Rybnik: A1 Junior "PLJS r.98"

Data aktualizacji: 2017-01-19 11:40:03

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 8 19 6 1 1 40:13
2 KP KAMIEŃ 8 17 5 2 1 36:15
3 LKS BARANOWICE 8 16 5 1 2 25:15
4 LKS ORZEŁ JANKOWICE 8 15 5 0 3 25:23
5 MKS CZERWIONKA 8 12 4 0 4 32:28
6 SKF ROWIEŃ 8 10 3 1 4 19:25
7 KS WICHER WILCHWY 8 7 2 1 5 21:30
8 LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC 8 6 2 0 6 9:43
9 KS SZCZERBICE 8 3 1 0 7 15:30

Ostatnia kolejka (9) rozgrywek w sezonie 2016/2017

41 MKS CZERWIONKA LKS ORZEŁ JANKOWICE 2016-10-30 10:00 2:5
42 KS WICHER WILCHWY LKS BARANOWICE 2016-10-30 10:00 0:2
43 KP KAMIEŃ KS SZCZERBICE 2016-10-29 10:00 3:0
44 LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 2016-10-30 10:00 2:12
45 SKF ROWIEŃ PAUZJE 2016-10-30 00:00 :

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 PAUZUJE LKS ORZEŁ JANKOWICE 2016-09-04 --:-- -:-
2 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE SKF ROWIEŃ 2016-09-04 10:00 3:2
3 KS SZCZERBICE LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC 2016-09-04 10:00 0:1
4 LKS BARANOWICE KP KAMIEŃ 2016-09-04 10:00 3:3
5 MKS CZERWIONKA KS WICHER WILCHWY 2016-09-04 10:00 3:1
Kolejka 2
6 LKS ORZEŁ JANKOWICE KS WICHER WILCHWY 2016-09-11 10:00 4:7
7 KP KAMIEŃ MKS CZERWIONKA 2016-09-11 10:00 3:4
8 LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC LKS BARANOWICE 2016-09-11 10:00 1:4
9 SKF ROWIEŃ KS SZCZERBICE 2016-09-11 10:00 2:7
10 PAUZUJE KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 2016-09-11 --:-- -:-
Kolejka 3
11 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE LKS ORZEŁ JANKOWICE 2016-09-18 10:00 5:0
12 KS SZCZERBICE PAUZUJE 2016-09-18 --:-- -:-
13 LKS BARANOWICE SKF ROWIEŃ 2016-09-18 10:00 1:2
14 MKS CZERWIONKA LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC 2016-09-18 10:00 8:0
15 KS WICHER WILCHWY KP KAMIEŃ 2016-09-18 10:00 1:5
Kolejka 4
16 LKS ORZEŁ JANKOWICE KP KAMIEŃ 2016-09-24 14:00 3:5
17 LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC KS WICHER WILCHWY 2016-09-25 10:00 3:2
18 SKF ROWIEŃ MKS CZERWIONKA 2016-09-25 10:00 5:2
19 PAUZUJE LKS BARANOWICE 2016-09-25 --:-- -:-
20 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE KS SZCZERBICE 2016-09-25 10:00 6:1
Kolejka 5
21 KS SZCZERBICE LKS ORZEŁ JANKOWICE 2016-10-02 10:00 1:2
22 LKS BARANOWICE KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 2016-10-02 10:00 3:0
23 MKS CZERWIONKA PAUZUJE 2016-10-02 --:-- -:-
24 KS WICHER WILCHWY SKF ROWIEŃ 2016-10-02 10:00 3:3
25 KP KAMIEŃ LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC 2016-10-01 10:00 11:0
Kolejka 6
26 LKS ORZEŁ JANKOWICE LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC 2016-10-08 14:00 4:1
27 SKF ROWIEŃ KP KAMIEŃ 2016-10-09 10:00 2:4
28 PAUZUJE KS WICHER WILCHWY 2016-10-09 --:-- -:-
29 MKS CZERWIONKA KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 2016-10-09 10:00 3:4
30 KS SZCZERBICE LKS BARANOWICE 2016-10-09 10:00 1:4
Kolejka 7
31 LKS BARANOWICE LKS ORZEŁ JANKOWICE 2016-10-16 10:00 1:3
32 MKS CZERWIONKA KS SZCZERBICE 2016-10-16 10:00 5:3
33 KS WICHER WILCHWY KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 2016-10-16 10:00 0:8
34 KP KAMIEŃ PAUZUJE 2016-10-16 --:-- -:-
35 LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC SKF ROWIEŃ 2016-10-16 10:00 1:2
Kolejka 8
36 LKS ORZEŁ JANKOWICE SKF ROWIEŃ 2016-10-22 14:00 4:1
37 PAUZUJE LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC 2016-10-23 --:-- -:-
38 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE KP KAMIEŃ 2016-10-23 10:00 2:2
39 KS SZCZERBICE KS WICHER WILCHWY 2016-10-23 10:00 2:7
40 LKS BARANOWICE MKS CZERWIONKA 2016-10-23 10:00 7:5
Kolejka 9
41 MKS CZERWIONKA LKS ORZEŁ JANKOWICE 2016-10-30 10:00 2:5
42 KS WICHER WILCHWY LKS BARANOWICE 2016-10-30 10:00 0:2
43 KP KAMIEŃ KS SZCZERBICE 2016-10-29 10:00 3:0
44 LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 2016-10-30 10:00 2:12
45 SKF ROWIEŃ PAUZUJE 2016-10-30 --:-- -:-
Kolejka 10
1 LKS ORZEŁ JANKOWICE PAUZUJE ---------- --:-- -:-
2 SKF ROWIEŃ KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 2017-04-02 10:00 -:-
3 LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC KS SZCZERBICE 2017-04-02 10:00 -:-
4 KP KAMIEŃ LKS BARANOWICE 2017-04-02 10:00 -:-
5 KS WICHER WILCHWY MKS CZERWIONKA 2017-04-02 10:00 -:-
Kolejka 11
6 KS WICHER WILCHWY LKS ORZEŁ JANKOWICE 2017-04-09 10:00 -:-
7 MKS CZERWIONKA KP KAMIEŃ 2017-04-09 10:00 -:-
8 LKS BARANOWICE LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC 2017-04-09 10:00 -:-
9 KS SZCZERBICE SKF ROWIEŃ 2017-04-09 10:00 -:-
10 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE PAUZUJE ---------- --:-- -:-
Kolejka 12
11 LKS ORZEŁ JANKOWICE KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 2017-04-23 10:00 -:-
12 PAUZUJE KS SZCZERBICE ---------- --:-- -:-
13 SKF ROWIEŃ LKS BARANOWICE 2017-04-23 10:00 -:-
14 LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC MKS CZERWIONKA 2017-04-23 10:00 -:-
15 KP KAMIEŃ KS WICHER WILCHWY 2017-04-23 10:00 -:-
Kolejka 13
16 KP KAMIEŃ LKS ORZEŁ JANKOWICE 2017-04-30 10:00 -:-
17 KS WICHER WILCHWY LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC 2017-04-30 10:00 -:-
18 MKS CZERWIONKA SKF ROWIEŃ 2017-04-30 10:00 -:-
19 LKS BARANOWICE PAUZUJE ---------- --:-- -:-
20 KS SZCZERBICE KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 2017-04-30 10:00 -:-
Kolejka 14
21 LKS ORZEŁ JANKOWICE KS SZCZERBICE 2017-05-07 10:00 -:-
22 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE LKS BARANOWICE 2017-05-07 10:00 -:-
23 PAUZUJE MKS CZERWIONKA ---------- --:-- -:-
24 SKF ROWIEŃ KS WICHER WILCHWY 2017-05-07 10:00 -:-
25 LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC KP KAMIEŃ 2017-05-07 10:00 -:-
Kolejka 15
26 LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC LKS ORZEŁ JANKOWICE 2017-05-14 10:00 -:-
27 KP KAMIEŃ SKF ROWIEŃ 2017-05-14 10:00 -:-
28 KS WICHER WILCHWY PAUZUJE ---------- --:-- -:-
29 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE MKS CZERWIONKA 2017-05-14 10:00 -:-
30 LKS BARANOWICE KS SZCZERBICE 2017-05-14 10:00 -:-
Kolejka 16
31 LKS ORZEŁ JANKOWICE LKS BARANOWICE 2017-05-21 10:00 -:-
32 KS SZCZERBICE MKS CZERWIONKA 2017-05-21 10:00 -:-
33 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE KS WICHER WILCHWY 2017-05-21 10:00 -:-
34 PAUZUJE KP KAMIEŃ ---------- --:-- -:-
35 SKF ROWIEŃ LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC 2017-05-21 10:00 -:-
Kolejka 17
36 SKF ROWIEŃ LKS ORZEŁ JANKOWICE 2017-05-28 10:00 -:-
37 LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC PAUZUJE ---------- --:-- -:-
38 KP KAMIEŃ KS GÓRNIK BOGUSZOWICE 2017-05-28 10:00 -:-
39 KS WICHER WILCHWY KS SZCZERBICE 2017-05-28 10:00 -:-
40 MKS CZERWIONKA LKS BARANOWICE 2017-05-28 10:00 -:-
Kolejka 18
41 LKS ORZEŁ JANKOWICE MKS CZERWIONKA 2017-06-04 10:00 -:-
42 LKS BARANOWICE KS WICHER WILCHWY 2017-06-04 10:00 -:-
43 KS SZCZERBICE KP KAMIEŃ 2017-06-04 10:00 -:-
44 KS GÓRNIK BOGUSZOWICE LKS PŁOMIEŃ OCHOJEC 2017-06-04 10:00 -:-
45 PAUZUJE SKF ROWIEŃ ---------- --:-- -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam