Katowice: V liga okręgowa E1 Orlik "jesień"

Data aktualizacji: 2017-04-25 10:30:05

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 14 40 13 1 0 151:22
2 LKS POGOŃ IMIELIN 14 36 12 0 2 127:35
3 GKS GIEKSA II KATOWICE SA 14 31 10 1 3 90:47
4 SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA 14 22 7 1 6 57:63
5 UKS AP SILESIA KATOWICE 14 15 5 0 9 59:73
6 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 14 13 4 1 9 43:94
7 UKS SZOPIENICE 14 4 1 1 12 19:110
8 UKS RUCH CHORZÓW 14 4 1 1 12 24:126

Ostatnia kolejka (14) rozgrywek w sezonie 2016/2017

53 UKS AP SILESIA KATOWICE LKS POGOŃ IMIELIN 2016-11-11 10:00 2:12
54 UKS SZOPIENICE MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 2016-11-11 11:00 0:3
55 GKS GIEKSA II KATOWICE SA UKS RUCH CHORZÓW 2016-11-11 11:00 11:1
56 SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2016-11-11 09:00 4:0

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA UKS AP SILESIA KATOWICE 2016-09-30 16:00 6:1
2 GKS GIEKSA II KATOWICE SA KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2016-08-29 18:00 3:0
3 UKS SZOPIENICE UKS RUCH CHORZÓW 2016-09-09 17:30 3:3
4 LKS POGOŃ IMIELIN MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 2016-08-29 18:00 4:6
Kolejka 2
5 UKS AP SILESIA KATOWICE MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 2016-09-02 16:00 2:11
6 UKS RUCH CHORZÓW LKS POGOŃ IMIELIN 2016-09-02 18:00 0:15
7 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA UKS SZOPIENICE 2016-09-02 16:00 10:3
8 SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA GKS GIEKSA II KATOWICE SA 2016-09-02 16:00 3:6
Kolejka 3
9 GKS GIEKSA II KATOWICE SA UKS AP SILESIA KATOWICE 2016-09-05 18:00 7:6
10 UKS SZOPIENICE SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA 2016-09-05 17:30 1:8
11 LKS POGOŃ IMIELIN KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2016-09-05 17:30 9:1
12 MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA UKS RUCH CHORZÓW 2016-09-05 16:00 20:1
Kolejka 4
13 UKS AP SILESIA KATOWICE UKS RUCH CHORZÓW 2016-09-25 16:00 3:2
14 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 2016-09-12 16:00 0:20
15 SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA LKS POGOŃ IMIELIN 2016-09-11 16:00 1:9
16 GKS GIEKSA II KATOWICE SA UKS SZOPIENICE 2016-09-12 17:00 9:3
Kolejka 5
17 UKS SZOPIENICE UKS AP SILESIA KATOWICE 2016-09-19 17:00 2:3
18 LKS POGOŃ IMIELIN GKS GIEKSA II KATOWICE SA 2016-09-19 17:00 11:6
19 MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA 2016-09-19 16:00 16:1
20 UKS RUCH CHORZÓW KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2016-09-19 17:00 6:5
Kolejka 6
21 UKS AP SILESIA KATOWICE KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2016-10-01 14:30 8:1
22 SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA UKS RUCH CHORZÓW 2016-09-23 16:00 8:1
23 GKS GIEKSA II KATOWICE SA MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 2016-09-23 16:30 2:2
24 UKS SZOPIENICE LKS POGOŃ IMIELIN 2016-09-23 16:30 0:8
Kolejka 7
25 LKS POGOŃ IMIELIN UKS AP SILESIA KATOWICE 2016-09-24 10:00 6:5
26 MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA UKS SZOPIENICE 2016-09-26 16:00 13:2
27 UKS RUCH CHORZÓW GKS GIEKSA II KATOWICE SA 2016-09-26 16:30 0:12
28 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA 2016-09-26 16:00 7:7
Kolejka 8
29 UKS AP SILESIA KATOWICE SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA 2016-10-08 12:30 3:5
30 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA GKS GIEKSA II KATOWICE SA 2016-10-03 16:00 2:7
31 UKS RUCH CHORZÓW UKS SZOPIENICE 2016-10-03 16:30 2:5
32 MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA LKS POGOŃ IMIELIN 2016-10-03 16:00 7:3
Kolejka 9
33 MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA UKS AP SILESIA KATOWICE 2016-10-10 16:00 7:3
34 LKS POGOŃ IMIELIN UKS RUCH CHORZÓW 2016-10-08 10:00 12:3
35 UKS SZOPIENICE KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2016-10-10 16:00 0:3
36 GKS GIEKSA II KATOWICE SA SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA 2016-10-10 16:00 4:3
Kolejka 10
37 UKS AP SILESIA KATOWICE GKS GIEKSA II KATOWICE SA 2016-10-17 15:30 3:9
38 SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA UKS SZOPIENICE 2016-10-17 15:30 3:0
39 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA LKS POGOŃ IMIELIN 2016-10-15 11:00 0:6
40 UKS RUCH CHORZÓW MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 2016-10-17 15:00 1:14
Kolejka 11
41 UKS RUCH CHORZÓW UKS AP SILESIA KATOWICE 2016-10-26 15:30 0:6
42 MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2016-10-24 15:30 17:1
43 LKS POGOŃ IMIELIN SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA 2016-10-22 10:00 5:2
44 UKS SZOPIENICE GKS GIEKSA II KATOWICE SA 2016-10-24 15:30 0:12
Kolejka 12
45 UKS AP SILESIA KATOWICE UKS SZOPIENICE 2016-10-31 14:30 11:0
46 GKS GIEKSA II KATOWICE SA LKS POGOŃ IMIELIN 2016-10-31 15:00 2:5
47 SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 2016-11-02 14:30 2:7
48 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA UKS RUCH CHORZÓW 2016-11-02 15:00 8:1
Kolejka 13
49 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA UKS AP SILESIA KATOWICE 2016-11-07 14:30 5:3
50 UKS RUCH CHORZÓW SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA 2016-11-07 14:30 3:4
51 MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA GKS GIEKSA II KATOWICE SA 2016-11-04 14:30 8:0
52 LKS POGOŃ IMIELIN UKS SZOPIENICE 2016-11-05 10:00 22:0
Kolejka 14
53 UKS AP SILESIA KATOWICE LKS POGOŃ IMIELIN 2016-11-11 10:00 2:12
54 UKS SZOPIENICE MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 2016-11-11 11:00 0:3
55 GKS GIEKSA II KATOWICE SA UKS RUCH CHORZÓW 2016-11-11 11:00 11:1
56 SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2016-11-11 09:00 4:0

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam