Katowice: Klasa B "jesień"

Data aktualizacji: 2017-01-19 11:40:03

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 MKS ŚLĄSK II ŚWIĘTOCHŁOWICE 14 40 13 1 0 45:13
2 LKS POGOŃ II IMIELIN 14 23 7 2 5 41:33
3 MKS POGOŃ II RUDA ŚLĄSKA 13 21 7 0 6 49:28
4 KS KAMIONKA 14 21 6 3 5 44:39
5 ŚKS NAPRZÓD II LIPINY 13 16 5 1 7 38:47
6 GKS WAWEL WIREK 14 16 5 1 8 33:43
7 SRKIS AKS SILESIAN KATOWICE 14 12 3 3 8 29:41
8 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 14 10 3 1 10 26:61

Ostatnia kolejka (14) rozgrywek w sezonie 2016/2017

53 MKS POGOŃ II RUDA ŚLĄSKA KS KAMIONKA 2016-11-20 11:00 5:3
54 ŚKS NAPRZÓD II LIPINY LKS POGOŃ II IMIELIN 2016-11-20 11:00 2:7
55 SRKIS AKS SILESIAN KATOWICE TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 2016-11-20 13:30 9:0
56 GKS WAWEL WIREK MKS ŚLĄSK II ŚWIĘTOCHŁOWICE 2016-09-13 16:30 0:3

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 GKS WAWEL WIREK MKS POGOŃ II RUDA ŚLĄSKA 2016-08-28 11:00 4:1
2 SRKIS AKS SILESIAN KATOWICE MKS ŚLĄSK II ŚWIĘTOCHŁOWICE 2016-08-28 11:00 4:4
3 ŚKS NAPRZÓD II LIPINY TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 2016-08-28 11:00 5:4
4 KS KAMIONKA LKS POGOŃ II IMIELIN 2016-08-27 16:00 2:2
Kolejka 2
5 MKS POGOŃ II RUDA ŚLĄSKA LKS POGOŃ II IMIELIN 2016-09-01 18:00 6:1
6 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE KS KAMIONKA 2016-09-01 18:00 0:3
7 MKS ŚLĄSK II ŚWIĘTOCHŁOWICE ŚKS NAPRZÓD II LIPINY 2016-09-14 17:00 5:2
8 GKS WAWEL WIREK SRKIS AKS SILESIAN KATOWICE 2016-09-01 18:00 4:1
Kolejka 3
9 SRKIS AKS SILESIAN KATOWICE MKS POGOŃ II RUDA ŚLĄSKA 2016-10-05 20:00 1:7
10 ŚKS NAPRZÓD II LIPINY GKS WAWEL WIREK 2016-09-04 11:00 0:3
11 KS KAMIONKA MKS ŚLĄSK II ŚWIĘTOCHŁOWICE 2016-09-03 16:00 2:3
12 LKS POGOŃ II IMIELIN TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 2016-09-04 11:00 2:3
Kolejka 4
13 MKS POGOŃ II RUDA ŚLĄSKA TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 2016-09-11 11:00 7:0
14 MKS ŚLĄSK II ŚWIĘTOCHŁOWICE LKS POGOŃ II IMIELIN 2016-09-11 11:00 2:1
15 GKS WAWEL WIREK KS KAMIONKA 2016-09-11 11:00 5:5
16 SRKIS AKS SILESIAN KATOWICE ŚKS NAPRZÓD II LIPINY 2016-09-11 15:00 1:4
Kolejka 5
17 ŚKS NAPRZÓD II LIPINY MKS POGOŃ II RUDA ŚLĄSKA 2016-09-18 11:00 6:5
18 KS KAMIONKA SRKIS AKS SILESIAN KATOWICE 2016-09-17 16:00 3:0
19 LKS POGOŃ II IMIELIN GKS WAWEL WIREK 2016-09-18 11:00 7:0
20 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE MKS ŚLĄSK II ŚWIĘTOCHŁOWICE 2016-09-18 11:00 1:4
Kolejka 6
21 MKS POGOŃ II RUDA ŚLĄSKA MKS ŚLĄSK II ŚWIĘTOCHŁOWICE 2016-09-25 11:00 1:3
22 GKS WAWEL WIREK TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 2016-09-25 11:00 4:2
23 SRKIS AKS SILESIAN KATOWICE LKS POGOŃ II IMIELIN 2016-09-25 15:00 2:3
24 ŚKS NAPRZÓD II LIPINY KS KAMIONKA 2016-09-25 11:00 1:1
Kolejka 7
25 KS KAMIONKA MKS POGOŃ II RUDA ŚLĄSKA 2016-10-01 15:30 4:3
26 LKS POGOŃ II IMIELIN ŚKS NAPRZÓD II LIPINY 2016-10-02 11:00 4:3
27 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE SRKIS AKS SILESIAN KATOWICE 2016-10-02 11:00 2:2
28 MKS ŚLĄSK II ŚWIĘTOCHŁOWICE GKS WAWEL WIREK 2016-10-02 09:00 3:0
Kolejka 8
29 MKS POGOŃ II RUDA ŚLĄSKA GKS WAWEL WIREK 2016-10-09 10:30 2:0
30 MKS ŚLĄSK II ŚWIĘTOCHŁOWICE SRKIS AKS SILESIAN KATOWICE 2016-10-09 11:00 1:0
31 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE ŚKS NAPRZÓD II LIPINY 2016-10-09 11:00 4:3
32 LKS POGOŃ II IMIELIN KS KAMIONKA 2016-10-09 11:00 4:1
Kolejka 9
33 LKS POGOŃ II IMIELIN MKS POGOŃ II RUDA ŚLĄSKA 2016-10-16 11:00 4:3
34 KS KAMIONKA TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 2016-10-15 15:30 5:3
35 ŚKS NAPRZÓD II LIPINY MKS ŚLĄSK II ŚWIĘTOCHŁOWICE 2016-10-16 11:00 0:2
36 SRKIS AKS SILESIAN KATOWICE GKS WAWEL WIREK 2016-10-16 12:00 4:2
Kolejka 10
37 MKS POGOŃ II RUDA ŚLĄSKA SRKIS AKS SILESIAN KATOWICE 2016-10-23 11:00 7:0
38 GKS WAWEL WIREK ŚKS NAPRZÓD II LIPINY 2016-10-23 11:00 1:4
39 MKS ŚLĄSK II ŚWIĘTOCHŁOWICE KS KAMIONKA 2016-10-23 11:00 5:1
40 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE LKS POGOŃ II IMIELIN 2016-10-23 11:00 4:2
Kolejka 11
41 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE MKS POGOŃ II RUDA ŚLĄSKA 2016-10-30 11:00 0:2
42 LKS POGOŃ II IMIELIN MKS ŚLĄSK II ŚWIĘTOCHŁOWICE 2016-10-30 11:00 0:2
43 KS KAMIONKA GKS WAWEL WIREK 2016-10-29 15:00 6:1
44 ŚKS NAPRZÓD II LIPINY SRKIS AKS SILESIAN KATOWICE 2016-10-30 11:00 3:2
Kolejka 12
45 MKS POGOŃ II RUDA ŚLĄSKA ŚKS NAPRZÓD II LIPINY 2016-11-06 11:00 :
46 SRKIS AKS SILESIAN KATOWICE KS KAMIONKA 2016-11-06 13:30 2:0
47 GKS WAWEL WIREK LKS POGOŃ II IMIELIN 2016-11-06 11:00 2:3
48 MKS ŚLĄSK II ŚWIĘTOCHŁOWICE TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 2016-11-06 11:30 6:1
Kolejka 13
49 MKS ŚLĄSK II ŚWIĘTOCHŁOWICE MKS POGOŃ II RUDA ŚLĄSKA 2016-11-13 12:00 2:0
50 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE GKS WAWEL WIREK 2016-11-13 11:00 2:7
51 LKS POGOŃ II IMIELIN SRKIS AKS SILESIAN KATOWICE 2016-11-13 11:00 1:1
52 KS KAMIONKA ŚKS NAPRZÓD II LIPINY 2016-11-12 13:30 8:5
Kolejka 14
53 MKS POGOŃ II RUDA ŚLĄSKA KS KAMIONKA 2016-11-20 11:00 5:3
54 ŚKS NAPRZÓD II LIPINY LKS POGOŃ II IMIELIN 2016-11-20 11:00 2:7
55 SRKIS AKS SILESIAN KATOWICE TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 2016-11-20 13:30 9:0
56 GKS WAWEL WIREK MKS ŚLĄSK II ŚWIĘTOCHŁOWICE 2016-09-13 16:30 0:3
Kolejka 15
1 MKS ŚLĄSK II ŚWIĘTOCHŁOWICE SRKIS AKS SILESIAN KATOWICE 2017-03-19 11:00 -:-
2 GKS WAWEL WIREK TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 2017-03-19 11:00 -:-
3 MKS POGOŃ II RUDA ŚLĄSKA LKS POGOŃ II IMIELIN 2017-03-19 11:00 -:-
4 KS KAMIONKA ŚKS NAPRZÓD II LIPINY 2017-03-19 11:00 -:-
Kolejka 16
5 SRKIS AKS SILESIAN KATOWICE ŚKS NAPRZÓD II LIPINY 2017-03-26 11:00 -:-
6 LKS POGOŃ II IMIELIN KS KAMIONKA 2017-03-26 11:00 -:-
7 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE MKS POGOŃ II RUDA ŚLĄSKA 2017-03-26 11:00 -:-
8 MKS ŚLĄSK II ŚWIĘTOCHŁOWICE GKS WAWEL WIREK 2017-03-26 11:00 -:-
Kolejka 17
9 GKS WAWEL WIREK SRKIS AKS SILESIAN KATOWICE 2017-04-02 11:00 -:-
10 MKS POGOŃ II RUDA ŚLĄSKA MKS ŚLĄSK II ŚWIĘTOCHŁOWICE 2017-04-02 11:00 -:-
11 KS KAMIONKA TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 2017-04-02 11:00 -:-
12 ŚKS NAPRZÓD II LIPINY LKS POGOŃ II IMIELIN 2017-04-02 11:00 -:-
Kolejka 18
13 SRKIS AKS SILESIAN KATOWICE LKS POGOŃ II IMIELIN 2017-04-09 11:00 -:-
14 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE ŚKS NAPRZÓD II LIPINY 2017-04-09 11:00 -:-
15 MKS ŚLĄSK II ŚWIĘTOCHŁOWICE KS KAMIONKA 2017-04-09 11:00 -:-
16 GKS WAWEL WIREK MKS POGOŃ II RUDA ŚLĄSKA 2017-04-09 11:00 -:-
Kolejka 19
17 MKS POGOŃ II RUDA ŚLĄSKA SRKIS AKS SILESIAN KATOWICE 2017-04-23 11:00 -:-
18 KS KAMIONKA GKS WAWEL WIREK 2017-04-23 11:00 -:-
19 ŚKS NAPRZÓD II LIPINY MKS ŚLĄSK II ŚWIĘTOCHŁOWICE 2017-04-23 11:00 -:-
20 LKS POGOŃ II IMIELIN TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 2017-04-23 11:00 -:-
Kolejka 20
21 SRKIS AKS SILESIAN KATOWICE TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 2017-04-30 11:00 -:-
22 MKS ŚLĄSK II ŚWIĘTOCHŁOWICE LKS POGOŃ II IMIELIN 2017-04-30 11:00 -:-
23 GKS WAWEL WIREK ŚKS NAPRZÓD II LIPINY 2017-04-30 11:00 -:-
24 MKS POGOŃ II RUDA ŚLĄSKA KS KAMIONKA 2017-04-30 11:00 -:-
Kolejka 21
25 KS KAMIONKA SRKIS AKS SILESIAN KATOWICE 2017-05-07 11:00 -:-
26 ŚKS NAPRZÓD II LIPINY MKS POGOŃ II RUDA ŚLĄSKA 2017-05-07 11:00 -:-
27 LKS POGOŃ II IMIELIN GKS WAWEL WIREK 2017-05-07 11:00 -:-
28 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE MKS ŚLĄSK II ŚWIĘTOCHŁOWICE 2017-05-07 11:00 -:-
Kolejka 22
29 SRKIS AKS SILESIAN KATOWICE MKS ŚLĄSK II ŚWIĘTOCHŁOWICE 2017-05-14 11:00 -:-
30 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE GKS WAWEL WIREK 2017-05-14 11:00 -:-
31 LKS POGOŃ II IMIELIN MKS POGOŃ II RUDA ŚLĄSKA 2017-05-14 11:00 -:-
32 ŚKS NAPRZÓD II LIPINY KS KAMIONKA 2017-05-14 11:00 -:-
Kolejka 23
33 ŚKS NAPRZÓD II LIPINY SRKIS AKS SILESIAN KATOWICE 2017-05-21 11:00 -:-
34 KS KAMIONKA LKS POGOŃ II IMIELIN 2017-05-21 11:00 -:-
35 MKS POGOŃ II RUDA ŚLĄSKA TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 2017-05-21 11:00 -:-
36 GKS WAWEL WIREK MKS ŚLĄSK II ŚWIĘTOCHŁOWICE 2017-05-21 11:00 -:-
Kolejka 24
37 SRKIS AKS SILESIAN KATOWICE GKS WAWEL WIREK 2017-05-28 11:00 -:-
38 MKS ŚLĄSK II ŚWIĘTOCHŁOWICE MKS POGOŃ II RUDA ŚLĄSKA 2017-05-28 11:00 -:-
39 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE KS KAMIONKA 2017-05-28 11:00 -:-
40 LKS POGOŃ II IMIELIN ŚKS NAPRZÓD II LIPINY 2017-05-28 11:00 -:-
Kolejka 25
41 LKS POGOŃ II IMIELIN SRKIS AKS SILESIAN KATOWICE 2017-05-31 11:00 -:-
42 ŚKS NAPRZÓD II LIPINY TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 2017-05-31 11:00 -:-
43 KS KAMIONKA MKS ŚLĄSK II ŚWIĘTOCHŁOWICE 2017-05-31 11:00 -:-
44 MKS POGOŃ II RUDA ŚLĄSKA GKS WAWEL WIREK 2017-05-31 11:00 -:-
Kolejka 26
45 SRKIS AKS SILESIAN KATOWICE MKS POGOŃ II RUDA ŚLĄSKA 2017-06-04 11:00 -:-
46 GKS WAWEL WIREK KS KAMIONKA 2017-06-04 11:00 -:-
47 MKS ŚLĄSK II ŚWIĘTOCHŁOWICE ŚKS NAPRZÓD II LIPINY 2017-06-04 11:00 -:-
48 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE LKS POGOŃ II IMIELIN 2017-06-04 11:00 -:-
Kolejka 27
49 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE SRKIS AKS SILESIAN KATOWICE 2017-06-11 11:00 -:-
50 LKS POGOŃ II IMIELIN MKS ŚLĄSK II ŚWIĘTOCHŁOWICE 2017-06-11 11:00 -:-
51 ŚKS NAPRZÓD II LIPINY GKS WAWEL WIREK 2017-06-11 11:00 -:-
52 KS KAMIONKA MKS POGOŃ II RUDA ŚLĄSKA 2017-06-11 11:00 -:-
Kolejka 28
53 SRKIS AKS SILESIAN KATOWICE KS KAMIONKA 2017-06-18 11:00 -:-
54 MKS POGOŃ II RUDA ŚLĄSKA ŚKS NAPRZÓD II LIPINY 2017-06-18 11:00 -:-
55 GKS WAWEL WIREK LKS POGOŃ II IMIELIN 2017-06-18 11:00 -:-
56 MKS ŚLĄSK II ŚWIĘTOCHŁOWICE TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 2017-06-18 11:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam