III liga wojewódzka D2 Młodzik "Sosnowiec-Kat jesień" Grupa 4

Data aktualizacji: 2017-05-27 13:40:03

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 KS ROZWÓJ KATOWICE 14 35 11 2 1 50:9
2 Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski 14 30 9 3 2 39:14
3 AKS MIKOŁÓW 14 27 8 3 3 25:21
4 PKS JÓZEFKA CHORZÓW 14 20 6 2 6 28:23
5 GKS KATOWICE 14 17 5 2 7 14:24
6 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 14 12 4 0 10 19:42
7 MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 14 12 3 3 8 21:33
8 ORBITA BUKOWNO 14 7 2 1 11 8:38

Ostatnia kolejka (14) rozgrywek w sezonie 2016/2017

53 PKS JÓZEFKA CHORZÓW AKS MIKOŁÓW 2016-11-12 13:30 0:1
54 ORBITA BUKOWNO ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2016-11-13 11:00 2:3
55 GKS KATOWICE MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 2016-11-13 11:00 0:2
56 Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski KS ROZWÓJ KATOWICE 2016-11-10 16:00 1:0

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski PKS JÓZEFKA CHORZÓW 2016-08-28 11:00 2:0
2 GKS KATOWICE KS ROZWÓJ KATOWICE 2016-08-28 11:00 0:4
3 ORBITA BUKOWNO MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 2016-09-14 17:00 0:6
4 AKS MIKOŁÓW ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2016-08-28 11:00 3:0
Kolejka 2
5 PKS JÓZEFKA CHORZÓW ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2016-09-03 13:30 5:1
6 MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA AKS MIKOŁÓW 2016-09-04 10:30 1:3
7 KS ROZWÓJ KATOWICE ORBITA BUKOWNO 2016-09-04 11:00 3:0
8 Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski GKS KATOWICE 2016-09-04 11:00 1:2
Kolejka 3
9 GKS KATOWICE PKS JÓZEFKA CHORZÓW 2016-09-08 18:00 1:0
10 ORBITA BUKOWNO Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski 2016-09-08 18:00 0:3
11 AKS MIKOŁÓW KS ROZWÓJ KATOWICE 2016-09-08 18:00 1:1
12 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 2016-09-08 18:00 2:1
Kolejka 4
13 PKS JÓZEFKA CHORZÓW MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 2016-09-10 13:30 5:0
14 KS ROZWÓJ KATOWICE ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2016-09-11 17:00 3:1
15 Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski AKS MIKOŁÓW 2016-09-11 11:00 2:2
16 GKS KATOWICE ORBITA BUKOWNO 2016-09-20 16:30 2:1
Kolejka 5
17 ORBITA BUKOWNO PKS JÓZEFKA CHORZÓW 2016-09-17 10:30 1:5
18 AKS MIKOŁÓW GKS KATOWICE 2016-09-17 11:00 0:0
19 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski 2016-09-18 14:00 0:5
20 MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA KS ROZWÓJ KATOWICE 2016-09-18 10:30 0:6
Kolejka 6
21 PKS JÓZEFKA CHORZÓW KS ROZWÓJ KATOWICE 2016-09-25 11:00 2:2
22 Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 2016-09-25 11:00 2:2
23 GKS KATOWICE ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2016-09-25 11:00 2:1
24 ORBITA BUKOWNO AKS MIKOŁÓW 2016-09-25 13:00 0:1
Kolejka 7
25 AKS MIKOŁÓW PKS JÓZEFKA CHORZÓW 2016-09-29 18:00 3:1
26 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC ORBITA BUKOWNO 2016-09-29 16:00 1:2
27 MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA GKS KATOWICE 2016-09-29 16:00 2:0
28 KS ROZWÓJ KATOWICE Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski 2016-09-29 16:00 4:0
Kolejka 8
29 PKS JÓZEFKA CHORZÓW Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski 2016-10-01 13:30 0:1
30 KS ROZWÓJ KATOWICE GKS KATOWICE 2016-10-02 09:00 4:0
31 MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA ORBITA BUKOWNO 2016-10-02 10:30 1:1
32 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC AKS MIKOŁÓW 2016-10-01 10:00 2:1
Kolejka 9
33 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC PKS JÓZEFKA CHORZÓW 2016-10-09 11:00 2:4
34 AKS MIKOŁÓW MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 2016-10-08 11:00 2:0
35 ORBITA BUKOWNO KS ROZWÓJ KATOWICE 2016-10-09 15:00 0:1
36 GKS KATOWICE Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski 2016-10-09 11:00 2:3
Kolejka 10
37 PKS JÓZEFKA CHORZÓW GKS KATOWICE 2016-10-15 11:00 0:0
38 Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski ORBITA BUKOWNO 2016-10-16 11:00 7:0
39 KS ROZWÓJ KATOWICE AKS MIKOŁÓW 2016-10-27 16:00 8:3
40 MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2016-10-16 13:30 2:3
Kolejka 11
41 MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA PKS JÓZEFKA CHORZÓW 2016-10-23 13:30 2:3
42 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC KS ROZWÓJ KATOWICE 2016-10-23 11:00 1:3
43 AKS MIKOŁÓW Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski 2016-10-22 11:00 0:5
44 ORBITA BUKOWNO GKS KATOWICE 2016-10-22 10:00 1:0
Kolejka 12
45 PKS JÓZEFKA CHORZÓW ORBITA BUKOWNO 2016-10-29 11:00 3:0
46 GKS KATOWICE AKS MIKOŁÓW 2016-10-30 11:00 1:3
47 Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2016-10-30 11:00 5:0
48 KS ROZWÓJ KATOWICE MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 2016-10-30 09:00 4:0
Kolejka 13
49 KS ROZWÓJ KATOWICE PKS JÓZEFKA CHORZÓW 2016-11-06 11:00 7:0
50 MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski 2016-11-06 10:30 2:2
51 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC GKS KATOWICE 2016-11-06 13:00 2:4
52 AKS MIKOŁÓW ORBITA BUKOWNO 2016-11-05 11:00 2:0
Kolejka 14
53 PKS JÓZEFKA CHORZÓW AKS MIKOŁÓW 2016-11-12 13:30 0:1
54 ORBITA BUKOWNO ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2016-11-13 11:00 2:3
55 GKS KATOWICE MKS POGOŃ RUDA ŚLĄSKA 2016-11-13 11:00 0:2
56 Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski KS ROZWÓJ KATOWICE 2016-11-10 16:00 1:0

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam