Rybnik: B1 Junior Młodszy "PLJM r.00 grA" Grupa 1

Data aktualizacji: 2017-04-26 21:30:06

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 14 39 13 0 1 85:16
2 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY 14 33 11 0 3 91:22
3 LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE 14 30 10 0 4 49:29
4 LKS RÓJ 14 27 9 0 5 53:47
5 KS INTER KROSTOSZOWICE 14 16 5 1 8 38:40
6 LKS ŻAR SZEROKA 14 13 4 1 9 39:80
7 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA 14 6 2 0 12 17:67
8 KS 27 GOŁKOWICE 14 3 1 0 13 13:84

Ostatnia kolejka (14) rozgrywek w sezonie 2016/2017

53 KS 27 GOŁKOWICE GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 2016-11-13 11:00 0:9
54 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY KS INTER KROSTOSZOWICE 2016-11-12 09:00 7:2
55 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA LKS RÓJ 2016-11-13 11:00 3:9
56 LKS ŻAR SZEROKA LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE 2016-11-13 11:00 5:6

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 LKS ŻAR SZEROKA KS 27 GOŁKOWICE 2016-08-28 10:00 6:5
2 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE 2016-08-28 10:00 1:3
3 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY LKS RÓJ 2016-08-27 09:00 3:0
4 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE KS INTER KROSTOSZOWICE 2016-08-28 10:00 3:0
Kolejka 2
5 KS 27 GOŁKOWICE KS INTER KROSTOSZOWICE 2016-09-04 10:00 3:0
6 LKS RÓJ GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 2016-09-04 10:00 2:7
7 LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY 2016-09-04 10:00 3:1
8 LKS ŻAR SZEROKA UKS ORZEŁ MOSZCZENICA 2016-09-04 10:00 2:0
Kolejka 3
9 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA KS 27 GOŁKOWICE 2016-09-11 10:00 3:0
10 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY LKS ŻAR SZEROKA 2016-09-10 09:00 10:3
11 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE 2016-09-11 10:00 5:0
12 KS INTER KROSTOSZOWICE LKS RÓJ 2016-09-11 10:00 8:4
Kolejka 4
13 KS 27 GOŁKOWICE LKS RÓJ 2016-09-14 16:30 0:3
14 LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE KS INTER KROSTOSZOWICE 2016-09-14 16:30 2:1
15 LKS ŻAR SZEROKA GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 2016-09-14 16:30 2:5
16 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY 2016-09-14 16:30 0:4
Kolejka 5
17 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY KS 27 GOŁKOWICE 2016-09-18 14:00 20:0
18 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE UKS ORZEŁ MOSZCZENICA 2016-09-18 10:00 7:0
19 KS INTER KROSTOSZOWICE LKS ŻAR SZEROKA 2016-09-18 10:00 8:2
20 LKS RÓJ LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE 2016-09-18 10:00 3:2
Kolejka 6
21 KS 27 GOŁKOWICE LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE 2016-09-25 10:00 0:2
22 LKS ŻAR SZEROKA LKS RÓJ 2016-09-25 10:00 4:7
23 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA KS INTER KROSTOSZOWICE 2016-09-25 10:00 0:2
24 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 2016-09-25 10:00 4:1
Kolejka 7
25 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE KS 27 GOŁKOWICE 2016-09-28 16:00 5:1
26 KS INTER KROSTOSZOWICE MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY 2016-09-28 16:00 2:4
27 LKS RÓJ UKS ORZEŁ MOSZCZENICA 2016-09-28 16:00 6:3
28 LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE LKS ŻAR SZEROKA 2016-09-28 16:00 5:1
Kolejka 8
29 KS 27 GOŁKOWICE LKS ŻAR SZEROKA 2016-10-02 11:00 2:3
30 LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE UKS ORZEŁ MOSZCZENICA 2016-10-02 11:00 5:0
31 LKS RÓJ MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY 2016-10-02 11:00 4:3
32 KS INTER KROSTOSZOWICE GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 2016-10-02 11:00 1:4
Kolejka 9
33 KS INTER KROSTOSZOWICE KS 27 GOŁKOWICE 2016-10-09 11:00 6:2
34 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE LKS RÓJ 2016-10-09 11:00 7:0
35 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE 2016-10-08 09:00 4:1
36 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA LKS ŻAR SZEROKA 2016-10-09 13:00 2:3
Kolejka 10
37 KS 27 GOŁKOWICE UKS ORZEŁ MOSZCZENICA 2016-10-16 11:00 0:3
38 LKS ŻAR SZEROKA MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY 2016-10-16 11:00 2:11
39 LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 2016-10-16 11:00 0:3
40 LKS RÓJ KS INTER KROSTOSZOWICE 2016-10-16 11:00 3:1
Kolejka 11
41 LKS RÓJ KS 27 GOŁKOWICE 2016-10-23 11:00 3:0
42 KS INTER KROSTOSZOWICE LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE 2016-10-23 11:00 1:2
43 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE LKS ŻAR SZEROKA 2016-10-23 11:00 11:2
44 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY UKS ORZEŁ MOSZCZENICA 2016-10-23 10:00 9:0
Kolejka 12
45 KS 27 GOŁKOWICE MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY 2016-10-30 11:00 0:8
46 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 2016-10-30 11:00 1:14
47 LKS ŻAR SZEROKA KS INTER KROSTOSZOWICE 2016-10-30 11:00 3:3
48 LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE LKS RÓJ 2016-10-30 11:00 5:4
Kolejka 13
49 LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE KS 27 GOŁKOWICE 2016-11-06 11:00 13:0
50 LKS RÓJ LKS ŻAR SZEROKA 2016-11-06 11:00 5:1
51 KS INTER KROSTOSZOWICE UKS ORZEŁ MOSZCZENICA 2016-11-06 11:00 3:1
52 GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY 2016-11-06 11:00 4:3
Kolejka 14
53 KS 27 GOŁKOWICE GKS PIERWSZY CHWAŁOWICE 2016-11-13 11:00 0:9
54 MKS MOSIR CZERWIONKA-LESZCZYNY KS INTER KROSTOSZOWICE 2016-11-12 09:00 7:2
55 UKS ORZEŁ MOSZCZENICA LKS RÓJ 2016-11-13 11:00 3:9
56 LKS ŻAR SZEROKA LKS ZRYW JASTRZĘBIE - BZIE 2016-11-13 11:00 5:6

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam