III liga wojewódzka D1 Młodzik "Zabrze-Bytom" Grupa 1

Data aktualizacji: 2017-05-25 05:00:04

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 GKS PIAST GLIWICE S.A. 14 28 9 1 4 27:12
2 JSS SILESIA PIEKARY ŚL. 14 25 8 1 5 29:21
3 TS POLONIA BYTOM 14 25 7 4 3 19:13
4 MKS OLIMPIA PIEKARY ŚLĄSKIE 14 22 6 4 4 35:28
5 MSPN GÓRNIK ZABRZE 14 18 5 3 6 23:28
6 UKS RUCH II RADZIONKÓW 14 16 5 1 8 23:28
7 SWSM PROMOTOR ZABRZE 14 14 4 2 8 15:25
8 KS CONCORDIA KNURÓW 14 10 2 4 8 19:35

Ostatnia kolejka (14) rozgrywek w sezonie 2016/2017

53 GKS PIAST GLIWICE S.A. MSPN GÓRNIK ZABRZE 2016-11-12 10:00 2:0
54 SWSM PROMOTOR ZABRZE TS POLONIA BYTOM 2016-11-12 10:00 0:2
55 MKS OLIMPIA PIEKARY ŚLĄSKIE KS CONCORDIA KNURÓW 2016-11-12 10:00 3:0
56 UKS RUCH II RADZIONKÓW JSS SILESIA PIEKARY ŚL. 2016-11-12 10:00 4:2

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 UKS RUCH II RADZIONKÓW GKS PIAST GLIWICE S.A. 2016-08-26 18:00 0:3
2 MKS OLIMPIA PIEKARY ŚLĄSKIE JSS SILESIA PIEKARY ŚL. 2016-10-10 16:00 1:1
3 SWSM PROMOTOR ZABRZE KS CONCORDIA KNURÓW 2016-08-26 18:00 1:3
4 MSPN GÓRNIK ZABRZE TS POLONIA BYTOM 2016-08-26 18:00 0:0
Kolejka 2
5 GKS PIAST GLIWICE S.A. TS POLONIA BYTOM 2016-09-02 16:30 1:0
6 KS CONCORDIA KNURÓW MSPN GÓRNIK ZABRZE 2016-09-02 16:30 2:2
7 JSS SILESIA PIEKARY ŚL. SWSM PROMOTOR ZABRZE 2016-09-02 17:00 1:2
8 UKS RUCH II RADZIONKÓW MKS OLIMPIA PIEKARY ŚLĄSKIE 2016-09-13 17:30 1:3
Kolejka 3
9 MKS OLIMPIA PIEKARY ŚLĄSKIE GKS PIAST GLIWICE S.A. 2016-09-06 17:00 1:3
10 SWSM PROMOTOR ZABRZE UKS RUCH II RADZIONKÓW 2016-09-06 17:00 0:1
11 MSPN GÓRNIK ZABRZE JSS SILESIA PIEKARY ŚL. 2016-09-06 19:00 1:2
12 TS POLONIA BYTOM KS CONCORDIA KNURÓW 2016-09-06 17:00 2:1
Kolejka 4
13 GKS PIAST GLIWICE S.A. KS CONCORDIA KNURÓW 2016-09-09 16:30 3:0
14 JSS SILESIA PIEKARY ŚL. TS POLONIA BYTOM 2016-09-09 17:00 1:2
15 UKS RUCH II RADZIONKÓW MSPN GÓRNIK ZABRZE 2016-09-09 17:00 1:2
16 MKS OLIMPIA PIEKARY ŚLĄSKIE SWSM PROMOTOR ZABRZE 2016-09-09 17:00 1:4
Kolejka 5
17 SWSM PROMOTOR ZABRZE GKS PIAST GLIWICE S.A. 2016-10-04 16:30 0:2
18 MSPN GÓRNIK ZABRZE MKS OLIMPIA PIEKARY ŚLĄSKIE 2016-09-16 19:00 0:7
19 TS POLONIA BYTOM UKS RUCH II RADZIONKÓW 2016-09-16 17:00 4:2
20 KS CONCORDIA KNURÓW JSS SILESIA PIEKARY ŚL. 2016-09-16 16:30 4:1
Kolejka 6
21 GKS PIAST GLIWICE S.A. JSS SILESIA PIEKARY ŚL. 2016-09-20 16:30 2:0
22 UKS RUCH II RADZIONKÓW KS CONCORDIA KNURÓW 2016-09-20 16:30 4:1
23 MKS OLIMPIA PIEKARY ŚLĄSKIE TS POLONIA BYTOM 2016-09-20 17:00 2:2
24 SWSM PROMOTOR ZABRZE MSPN GÓRNIK ZABRZE 2016-09-20 17:00 2:1
Kolejka 7
25 MSPN GÓRNIK ZABRZE GKS PIAST GLIWICE S.A. 2016-09-23 19:00 4:2
26 TS POLONIA BYTOM SWSM PROMOTOR ZABRZE 2016-09-23 17:00 1:0
27 KS CONCORDIA KNURÓW MKS OLIMPIA PIEKARY ŚLĄSKIE 2016-09-23 16:30 1:4
28 JSS SILESIA PIEKARY ŚL. UKS RUCH II RADZIONKÓW 2016-09-23 17:00 3:1
Kolejka 8
29 GKS PIAST GLIWICE S.A. UKS RUCH II RADZIONKÓW 2016-09-30 16:30 0:1
30 JSS SILESIA PIEKARY ŚL. MKS OLIMPIA PIEKARY ŚLĄSKIE 2016-09-30 17:00 4:1
31 KS CONCORDIA KNURÓW SWSM PROMOTOR ZABRZE 2016-09-30 16:30 2:2
32 TS POLONIA BYTOM MSPN GÓRNIK ZABRZE 2016-09-30 17:00 0:0
Kolejka 9
33 TS POLONIA BYTOM GKS PIAST GLIWICE S.A. 2016-10-07 16:30 2:0
34 MSPN GÓRNIK ZABRZE KS CONCORDIA KNURÓW 2016-10-07 19:00 3:1
35 SWSM PROMOTOR ZABRZE JSS SILESIA PIEKARY ŚL. 2016-10-07 16:30 0:2
36 MKS OLIMPIA PIEKARY ŚLĄSKIE UKS RUCH II RADZIONKÓW 2016-10-07 16:30 4:2
Kolejka 10
37 GKS PIAST GLIWICE S.A. MKS OLIMPIA PIEKARY ŚLĄSKIE 2016-10-14 16:30 1:1
38 UKS RUCH II RADZIONKÓW SWSM PROMOTOR ZABRZE 2016-10-14 16:30 0:1
39 JSS SILESIA PIEKARY ŚL. MSPN GÓRNIK ZABRZE 2016-10-14 16:30 3:0
40 KS CONCORDIA KNURÓW TS POLONIA BYTOM 2016-10-14 16:30 0:0
Kolejka 11
41 KS CONCORDIA KNURÓW GKS PIAST GLIWICE S.A. 2016-10-21 16:30 1:5
42 TS POLONIA BYTOM JSS SILESIA PIEKARY ŚL. 2016-10-21 16:30 1:4
43 MSPN GÓRNIK ZABRZE UKS RUCH II RADZIONKÓW 2016-10-21 19:00 1:4
44 SWSM PROMOTOR ZABRZE MKS OLIMPIA PIEKARY ŚLĄSKIE 2016-10-21 16:30 3:3
Kolejka 12
45 GKS PIAST GLIWICE S.A. SWSM PROMOTOR ZABRZE 2016-10-29 10:00 2:0
46 MKS OLIMPIA PIEKARY ŚLĄSKIE MSPN GÓRNIK ZABRZE 2016-10-29 10:00 2:5
47 UKS RUCH II RADZIONKÓW TS POLONIA BYTOM 2016-10-29 10:30 0:2
48 JSS SILESIA PIEKARY ŚL. KS CONCORDIA KNURÓW 2016-10-29 10:00 3:1
Kolejka 13
49 JSS SILESIA PIEKARY ŚL. GKS PIAST GLIWICE S.A. 2016-11-06 11:00 2:1
50 KS CONCORDIA KNURÓW UKS RUCH II RADZIONKÓW 2016-11-05 10:00 2:2
51 TS POLONIA BYTOM MKS OLIMPIA PIEKARY ŚLĄSKIE 2016-11-05 11:00 1:2
52 MSPN GÓRNIK ZABRZE SWSM PROMOTOR ZABRZE 2016-11-05 09:00 4:0
Kolejka 14
53 GKS PIAST GLIWICE S.A. MSPN GÓRNIK ZABRZE 2016-11-12 10:00 2:0
54 SWSM PROMOTOR ZABRZE TS POLONIA BYTOM 2016-11-12 10:00 0:2
55 MKS OLIMPIA PIEKARY ŚLĄSKIE KS CONCORDIA KNURÓW 2016-11-12 10:00 3:0
56 UKS RUCH II RADZIONKÓW JSS SILESIA PIEKARY ŚL. 2016-11-12 10:00 4:2

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam