Bytom: C2 Trampkarz "jesień-N"

Data aktualizacji: 2017-04-26 21:30:04

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 UKS - RUCH II RADZIONKÓW 10 30 10 0 0 75:6
2 TS TARNOWICZANKA 10 20 6 2 2 31:18
3 LKS SOKÓŁ ORZECH 10 19 6 1 3 43:16
4 MKS OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE 10 15 5 0 5 35:33
5 KS SILESIA MIECHOWICE 10 13 4 1 5 17:11
6 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 10 13 4 1 5 33:19
7 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE 10 7 2 1 7 15:34
8 LKS ORZEŁ KOTY 10 0 0 0 10 0:112

Ostatnia kolejka (10) rozgrywek w sezonie 2016/2017

37 LKS SOKÓŁ ORZECH KS SILESIA MIECHOWICE 2016-11-06 11:00 1:0
38 UKS - RUCH II RADZIONKÓW TS TARNOWICZANKA 2016-11-06 11:00 5:1
39 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE LKS ORZEŁ KOTY - drużyna wycofana, walkower 2016-11-06 00:00 3:0
40 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE MKS OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE 2016-11-06 11:00 9:2

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 TS TARNOWICZANKA HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2016-09-06 17:00 4:0
2 UKS - RUCH II RADZIONKÓW KS SILESIA MIECHOWICE 2016-09-06 17:00 2:0
3 MKS OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE LKS ORZEŁ KOTY - drużyna wycofana, walkower 2016-09-06 17:00 13:0
4 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE LKS SOKÓŁ ORZECH 2016-09-17 11:00 0:4
Kolejka 2
5 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE LKS SOKÓŁ ORZECH 2016-09-13 17:00 0:5
6 LKS ORZEŁ KOTY - drużyna wycofana, walkower LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2016-10-01 11:00 0:12
7 KS SILESIA MIECHOWICE MKS OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE 2016-09-13 17:00 1:0
8 TS TARNOWICZANKA UKS - RUCH II RADZIONKÓW 2016-09-13 17:00 2:7
Kolejka 3
9 UKS - RUCH II RADZIONKÓW HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2016-09-20 17:00 3:2
10 MKS OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE TS TARNOWICZANKA 2016-09-20 17:00 0:6
11 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE KS SILESIA MIECHOWICE 2016-10-09 13:00 0:5
12 LKS SOKÓŁ ORZECH LKS ORZEŁ KOTY - drużyna wycofana, walkower 2016-09-24 11:00 24:0
Kolejka 4
13 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE LKS ORZEŁ KOTY - drużyna wycofana, walkower 2016-09-27 16:30 16:0
14 KS SILESIA MIECHOWICE LKS SOKÓŁ ORZECH 2016-09-27 16:30 0:2
15 TS TARNOWICZANKA LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2016-09-27 16:30 5:0
16 UKS - RUCH II RADZIONKÓW MKS OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE 2016-10-15 10:00 12:0
Kolejka 5
17 MKS OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2016-10-04 16:30 4:2
18 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE UKS - RUCH II RADZIONKÓW 2016-10-04 16:30 0:7
19 LKS SOKÓŁ ORZECH TS TARNOWICZANKA 2016-10-04 16:30 3:3
20 LKS ORZEŁ KOTY - drużyna wycofana, walkower KS SILESIA MIECHOWICE 2016-09-18 11:00 0:7
Kolejka 6
21 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE KS SILESIA MIECHOWICE 2016-10-11 16:00 0:1
22 TS TARNOWICZANKA LKS ORZEŁ KOTY - drużyna wycofana, walkower 2016-10-15 11:00 3:0
23 UKS - RUCH II RADZIONKÓW LKS SOKÓŁ ORZECH 2016-10-11 16:00 7:0
24 MKS OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2016-10-11 16:00 7:0
Kolejka 7
25 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2016-10-18 16:00 0:0
26 LKS SOKÓŁ ORZECH MKS OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE 2016-10-18 16:00 3:1
27 LKS ORZEŁ KOTY - drużyna wycofana, walkower UKS - RUCH II RADZIONKÓW 2016-10-18 16:00 0:28
28 KS SILESIA MIECHOWICE TS TARNOWICZANKA 2016-10-18 16:00 1:2
Kolejka 8
29 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2016-10-23 11:00 1:0
30 KS SILESIA MIECHOWICE UKS - RUCH II RADZIONKÓW 2016-11-11 11:00 0:2
31 LKS ORZEŁ KOTY - drużyna wycofana, walkower MKS OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE 2016-10-23 --:-- -:-
32 TS TARNOWICZANKA LKS SOKÓŁ ORZECH 2016-10-23 11:00 3:0
Kolejka 9
33 TS TARNOWICZANKA KS SILESIA MIECHOWICE 2016-10-29 11:00 2:2
34 LKS SOKÓŁ ORZECH UKS - RUCH II RADZIONKÓW 2016-10-29 10:30 1:2
35 LKS ORZEŁ KOTY - drużyna wycofana, walkower HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2016-10-30 --:-- -:-
36 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE MKS OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE 2016-10-30 11:00 0:5
Kolejka 10
37 LKS SOKÓŁ ORZECH KS SILESIA MIECHOWICE 2016-11-06 11:00 1:0
38 UKS - RUCH II RADZIONKÓW TS TARNOWICZANKA 2016-11-06 11:00 5:1
39 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE LKS ORZEŁ KOTY - drużyna wycofana, walkower 2016-11-06 --:-- -:-
40 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE MKS OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE 2016-11-06 11:00 9:2
Kolejka 11
41 LKS ORZEŁ KOTY - drużyna wycofana, walkower HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE ---------- --:-- -:-
42 LKS SOKÓŁ ORZECH KS SILESIA MIECHOWICE ---------- --:-- -:-
43 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE TS TARNOWICZANKA ---------- --:-- -:-
44 MKS OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE UKS - RUCH II RADZIONKÓW ---------- --:-- -:-
Kolejka 12
45 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE MKS OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE ---------- --:-- -:-
46 UKS - RUCH II RADZIONKÓW LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE ---------- --:-- -:-
47 TS TARNOWICZANKA LKS SOKÓŁ ORZECH ---------- --:-- -:-
48 KS SILESIA MIECHOWICE LKS ORZEŁ KOTY - drużyna wycofana, walkower ---------- --:-- -:-
Kolejka 13
49 KS SILESIA MIECHOWICE HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE ---------- --:-- -:-
50 LKS ORZEŁ KOTY - drużyna wycofana, walkower TS TARNOWICZANKA ---------- --:-- -:-
51 LKS SOKÓŁ ORZECH UKS - RUCH II RADZIONKÓW ---------- --:-- -:-
52 LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE MKS OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE ---------- --:-- -:-
Kolejka 14
53 HKS ODRA MIASTECZKO ŚLĄSKIE LKS ŻYGLIN MIASTECZKO ŚLĄSKIE ---------- --:-- -:-
54 MKS OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE LKS SOKÓŁ ORZECH ---------- --:-- -:-
55 UKS - RUCH II RADZIONKÓW LKS ORZEŁ KOTY - drużyna wycofana, walkower ---------- --:-- -:-
56 TS TARNOWICZANKA KS SILESIA MIECHOWICE ---------- --:-- -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam