Skoczów: IV liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 2

Data aktualizacji: 2017-04-26 21:30:06

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 CIESZYŃSKI KLUB SPORTOWY PIAST 14 39 13 0 1 183:10
2 KP BESKID SKOCZÓW 13 30 10 0 3 105:15
3 LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKIE 13 27 9 0 4 62:26
4 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 12 27 9 0 3 106:16
5 LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE 13 22 7 1 5 65:34
6 GKS MORCINEK KACZYCE 12 21 7 0 5 49:41
7 KS NIERODZIM 13 16 5 1 7 49:76
8 LKS OCHABY 96 13 15 5 0 8 39:47
9 LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH 13 6 2 0 11 26:118
10 LKS ORZEŁ ZABŁOCIE 12 6 2 0 10 47:116
11 LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC 12 0 0 0 12 5:237

Ostatnia kolejka (17) rozgrywek w sezonie 2016/2017

22 GKS MORCINEK KACZYCE LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKIE 2017-04-22 10:15:00 2:1
23 PAUZJE LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 0000-00-00 00:00 :
24 PAUZJE KP BESKID SKOCZÓW 0000-00-00 00:00 :
25 LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH PAUZJE 0000-00-00 00:00 :
26 KS NIERODZIM CIESZYŃSKI KLUB SPORTOWY PIAST 2017-04-22 16:00 1:11
27 LKS ORZEŁ ZABŁOCIE LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE 2017-05-10 15:15:00 :
28 LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC LKS OCHABY 96 2017-05-09 15:15:00 :

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKIE 2016-08-13 10:00 9:3
2 LKS OCHABY 96 CIESZYŃSKI KLUB SPORTOWY PIAST 2016-08-13 10:00 0:7
3 LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC PAUZUJE ---------- --:-- -:-
4 LKS ORZEŁ ZABŁOCIE KP BESKID SKOCZÓW 2016-08-13 10:00 0:15
5 KS NIERODZIM LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 2016-08-13 10:30 0:13
6 LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH GKS MORCINEK KACZYCE 2016-08-24 15:00 0:7
7 PAUZUJE PAUZUJE ---------- --:-- -:-
Kolejka 2
8 LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKIE PAUZUJE ---------- --:-- -:-
9 GKS MORCINEK KACZYCE PAUZUJE ---------- --:-- -:-
10 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH 2016-08-21 09:00 28:0
11 KP BESKID SKOCZÓW KS NIERODZIM 2016-08-20 13:00 21:0
12 PAUZUJE LKS ORZEŁ ZABŁOCIE ---------- --:-- -:-
13 CIESZYŃSKI KLUB SPORTOWY PIAST LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC 2016-08-20 10:00 27:0
14 LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE LKS OCHABY 96 2016-08-20 10:00 2:3
Kolejka 3
15 LKS OCHABY 96 LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKIE 2016-08-27 10:00 0:6
16 LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE 2016-08-27 15:00 0:15
17 LKS ORZEŁ ZABŁOCIE CIESZYŃSKI KLUB SPORTOWY PIAST 2016-08-27 10:00 2:16
18 KS NIERODZIM PAUZUJE ---------- --:-- -:-
19 LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH KP BESKID SKOCZÓW 2016-08-27 12:00 0:20
20 PAUZUJE LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL ---------- --:-- -:-
21 PAUZUJE GKS MORCINEK KACZYCE ---------- --:-- -:-
Kolejka 4
22 LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKIE GKS MORCINEK KACZYCE 2016-08-30 15:00 7:1
23 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL PAUZUJE ---------- --:-- -:-
24 KP BESKID SKOCZÓW PAUZUJE ---------- --:-- -:-
25 PAUZUJE LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH ---------- --:-- -:-
26 CIESZYŃSKI KLUB SPORTOWY PIAST KS NIERODZIM 2016-08-30 15:00 12:0
27 LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE LKS ORZEŁ ZABŁOCIE 2016-08-30 15:00 9:1
28 LKS OCHABY 96 LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC 2016-08-30 15:00 14:0
Kolejka 5
29 LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKIE 2016-09-03 15:00 0:18
30 LKS ORZEŁ ZABŁOCIE LKS OCHABY 96 2016-09-05 15:30 4:7
31 KS NIERODZIM LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE 2016-09-04 10:30 1:1
32 LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH CIESZYŃSKI KLUB SPORTOWY PIAST 2016-09-03 10:00 0:19
33 PAUZUJE PAUZUJE ---------- --:-- -:-
34 PAUZUJE KP BESKID SKOCZÓW ---------- --:-- -:-
35 GKS MORCINEK KACZYCE LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 2016-09-03 10:00 0:3
Kolejka 6
36 LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKIE LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 2016-09-10 10:00 3:0
37 KP BESKID SKOCZÓW GKS MORCINEK KACZYCE 2016-09-10 14:00 4:0
38 PAUZUJE PAUZUJE ---------- --:-- -:-
39 CIESZYŃSKI KLUB SPORTOWY PIAST PAUZUJE ---------- --:-- -:-
40 LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH 2016-09-10 10:00 10:2
41 LKS OCHABY 96 KS NIERODZIM 2016-09-09 15:00 2:3
42 LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC LKS ORZEŁ ZABŁOCIE 2016-09-10 14:00 2:19
Kolejka 7
43 LKS ORZEŁ ZABŁOCIE LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKIE 2016-09-17 10:00 3:9
44 KS NIERODZIM LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC 2016-09-17 10:30 21:1
45 LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH LKS OCHABY 96 2016-09-17 10:00 2:4
46 PAUZUJE LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE ---------- --:-- -:-
47 PAUZUJE CIESZYŃSKI KLUB SPORTOWY PIAST ---------- --:-- -:-
48 GKS MORCINEK KACZYCE PAUZUJE ---------- --:-- -:-
49 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL KP BESKID SKOCZÓW 2016-09-18 09:00 3:5
Kolejka 8
50 LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKIE KP BESKID SKOCZÓW 2016-09-24 16:00 0:1
51 PAUZUJE LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL ---------- --:-- -:-
52 CIESZYŃSKI KLUB SPORTOWY PIAST GKS MORCINEK KACZYCE 2016-09-24 10:00 16:0
53 LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE PAUZUJE ---------- --:-- -:-
54 LKS OCHABY 96 PAUZUJE ---------- --:-- -:-
55 LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH 2016-09-24 14:00 1:8
56 LKS ORZEŁ ZABŁOCIE KS NIERODZIM 2016-09-24 10:00 5:11
Kolejka 9
57 KS NIERODZIM LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKIE 2016-10-01 10:30 2:3
58 LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH LKS ORZEŁ ZABŁOCIE 2016-10-01 10:00 8:4
59 PAUZUJE LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC ---------- --:-- -:-
60 PAUZUJE LKS OCHABY 96 ---------- --:-- -:-
61 GKS MORCINEK KACZYCE LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE 2016-10-01 10:00 1:3
62 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL CIESZYŃSKI KLUB SPORTOWY PIAST 2016-10-02 09:00 2:4
63 KP BESKID SKOCZÓW PAUZUJE ---------- --:-- -:-
Kolejka 10
64 LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKIE PAUZUJE ---------- --:-- -:-
65 CIESZYŃSKI KLUB SPORTOWY PIAST KP BESKID SKOCZÓW 2016-10-08 10:00 1:4
66 LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 2016-10-08 10:00 0:5
67 LKS OCHABY 96 GKS MORCINEK KACZYCE 2016-10-08 10:00 0:1
68 LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC PAUZUJE ---------- --:-- -:-
69 LKS ORZEŁ ZABŁOCIE PAUZUJE ---------- --:-- -:-
70 KS NIERODZIM LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH 2016-10-08 10:30 5:1
Kolejka 11
71 LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKIE 2016-10-15 10:00 2:6
72 PAUZUJE KS NIERODZIM ---------- --:-- -:-
73 PAUZUJE LKS ORZEŁ ZABŁOCIE ---------- --:-- -:-
74 GKS MORCINEK KACZYCE LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC 2016-10-15 10:00 26:0
75 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL LKS OCHABY 96 2016-10-18 16:00 5:1
76 KP BESKID SKOCZÓW LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE 2016-10-15 13:00 1:2
77 PAUZUJE CIESZYŃSKI KLUB SPORTOWY PIAST ---------- --:-- -:-
Kolejka 12
78 LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKIE CIESZYŃSKI KLUB SPORTOWY PIAST 2016-11-05 10:00 0:6
79 LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE PAUZUJE ---------- --:-- -:-
80 LKS OCHABY 96 KP BESKID SKOCZÓW 2016-10-22 10:00 1:3
81 LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 2016-10-22 13:00 0:27
82 LKS ORZEŁ ZABŁOCIE GKS MORCINEK KACZYCE 2016-10-22 10:00 4:6
83 KS NIERODZIM PAUZUJE ---------- --:-- -:-
84 LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH PAUZUJE ---------- --:-- -:-
Kolejka 13
85 PAUZUJE LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKIE ---------- --:-- -:-
86 PAUZUJE LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH ---------- --:-- -:-
87 GKS MORCINEK KACZYCE KS NIERODZIM 2016-10-29 10:00 2:1
88 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL LKS ORZEŁ ZABŁOCIE 2016-10-30 09:00 8:1
89 KP BESKID SKOCZÓW LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC 2016-10-29 13:00 25:1
90 PAUZUJE LKS OCHABY 96 ---------- --:-- -:-
91 CIESZYŃSKI KLUB SPORTOWY PIAST LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE 2016-10-29 10:00 8:1
Kolejka 14
1 LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKIE LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE 2017-04-01 10:15 2:0
2 CIESZYŃSKI KLUB SPORTOWY PIAST LKS OCHABY 96 2017-04-01 10:15 6:0
3 PAUZUJE LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC ---------- --:-- -:-
4 KP BESKID SKOCZÓW LKS ORZEŁ ZABŁOCIE 2017-04-01 13:30 3:4
5 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL KS NIERODZIM 2017-04-02 08:30 3:1
6 GKS MORCINEK KACZYCE LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH 2017-04-01 10:15 3:2
7 PAUZUJE PAUZUJE ---------- --:-- -:-
Kolejka 15
8 PAUZUJE LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKIE ---------- --:-- -:-
9 PAUZUJE GKS MORCINEK KACZYCE ---------- --:-- -:-
10 LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 2017-04-08 09:30 1:9
11 KS NIERODZIM KP BESKID SKOCZÓW 2017-04-08 10:30 3:1
12 LKS ORZEŁ ZABŁOCIE PAUZUJE ---------- --:-- -:-
13 LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC CIESZYŃSKI KLUB SPORTOWY PIAST 2017-04-08 13:15 0:28
14 LKS OCHABY 96 LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE 2017-04-08 10:15 7:4
Kolejka 16
15 LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKIE LKS OCHABY 96 2017-04-18 14:15 4:0
16 LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC 2017-04-18 14:15 9:0
17 CIESZYŃSKI KLUB SPORTOWY PIAST LKS ORZEŁ ZABŁOCIE 2017-04-18 14:15 22:0
18 PAUZUJE KS NIERODZIM ---------- --:-- -:-
19 KP BESKID SKOCZÓW LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH 2017-04-18 13:30 2:0
20 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL PAUZUJE ---------- --:-- -:-
21 GKS MORCINEK KACZYCE PAUZUJE ---------- --:-- -:-
Kolejka 17
22 GKS MORCINEK KACZYCE LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKIE 2017-04-22 10:15 2:1
23 PAUZUJE LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL ---------- --:-- -:-
24 PAUZUJE KP BESKID SKOCZÓW ---------- --:-- -:-
25 LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH PAUZUJE ---------- --:-- -:-
26 KS NIERODZIM CIESZYŃSKI KLUB SPORTOWY PIAST 2017-04-22 16:00 1:11
27 LKS ORZEŁ ZABŁOCIE LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE 2017-05-10 15:15 -:-
28 LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC LKS OCHABY 96 2017-05-09 15:15 -:-
Kolejka 18
29 LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKIE LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC 2017-04-29 10:15 -:-
30 LKS OCHABY 96 LKS ORZEŁ ZABŁOCIE 2017-04-29 10:15 -:-
31 LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE KS NIERODZIM 2017-04-29 10:15 -:-
32 CIESZYŃSKI KLUB SPORTOWY PIAST LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH 2017-04-29 12:00 -:-
33 PAUZUJE PAUZUJE ---------- --:-- -:-
34 KP BESKID SKOCZÓW PAUZUJE ---------- --:-- -:-
35 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL GKS MORCINEK KACZYCE 2017-04-30 08:30 -:-
Kolejka 19
36 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKIE 2017-05-02 14:00 -:-
37 GKS MORCINEK KACZYCE KP BESKID SKOCZÓW 2017-05-02 15:15 -:-
38 PAUZUJE PAUZUJE ---------- --:-- -:-
39 PAUZUJE CIESZYŃSKI KLUB SPORTOWY PIAST ---------- --:-- -:-
40 LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE 2017-05-02 15:15 -:-
41 KS NIERODZIM LKS OCHABY 96 2017-05-02 15:15 -:-
42 LKS ORZEŁ ZABŁOCIE LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC 2017-05-02 15:15 -:-
Kolejka 20
43 LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKIE LKS ORZEŁ ZABŁOCIE 2017-05-06 10:15 -:-
44 LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC KS NIERODZIM 2017-05-06 15:15 -:-
45 LKS OCHABY 96 LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH 2017-05-06 10:15 -:-
46 LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE PAUZUJE ---------- --:-- -:-
47 CIESZYŃSKI KLUB SPORTOWY PIAST PAUZUJE ---------- --:-- -:-
48 PAUZUJE GKS MORCINEK KACZYCE ---------- --:-- -:-
49 KP BESKID SKOCZÓW LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 2017-05-06 14:30 -:-
Kolejka 21
50 KP BESKID SKOCZÓW LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKIE 2017-05-13 14:30 -:-
51 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL PAUZUJE ---------- --:-- -:-
52 GKS MORCINEK KACZYCE CIESZYŃSKI KLUB SPORTOWY PIAST 2017-05-13 10:15 -:-
53 PAUZUJE LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE ---------- --:-- -:-
54 PAUZUJE LKS OCHABY 96 ---------- --:-- -:-
55 LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC 2017-05-13 10:15 -:-
56 KS NIERODZIM LKS ORZEŁ ZABŁOCIE 2017-05-13 10:30 -:-
Kolejka 22
57 LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKIE KS NIERODZIM 2017-05-20 10:15 -:-
58 LKS ORZEŁ ZABŁOCIE LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH 2017-05-20 10:15 -:-
59 LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC PAUZUJE ---------- --:-- -:-
60 LKS OCHABY 96 PAUZUJE ---------- --:-- -:-
61 LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE GKS MORCINEK KACZYCE 2017-05-20 10:15 -:-
62 CIESZYŃSKI KLUB SPORTOWY PIAST LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 2017-05-20 10:15 -:-
63 PAUZUJE KP BESKID SKOCZÓW ---------- --:-- -:-
Kolejka 23
64 PAUZUJE LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKIE ---------- --:-- -:-
65 KP BESKID SKOCZÓW CIESZYŃSKI KLUB SPORTOWY PIAST 2017-05-27 14:30 -:-
66 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE 2017-05-28 08:30 -:-
67 GKS MORCINEK KACZYCE LKS OCHABY 96 2017-05-27 10:15 -:-
68 PAUZUJE LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC ---------- --:-- -:-
69 PAUZUJE LKS ORZEŁ ZABŁOCIE ---------- --:-- -:-
70 LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH KS NIERODZIM 2017-05-27 10:15 -:-
Kolejka 24
71 LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKIE LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH 2017-06-03 10:15 -:-
72 KS NIERODZIM PAUZUJE ---------- --:-- -:-
73 LKS ORZEŁ ZABŁOCIE PAUZUJE ---------- --:-- -:-
74 LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC GKS MORCINEK KACZYCE 2017-06-03 15:15 -:-
75 LKS OCHABY 96 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 2017-06-03 10:15 -:-
76 LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE KP BESKID SKOCZÓW 2017-06-03 10:15 -:-
77 CIESZYŃSKI KLUB SPORTOWY PIAST PAUZUJE ---------- --:-- -:-
Kolejka 25
78 CIESZYŃSKI KLUB SPORTOWY PIAST LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKIE 2017-06-10 10:15 -:-
79 PAUZUJE LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE ---------- --:-- -:-
80 KP BESKID SKOCZÓW LKS OCHABY 96 2017-06-10 09:00 -:-
81 LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC 2017-06-10 09:00 -:-
82 GKS MORCINEK KACZYCE LKS ORZEŁ ZABŁOCIE 2017-06-10 10:15 -:-
83 PAUZUJE KS NIERODZIM ---------- --:-- -:-
84 PAUZUJE LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH ---------- --:-- -:-
Kolejka 26
85 LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKIE PAUZUJE ---------- --:-- -:-
86 LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH PAUZUJE ---------- --:-- -:-
87 KS NIERODZIM GKS MORCINEK KACZYCE 2017-06-17 10:15 -:-
88 LKS ORZEŁ ZABŁOCIE LKS BŁYSKAWICA DROGOMYŚL 2017-06-17 10:15 -:-
89 LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC KP BESKID SKOCZÓW 2017-06-17 10:15 -:-
90 LKS OCHABY 96 PAUZUJE ---------- --:-- -:-
91 LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE CIESZYŃSKI KLUB SPORTOWY PIAST 2017-06-17 10:15 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam