Tychy: IV liga okręgowa E1 Orlik Grupa 1

Data aktualizacji: 2017-04-26 21:30:06

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 ISKRA I PSZCZYNA 11 30 10 0 1 149:25
2 SIÓDEMKA I TYCHY 10 27 9 0 1 136:21
3 UNIA BIERUŃ 11 23 7 2 2 105:49
4 POLONIA I ŁAZISKA 11 23 7 2 2 77:38
5 APN GKS I TYCHY 11 21 7 0 4 80:31
6 LKS ŁĄKA 11 21 7 0 4 86:53
7 PNIÓWEK PAWŁOWICE 11 14 4 2 5 55:62
8 LKS BRZEŹCE 11 12 4 0 7 42:86
9 ZNICZ JANKOWICE 11 9 3 0 8 40:92
10 LKS RUDOŁTOWICE - ĆW. 11 6 2 0 9 27:100
11 UKS SPS Wola 11 6 2 0 9 28:117
12 MKS LĘDZINY 10 0 0 0 10 15:166

Ostatnia kolejka (11) rozgrywek w sezonie 2016/2017

61 ISKRA I PSZCZYNA PNIÓWEK PAWŁOWICE 2016-11-12 10:00 11:1
62 MKS LĘDZINY POLONIA I ŁAZISKA 2016-11-12 13:00 1:17
63 LKS ŁĄKA SIÓDEMKA I TYCHY 2016-11-10 15:00 3:11
64 ZNICZ JANKOWICE UNIA BIERUŃ 2016-11-12 10:30 2:6
65 APN GKS I TYCHY LKS BRZEŹCE 2016-10-26 16:00 7:2
66 LKS RUDOŁTOWICE - ĆW. UKS SPS Wola 2016-11-12 10:00 4:3

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 UKS SPS Wola PNIÓWEK PAWŁOWICE 2016-09-03 09:00 3:4
2 LKS BRZEŹCE LKS RUDOŁTOWICE - ĆW. 2016-09-03 09:30 4:3
3 UNIA BIERUŃ APN GKS I TYCHY 2016-09-03 10:00 7:3
4 SIÓDEMKA I TYCHY ZNICZ JANKOWICE 2016-09-03 09:00 28:3
5 POLONIA I ŁAZISKA LKS ŁĄKA 2016-09-05 18:00 7:2
6 ISKRA I PSZCZYNA MKS LĘDZINY 2016-09-14 16:30 24:1
Kolejka 2
7 PNIÓWEK PAWŁOWICE MKS LĘDZINY 2016-09-11 15:30 17:2
8 LKS ŁĄKA ISKRA I PSZCZYNA 2016-09-10 10:00 10:8
9 ZNICZ JANKOWICE POLONIA I ŁAZISKA 2016-09-12 17:00 3:6
10 APN GKS I TYCHY SIÓDEMKA I TYCHY 2016-09-09 18:00 4:5
11 LKS RUDOŁTOWICE - ĆW. UNIA BIERUŃ 2016-09-11 10:00 1:14
12 UKS SPS Wola LKS BRZEŹCE 2016-09-10 09:00 3:5
Kolejka 3
13 LKS BRZEŹCE PNIÓWEK PAWŁOWICE 2016-09-17 09:30 9:3
14 UNIA BIERUŃ UKS SPS Wola 2016-09-17 09:00 13:3
15 SIÓDEMKA I TYCHY LKS RUDOŁTOWICE - ĆW. 2016-09-17 09:00 21:0
16 POLONIA I ŁAZISKA APN GKS I TYCHY 2016-09-19 17:00 6:1
17 ISKRA I PSZCZYNA ZNICZ JANKOWICE 2016-09-17 10:00 20:1
18 MKS LĘDZINY LKS ŁĄKA 2016-09-17 13:00 2:14
Kolejka 4
19 PNIÓWEK PAWŁOWICE LKS ŁĄKA 2016-09-23 16:30 3:8
20 ZNICZ JANKOWICE MKS LĘDZINY 2016-09-24 11:00 8:2
21 APN GKS I TYCHY ISKRA I PSZCZYNA 2016-09-24 09:00 4:6
22 LKS RUDOŁTOWICE - ĆW. POLONIA I ŁAZISKA 2016-09-25 10:00 1:7
23 UKS SPS Wola SIÓDEMKA I TYCHY 2016-09-24 09:00 2:25
24 LKS BRZEŹCE UNIA BIERUŃ 2016-09-24 09:30 2:11
Kolejka 5
25 UNIA BIERUŃ PNIÓWEK PAWŁOWICE 2016-10-01 09:30 4:4
26 SIÓDEMKA I TYCHY LKS BRZEŹCE 2016-10-01 09:00 18:2
27 POLONIA I ŁAZISKA UKS SPS Wola 2016-10-07 16:00 17:2
28 ISKRA I PSZCZYNA LKS RUDOŁTOWICE - ĆW. 2016-10-01 10:00 11:3
29 MKS LĘDZINY APN GKS I TYCHY 2016-10-01 09:00 2:23
30 LKS ŁĄKA ZNICZ JANKOWICE 2016-10-03 16:00 8:4
Kolejka 6
31 PNIÓWEK PAWŁOWICE ZNICZ JANKOWICE 2016-10-07 16:30 6:4
32 APN GKS I TYCHY LKS ŁĄKA 2016-10-10 16:00 9:1
33 LKS RUDOŁTOWICE - ĆW. MKS LĘDZINY 2016-10-09 10:00 11:2
34 UKS SPS Wola ISKRA I PSZCZYNA 2016-10-08 09:00 0:28
35 LKS BRZEŹCE POLONIA I ŁAZISKA 2016-10-08 09:30 4:10
36 UNIA BIERUŃ SIÓDEMKA I TYCHY 2016-10-08 10:00 2:6
Kolejka 7
37 SIÓDEMKA I TYCHY PNIÓWEK PAWŁOWICE 2016-10-15 09:00 11:1
38 POLONIA I ŁAZISKA UNIA BIERUŃ 2016-10-15 10:00 4:4
39 ISKRA I PSZCZYNA LKS BRZEŹCE 2016-10-15 10:00 11:0
40 MKS LĘDZINY UKS SPS Wola 2016-10-20 16:15 1:4
41 LKS ŁĄKA LKS RUDOŁTOWICE - ĆW. 2016-10-16 09:00 10:0
42 ZNICZ JANKOWICE APN GKS I TYCHY 2016-10-16 09:00 1:6
Kolejka 8
43 PNIÓWEK PAWŁOWICE APN GKS I TYCHY 2016-10-22 16:00 1:6
44 LKS RUDOŁTOWICE - ĆW. ZNICZ JANKOWICE 2016-10-23 10:00 3:7
45 UKS SPS Wola LKS ŁĄKA 2016-10-22 09:00 1:8
46 LKS BRZEŹCE MKS LĘDZINY 2016-11-10 16:30 14:1
47 UNIA BIERUŃ ISKRA I PSZCZYNA 2016-10-22 10:00 2:17
48 SIÓDEMKA I TYCHY POLONIA I ŁAZISKA 2016-10-22 09:00 8:0
Kolejka 9
49 POLONIA I ŁAZISKA PNIÓWEK PAWŁOWICE 2016-10-28 15:30 3:3
50 ISKRA I PSZCZYNA SIÓDEMKA I TYCHY 2016-10-29 10:00 4:3
51 MKS LĘDZINY UNIA BIERUŃ 2016-10-30 10:00 1:34
52 LKS ŁĄKA LKS BRZEŹCE 2016-10-29 10:00 16:0
53 ZNICZ JANKOWICE UKS SPS Wola 2016-10-29 09:00 4:7
54 APN GKS I TYCHY LKS RUDOŁTOWICE - ĆW. 2016-10-28 15:30 9:0
Kolejka 10
55 PNIÓWEK PAWŁOWICE LKS RUDOŁTOWICE - ĆW. 2016-11-05 15:00 12:1
56 UKS SPS Wola APN GKS I TYCHY 2016-11-05 09:00 0:8
57 LKS BRZEŹCE ZNICZ JANKOWICE 2016-11-05 09:30 0:3
58 UNIA BIERUŃ LKS ŁĄKA 2016-11-05 10:00 8:6
59 SIÓDEMKA I TYCHY MKS LĘDZINY 2016-11-05 09:00 :
60 POLONIA I ŁAZISKA ISKRA I PSZCZYNA 2016-11-05 09:00 0:9
Kolejka 11
61 ISKRA I PSZCZYNA PNIÓWEK PAWŁOWICE 2016-11-12 10:00 11:1
62 MKS LĘDZINY POLONIA I ŁAZISKA 2016-11-12 13:00 1:17
63 LKS ŁĄKA SIÓDEMKA I TYCHY 2016-11-10 15:00 3:11
64 ZNICZ JANKOWICE UNIA BIERUŃ 2016-11-12 10:30 2:6
65 APN GKS I TYCHY LKS BRZEŹCE 2016-10-26 16:00 7:2
66 LKS RUDOŁTOWICE - ĆW. UKS SPS Wola 2016-11-12 10:00 4:3

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam