Rybnik: D1 Młodzik "PLM r.2004 grB" Grupa 2

Data aktualizacji: 2017-04-25 10:30:05

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 RKP ROW RYBNIK II 10 27 9 0 1 59:3
2 LKS ORZEŁ JANKOWICE 10 21 7 0 3 39:33
3 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 10 18 6 0 4 29:20
4 LKS START MSZANA 10 18 6 0 4 32:26
5 KS POLONIA NIEWIADOM 10 6 2 0 8 20:38
6 TKKF ZUCH ORZEPOWICE 10 0 0 0 10 5:64

Ostatnia kolejka (10) rozgrywek w sezonie 2016/2017

28 LKS ORZEŁ JANKOWICE TKKF ZUCH ORZEPOWICE 2016-11-05 11:30 9:1
29 KS POLONIA NIEWIADOM KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 2016-11-05 11:30 1:2
30 LKS START MSZANA RKP ROW RYBNIK II 2016-11-05 11:30 3:1

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 LKS START MSZANA LKS ORZEŁ JANKOWICE 2016-09-03 11:30 3:4
2 KS POLONIA NIEWIADOM RKP ROW RYBNIK II 2016-09-03 11:30 0:5
3 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE TKKF ZUCH ORZEPOWICE 2016-09-04 13:00 6:0
Kolejka 2
4 LKS ORZEŁ JANKOWICE KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 2016-09-11 11:30 1:5
5 RKP ROW RYBNIK II TKKF ZUCH ORZEPOWICE 2016-09-10 12:30 7:0
6 LKS START MSZANA KS POLONIA NIEWIADOM 2016-09-10 11:30 3:1
Kolejka 3
7 KS POLONIA NIEWIADOM LKS ORZEŁ JANKOWICE 2016-09-17 11:30 0:5
8 TKKF ZUCH ORZEPOWICE LKS START MSZANA 2016-09-17 10:00 0:6
9 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE RKP ROW RYBNIK II 2016-09-17 11:30 0:5
Kolejka 4
10 LKS ORZEŁ JANKOWICE RKP ROW RYBNIK II 2016-09-24 11:30 0:9
11 LKS START MSZANA KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 2016-09-24 11:30 4:5
12 KS POLONIA NIEWIADOM TKKF ZUCH ORZEPOWICE 2016-09-24 11:30 11:0
Kolejka 5
13 TKKF ZUCH ORZEPOWICE LKS ORZEŁ JANKOWICE 2016-10-01 15:00 1:7
14 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE KS POLONIA NIEWIADOM 2016-10-01 11:30 5:1
15 RKP ROW RYBNIK II LKS START MSZANA 2016-10-02 10:00 9:0
Kolejka 6
16 LKS ORZEŁ JANKOWICE LKS START MSZANA 2016-10-08 11:30 3:1
17 RKP ROW RYBNIK II KS POLONIA NIEWIADOM 2016-10-09 10:30 7:0
18 TKKF ZUCH ORZEPOWICE KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 2016-10-09 15:00 0:2
Kolejka 7
19 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE LKS ORZEŁ JANKOWICE 2016-10-15 11:30 4:5
20 TKKF ZUCH ORZEPOWICE RKP ROW RYBNIK II 2016-10-12 16:30 0:6
21 KS POLONIA NIEWIADOM LKS START MSZANA 2016-10-15 11:30 2:4
Kolejka 8
22 LKS ORZEŁ JANKOWICE KS POLONIA NIEWIADOM 2016-10-22 11:30 5:1
23 LKS START MSZANA TKKF ZUCH ORZEPOWICE 2016-10-22 11:30 7:1
24 RKP ROW RYBNIK II KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 2016-10-22 14:00 2:0
Kolejka 9
25 RKP ROW RYBNIK II LKS ORZEŁ JANKOWICE 2016-10-30 10:00 8:0
26 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE LKS START MSZANA 2016-10-29 10:30 0:1
27 TKKF ZUCH ORZEPOWICE KS POLONIA NIEWIADOM 2016-10-30 15:00 2:3
Kolejka 10
28 LKS ORZEŁ JANKOWICE TKKF ZUCH ORZEPOWICE 2016-11-05 11:30 9:1
29 KS POLONIA NIEWIADOM KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 2016-11-05 11:30 1:2
30 LKS START MSZANA RKP ROW RYBNIK II 2016-11-05 11:30 3:1

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam