II liga wojewódzka A1 Junior "Częstochowa"

Data aktualizacji: 2017-05-27 13:40:03

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 SPARTA LUBLINIEC 25 64 20 4 1 137:16
2 MKS MYSZKÓW 25 58 18 4 3 88:33
3 LOT KONOPISKA 25 52 16 4 5 83:32
4 OLIMPIA TRUSKOLASY 25 49 15 4 6 97:31
5 PROMIEŃ GLINICA 25 49 15 4 6 78:38
6 KS PANKI 25 41 13 2 10 78:50
7 JEDNOŚĆ BORONÓW 24 38 12 2 10 58:50
8 ORKAN RZERZĘCZYCE 23 37 12 1 10 58:64
9 BŁĘKITNI HERBY 23 31 10 1 12 47:86
10 JURA NIEGOWA 23 28 9 1 13 66:86
11 ORZEŁ PAWONKÓW 23 26 8 2 13 80:102
12 CZARNI STARCZA 24 20 6 2 16 44:84
13 MLKS WOŹNIKI 25 13 4 1 20 34:109
14 GROM CYKARZEW 23 6 2 0 21 12:130
15 GMINA KŁOMNICE 26 18 6 0 20 39:88

Ostatnia kolejka (27) rozgrywek w sezonie 2016/2017

89 ORKAN RZERZĘCZYCE pauzuje w kolejce 0000-00-00 00:00 :
90 KS PANKI GMINA KŁOMNICE - drużyna wycofana, walkower 2017-05-21 00:00 3:0
91 LOT KONOPISKA GROM CYKARZEW 2017-05-21 14:00 7:0
92 JURA NIEGOWA BŁĘKITNI HERBY 2017-05-21 11:00 11:1
93 MKS MYSZKÓW OLIMPIA TRUSKOLASY 2017-05-20 10:00 6:2
94 ORZEŁ PAWONKÓW JEDNOŚĆ BORONÓW 2017-05-21 11:00 3:2
95 MLKS WOŹNIKI PROMIEŃ GLINICA 2017-05-21 11:00 1:3
96 CZARNI STARCZA SPARTA LUBLINIEC 2017-05-21 11:00 1:1

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 GROM CYKARZEW pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
2 BŁĘKITNI HERBY GMINA KŁOMNICE - drużyna wycofana, walkower 2016-08-28 11:00 0:2
3 OLIMPIA TRUSKOLASY ORKAN RZERZĘCZYCE 2016-08-28 11:00 4:1
4 JEDNOŚĆ BORONÓW KS PANKI 2016-08-28 15:00 0:4
5 PROMIEŃ GLINICA LOT KONOPISKA 2016-08-28 15:00 2:0
6 SPARTA LUBLINIEC JURA NIEGOWA 2016-08-28 11:00 7:0
7 CZARNI STARCZA MKS MYSZKÓW 2016-09-14 17:00 3:3
8 MLKS WOŹNIKI ORZEŁ PAWONKÓW 2016-09-14 17:30 7:5
Kolejka 2
9 ORZEŁ PAWONKÓW pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
10 MKS MYSZKÓW MLKS WOŹNIKI 2016-09-04 14:00 4:1
11 JURA NIEGOWA CZARNI STARCZA 2016-09-04 11:00 4:0
12 LOT KONOPISKA SPARTA LUBLINIEC 2016-09-04 11:00 0:5
13 KS PANKI PROMIEŃ GLINICA 2016-09-04 11:00 2:2
14 ORKAN RZERZĘCZYCE JEDNOŚĆ BORONÓW 2016-09-04 11:00 4:1
15 GMINA KŁOMNICE - drużyna wycofana, walkower OLIMPIA TRUSKOLASY 2016-09-04 11:00 1:3
16 GROM CYKARZEW BŁĘKITNI HERBY 2016-09-04 11:00 0:3
Kolejka 3
17 BŁĘKITNI HERBY pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
18 OLIMPIA TRUSKOLASY GROM CYKARZEW 2016-09-07 17:30 12:0
19 JEDNOŚĆ BORONÓW GMINA KŁOMNICE - drużyna wycofana, walkower 2016-09-07 17:30 5:1
20 PROMIEŃ GLINICA ORKAN RZERZĘCZYCE 2016-09-07 17:30 2:2
21 SPARTA LUBLINIEC KS PANKI 2016-09-07 17:30 4:1
22 CZARNI STARCZA LOT KONOPISKA 2016-09-07 17:30 7:2
23 MLKS WOŹNIKI JURA NIEGOWA 2016-09-07 17:30 0:8
24 ORZEŁ PAWONKÓW MKS MYSZKÓW 2016-09-07 17:30 2:7
Kolejka 4
25 MKS MYSZKÓW pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
26 JURA NIEGOWA ORZEŁ PAWONKÓW 2016-09-11 11:00 5:2
27 MLKS WOŹNIKI LOT KONOPISKA 2016-09-11 11:00 0:0
28 KS PANKI CZARNI STARCZA 2016-09-11 11:00 1:0
29 ORKAN RZERZĘCZYCE SPARTA LUBLINIEC 2016-09-22 16:30 1:3
30 GMINA KŁOMNICE - drużyna wycofana, walkower PROMIEŃ GLINICA 2016-09-11 11:00 2:16
31 GROM CYKARZEW JEDNOŚĆ BORONÓW 2016-09-11 11:00 0:5
32 BŁĘKITNI HERBY OLIMPIA TRUSKOLASY 2016-09-11 11:00 0:2
Kolejka 5
33 OLIMPIA TRUSKOLASY pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
34 JEDNOŚĆ BORONÓW BŁĘKITNI HERBY 2016-09-18 15:00 1:2
35 PROMIEŃ GLINICA GROM CYKARZEW 2016-09-18 17:00 6:0
36 GMINA KŁOMNICE - drużyna wycofana, walkower SPARTA LUBLINIEC 2016-11-11 11:00 0:9
37 CZARNI STARCZA ORKAN RZERZĘCZYCE 2016-09-18 11:00 2:4
38 MLKS WOŹNIKI KS PANKI 2016-09-18 11:00 0:4
39 ORZEŁ PAWONKÓW LOT KONOPISKA 2016-09-18 11:00 0:3
40 MKS MYSZKÓW JURA NIEGOWA 2016-09-18 16:30 6:1
Kolejka 6
41 JURA NIEGOWA pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
42 LOT KONOPISKA MKS MYSZKÓW 2016-09-25 11:00 1:1
43 KS PANKI ORZEŁ PAWONKÓW 2016-09-25 11:00 14:0
44 ORKAN RZERZĘCZYCE MLKS WOŹNIKI 2016-10-13 16:00 3:0
45 GMINA KŁOMNICE - drużyna wycofana, walkower CZARNI STARCZA 2016-09-25 11:00 8:1
46 GROM CYKARZEW SPARTA LUBLINIEC 2016-09-25 11:00 1:9
47 BŁĘKITNI HERBY PROMIEŃ GLINICA 2016-09-25 11:00 2:1
48 OLIMPIA TRUSKOLASY JEDNOŚĆ BORONÓW 2016-09-25 11:00 0:0
Kolejka 7
49 JEDNOŚĆ BORONÓW pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
50 PROMIEŃ GLINICA OLIMPIA TRUSKOLASY 2016-09-28 16:30 0:2
51 SPARTA LUBLINIEC BŁĘKITNI HERBY 2016-09-28 16:30 10:0
52 CZARNI STARCZA GROM CYKARZEW 2016-09-28 16:30 10:1
53 MLKS WOŹNIKI GMINA KŁOMNICE - drużyna wycofana, walkower 2016-09-28 16:30 3:4
54 ORZEŁ PAWONKÓW ORKAN RZERZĘCZYCE 2016-09-28 16:30 1:7
55 MKS MYSZKÓW KS PANKI 2016-09-28 16:30 1:1
56 JURA NIEGOWA LOT KONOPISKA 2016-09-28 16:30 3:3
Kolejka 8
57 LOT KONOPISKA pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
58 KS PANKI JURA NIEGOWA 2016-10-02 11:00 8:5
59 ORKAN RZERZĘCZYCE MKS MYSZKÓW 2016-10-02 11:00 1:2
60 GMINA KŁOMNICE - drużyna wycofana, walkower ORZEŁ PAWONKÓW 2016-10-02 11:00 7:3
61 GROM CYKARZEW MLKS WOŹNIKI 2016-10-02 12:00 3:0
62 BŁĘKITNI HERBY CZARNI STARCZA 2016-10-02 11:00 4:1
63 OLIMPIA TRUSKOLASY SPARTA LUBLINIEC 2016-10-02 11:00 0:0
64 JEDNOŚĆ BORONÓW PROMIEŃ GLINICA 2016-10-02 15:00 2:3
Kolejka 9
65 PROMIEŃ GLINICA pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
66 SPARTA LUBLINIEC JEDNOŚĆ BORONÓW 2016-10-05 16:30 7:0
67 CZARNI STARCZA OLIMPIA TRUSKOLASY 2016-10-05 16:30 3:1
68 MLKS WOŹNIKI BŁĘKITNI HERBY 2016-10-05 16:30 1:7
69 ORZEŁ PAWONKÓW GROM CYKARZEW 2016-10-05 16:30 7:0
70 MKS MYSZKÓW GMINA KŁOMNICE - drużyna wycofana, walkower 2016-10-12 16:30 3:1
71 JURA NIEGOWA ORKAN RZERZĘCZYCE 2016-10-05 16:30 3:1
72 LOT KONOPISKA KS PANKI 2016-10-05 16:30 3:2
Kolejka 10
73 KS PANKI pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
74 ORKAN RZERZĘCZYCE LOT KONOPISKA 2016-10-09 11:00 2:1
75 GMINA KŁOMNICE - drużyna wycofana, walkower JURA NIEGOWA 2016-10-09 11:00 6:1
76 GROM CYKARZEW MKS MYSZKÓW 2016-10-09 11:00 0:6
77 BŁĘKITNI HERBY ORZEŁ PAWONKÓW 2016-10-09 11:00 3:2
78 OLIMPIA TRUSKOLASY MLKS WOŹNIKI 2016-10-09 11:00 8:2
79 JEDNOŚĆ BORONÓW CZARNI STARCZA 2016-10-09 11:00 5:0
80 PROMIEŃ GLINICA SPARTA LUBLINIEC 2016-10-09 11:00 0:6
Kolejka 11
81 SPARTA LUBLINIEC pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
82 CZARNI STARCZA PROMIEŃ GLINICA 2016-10-16 11:00 0:7
83 MLKS WOŹNIKI JEDNOŚĆ BORONÓW 2016-10-16 11:00 0:4
84 ORZEŁ PAWONKÓW OLIMPIA TRUSKOLASY 2016-10-16 11:00 1:16
85 MKS MYSZKÓW BŁĘKITNI HERBY 2016-10-16 11:00 4:3
86 JURA NIEGOWA GROM CYKARZEW 2016-10-16 11:00 3:1
87 LOT KONOPISKA GMINA KŁOMNICE - drużyna wycofana, walkower 2016-10-16 11:00 3:0
88 KS PANKI ORKAN RZERZĘCZYCE 2016-10-16 11:00 10:3
Kolejka 12
89 ORKAN RZERZĘCZYCE pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
90 GMINA KŁOMNICE - drużyna wycofana, walkower KS PANKI 2016-10-23 11:00 2:4
91 GROM CYKARZEW LOT KONOPISKA 2016-10-23 11:00 0:10
92 BŁĘKITNI HERBY JURA NIEGOWA 2016-10-23 11:00 7:1
93 OLIMPIA TRUSKOLASY MKS MYSZKÓW 2016-10-23 11:00 4:1
94 JEDNOŚĆ BORONÓW ORZEŁ PAWONKÓW 2016-10-23 11:00 7:2
95 PROMIEŃ GLINICA MLKS WOŹNIKI 2016-10-23 11:00 2:0
96 SPARTA LUBLINIEC CZARNI STARCZA 2016-10-23 11:00 11:0
Kolejka 13
97 CZARNI STARCZA pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
98 MLKS WOŹNIKI SPARTA LUBLINIEC 2016-10-30 11:00 1:16
99 ORZEŁ PAWONKÓW PROMIEŃ GLINICA 2016-10-30 11:00 3:0
100 MKS MYSZKÓW JEDNOŚĆ BORONÓW 2016-10-30 14:00 4:0
101 JURA NIEGOWA OLIMPIA TRUSKOLASY 2016-10-30 11:00 0:6
102 LOT KONOPISKA BŁĘKITNI HERBY 2016-10-30 11:00 3:0
103 KS PANKI GROM CYKARZEW 2016-10-30 10:00 6:0
104 ORKAN RZERZĘCZYCE GMINA KŁOMNICE - drużyna wycofana, walkower 2016-10-30 11:00 1:0
Kolejka 14
105 GMINA KŁOMNICE - drużyna wycofana, walkower pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
106 GROM CYKARZEW ORKAN RZERZĘCZYCE 2016-11-06 11:00 1:6
107 BŁĘKITNI HERBY KS PANKI 2016-11-06 11:00 1:0
108 OLIMPIA TRUSKOLASY LOT KONOPISKA 2016-11-06 10:00 0:1
109 JEDNOŚĆ BORONÓW JURA NIEGOWA 2016-11-06 11:00 4:0
110 PROMIEŃ GLINICA MKS MYSZKÓW 2016-11-06 11:00 2:1
111 SPARTA LUBLINIEC ORZEŁ PAWONKÓW 2016-11-06 14:00 8:0
112 CZARNI STARCZA MLKS WOŹNIKI 2016-11-06 11:00 1:3
Kolejka 15
113 MLKS WOŹNIKI pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
114 ORZEŁ PAWONKÓW CZARNI STARCZA 2016-11-13 11:00 1:2
115 MKS MYSZKÓW SPARTA LUBLINIEC 2016-11-13 11:00 1:1
116 JURA NIEGOWA PROMIEŃ GLINICA 2016-11-13 11:00 2:4
117 LOT KONOPISKA JEDNOŚĆ BORONÓW 2016-11-13 11:00 2:0
118 KS PANKI OLIMPIA TRUSKOLASY 2016-11-13 11:00 3:2
119 ORKAN RZERZĘCZYCE BŁĘKITNI HERBY 2016-11-13 11:00 6:2
120 GMINA KŁOMNICE - drużyna wycofana, walkower GROM CYKARZEW 2016-11-13 11:00 5:0
Kolejka 16
1 GROM CYKARZEW pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
2 GMINA KŁOMNICE - drużyna wycofana, walkower BŁĘKITNI HERBY 2017-03-19 --:-- -:-
3 ORKAN RZERZĘCZYCE OLIMPIA TRUSKOLASY 2017-03-19 11:00 3:1
4 KS PANKI JEDNOŚĆ BORONÓW 2017-03-19 11:00 0:2
5 LOT KONOPISKA PROMIEŃ GLINICA 2017-03-19 11:00 3:1
6 JURA NIEGOWA SPARTA LUBLINIEC 2017-03-19 11:00 2:3
7 MKS MYSZKÓW CZARNI STARCZA 2017-03-19 11:00 4:0
8 ORZEŁ PAWONKÓW MLKS WOŹNIKI 2017-03-19 11:00 6:1
Kolejka 17
9 ORZEŁ PAWONKÓW pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
10 MLKS WOŹNIKI MKS MYSZKÓW 2017-03-26 11:00 0:3
11 CZARNI STARCZA JURA NIEGOWA 2017-03-26 11:00 0:4
12 SPARTA LUBLINIEC LOT KONOPISKA 2017-03-26 11:00 3:0
13 PROMIEŃ GLINICA KS PANKI 2017-03-26 11:00 4:2
14 JEDNOŚĆ BORONÓW ORKAN RZERZĘCZYCE 2017-03-26 11:00 3:2
15 OLIMPIA TRUSKOLASY GMINA KŁOMNICE - drużyna wycofana, walkower 2017-03-26 --:-- -:-
16 BŁĘKITNI HERBY GROM CYKARZEW 2017-03-26 11:00 2:0
Kolejka 18
17 BŁĘKITNI HERBY pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
18 GROM CYKARZEW OLIMPIA TRUSKOLASY 2017-04-02 11:00 1:5
19 GMINA KŁOMNICE - drużyna wycofana, walkower JEDNOŚĆ BORONÓW 2017-04-02 --:-- -:-
20 ORKAN RZERZĘCZYCE PROMIEŃ GLINICA 2017-04-02 11:00 3:0
21 KS PANKI SPARTA LUBLINIEC 2017-04-02 11:00 0:2
22 LOT KONOPISKA CZARNI STARCZA 2017-04-02 11:00 2:0
23 JURA NIEGOWA MLKS WOŹNIKI 2017-04-02 11:00 7:0
24 MKS MYSZKÓW ORZEŁ PAWONKÓW 2017-04-02 11:00 6:2
Kolejka 19
25 MKS MYSZKÓW pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
26 ORZEŁ PAWONKÓW JURA NIEGOWA 2017-04-11 17:00 9:1
27 LOT KONOPISKA MLKS WOŹNIKI 2017-04-09 11:00 6:1
28 CZARNI STARCZA KS PANKI 2017-04-09 11:00 0:1
29 SPARTA LUBLINIEC ORKAN RZERZĘCZYCE 2017-04-09 11:00 6:2
30 PROMIEŃ GLINICA GMINA KŁOMNICE - drużyna wycofana, walkower 2017-04-09 --:-- -:-
31 JEDNOŚĆ BORONÓW GROM CYKARZEW 2017-04-09 11:00 5:0
32 OLIMPIA TRUSKOLASY BŁĘKITNI HERBY 2017-04-09 11:00 6:1
Kolejka 20
33 OLIMPIA TRUSKOLASY pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
34 BŁĘKITNI HERBY JEDNOŚĆ BORONÓW 2017-04-15 11:00 2:4
35 GROM CYKARZEW PROMIEŃ GLINICA 2017-04-15 11:00 0:5
36 SPARTA LUBLINIEC GMINA KŁOMNICE - drużyna wycofana, walkower 2017-04-15 --:-- -:-
37 ORKAN RZERZĘCZYCE CZARNI STARCZA 2017-04-15 11:00 2:1
38 KS PANKI MLKS WOŹNIKI 2017-04-15 10:00 3:0
39 LOT KONOPISKA ORZEŁ PAWONKÓW 2017-04-15 11:00 2:2
40 JURA NIEGOWA MKS MYSZKÓW 2017-04-13 11:00 1:3
Kolejka 21
41 JURA NIEGOWA pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
42 MKS MYSZKÓW LOT KONOPISKA 2017-05-24 17:30 1:4
43 ORZEŁ PAWONKÓW KS PANKI 2017-05-24 17:30 11:1
44 MLKS WOŹNIKI ORKAN RZERZĘCZYCE 2017-05-24 18:00 8:1
45 CZARNI STARCZA GMINA KŁOMNICE - drużyna wycofana, walkower 2017-04-23 --:-- -:-
46 SPARTA LUBLINIEC GROM CYKARZEW 2017-05-24 17:30 8:0
47 PROMIEŃ GLINICA BŁĘKITNI HERBY 2017-05-24 17:30 0:0
48 JEDNOŚĆ BORONÓW OLIMPIA TRUSKOLASY 2017-05-24 17:30 1:1
Kolejka 22
49 JEDNOŚĆ BORONÓW pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
50 OLIMPIA TRUSKOLASY PROMIEŃ GLINICA 2017-04-30 11:00 0:2
51 BŁĘKITNI HERBY SPARTA LUBLINIEC 2017-05-09 17:30 3:8
52 GROM CYKARZEW CZARNI STARCZA 2017-04-30 11:00 1:5
53 GMINA KŁOMNICE - drużyna wycofana, walkower MLKS WOŹNIKI 2017-04-30 --:-- -:-
54 ORKAN RZERZĘCZYCE ORZEŁ PAWONKÓW 2017-04-30 11:00 :
55 KS PANKI MKS MYSZKÓW 2017-04-30 12:00 1:2
56 LOT KONOPISKA JURA NIEGOWA 2017-04-29 16:00 11:0
Kolejka 23
57 LOT KONOPISKA pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
58 JURA NIEGOWA KS PANKI 2017-05-03 11:00 1:4
59 MKS MYSZKÓW ORKAN RZERZĘCZYCE 2017-05-03 11:00 2:1
60 ORZEŁ PAWONKÓW GMINA KŁOMNICE - drużyna wycofana, walkower 2017-05-03 --:-- -:-
61 MLKS WOŹNIKI GROM CYKARZEW 2017-05-03 11:00 1:2
62 CZARNI STARCZA BŁĘKITNI HERBY 2017-05-02 17:00 :
63 SPARTA LUBLINIEC OLIMPIA TRUSKOLASY 2017-05-04 17:30 0:2
64 PROMIEŃ GLINICA JEDNOŚĆ BORONÓW 2017-05-03 11:00 7:1
Kolejka 24
65 PROMIEŃ GLINICA pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
66 JEDNOŚĆ BORONÓW SPARTA LUBLINIEC 2017-05-07 11:00 0:6
67 OLIMPIA TRUSKOLASY CZARNI STARCZA 2017-05-07 11:00 9:1
68 BŁĘKITNI HERBY MLKS WOŹNIKI 2017-05-06 15:30 :
69 GROM CYKARZEW ORZEŁ PAWONKÓW 2017-05-08 17:00 :
70 GMINA KŁOMNICE - drużyna wycofana, walkower MKS MYSZKÓW 2017-05-07 --:-- -:-
71 ORKAN RZERZĘCZYCE JURA NIEGOWA 2017-05-07 11:00 :
72 KS PANKI LOT KONOPISKA 2017-05-07 12:00 2:3
Kolejka 25
73 KS PANKI pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
74 LOT KONOPISKA ORKAN RZERZĘCZYCE 2017-05-13 16:00 10:0
75 JURA NIEGOWA GMINA KŁOMNICE - drużyna wycofana, walkower 2017-05-14 --:-- -:-
76 MKS MYSZKÓW GROM CYKARZEW 2017-05-14 11:00 4:1
77 ORZEŁ PAWONKÓW BŁĘKITNI HERBY 2017-05-14 11:00 13:1
78 MLKS WOŹNIKI OLIMPIA TRUSKOLASY 2017-05-14 11:00 1:6
79 CZARNI STARCZA JEDNOŚĆ BORONÓW 2017-05-14 11:00 :
80 SPARTA LUBLINIEC PROMIEŃ GLINICA 2017-05-14 11:00 1:1
Kolejka 26
81 SPARTA LUBLINIEC pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
82 PROMIEŃ GLINICA CZARNI STARCZA 2017-05-18 16:30 5:3
83 JEDNOŚĆ BORONÓW MLKS WOŹNIKI 2017-05-17 18:30 3:0
84 OLIMPIA TRUSKOLASY ORZEŁ PAWONKÓW 2017-03-26 11:00 2:2
85 BŁĘKITNI HERBY MKS MYSZKÓW 2017-05-18 16:30 0:10
86 GROM CYKARZEW JURA NIEGOWA 2017-05-18 16:30 :
87 GMINA KŁOMNICE - drużyna wycofana, walkower LOT KONOPISKA 2017-05-18 --:-- -:-
88 ORKAN RZERZĘCZYCE KS PANKI 2017-05-18 16:30 2:1
Kolejka 27
89 ORKAN RZERZĘCZYCE pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
90 KS PANKI GMINA KŁOMNICE - drużyna wycofana, walkower 2017-05-21 --:-- -:-
91 LOT KONOPISKA GROM CYKARZEW 2017-05-21 14:00 7:0
92 JURA NIEGOWA BŁĘKITNI HERBY 2017-05-21 11:00 11:1
93 MKS MYSZKÓW OLIMPIA TRUSKOLASY 2017-05-20 10:00 6:2
94 ORZEŁ PAWONKÓW JEDNOŚĆ BORONÓW 2017-05-21 11:00 3:2
95 MLKS WOŹNIKI PROMIEŃ GLINICA 2017-05-21 11:00 1:3
96 CZARNI STARCZA SPARTA LUBLINIEC 2017-05-21 11:00 1:1
Kolejka 28
97 CZARNI STARCZA pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
98 SPARTA LUBLINIEC MLKS WOŹNIKI 2017-05-28 09:00 -:-
99 PROMIEŃ GLINICA ORZEŁ PAWONKÓW 2017-05-28 11:00 -:-
100 JEDNOŚĆ BORONÓW MKS MYSZKÓW 2017-05-28 11:00 -:-
101 OLIMPIA TRUSKOLASY JURA NIEGOWA 2017-05-28 11:00 -:-
102 BŁĘKITNI HERBY LOT KONOPISKA 2017-05-28 11:00 -:-
103 GROM CYKARZEW KS PANKI 2017-05-28 11:00 -:-
104 GMINA KŁOMNICE - drużyna wycofana, walkower ORKAN RZERZĘCZYCE 2017-05-28 --:-- -:-
Kolejka 29
105 GMINA KŁOMNICE - drużyna wycofana, walkower pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
106 ORKAN RZERZĘCZYCE GROM CYKARZEW 2017-06-01 17:00 -:-
107 KS PANKI BŁĘKITNI HERBY 2017-06-01 17:00 -:-
108 LOT KONOPISKA OLIMPIA TRUSKOLASY 2017-06-01 17:00 -:-
109 JURA NIEGOWA JEDNOŚĆ BORONÓW 2017-06-01 17:00 -:-
110 MKS MYSZKÓW PROMIEŃ GLINICA 2017-06-01 17:00 -:-
111 ORZEŁ PAWONKÓW SPARTA LUBLINIEC 2017-06-01 17:00 -:-
112 MLKS WOŹNIKI CZARNI STARCZA 2017-06-01 17:00 -:-
Kolejka 30
113 MLKS WOŹNIKI pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
114 CZARNI STARCZA ORZEŁ PAWONKÓW 2017-06-04 11:00 -:-
115 SPARTA LUBLINIEC MKS MYSZKÓW 2017-06-04 11:00 -:-
116 PROMIEŃ GLINICA JURA NIEGOWA 2017-06-04 11:00 -:-
117 JEDNOŚĆ BORONÓW LOT KONOPISKA 2017-06-04 13:00 -:-
118 OLIMPIA TRUSKOLASY KS PANKI 2017-06-04 11:00 -:-
119 BŁĘKITNI HERBY ORKAN RZERZĘCZYCE 2017-06-04 11:00 -:-
120 GROM CYKARZEW GMINA KŁOMNICE - drużyna wycofana, walkower 2017-06-04 --:-- -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam