Bytom: E2 Orlik "Grupa II jesień"

Data aktualizacji: 2017-05-30 05:20:02

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 UKS TRÓJKA TARNOWSKIE GÓRY 7 21 7 0 0 111:8
2 UKS AP SILESIA RADZIONKÓW 7 15 5 0 2 29:26
3 LKS SOKÓŁ ORZECH 7 13 4 1 2 24:26
4 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 7 11 3 2 2 27:26
5 LKS ZGODA REPTY 7 10 3 1 3 28:51
6 MKS OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE 7 4 1 1 5 19:36
7 UKS BOBRY BOBROWNIKI 7 4 1 1 5 16:42
8 LKS PIAST OŻAROWICE 7 2 0 2 5 20:59

Ostatnia kolejka (7) rozgrywek w sezonie 2016/2017

25 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY LKS ZGODA REPTY 2016-10-23 12:30 4:4
26 MKS OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE UKS AP SILESIA RADZIONKÓW 2016-11-06 13:00 3:4
27 LKS PIAST OŻAROWICE UKS BOBRY BOBROWNIKI 2016-10-23 13:00 5:5
28 LKS SOKÓŁ ORZECH UKS TRÓJKA TARNOWSKIE GÓRY 2016-10-23 13:00 3:13

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 UKS TRÓJKA TARNOWSKIE GÓRY LKS ZGODA REPTY 2016-09-10 12:30 27:1
2 UKS BOBRY BOBROWNIKI LKS SOKÓŁ ORZECH 2016-09-11 13:00 3:5
3 UKS AP SILESIA RADZIONKÓW LKS PIAST OŻAROWICE 2016-09-10 09:30 7:2
4 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY MKS OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE 2016-09-11 12:30 2:1
Kolejka 2
5 LKS ZGODA REPTY MKS OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE 2016-09-18 13:00 5:2
6 LKS PIAST OŻAROWICE TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2016-09-17 10:00 4:11
7 LKS SOKÓŁ ORZECH UKS AP SILESIA RADZIONKÓW 2016-09-18 13:00 0:3
8 UKS TRÓJKA TARNOWSKIE GÓRY UKS BOBRY BOBROWNIKI 2016-09-14 16:30 14:0
Kolejka 3
9 UKS BOBRY BOBROWNIKI LKS ZGODA REPTY 2016-09-25 13:00 3:4
10 UKS AP SILESIA RADZIONKÓW UKS TRÓJKA TARNOWSKIE GÓRY 2016-09-25 09:30 0:12
11 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY LKS SOKÓŁ ORZECH 2016-09-25 12:30 1:1
12 MKS OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE LKS PIAST OŻAROWICE 2016-09-25 13:00 2:2
Kolejka 4
13 LKS ZGODA REPTY LKS PIAST OŻAROWICE 2016-10-02 10:30 8:3
14 LKS SOKÓŁ ORZECH MKS OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE 2016-10-02 13:00 6:2
15 UKS TRÓJKA TARNOWSKIE GÓRY TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2016-09-29 16:30 8:1
16 UKS BOBRY BOBROWNIKI UKS AP SILESIA RADZIONKÓW 2016-10-02 13:00 3:0
Kolejka 5
17 UKS AP SILESIA RADZIONKÓW LKS ZGODA REPTY 2016-10-09 09:30 8:4
18 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY UKS BOBRY BOBROWNIKI 2016-10-06 16:30 6:1
19 MKS OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE UKS TRÓJKA TARNOWSKIE GÓRY 2016-10-30 11:00 1:16
20 LKS PIAST OŻAROWICE LKS SOKÓŁ ORZECH 2016-10-09 13:00 2:5
Kolejka 6
21 LKS ZGODA REPTY LKS SOKÓŁ ORZECH 2016-10-16 13:00 2:4
22 UKS TRÓJKA TARNOWSKIE GÓRY LKS PIAST OŻAROWICE 2016-10-15 12:30 21:2
23 UKS BOBRY BOBROWNIKI MKS OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE 2016-10-16 13:00 1:8
24 UKS AP SILESIA RADZIONKÓW TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2016-10-16 09:30 7:2
Kolejka 7
25 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY LKS ZGODA REPTY 2016-10-23 12:30 4:4
26 MKS OLIMPIA II PIEKARY ŚLĄSKIE UKS AP SILESIA RADZIONKÓW 2016-11-06 13:00 3:4
27 LKS PIAST OŻAROWICE UKS BOBRY BOBROWNIKI 2016-10-23 13:00 5:5
28 LKS SOKÓŁ ORZECH UKS TRÓJKA TARNOWSKIE GÓRY 2016-10-23 13:00 3:13

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam