Tychy: E1 Orlik Grupa 2

Data aktualizacji: 2017-05-27 19:30:04

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 UKS SPS II Wola 8 21 7 0 1 87:27
2 LKS STUDZIENICE 8 18 6 0 2 74:24
3 UMKS GOCZAŁKOWICE ZDRÓJ 8 15 5 0 3 61:26
4 ISKRA II PSZCZYNA 8 15 5 0 3 71:33
5 LKS MIZERÓW 8 15 5 0 3 46:27
6 LEŚNIK KOBIÓR 8 9 3 0 5 35:66
7 SOKÓŁ ORZESZE 8 9 3 0 5 28:57
8 LKS I STUDZIONKA 8 4 1 1 6 17:91
9 GTS BOJSZOWY 8 1 0 1 7 21:89

Ostatnia kolejka (9) rozgrywek w sezonie 2016/2017

41 LKS MIZERÓW UKS SPS II Wola 2016-10-30 10:00 2:6
42 PAUZJE LKS STUDZIENICE 0000-00-00 00:00 :
43 UMKS GOCZAŁKOWICE ZDRÓJ SOKÓŁ ORZESZE 2016-10-29 11:00 2:7
44 LEŚNIK KOBIÓR GTS BOJSZOWY 2016-10-30 10:00 3:0
45 ISKRA II PSZCZYNA LKS I STUDZIONKA 2016-10-31 15:00 12:5

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 LKS I STUDZIONKA UKS SPS II Wola 2016-09-04 10:00 0:22
2 GTS BOJSZOWY ISKRA II PSZCZYNA 2016-09-19 18:00 4:21
3 SOKÓŁ ORZESZE LEŚNIK KOBIÓR 2016-09-04 09:30 3:10
4 LKS STUDZIENICE UMKS GOCZAŁKOWICE ZDRÓJ 2016-09-03 10:00 7:4
5 LKS MIZERÓW PAUZUJE ---------- --:-- -:-
Kolejka 2
6 UKS SPS II Wola PAUZUJE ---------- --:-- -:-
7 UMKS GOCZAŁKOWICE ZDRÓJ LKS MIZERÓW 2016-09-13 17:00 3:2
8 LEŚNIK KOBIÓR LKS STUDZIENICE 2016-09-14 16:30 6:14
9 ISKRA II PSZCZYNA SOKÓŁ ORZESZE 2016-09-12 17:00 20:1
10 LKS I STUDZIONKA GTS BOJSZOWY 2016-10-05 17:00 2:2
Kolejka 3
11 GTS BOJSZOWY UKS SPS II Wola 2016-09-18 11:00 3:22
12 SOKÓŁ ORZESZE LKS I STUDZIONKA 2016-09-16 16:30 3:4
13 LKS STUDZIENICE ISKRA II PSZCZYNA 2016-09-16 16:30 7:0
14 LKS MIZERÓW LEŚNIK KOBIÓR 2016-09-18 09:00 7:1
15 PAUZUJE UMKS GOCZAŁKOWICE ZDRÓJ ---------- --:-- -:-
Kolejka 4
16 UKS SPS II Wola UMKS GOCZAŁKOWICE ZDRÓJ 2016-09-24 08:30 6:3
17 LEŚNIK KOBIÓR PAUZUJE ---------- --:-- -:-
18 ISKRA II PSZCZYNA LKS MIZERÓW 2016-09-23 16:15 7:0
19 LKS I STUDZIONKA LKS STUDZIENICE 2016-09-25 10:00 2:18
20 GTS BOJSZOWY SOKÓŁ ORZESZE 2016-09-25 11:00 5:6
Kolejka 5
21 SOKÓŁ ORZESZE UKS SPS II Wola 2016-10-01 10:00 3:7
22 LKS STUDZIENICE GTS BOJSZOWY 2016-10-01 10:00 14:2
23 LKS MIZERÓW LKS I STUDZIONKA 2016-10-01 13:00 14:2
24 PAUZUJE ISKRA II PSZCZYNA ---------- --:-- -:-
25 UMKS GOCZAŁKOWICE ZDRÓJ LEŚNIK KOBIÓR 2016-10-01 11:00 17:1
Kolejka 6
26 UKS SPS II Wola LEŚNIK KOBIÓR 2016-10-09 13:00 15:3
27 ISKRA II PSZCZYNA UMKS GOCZAŁKOWICE ZDRÓJ 2016-10-07 16:30 1:8
28 LKS I STUDZIONKA PAUZUJE ---------- --:-- -:-
29 GTS BOJSZOWY LKS MIZERÓW 2016-10-11 17:00 3:8
30 SOKÓŁ ORZESZE LKS STUDZIENICE 2016-10-08 10:00 3:0
Kolejka 7
31 LKS STUDZIENICE UKS SPS II Wola 2016-10-15 12:00 11:3
32 LKS MIZERÓW SOKÓŁ ORZESZE 2016-10-15 12:00 9:2
33 PAUZUJE GTS BOJSZOWY ---------- --:-- -:-
34 UMKS GOCZAŁKOWICE ZDRÓJ LKS I STUDZIONKA 2016-10-15 11:00 11:0
35 LEŚNIK KOBIÓR ISKRA II PSZCZYNA 2016-10-16 10:00 2:8
Kolejka 8
36 UKS SPS II Wola ISKRA II PSZCZYNA 2016-10-22 10:30 6:2
37 LKS I STUDZIONKA LEŚNIK KOBIÓR 2016-10-23 10:00 2:9
38 GTS BOJSZOWY UMKS GOCZAŁKOWICE ZDRÓJ 2016-10-23 11:00 2:13
39 SOKÓŁ ORZESZE PAUZUJE ---------- --:-- -:-
40 LKS STUDZIENICE LKS MIZERÓW 2016-10-26 16:00 3:4
Kolejka 9
41 LKS MIZERÓW UKS SPS II Wola 2016-10-30 10:00 2:6
42 PAUZUJE LKS STUDZIENICE ---------- --:-- -:-
43 UMKS GOCZAŁKOWICE ZDRÓJ SOKÓŁ ORZESZE 2016-10-29 11:00 2:7
44 LEŚNIK KOBIÓR GTS BOJSZOWY 2016-10-30 10:00 3:0
45 ISKRA II PSZCZYNA LKS I STUDZIONKA 2016-10-31 15:00 12:5

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam