Bielsko-Biała: IV liga okręgowa A1 Junior

Data aktualizacji: 2017-03-24 05:20:02

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 KS BYSTRA 9 25 8 1 0 42:14
2 LKS GROŃ BUJAKÓW 9 24 8 0 1 50:5
3 LKS WILAMOWICZANKA 9 19 6 1 2 45:12
4 LKS PIONIER PISARZOWICE 9 18 5 3 1 32:9
5 KS MIĘDZYRZECZE 9 15 5 0 4 25:35
6 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE 9 10 3 1 5 23:25
7 LKS BESKID GODZISZKA 9 6 2 0 7 14:36
8 KS RUDZICA 9 6 2 0 7 22:58
9 KS ISKRA RYBARZOWICE 9 6 2 0 7 19:27
10 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE 9 3 1 0 8 14:65

Ostatnia kolejka (9) rozgrywek w sezonie 2016/2017

41 KS ISKRA RYBARZOWICE KS BYSTRA 2016-10-29 11:00 0:2
42 LKS PIONIER PISARZOWICE KS MIĘDZYRZECZE 2016-10-29 11:00 12:0
43 LKS GROŃ BUJAKÓW GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE 2016-10-29 12:00 6:0
44 LKS WILAMOWICZANKA KS RUDZICA 2016-10-29 11:00 7:0
45 LKS BESKID GODZISZKA LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE 2016-10-30 12:00 2:4

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE KS BYSTRA 2016-09-04 12:00 1:9
2 KS RUDZICA LKS BESKID GODZISZKA 2016-09-03 12:00 0:5
3 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE LKS WILAMOWICZANKA 2016-09-03 12:00 0:1
4 LKS GROŃ BUJAKÓW KS MIĘDZYRZECZE 2016-09-03 11:00 6:0
5 KS ISKRA RYBARZOWICE LKS PIONIER PISARZOWICE 2016-09-03 11:00 1:2
Kolejka 2
6 KS BYSTRA LKS PIONIER PISARZOWICE 2016-09-11 16:00 2:2
7 LKS GROŃ BUJAKÓW KS ISKRA RYBARZOWICE 2016-09-10 12:00 5:0
8 LKS WILAMOWICZANKA KS MIĘDZYRZECZE 2016-09-10 12:30 3:0
9 LKS BESKID GODZISZKA GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE 2016-09-11 12:00 1:2
10 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE KS RUDZICA 2016-09-11 12:00 5:11
Kolejka 3
11 KS RUDZICA KS BYSTRA 2016-09-17 12:00 4:9
12 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE 2016-09-17 12:00 3:2
13 KS MIĘDZYRZECZE LKS BESKID GODZISZKA 2016-09-17 11:00 6:1
14 KS ISKRA RYBARZOWICE LKS WILAMOWICZANKA 2016-09-17 11:00 2:5
15 LKS PIONIER PISARZOWICE LKS GROŃ BUJAKÓW 2016-09-17 13:00 1:2
Kolejka 4
16 KS BYSTRA LKS GROŃ BUJAKÓW 2016-09-25 16:00 2:1
17 LKS WILAMOWICZANKA LKS PIONIER PISARZOWICE 2016-09-24 12:30 1:1
18 LKS BESKID GODZISZKA KS ISKRA RYBARZOWICE 2016-09-25 12:00 2:1
19 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE KS MIĘDZYRZECZE 2016-09-25 12:00 1:5
20 KS RUDZICA GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE 2016-09-24 12:00 2:12
Kolejka 5
21 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE KS BYSTRA 2016-10-02 12:00 1:4
22 KS MIĘDZYRZECZE KS RUDZICA 2016-10-01 11:00 2:1
23 KS ISKRA RYBARZOWICE LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE 2016-10-01 11:00 7:0
24 LKS PIONIER PISARZOWICE LKS BESKID GODZISZKA 2016-10-01 12:00 3:2
25 LKS GROŃ BUJAKÓW LKS WILAMOWICZANKA 2016-09-30 16:30 5:2
Kolejka 6
26 KS BYSTRA LKS WILAMOWICZANKA 2016-10-09 16:00 3:2
27 LKS BESKID GODZISZKA LKS GROŃ BUJAKÓW 2016-10-09 12:00 0:3
28 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE LKS PIONIER PISARZOWICE 2016-10-09 12:00 0:6
29 KS RUDZICA KS ISKRA RYBARZOWICE 2016-10-08 12:00 4:1
30 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE KS MIĘDZYRZECZE 2016-10-08 12:00 3:4
Kolejka 7
31 KS MIĘDZYRZECZE KS BYSTRA 2016-10-15 11:00 2:5
32 KS ISKRA RYBARZOWICE GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE 2016-10-15 11:00 4:1
33 LKS PIONIER PISARZOWICE KS RUDZICA 2016-10-15 13:00 4:0
34 LKS GROŃ BUJAKÓW LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE 2016-10-16 11:00 9:0
35 LKS WILAMOWICZANKA LKS BESKID GODZISZKA 2016-10-15 12:30 11:0
Kolejka 8
36 KS BYSTRA LKS BESKID GODZISZKA 2016-10-23 15:00 6:1
37 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE LKS WILAMOWICZANKA 2016-10-23 12:00 1:13
38 KS RUDZICA LKS GROŃ BUJAKÓW 2016-10-22 12:00 0:13
39 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE LKS PIONIER PISARZOWICE 2016-10-22 12:00 1:1
40 KS MIĘDZYRZECZE KS ISKRA RYBARZOWICE 2016-10-22 11:00 6:3
Kolejka 9
41 KS ISKRA RYBARZOWICE KS BYSTRA 2016-10-29 11:00 0:2
42 LKS PIONIER PISARZOWICE KS MIĘDZYRZECZE 2016-10-29 11:00 12:0
43 LKS GROŃ BUJAKÓW GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE 2016-10-29 12:00 6:0
44 LKS WILAMOWICZANKA KS RUDZICA 2016-10-29 11:00 7:0
45 LKS BESKID GODZISZKA LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE 2016-10-30 12:00 2:4
Kolejka 10
1 KS BYSTRA LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE 2017-04-09 16:00 -:-
2 LKS BESKID GODZISZKA KS RUDZICA 2017-04-09 12:00 -:-
3 LKS WILAMOWICZANKA GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE 2017-04-09 12:00 -:-
4 KS MIĘDZYRZECZE LKS GROŃ BUJAKÓW 2017-04-08 12:00 -:-
5 LKS PIONIER PISARZOWICE KS ISKRA RYBARZOWICE 2017-04-08 12:00 -:-
Kolejka 11
6 LKS PIONIER PISARZOWICE KS BYSTRA 2017-04-22 12:00 -:-
7 KS ISKRA RYBARZOWICE LKS GROŃ BUJAKÓW 2017-04-22 12:00 -:-
8 KS MIĘDZYRZECZE LKS WILAMOWICZANKA 2017-04-22 12:00 -:-
9 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE LKS BESKID GODZISZKA 2017-04-22 12:00 -:-
10 KS RUDZICA LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE 2017-04-22 12:00 -:-
Kolejka 12
11 KS BYSTRA KS RUDZICA 2017-04-30 12:00 -:-
12 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE 2017-04-30 12:00 -:-
13 LKS BESKID GODZISZKA KS MIĘDZYRZECZE 2017-04-30 12:00 -:-
14 LKS WILAMOWICZANKA KS ISKRA RYBARZOWICE 2017-04-30 12:00 -:-
15 LKS GROŃ BUJAKÓW LKS PIONIER PISARZOWICE 2017-04-29 12:00 -:-
Kolejka 13
16 LKS GROŃ BUJAKÓW KS BYSTRA 2017-05-06 12:00 -:-
17 LKS PIONIER PISARZOWICE LKS WILAMOWICZANKA 2017-05-06 12:00 -:-
18 KS ISKRA RYBARZOWICE LKS BESKID GODZISZKA 2017-05-06 12:00 -:-
19 KS MIĘDZYRZECZE LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE 2017-05-06 12:00 -:-
20 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE KS RUDZICA 2017-05-06 12:00 -:-
Kolejka 14
21 KS BYSTRA GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE 2017-05-14 16:00 -:-
22 KS RUDZICA KS MIĘDZYRZECZE 2017-05-13 12:00 -:-
23 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE KS ISKRA RYBARZOWICE 2017-05-14 12:00 -:-
24 LKS BESKID GODZISZKA LKS PIONIER PISARZOWICE 2017-05-14 12:00 -:-
25 LKS WILAMOWICZANKA LKS GROŃ BUJAKÓW 2017-05-14 12:00 -:-
Kolejka 15
26 LKS WILAMOWICZANKA KS BYSTRA 2017-05-21 12:00 -:-
27 LKS GROŃ BUJAKÓW LKS BESKID GODZISZKA 2017-05-20 12:00 -:-
28 LKS PIONIER PISARZOWICE LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE 2017-05-20 12:00 -:-
29 KS ISKRA RYBARZOWICE KS RUDZICA 2017-05-20 12:00 -:-
30 KS MIĘDZYRZECZE GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE 2017-05-20 12:00 -:-
Kolejka 16
31 KS BYSTRA KS MIĘDZYRZECZE 2017-05-28 16:00 -:-
32 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE KS ISKRA RYBARZOWICE 2017-05-27 12:00 -:-
33 KS RUDZICA LKS PIONIER PISARZOWICE 2017-05-27 12:00 -:-
34 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE LKS GROŃ BUJAKÓW 2017-05-28 12:00 -:-
35 LKS BESKID GODZISZKA LKS WILAMOWICZANKA 2017-05-28 12:00 -:-
Kolejka 17
36 LKS BESKID GODZISZKA KS BYSTRA 2017-06-04 12:00 -:-
37 LKS WILAMOWICZANKA LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE 2017-06-04 12:00 -:-
38 LKS GROŃ BUJAKÓW KS RUDZICA 2017-06-04 12:00 -:-
39 LKS PIONIER PISARZOWICE GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE 2017-06-04 12:00 -:-
40 KS ISKRA RYBARZOWICE KS MIĘDZYRZECZE 2017-06-04 12:00 -:-
Kolejka 18
41 KS BYSTRA KS ISKRA RYBARZOWICE 2017-06-10 12:00 -:-
42 KS MIĘDZYRZECZE LKS PIONIER PISARZOWICE 2017-06-10 12:00 -:-
43 GLKS SOKÓŁ BUCZKOWICE LKS GROŃ BUJAKÓW 2017-06-10 12:00 -:-
44 KS RUDZICA LKS WILAMOWICZANKA 2017-06-10 12:00 -:-
45 LKS SŁOWIAN ŁODYGOWICE LKS BESKID GODZISZKA 2017-06-10 12:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam