III liga wojewódzka D1 Młodzik "Katowice-Sos jesień" Grupa 4

Data aktualizacji: 2017-04-26 00:00:05

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 14 35 11 2 1 42:7
2 GKS GIEKSA KATOWICE SA 14 32 10 2 2 40:10
3 ORBITA BUKOWNO 14 30 9 3 2 23:12
4 Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski 14 27 8 3 3 32:12
5 BKS SARMACJA BĘDZIN 14 15 5 0 9 17:29
6 KP WARTA ZAWIERCIE 14 13 4 1 9 12:38
7 LKS POGOŃ IMIELIN 14 7 2 1 11 10:32
8 KKS CZARNI SOSNOWIEC 14 3 1 0 13 10:46

Ostatnia kolejka (14) rozgrywek w sezonie 2016/2017

53 KP WARTA ZAWIERCIE GKS GIEKSA KATOWICE SA 2016-11-13 09:30 0:10
54 KKS CZARNI SOSNOWIEC KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2016-11-12 11:00 1:7
55 BKS SARMACJA BĘDZIN ORBITA BUKOWNO 2016-11-13 09:30 1:2
56 LKS POGOŃ IMIELIN Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski 2016-11-10 15:00 0:2

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 LKS POGOŃ IMIELIN KP WARTA ZAWIERCIE 2016-09-08 17:30 0:3
2 BKS SARMACJA BĘDZIN Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski 2016-09-08 17:00 0:8
3 KKS CZARNI SOSNOWIEC ORBITA BUKOWNO 2016-08-29 15:00 0:2
4 GKS GIEKSA KATOWICE SA KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2016-09-06 16:30 0:1
Kolejka 2
5 KP WARTA ZAWIERCIE KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2016-09-01 18:00 0:6
6 ORBITA BUKOWNO GKS GIEKSA KATOWICE SA 2016-09-01 18:00 1:0
7 Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski KKS CZARNI SOSNOWIEC 2016-09-01 18:00 3:1
8 LKS POGOŃ IMIELIN BKS SARMACJA BĘDZIN 2016-09-01 18:00 0:3
Kolejka 3
9 BKS SARMACJA BĘDZIN KP WARTA ZAWIERCIE 2016-09-04 09:30 2:0
10 KKS CZARNI SOSNOWIEC LKS POGOŃ IMIELIN 2016-09-04 09:30 3:0
11 GKS GIEKSA KATOWICE SA Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski 2016-09-04 10:00 2:1
12 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW ORBITA BUKOWNO 2016-09-04 11:00 3:2
Kolejka 4
13 KP WARTA ZAWIERCIE ORBITA BUKOWNO 2016-09-11 09:30 0:4
14 Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2016-09-11 09:30 1:2
15 LKS POGOŃ IMIELIN GKS GIEKSA KATOWICE SA 2016-09-15 17:30 0:3
16 BKS SARMACJA BĘDZIN KKS CZARNI SOSNOWIEC 2016-09-11 09:30 2:0
Kolejka 5
17 KKS CZARNI SOSNOWIEC KP WARTA ZAWIERCIE 2016-09-17 09:30 0:2
18 GKS GIEKSA KATOWICE SA BKS SARMACJA BĘDZIN 2016-09-17 14:00 3:0
19 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW LKS POGOŃ IMIELIN 2016-09-18 09:30 1:0
20 ORBITA BUKOWNO Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski 2016-09-18 09:30 1:1
Kolejka 6
21 KP WARTA ZAWIERCIE Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski 2016-09-22 16:30 0:5
22 LKS POGOŃ IMIELIN ORBITA BUKOWNO 2016-09-22 16:30 0:0
23 BKS SARMACJA BĘDZIN KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2016-09-22 16:30 0:1
24 KKS CZARNI SOSNOWIEC GKS GIEKSA KATOWICE SA 2016-09-22 16:30 1:3
Kolejka 7
25 GKS GIEKSA KATOWICE SA KP WARTA ZAWIERCIE 2016-09-25 09:00 1:1
26 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW KKS CZARNI SOSNOWIEC 2016-09-20 16:30 6:0
27 ORBITA BUKOWNO BKS SARMACJA BĘDZIN 2016-09-25 09:30 2:0
28 Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski LKS POGOŃ IMIELIN 2016-09-25 09:30 1:0
Kolejka 8
29 KP WARTA ZAWIERCIE LKS POGOŃ IMIELIN 2016-10-02 09:30 1:0
30 Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski BKS SARMACJA BĘDZIN 2016-10-02 09:30 3:1
31 ORBITA BUKOWNO KKS CZARNI SOSNOWIEC 2016-10-02 09:30 1:0
32 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW GKS GIEKSA KATOWICE SA 2016-10-02 09:30 1:2
Kolejka 9
33 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW KP WARTA ZAWIERCIE 2016-10-08 11:00 3:0
34 GKS GIEKSA KATOWICE SA ORBITA BUKOWNO 2016-10-08 09:30 4:0
35 KKS CZARNI SOSNOWIEC Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski 2016-10-08 11:00 0:2
36 BKS SARMACJA BĘDZIN LKS POGOŃ IMIELIN 2016-10-09 09:30 0:1
Kolejka 10
37 KP WARTA ZAWIERCIE BKS SARMACJA BĘDZIN 2016-10-16 09:30 1:3
38 LKS POGOŃ IMIELIN KKS CZARNI SOSNOWIEC 2016-10-16 09:30 6:2
39 Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski GKS GIEKSA KATOWICE SA 2016-10-16 09:30 1:1
40 ORBITA BUKOWNO KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2016-10-16 09:30 0:0
Kolejka 11
41 ORBITA BUKOWNO KP WARTA ZAWIERCIE 2016-10-23 09:30 2:0
42 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski 2016-10-22 09:00 1:1
43 GKS GIEKSA KATOWICE SA LKS POGOŃ IMIELIN 2016-10-22 10:00 5:1
44 KKS CZARNI SOSNOWIEC BKS SARMACJA BĘDZIN 2016-10-22 09:30 0:5
Kolejka 12
45 KP WARTA ZAWIERCIE KKS CZARNI SOSNOWIEC 2016-10-30 09:30 3:0
46 BKS SARMACJA BĘDZIN GKS GIEKSA KATOWICE SA 2016-10-30 09:30 0:2
47 LKS POGOŃ IMIELIN KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2016-10-27 16:00 0:4
48 Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski ORBITA BUKOWNO 2016-10-30 09:30 1:2
Kolejka 13
49 Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski KP WARTA ZAWIERCIE 2016-11-06 09:30 2:1
50 ORBITA BUKOWNO LKS POGOŃ IMIELIN 2016-11-06 09:30 4:2
51 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW BKS SARMACJA BĘDZIN 2016-11-06 09:30 6:0
52 GKS GIEKSA KATOWICE SA KKS CZARNI SOSNOWIEC 2016-11-06 09:30 4:2
Kolejka 14
53 KP WARTA ZAWIERCIE GKS GIEKSA KATOWICE SA 2016-11-13 09:30 0:10
54 KKS CZARNI SOSNOWIEC KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2016-11-12 11:00 1:7
55 BKS SARMACJA BĘDZIN ORBITA BUKOWNO 2016-11-13 09:30 1:2
56 LKS POGOŃ IMIELIN Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski 2016-11-10 15:00 0:2

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam