Katowice: V liga okręgowa D2 Młodzik "jesień"

Data aktualizacji: 2017-05-27 13:40:03

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA 14 38 12 2 0 45:14
2 UKS SZOPIENICE 14 30 9 3 2 44:17
3 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 14 26 8 2 4 49:33
4 KS LECHIA 06 MYSŁOWICE 14 17 4 5 5 31:35
5 APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 14 17 5 2 7 27:29
6 ŚKS NAPRZÓD LIPINY 14 15 4 3 7 26:32
7 PKS JÓZEFKA CHORZÓW 14 11 2 5 7 30:45
8 GKS WAWEL WIREK 14 2 0 2 12 8:55

Ostatnia kolejka (14) rozgrywek w sezonie 2016/2017

53 KS LECHIA 06 MYSŁOWICE UKS SZOPIENICE 2016-10-26 16:00 1:3
54 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 2016-11-13 11:00 3:2
55 PKS JÓZEFKA CHORZÓW SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA 2016-11-13 11:00 1:5
56 GKS WAWEL WIREK ŚKS NAPRZÓD LIPINY 2016-11-12 09:30 1:3

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 GKS WAWEL WIREK KS LECHIA 06 MYSŁOWICE 2016-08-29 10:00 1:6
2 PKS JÓZEFKA CHORZÓW ŚKS NAPRZÓD LIPINY 2016-08-27 14:00 1:1
3 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA 2016-08-28 11:00 3:4
4 UKS SZOPIENICE APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 2016-09-14 17:00 4:0
Kolejka 2
5 KS LECHIA 06 MYSŁOWICE APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 2016-09-01 17:30 0:1
6 UKS SZOPIENICE SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA 2016-09-04 11:30 1:3
7 ŚKS NAPRZÓD LIPINY KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2016-09-03 09:30 2:4
8 GKS WAWEL WIREK PKS JÓZEFKA CHORZÓW 2016-09-03 09:30 2:5
Kolejka 3
9 PKS JÓZEFKA CHORZÓW KS LECHIA 06 MYSŁOWICE 2016-09-08 16:30 3:4
10 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA GKS WAWEL WIREK 2016-09-07 17:30 7:0
11 UKS SZOPIENICE ŚKS NAPRZÓD LIPINY 2016-09-08 17:30 2:0
12 APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA 2016-09-08 17:30 0:3
Kolejka 4
13 KS LECHIA 06 MYSŁOWICE SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA 2016-09-10 11:00 3:3
14 ŚKS NAPRZÓD LIPINY APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 2016-09-10 09:30 3:0
15 GKS WAWEL WIREK UKS SZOPIENICE 2016-09-10 09:00 0:4
16 PKS JÓZEFKA CHORZÓW KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2016-09-13 15:45 5:2
Kolejka 5
17 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA KS LECHIA 06 MYSŁOWICE 2016-09-17 11:00 6:1
18 UKS SZOPIENICE PKS JÓZEFKA CHORZÓW 2016-09-18 11:00 5:1
19 APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE GKS WAWEL WIREK 2016-09-18 11:00 3:0
20 SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA ŚKS NAPRZÓD LIPINY 2016-09-17 16:00 3:2
Kolejka 6
21 KS LECHIA 06 MYSŁOWICE ŚKS NAPRZÓD LIPINY 2016-09-24 11:00 0:0
22 GKS WAWEL WIREK SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA 2016-09-24 11:00 1:5
23 PKS JÓZEFKA CHORZÓW APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 2016-09-24 14:00 1:3
24 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA UKS SZOPIENICE 2016-09-24 11:00 3:3
Kolejka 7
25 UKS SZOPIENICE KS LECHIA 06 MYSŁOWICE 2016-09-29 16:00 7:1
26 APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2016-09-29 16:00 3:4
27 SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA PKS JÓZEFKA CHORZÓW 2016-10-05 16:00 1:1
28 ŚKS NAPRZÓD LIPINY GKS WAWEL WIREK 2016-09-29 16:00 3:0
Kolejka 8
29 KS LECHIA 06 MYSŁOWICE GKS WAWEL WIREK 2016-10-01 15:00 0:0
30 ŚKS NAPRZÓD LIPINY PKS JÓZEFKA CHORZÓW 2016-10-01 09:30 4:3
31 SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2016-10-02 13:30 4:1
32 APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE UKS SZOPIENICE 2016-10-02 11:00 2:2
Kolejka 9
33 APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE KS LECHIA 06 MYSŁOWICE 2016-10-08 11:30 1:4
34 SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA UKS SZOPIENICE 2016-10-13 16:00 2:0
35 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA ŚKS NAPRZÓD LIPINY 2016-10-09 11:00 4:2
36 PKS JÓZEFKA CHORZÓW GKS WAWEL WIREK 2016-10-09 14:30 2:2
Kolejka 10
37 KS LECHIA 06 MYSŁOWICE PKS JÓZEFKA CHORZÓW 2016-10-15 11:00 5:2
38 GKS WAWEL WIREK KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2016-10-15 09:30 1:2
39 ŚKS NAPRZÓD LIPINY UKS SZOPIENICE 2016-10-15 09:30 1:5
40 SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 2016-10-15 16:00 1:0
Kolejka 11
41 SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA KS LECHIA 06 MYSŁOWICE 2016-10-21 15:00 2:0
42 APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE ŚKS NAPRZÓD LIPINY 2016-10-23 11:00 3:1
43 UKS SZOPIENICE GKS WAWEL WIREK 2016-10-23 11:00 3:0
44 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA PKS JÓZEFKA CHORZÓW 2016-10-23 10:30 6:0
Kolejka 12
45 KS LECHIA 06 MYSŁOWICE KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2016-10-30 11:00 3:3
46 PKS JÓZEFKA CHORZÓW UKS SZOPIENICE 2016-10-30 13:00 2:2
47 GKS WAWEL WIREK APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 2016-10-29 09:30 0:6
48 ŚKS NAPRZÓD LIPINY SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA 2016-10-29 09:30 1:3
Kolejka 13
49 ŚKS NAPRZÓD LIPINY KS LECHIA 06 MYSŁOWICE 2016-11-05 09:30 3:3
50 SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA GKS WAWEL WIREK 2016-11-05 09:00 6:0
51 APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE PKS JÓZEFKA CHORZÓW 2016-11-06 11:00 3:3
52 UKS SZOPIENICE KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA 2016-11-05 11:00 3:1
Kolejka 14
53 KS LECHIA 06 MYSŁOWICE UKS SZOPIENICE 2016-10-26 16:00 1:3
54 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA APN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 2016-11-13 11:00 3:2
55 PKS JÓZEFKA CHORZÓW SRS ORLIK RUDA ŚLĄSKA 2016-11-13 11:00 1:5
56 GKS WAWEL WIREK ŚKS NAPRZÓD LIPINY 2016-11-12 09:30 1:3

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam