00 -:-
28 SPARTA TWORÓG AKADEMIA II LUBLINIEC 2017-05-06 11:00 -:-
29 POKÓJ SADÓW ORZEŁ PAWONKÓW 2017-05-06 11:00 -:-
30 JEDNOŚC BORONÓW LISWARTA LISÓW 2017-05-06 11:00 -:-
Kolejka 17
31 JEDNOŚC BORONÓW AKADEMIA I LUBLINIEC 2017-05-13 11:00 -:-
32 LISWARTA LISÓW POKÓJ SADÓW 2017-05-13 11:00 -:-
33 ORZEŁ PAWONKÓW SPARTA TWORÓG 2017-05-13 11:00 -:-
34 AKADEMIA II LUBLINIEC UNIA KALETY 2017-05-13 11:00 -:-
35 RYBAK CIASNA HERKULES KOCHANOWICE 2017-05-13 11:00 -:-
36 SIERAKÓW ŚLĄSKI SPARTA LUBLINIEC 2017-05-13 11:00 -:-
Kolejka 18
37 AKADEMIA I LUBLINIEC SIERAKÓW ŚLĄSKI 2017-05-20 11:00 -:-
38 SPARTA LUBLINIEC RYBAK CIASNA 2017-05-20 11:00 -:-
39 HERKULES KOCHANOWICE AKADEMIA II LUBLINIEC 2017-05-20 11:00 -:-
40 UNIA KALETY ORZEŁ PAWONKÓW 2017-05-20 11:00 -:-
41 SPARTA TWORÓG LISWARTA LISÓW 2017-05-20 11:00 -:-
42 POKÓJ SADÓW JEDNOŚC BORONÓW 2017-05-20 11:00 -:-
Kolejka 19
43 POKÓJ SADÓW AKADEMIA I LUBLINIEC 2017-05-27 11:00 -:-
44 JEDNOŚC BORONÓW SPARTA TWORÓG 2017-05-27 11:00 -:-
45 LISWARTA LISÓW UNIA KALETY 2017-05-27 11:00 -:-
46 ORZEŁ PAWONKÓW HERKULES KOCHANOWICE 2017-05-27 11:00 -:-
47 AKADEMIA II LUBLINIEC SPARTA LUBLINIEC 2017-05-27 11:00 -:-
48 RYBAK CIASNA SIERAKÓW ŚLĄSKI 2017-05-27 11:00 -:-
Kolejka 20
49 AKADEMIA I LUBLINIEC RYBAK CIASNA 2017-06-03 11:00 -:-
50 SIERAKÓW ŚLĄSKI AKADEMIA II LUBLINIEC 2017-06-03 11:00 -:-
51 SPARTA LUBLINIEC ORZEŁ PAWONKÓW 2017-06-03 11:00 -:-
52 HERKULES KOCHANOWICE LISWARTA LISÓW 2017-06-03 11:00 -:-
53 UNIA KALETY JEDNOŚC BORONÓW 2017-06-03 11:00 -:-
54 SPARTA TWORÓG POKÓJ SADÓW 2017-06-03 11:00 -:-
Kolejka 21
55 SPARTA TWORÓG AKADEMIA I LUBLINIEC 2017-06-10 11:00 -:-
56 POKÓJ SADÓW UNIA KALETY 2017-06-10 11:00 -:-
57 JEDNOŚC BORONÓW HERKULES KOCHANOWICE 2017-06-10 11:00 -:-
58 LISWARTA LISÓW SPARTA LUBLINIEC 2017-06-10 11:00 -:-
59 ORZEŁ PAWONKÓW SIERAKÓW ŚLĄSKI 2017-06-10 11:00 -:-
60 AKADEMIA II LUBLINIEC RYBAK CIASNA 2017-06-10 11:00 -:-
Kolejka 22
61 AKADEMIA I LUBLINIEC AKADEMIA II LUBLINIEC 2017-06-17 11:00 -:-
62 RYBAK CIASNA ORZEŁ PAWONKÓW 2017-06-17 11:00 -:-
63 SIERAKÓW ŚLĄSKI LISWARTA LISÓW 2017-06-17 11:00 -:-
64 SPARTA LUBLINIEC JEDNOŚC BORONÓW 2017-06-17 11:00 -:-
65 HERKULES KOCHANOWICE POKÓJ SADÓW 2017-06-17 11:00 -:-
66 UNIA KALETY SPARTA TWORÓG 2017-06-17 11:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam