Częstochowa: D2 Młodzik "grupa I"

Data aktualizacji: 2017-04-25 12:30:05

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 LOT II KONOPISKA 10 22 7 1 2 51:16
2 UNIA RĘDZINY 10 17 4 5 1 24:16
3 ZIELONI ŻARKI 10 17 5 2 3 22:25
4 KAMIENICA POLSKA 10 17 5 2 3 23:22
5 SOKÓŁ OLSZTYN 10 6 2 0 8 14:31
6 OLIMPIA HUTA STARA 10 5 1 2 7 14:38

Ostatnia kolejka (10) rozgrywek w sezonie 2016/2017

28 KAMIENICA POLSKA SOKÓŁ OLSZTYN 2016-11-05 11:00 2:0
29 UNIA RĘDZINY OLIMPIA HUTA STARA 2016-11-06 11:00 2:2
30 ZIELONI ŻARKI LOT II KONOPISKA 2016-11-05 10:00 0:3

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 ZIELONI ŻARKI KAMIENICA POLSKA 2016-09-06 17:00 1:0
2 UNIA RĘDZINY LOT II KONOPISKA 2016-09-04 10:00 4:3
3 SOKÓŁ OLSZTYN OLIMPIA HUTA STARA 2016-11-09 16:30 4:0
Kolejka 2
4 KAMIENICA POLSKA OLIMPIA HUTA STARA 2016-09-09 16:00 4:1
5 LOT II KONOPISKA SOKÓŁ OLSZTYN 2016-09-21 17:00 1:2
6 ZIELONI ŻARKI UNIA RĘDZINY 2016-09-14 17:00 2:2
Kolejka 3
7 UNIA RĘDZINY KAMIENICA POLSKA 2016-09-18 11:00 5:0
8 SOKÓŁ OLSZTYN ZIELONI ŻARKI 2016-09-17 11:00 1:2
9 OLIMPIA HUTA STARA LOT II KONOPISKA 2016-09-17 11:00 2:8
Kolejka 4
10 KAMIENICA POLSKA LOT II KONOPISKA 2016-09-24 11:00 1:9
11 ZIELONI ŻARKI OLIMPIA HUTA STARA 2016-09-23 17:00 3:1
12 UNIA RĘDZINY SOKÓŁ OLSZTYN 2016-09-25 11:00 3:0
Kolejka 5
13 SOKÓŁ OLSZTYN KAMIENICA POLSKA 2016-10-01 11:00 0:5
14 OLIMPIA HUTA STARA UNIA RĘDZINY 2016-09-27 16:00 2:2
15 LOT II KONOPISKA ZIELONI ŻARKI 2016-10-01 10:00 11:1
Kolejka 6
16 KAMIENICA POLSKA ZIELONI ŻARKI 2016-10-08 14:00 3:1
17 LOT II KONOPISKA UNIA RĘDZINY 2016-10-12 16:00 4:2
18 OLIMPIA HUTA STARA SOKÓŁ OLSZTYN 2016-10-08 10:00 4:3
Kolejka 7
19 OLIMPIA HUTA STARA KAMIENICA POLSKA 2016-10-12 16:30 0:3
20 SOKÓŁ OLSZTYN LOT II KONOPISKA 2016-10-16 09:30 1:5
21 UNIA RĘDZINY ZIELONI ŻARKI 2016-10-16 10:00 0:0
Kolejka 8
22 KAMIENICA POLSKA UNIA RĘDZINY 2016-10-22 14:00 2:2
23 ZIELONI ŻARKI SOKÓŁ OLSZTYN 2016-10-22 10:00 7:2
24 LOT II KONOPISKA OLIMPIA HUTA STARA 2016-10-22 10:00 4:0
Kolejka 9
25 LOT II KONOPISKA KAMIENICA POLSKA 2016-10-29 12:00 3:3
26 OLIMPIA HUTA STARA ZIELONI ŻARKI 2016-10-29 10:00 2:5
27 SOKÓŁ OLSZTYN UNIA RĘDZINY 2016-10-30 11:00 1:2
Kolejka 10
28 KAMIENICA POLSKA SOKÓŁ OLSZTYN 2016-11-05 11:00 2:0
29 UNIA RĘDZINY OLIMPIA HUTA STARA 2016-11-06 11:00 2:2
30 ZIELONI ŻARKI LOT II KONOPISKA 2016-11-05 10:00 0:3

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam