Katowice: VI liga okręgowa E1 Orlik "jesień" Grupa 2

Data aktualizacji: 2017-05-30 05:30:05

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 RUCH CHORZÓW SA 14 36 12 0 2 167:34
2 MKS POGOŃ II RUDA ŚLĄSKA 14 30 9 3 2 84:41
3 UKS KUŹNICA KATOWICE 14 27 9 0 5 110:72
4 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 14 25 8 1 5 86:57
5 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 14 18 5 3 6 44:66
6 SRS ORLIK II RUDA ŚLĄSKA 14 14 4 2 8 53:70
7 GKS WAWEL WIREK 14 7 2 1 11 21:176
8 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 14 6 2 0 12 55:104

Ostatnia kolejka (14) rozgrywek w sezonie 2016/2017

53 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 2016-11-11 10:00 2:7
54 GKS WAWEL WIREK SRS ORLIK II RUDA ŚLĄSKA 2016-11-11 11:00 4:1
55 UKS KUŹNICA KATOWICE RUCH CHORZÓW SA 2016-11-04 14:30 0:14
56 MKS POGOŃ II RUDA ŚLĄSKA TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 2016-11-11 09:00 3:2

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 MKS POGOŃ II RUDA ŚLĄSKA GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 2016-08-29 16:00 3:1
2 UKS KUŹNICA KATOWICE TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 2016-09-10 10:00 14:5
3 GKS WAWEL WIREK RUCH CHORZÓW SA 2016-08-29 18:00 0:39
4 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE SRS ORLIK II RUDA ŚLĄSKA 2016-08-29 18:00 4:3
Kolejka 2
5 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA SRS ORLIK II RUDA ŚLĄSKA 2016-09-02 18:00 2:2
6 RUCH CHORZÓW SA MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 2016-09-02 15:30 11:6
7 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE GKS WAWEL WIREK 2016-09-02 18:00 9:1
8 MKS POGOŃ II RUDA ŚLĄSKA UKS KUŹNICA KATOWICE 2016-09-02 16:00 6:5
Kolejka 3
9 UKS KUŹNICA KATOWICE GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 2016-09-05 16:00 11:2
10 GKS WAWEL WIREK MKS POGOŃ II RUDA ŚLĄSKA 2016-09-05 17:30 1:23
11 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 2016-09-05 17:30 6:3
12 SRS ORLIK II RUDA ŚLĄSKA RUCH CHORZÓW SA 2016-09-06 16:00 3:9
Kolejka 4
13 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA RUCH CHORZÓW SA 2016-09-12 17:00 1:10
14 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE SRS ORLIK II RUDA ŚLĄSKA 2016-09-12 17:00 1:9
15 MKS POGOŃ II RUDA ŚLĄSKA MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 2016-09-12 16:00 7:3
16 UKS KUŹNICA KATOWICE GKS WAWEL WIREK 2016-09-12 16:00 18:2
Kolejka 5
17 GKS WAWEL WIREK GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 2016-09-21 16:30 0:6
18 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE UKS KUŹNICA KATOWICE 2016-09-19 17:00 3:0
19 SRS ORLIK II RUDA ŚLĄSKA MKS POGOŃ II RUDA ŚLĄSKA 2016-09-19 16:00 0:12
20 RUCH CHORZÓW SA TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 2016-09-19 15:00 21:1
Kolejka 6
21 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 2016-09-23 16:30 4:0
22 MKS POGOŃ II RUDA ŚLĄSKA RUCH CHORZÓW SA 2016-09-23 16:00 0:8
23 UKS KUŹNICA KATOWICE SRS ORLIK II RUDA ŚLĄSKA 2016-09-23 16:00 11:2
24 GKS WAWEL WIREK MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 2016-09-23 16:30 1:26
Kolejka 7
25 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 2016-09-26 16:30 4:4
26 SRS ORLIK II RUDA ŚLĄSKA GKS WAWEL WIREK 2016-09-27 16:00 1:2
27 RUCH CHORZÓW SA UKS KUŹNICA KATOWICE 2016-09-26 15:00 12:2
28 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE MKS POGOŃ II RUDA ŚLĄSKA 2016-09-26 16:30 3:4
Kolejka 8
29 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA MKS POGOŃ II RUDA ŚLĄSKA 2016-10-03 16:00 2:2
30 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE UKS KUŹNICA KATOWICE 2016-10-03 16:00 5:6
31 RUCH CHORZÓW SA GKS WAWEL WIREK 2016-10-03 15:00 3:0
32 SRS ORLIK II RUDA ŚLĄSKA MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 2016-10-04 16:00 7:0
Kolejka 9
33 SRS ORLIK II RUDA ŚLĄSKA GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 2016-10-10 16:00 0:5
34 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE RUCH CHORZÓW SA 2016-10-10 16:00 3:2
35 GKS WAWEL WIREK TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 2016-10-10 16:00 0:18
36 UKS KUŹNICA KATOWICE MKS POGOŃ II RUDA ŚLĄSKA 2016-10-15 10:30 11:2
Kolejka 10
37 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA UKS KUŹNICA KATOWICE 2016-10-17 15:30 4:6
38 MKS POGOŃ II RUDA ŚLĄSKA GKS WAWEL WIREK 2016-10-18 15:30 0:0
39 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 2016-10-17 15:30 3:8
40 RUCH CHORZÓW SA SRS ORLIK II RUDA ŚLĄSKA 2016-10-17 15:30 16:0
Kolejka 11
41 RUCH CHORZÓW SA GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 2016-10-24 15:30 13:0
42 SRS ORLIK II RUDA ŚLĄSKA TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 2016-10-24 15:30 16:1
43 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE MKS POGOŃ II RUDA ŚLĄSKA 2016-10-24 15:30 3:4
44 GKS WAWEL WIREK UKS KUŹNICA KATOWICE 2016-10-28 15:30 2:17
Kolejka 12
45 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA GKS WAWEL WIREK 2016-10-31 14:30 7:5
46 UKS KUŹNICA KATOWICE MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 2016-10-31 15:00 7:5
47 MKS POGOŃ II RUDA ŚLĄSKA SRS ORLIK II RUDA ŚLĄSKA 2016-10-31 14:30 1:1
48 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE RUCH CHORZÓW SA 2016-10-31 14:30 1:8
Kolejka 13
49 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 2016-11-07 14:30 3:4
50 RUCH CHORZÓW SA MKS POGOŃ II RUDA ŚLĄSKA 2016-11-07 14:30 1:17
51 SRS ORLIK II RUDA ŚLĄSKA UKS KUŹNICA KATOWICE 2016-11-05 10:30 8:2
52 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE GKS WAWEL WIREK 2016-11-07 14:30 8:3
Kolejka 14
53 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 2016-11-11 10:00 2:7
54 GKS WAWEL WIREK SRS ORLIK II RUDA ŚLĄSKA 2016-11-11 11:00 4:1
55 UKS KUŹNICA KATOWICE RUCH CHORZÓW SA 2016-11-04 14:30 0:14
56 MKS POGOŃ II RUDA ŚLĄSKA TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 2016-11-11 09:00 3:2

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam