Racibórz: Klasa C

Data aktualizacji: 2017-01-19 11:40:03

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 LKS ZAMECZEK CZERNICA II 10 21 6 3 1 35:15
2 LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II 8 20 6 2 0 49:13
3 LKS ZABEŁKÓW 8 18 5 3 0 30:12
4 LKS TWORKÓW II 9 17 5 2 2 25:15
5 LKS CZARNI GORZYCE II 8 14 4 2 2 23:15
6 LKS RUCH BOLESŁAW 9 11 3 2 4 38:28
7 LKS SPARTA BABICE 8 11 3 2 3 19:22
8 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA II 8 6 2 0 6 12:40
9 LKS OLSZYNKA OLZA 8 5 1 2 5 12:24
10 KS PIETRASZYN 9 5 1 2 6 17:34
11 LKS BOJANÓW 9 3 1 0 8 9:51

Ostatnia kolejka (11) rozgrywek w sezonie 2016/2017

61 LKS RUCH BOLESŁAW pauzuje w kolejce 0000-00-00 00:00 :
62 KS PIETRASZYN LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II 2016-11-06 13:30 2:8
63 LKS ZABEŁKÓW LKS BOJANÓW 2016-11-05 13:30 9:1
64 LKS ZAMECZEK CZERNICA II LKS SPARTA BABICE 2016-11-06 11:00 6:2
65 LKS OLSZYNKA OLZA LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA II 2016-11-06 13:30 1:3
66 LKS TWORKÓW II LKS CZARNI GORZYCE II 2016-11-06 13:30 3:2

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 LKS CZARNI GORZYCE II pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
2 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA II LKS TWORKÓW II 2016-08-27 17:00 2:3
3 LKS SPARTA BABICE LKS OLSZYNKA OLZA 2016-08-27 17:00 :
4 LKS BOJANÓW LKS ZAMECZEK CZERNICA II 2016-08-28 15:00 0:4
5 LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II LKS ZABEŁKÓW 2016-08-27 16:30 :
6 LKS RUCH BOLESŁAW KS PIETRASZYN 2016-08-28 16:00 4:4
Kolejka 2
7 KS PIETRASZYN pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
8 LKS ZABEŁKÓW LKS RUCH BOLESŁAW 2016-09-04 14:00 5:3
9 LKS ZAMECZEK CZERNICA II LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II 2016-09-04 11:00 2:2
10 LKS OLSZYNKA OLZA LKS BOJANÓW 2016-09-04 16:00 :
11 LKS TWORKÓW II LKS SPARTA BABICE 2016-09-04 16:00 2:2
12 LKS CZARNI GORZYCE II LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA II 2016-09-03 16:00 :
Kolejka 3
13 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA II pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
14 LKS SPARTA BABICE LKS CZARNI GORZYCE II 2016-09-10 16:00 3:0
15 LKS BOJANÓW LKS TWORKÓW II 2016-09-11 15:00 1:5
16 LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II LKS OLSZYNKA OLZA 2016-09-10 16:00 6:2
17 LKS RUCH BOLESŁAW LKS ZAMECZEK CZERNICA II 2016-09-04 16:00 1:2
18 KS PIETRASZYN LKS ZABEŁKÓW 2016-09-10 16:00 :
Kolejka 4
19 LKS ZABEŁKÓW pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
20 LKS ZAMECZEK CZERNICA II KS PIETRASZYN 2016-09-18 11:00 8:2
21 LKS OLSZYNKA OLZA LKS RUCH BOLESŁAW 2016-09-18 16:00 5:2
22 LKS TWORKÓW II LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II 2016-09-17 16:00 3:4
23 LKS CZARNI GORZYCE II LKS BOJANÓW 2016-09-18 11:00 7:0
24 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA II LKS SPARTA BABICE 2016-09-18 16:00 :
Kolejka 5
25 LKS SPARTA BABICE pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
26 LKS BOJANÓW LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA II 2016-09-25 15:00 4:1
27 LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II LKS CZARNI GORZYCE II 2016-09-25 15:00 :
28 LKS RUCH BOLESŁAW LKS TWORKÓW II 2016-09-25 16:00 :
29 KS PIETRASZYN LKS OLSZYNKA OLZA 2016-09-24 16:00 1:1
30 LKS ZABEŁKÓW LKS ZAMECZEK CZERNICA II 2016-09-24 14:00 3:1
Kolejka 6
31 LKS ZAMECZEK CZERNICA II pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
32 LKS OLSZYNKA OLZA LKS ZABEŁKÓW 2016-10-02 15:00 3:3
33 LKS TWORKÓW II KS PIETRASZYN 2016-10-01 15:00 3:1
34 LKS CZARNI GORZYCE II LKS RUCH BOLESŁAW 2016-10-02 15:00 4:2
35 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA II LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II 2016-10-02 15:00 1:10
36 LKS SPARTA BABICE LKS BOJANÓW 2016-10-01 15:00 4:1
Kolejka 7
37 LKS BOJANÓW pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
38 LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II LKS SPARTA BABICE 2016-10-09 14:30 6:0
39 LKS RUCH BOLESŁAW LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA II 2016-10-09 15:00 12:2
40 KS PIETRASZYN LKS CZARNI GORZYCE II 2016-10-08 15:00 2:3
41 LKS ZABEŁKÓW LKS TWORKÓW II 2016-10-08 15:00 2:0
42 LKS ZAMECZEK CZERNICA II LKS OLSZYNKA OLZA 2016-10-09 11:00 2:0
Kolejka 8
43 LKS OLSZYNKA OLZA pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
44 LKS TWORKÓW II LKS ZAMECZEK CZERNICA II 2016-10-15 15:00 1:1
45 LKS CZARNI GORZYCE II LKS ZABEŁKÓW 2016-10-16 11:00 2:2
46 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA II KS PIETRASZYN 2016-10-16 15:00 2:0
47 LKS SPARTA BABICE LKS RUCH BOLESŁAW 2016-10-15 15:00 2:3
48 LKS BOJANÓW LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II 2016-10-16 15:00 0:10
Kolejka 9
49 LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
50 LKS RUCH BOLESŁAW LKS BOJANÓW 2016-10-23 14:00 8:1
51 KS PIETRASZYN LKS SPARTA BABICE 2016-10-22 14:00 2:4
52 LKS ZABEŁKÓW LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA II 2016-10-22 14:00 4:0
53 LKS ZAMECZEK CZERNICA II LKS CZARNI GORZYCE II 2016-10-23 11:00 3:3
54 LKS TWORKÓW II LKS OLSZYNKA OLZA 2016-10-22 15:00 5:0
Kolejka 10
55 LKS TWORKÓW II pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
56 LKS CZARNI GORZYCE II LKS OLSZYNKA OLZA 2016-10-30 11:00 2:0
57 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA II LKS ZAMECZEK CZERNICA II 2016-10-30 13:30 1:6
58 LKS SPARTA BABICE LKS ZABEŁKÓW 2016-10-29 13:30 2:2
59 LKS BOJANÓW KS PIETRASZYN 2016-10-30 13:30 1:3
60 LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II LKS RUCH BOLESŁAW 2016-10-30 14:00 3:3
Kolejka 11
61 LKS RUCH BOLESŁAW pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
62 KS PIETRASZYN LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II 2016-11-06 13:30 2:8
63 LKS ZABEŁKÓW LKS BOJANÓW 2016-11-05 13:30 9:1
64 LKS ZAMECZEK CZERNICA II LKS SPARTA BABICE 2016-11-06 11:00 6:2
65 LKS OLSZYNKA OLZA LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA II 2016-11-06 13:30 1:3
66 LKS TWORKÓW II LKS CZARNI GORZYCE II 2016-11-06 13:30 3:2
Kolejka 12
1 LKS CZARNI GORZYCE II pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
2 LKS TWORKÓW II LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA II 2017-04-01 --:-- -:-
3 LKS OLSZYNKA OLZA LKS SPARTA BABICE 2017-04-01 --:-- -:-
4 LKS ZAMECZEK CZERNICA II LKS BOJANÓW 2017-04-01 --:-- -:-
5 LKS ZABEŁKÓW LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II 2017-04-01 --:-- -:-
6 KS PIETRASZYN LKS RUCH BOLESŁAW 2017-04-01 --:-- -:-
Kolejka 13
7 KS PIETRASZYN pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
8 LKS RUCH BOLESŁAW LKS ZABEŁKÓW 2017-04-08 --:-- -:-
9 LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II LKS ZAMECZEK CZERNICA II 2017-04-08 --:-- -:-
10 LKS BOJANÓW LKS OLSZYNKA OLZA 2017-04-08 --:-- -:-
11 LKS SPARTA BABICE LKS TWORKÓW II 2017-04-08 --:-- -:-
12 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA II LKS CZARNI GORZYCE II 2017-04-08 --:-- -:-
Kolejka 14
13 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA II pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
14 LKS CZARNI GORZYCE II LKS SPARTA BABICE 2017-04-22 --:-- -:-
15 LKS TWORKÓW II LKS BOJANÓW 2017-04-22 --:-- -:-
16 LKS OLSZYNKA OLZA LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II 2017-04-22 --:-- -:-
17 LKS ZAMECZEK CZERNICA II LKS RUCH BOLESŁAW 2017-04-22 --:-- -:-
18 LKS ZABEŁKÓW KS PIETRASZYN 2017-04-22 --:-- -:-
Kolejka 15
19 LKS ZABEŁKÓW pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
20 KS PIETRASZYN LKS ZAMECZEK CZERNICA II 2017-04-29 --:-- -:-
21 LKS RUCH BOLESŁAW LKS OLSZYNKA OLZA 2017-04-29 --:-- -:-
22 LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II LKS TWORKÓW II 2017-04-29 --:-- -:-
23 LKS BOJANÓW LKS CZARNI GORZYCE II 2017-04-29 --:-- -:-
24 LKS SPARTA BABICE LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA II 2017-04-29 --:-- -:-
Kolejka 16
25 LKS SPARTA BABICE pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
26 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA II LKS BOJANÓW 2017-05-06 --:-- -:-
27 LKS CZARNI GORZYCE II LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II 2017-05-06 --:-- -:-
28 LKS TWORKÓW II LKS RUCH BOLESŁAW 2017-05-06 --:-- -:-
29 LKS OLSZYNKA OLZA KS PIETRASZYN 2017-05-06 --:-- -:-
30 LKS ZAMECZEK CZERNICA II LKS ZABEŁKÓW 2017-05-06 --:-- -:-
Kolejka 17
31 LKS ZAMECZEK CZERNICA II pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
32 LKS ZABEŁKÓW LKS OLSZYNKA OLZA 2017-05-13 --:-- -:-
33 KS PIETRASZYN LKS TWORKÓW II 2017-05-13 --:-- -:-
34 LKS RUCH BOLESŁAW LKS CZARNI GORZYCE II 2017-05-13 --:-- -:-
35 LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA II 2017-05-13 --:-- -:-
36 LKS BOJANÓW LKS SPARTA BABICE 2017-05-13 --:-- -:-
Kolejka 18
37 LKS BOJANÓW pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
38 LKS SPARTA BABICE LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II 2017-05-20 --:-- -:-
39 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA II LKS RUCH BOLESŁAW 2017-05-20 --:-- -:-
40 LKS CZARNI GORZYCE II KS PIETRASZYN 2017-05-20 --:-- -:-
41 LKS TWORKÓW II LKS ZABEŁKÓW 2017-05-20 --:-- -:-
42 LKS OLSZYNKA OLZA LKS ZAMECZEK CZERNICA II 2017-05-20 --:-- -:-
Kolejka 19
43 LKS OLSZYNKA OLZA pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
44 LKS ZAMECZEK CZERNICA II LKS TWORKÓW II 2017-05-27 --:-- -:-
45 LKS ZABEŁKÓW LKS CZARNI GORZYCE II 2017-05-27 --:-- -:-
46 KS PIETRASZYN LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA II 2017-05-27 --:-- -:-
47 LKS RUCH BOLESŁAW LKS SPARTA BABICE 2017-05-27 --:-- -:-
48 LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II LKS BOJANÓW 2017-05-27 --:-- -:-
Kolejka 20
49 LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
50 LKS BOJANÓW LKS RUCH BOLESŁAW 2017-06-03 --:-- -:-
51 LKS SPARTA BABICE KS PIETRASZYN 2017-06-03 --:-- -:-
52 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA II LKS ZABEŁKÓW 2017-06-03 --:-- -:-
53 LKS CZARNI GORZYCE II LKS ZAMECZEK CZERNICA II 2017-06-03 --:-- -:-
54 LKS OLSZYNKA OLZA LKS TWORKÓW II 2017-06-03 --:-- -:-
Kolejka 21
55 LKS TWORKÓW II pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
56 LKS OLSZYNKA OLZA LKS CZARNI GORZYCE II 2017-06-10 --:-- -:-
57 LKS ZAMECZEK CZERNICA II LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA II 2017-06-10 --:-- -:-
58 LKS ZABEŁKÓW LKS SPARTA BABICE 2017-06-10 --:-- -:-
59 KS PIETRASZYN LKS BOJANÓW 2017-06-10 --:-- -:-
60 LKS RUCH BOLESŁAW LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II 2017-06-10 --:-- -:-
Kolejka 22
61 LKS RUCH BOLESŁAW pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
62 LKS NAPRZÓD 46 ZAWADA II KS PIETRASZYN 2017-06-18 --:-- -:-
63 LKS BOJANÓW LKS ZABEŁKÓW 2017-06-18 --:-- -:-
64 LKS SPARTA BABICE LKS ZAMECZEK CZERNICA II 2017-06-18 --:-- -:-
65 LKS NAPRZÓD 32 SYRYNIA II LKS OLSZYNKA OLZA 2017-06-18 --:-- -:-
66 LKS CZARNI GORZYCE II LKS TWORKÓW II 2017-06-18 --:-- -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam