Katowice: IV liga okręgowa E2 Orlik "jesień" Grupa 1

Data aktualizacji: 2017-05-27 14:00:05

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 AKS MIKOŁÓW 16 43 14 1 1 105:22
2 KS ROZWÓJ I KATOWICE 15 41 13 2 0 146:25
3 LKS ORZEŁ MOKRE 15 33 11 0 4 110:43
4 UKS JEDNOŚĆ I SIEMIANOWICE ŚL. 15 31 10 1 4 134:65
5 BKS SPARTA KATOWICE 15 27 9 0 6 70:80
6 ŚLĄSKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE 13 12 4 0 9 37:106
7 GKS KATOWICE 14 12 4 0 10 49:88
8 APN KATOWICE 14 9 3 0 11 53:141
9 GKS GIEKSA I KATOWICE SA 15 9 3 0 12 58:104
10 UKS VICTORIA KATOWICE 14 0 0 0 14 19:107

Ostatnia kolejka (17) rozgrywek w sezonie 2016/2017

36 UKS VICTORIA KATOWICE GKS GIEKSA I KATOWICE SA 2017-05-30 00:00 :
37 KS ROZWÓJ I KATOWICE LKS ORZEŁ MOKRE 2017-05-30 18:00 :
38 BKS SPARTA KATOWICE ŚLĄSKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE 2017-05-29 18:00 :
39 AKS MIKOŁÓW UKS JEDNOŚĆ I SIEMIANOWICE ŚL. 2017-05-05 17:00 6:1
40 GKS KATOWICE APN KATOWICE 2017-05-30 18:00 :

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 LKS ORZEŁ MOKRE GKS GIEKSA I KATOWICE SA 2016-09-06 17:30 8:3
2 ŚLĄSKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE UKS VICTORIA KATOWICE 2016-09-06 16:00 6:4
3 UKS JEDNOŚĆ I SIEMIANOWICE ŚL. KS ROZWÓJ I KATOWICE 2016-09-06 16:00 4:4
4 APN KATOWICE BKS SPARTA KATOWICE 2016-09-06 18:00 1:5
5 GKS KATOWICE AKS MIKOŁÓW 2016-09-06 17:30 0:11
Kolejka 2
6 GKS GIEKSA I KATOWICE SA AKS MIKOŁÓW 2016-09-13 18:00 1:6
7 BKS SPARTA KATOWICE GKS KATOWICE 2016-09-13 17:00 9:6
8 KS ROZWÓJ I KATOWICE APN KATOWICE 2016-09-13 17:30 17:1
9 UKS VICTORIA KATOWICE UKS JEDNOŚĆ I SIEMIANOWICE ŚL. 2016-09-11 09:30 3:17
10 LKS ORZEŁ MOKRE ŚLĄSKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE 2016-09-13 17:30 15:2
Kolejka 3
11 ŚLĄSKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE GKS GIEKSA I KATOWICE SA 2016-09-20 15:30 3:7
12 UKS JEDNOŚĆ I SIEMIANOWICE ŚL. LKS ORZEŁ MOKRE 2016-09-20 16:00 10:7
13 APN KATOWICE UKS VICTORIA KATOWICE 2016-09-20 17:00 11:4
14 GKS KATOWICE KS ROZWÓJ I KATOWICE 2016-09-20 17:00 2:8
15 AKS MIKOŁÓW BKS SPARTA KATOWICE 2016-09-20 17:00 7:2
Kolejka 4
16 GKS GIEKSA I KATOWICE SA BKS SPARTA KATOWICE 2016-09-27 16:30 3:4
17 KS ROZWÓJ I KATOWICE AKS MIKOŁÓW 2016-09-27 16:30 2:2
18 UKS VICTORIA KATOWICE GKS KATOWICE 2016-10-01 13:00 3:5
19 LKS ORZEŁ MOKRE APN KATOWICE 2016-09-27 16:30 9:2
20 ŚLĄSKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE UKS JEDNOŚĆ I SIEMIANOWICE ŚL. 2016-09-27 15:30 3:16
Kolejka 5
21 UKS JEDNOŚĆ I SIEMIANOWICE ŚL. GKS GIEKSA I KATOWICE SA 2016-10-04 16:30 21:4
22 APN KATOWICE ŚLĄSKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE 2016-10-04 16:30 5:6
23 GKS KATOWICE LKS ORZEŁ MOKRE 2016-10-04 16:30 2:10
24 AKS MIKOŁÓW UKS VICTORIA KATOWICE 2016-10-04 16:30 13:2
25 BKS SPARTA KATOWICE KS ROZWÓJ I KATOWICE 2016-10-04 16:30 4:7
Kolejka 6
26 GKS GIEKSA I KATOWICE SA KS ROZWÓJ I KATOWICE 2016-10-11 16:00 0:4
27 UKS VICTORIA KATOWICE BKS SPARTA KATOWICE 2016-10-11 16:00 1:7
28 LKS ORZEŁ MOKRE AKS MIKOŁÓW 2016-10-11 16:00 0:4
29 ŚLĄSKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE GKS KATOWICE 2016-10-11 16:00 5:4
30 UKS JEDNOŚĆ I SIEMIANOWICE ŚL. APN KATOWICE 2016-10-11 16:00 15:3
Kolejka 7
31 APN KATOWICE GKS GIEKSA I KATOWICE SA 2016-10-18 15:30 6:4
32 GKS KATOWICE UKS JEDNOŚĆ I SIEMIANOWICE ŚL. 2016-10-18 15:30 3:10
33 AKS MIKOŁÓW ŚLĄSKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE 2016-10-18 15:30 8:1
34 BKS SPARTA KATOWICE LKS ORZEŁ MOKRE 2016-10-18 15:30 0:12
35 KS ROZWÓJ I KATOWICE UKS VICTORIA KATOWICE 2016-10-18 15:30 14:1
Kolejka 8
36 GKS GIEKSA I KATOWICE SA UKS VICTORIA KATOWICE 2016-10-25 15:30 6:0
37 LKS ORZEŁ MOKRE KS ROZWÓJ I KATOWICE 2016-10-25 15:30 1:2
38 ŚLĄSKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE BKS SPARTA KATOWICE 2016-10-25 15:30 0:5
39 UKS JEDNOŚĆ I SIEMIANOWICE ŚL. AKS MIKOŁÓW 2016-10-25 15:30 2:4
40 APN KATOWICE GKS KATOWICE 2016-10-25 15:30 2:9
Kolejka 9
41 GKS KATOWICE GKS GIEKSA I KATOWICE SA 2016-10-28 15:30 7:4
42 AKS MIKOŁÓW APN KATOWICE 2016-10-28 15:30 15:0
43 BKS SPARTA KATOWICE UKS JEDNOŚĆ I SIEMIANOWICE ŚL. 2016-10-28 15:30 5:11
44 KS ROZWÓJ I KATOWICE ŚLĄSKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE 2016-10-28 15:30 17:0
45 UKS VICTORIA KATOWICE LKS ORZEŁ MOKRE 2016-10-22 09:30 1:13
Kolejka 10
1 GKS GIEKSA I KATOWICE SA LKS ORZEŁ MOKRE 2017-04-04 16:00 5:7
2 UKS VICTORIA KATOWICE ŚLĄSKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE 2017-04-04 --:-- -:-
3 KS ROZWÓJ I KATOWICE UKS JEDNOŚĆ I SIEMIANOWICE ŚL. 2017-04-04 16:00 13:0
4 BKS SPARTA KATOWICE APN KATOWICE 2017-04-04 17:00 9:3
5 AKS MIKOŁÓW GKS KATOWICE 2017-04-04 16:00 4:1
Kolejka 11
6 AKS MIKOŁÓW GKS GIEKSA I KATOWICE SA 2017-04-11 16:00 6:3
7 GKS KATOWICE BKS SPARTA KATOWICE 2017-04-11 16:00 5:7
8 APN KATOWICE KS ROZWÓJ I KATOWICE 2017-04-11 16:00 0:13
9 UKS JEDNOŚĆ I SIEMIANOWICE ŚL. UKS VICTORIA KATOWICE 2017-04-11 --:-- -:-
10 ŚLĄSKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE LKS ORZEŁ MOKRE 2017-04-11 15:30 0:5
Kolejka 12
11 GKS GIEKSA I KATOWICE SA ŚLĄSKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE 2017-04-25 17:00 8:2
12 LKS ORZEŁ MOKRE UKS JEDNOŚĆ I SIEMIANOWICE ŚL. 2017-04-25 16:00 4:0
13 UKS VICTORIA KATOWICE APN KATOWICE 2017-04-25 --:-- -:-
14 KS ROZWÓJ I KATOWICE GKS KATOWICE 2017-04-25 16:00 8:0
15 BKS SPARTA KATOWICE AKS MIKOŁÓW 2017-04-25 17:00 2:7
Kolejka 13
16 BKS SPARTA KATOWICE GKS GIEKSA I KATOWICE SA 2017-05-05 17:00 5:3
17 AKS MIKOŁÓW KS ROZWÓJ I KATOWICE 2017-04-18 17:00 3:4
18 GKS KATOWICE UKS VICTORIA KATOWICE 2017-05-02 --:-- -:-
19 APN KATOWICE LKS ORZEŁ MOKRE 2017-05-20 11:30 4:11
20 UKS JEDNOŚĆ I SIEMIANOWICE ŚL. ŚLĄSKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE 2017-05-11 16:15 0:0
Kolejka 14
21 GKS GIEKSA I KATOWICE SA UKS JEDNOŚĆ I SIEMIANOWICE ŚL. 2017-05-09 17:00 3:6
22 ŚLĄSKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE APN KATOWICE 2017-05-09 17:00 6:12
23 LKS ORZEŁ MOKRE GKS KATOWICE 2017-05-09 17:00 7:2
24 UKS VICTORIA KATOWICE AKS MIKOŁÓW 2017-05-09 --:-- -:-
25 KS ROZWÓJ I KATOWICE BKS SPARTA KATOWICE 2017-05-09 16:00 14:3
Kolejka 15
26 KS ROZWÓJ I KATOWICE GKS GIEKSA I KATOWICE SA 2017-05-16 16:00 19:4
27 BKS SPARTA KATOWICE UKS VICTORIA KATOWICE 2017-05-16 --:-- -:-
28 AKS MIKOŁÓW LKS ORZEŁ MOKRE 2017-05-12 17:00 6:1
29 GKS KATOWICE ŚLĄSKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE 2017-05-16 --:-- -:-
30 APN KATOWICE UKS JEDNOŚĆ I SIEMIANOWICE ŚL. 2017-05-16 16:30 3:18
Kolejka 16
31 GKS GIEKSA I KATOWICE SA APN KATOWICE 2017-06-04 17:00 -:-
32 UKS JEDNOŚĆ I SIEMIANOWICE ŚL. GKS KATOWICE 2017-06-02 18:00 -:-
33 ŚLĄSKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE AKS MIKOŁÓW 2017-05-23 17:00 0:0
34 LKS ORZEŁ MOKRE BKS SPARTA KATOWICE 2017-06-04 10:00 -:-
35 UKS VICTORIA KATOWICE KS ROZWÓJ I KATOWICE 2017-05-23 --:-- -:-
Kolejka 17
36 UKS VICTORIA KATOWICE GKS GIEKSA I KATOWICE SA 2017-05-30 --:-- -:-
37 KS ROZWÓJ I KATOWICE LKS ORZEŁ MOKRE 2017-05-30 18:00 -:-
38 BKS SPARTA KATOWICE ŚLĄSKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE 2017-05-29 18:00 -:-
39 AKS MIKOŁÓW UKS JEDNOŚĆ I SIEMIANOWICE ŚL. 2017-05-05 17:00 6:1
40 GKS KATOWICE APN KATOWICE 2017-05-30 18:00 -:-
Kolejka 18
41 GKS GIEKSA I KATOWICE SA GKS KATOWICE 2017-06-06 18:00 -:-
42 APN KATOWICE AKS MIKOŁÓW 2017-06-06 18:00 -:-
43 UKS JEDNOŚĆ I SIEMIANOWICE ŚL. BKS SPARTA KATOWICE 2017-06-06 18:00 -:-
44 ŚLĄSKIE TOWARZYSTWO SPORTOWE KS ROZWÓJ I KATOWICE 2017-06-06 18:00 -:-
45 LKS ORZEŁ MOKRE UKS VICTORIA KATOWICE 2017-06-06 --:-- -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam