Bytom: D2 Młodzik "I Liga jesień"

Data aktualizacji: 2017-05-27 19:30:02

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 MKS OLIMPIA I PIEKARY ŚLĄSKIE 10 27 9 0 1 59:9
2 UKS RUCH II RADZIONKÓW 10 24 8 0 2 59:12
3 UKS SZOMBIERKI BYTOM 10 16 5 1 4 15:35
4 KS SILESIA MIECHOWICE 10 12 4 0 6 25:33
5 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 10 8 2 2 6 19:40
6 UKS BOBRY BOBROWNIKI 10 1 0 1 9 3:51

Ostatnia kolejka (10) rozgrywek w sezonie 2016/2017

28 KS SILESIA MIECHOWICE UKS RUCH II RADZIONKÓW 2016-11-06 11:00 1:5
29 UKS BOBRY BOBROWNIKI TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2016-11-05 09:00 2:2
30 UKS SZOMBIERKI BYTOM MKS OLIMPIA I PIEKARY ŚLĄSKIE 2016-11-06 13:30 4:3

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 UKS SZOMBIERKI BYTOM KS SILESIA MIECHOWICE 2016-09-05 17:00 3:2
2 UKS BOBRY BOBROWNIKI MKS OLIMPIA I PIEKARY ŚLĄSKIE 2016-09-05 17:00 0:7
3 UKS RUCH II RADZIONKÓW TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2016-09-05 17:00 9:2
Kolejka 2
4 KS SILESIA MIECHOWICE TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2016-09-12 17:00 2:1
5 MKS OLIMPIA I PIEKARY ŚLĄSKIE UKS RUCH II RADZIONKÓW 2016-09-12 17:00 4:0
6 UKS BOBRY BOBROWNIKI UKS SZOMBIERKI BYTOM 2016-09-12 17:00 0:2
Kolejka 3
7 UKS BOBRY BOBROWNIKI KS SILESIA MIECHOWICE 2016-09-19 17:00 0:4
8 UKS RUCH II RADZIONKÓW UKS SZOMBIERKI BYTOM 2016-09-19 17:00 12:0
9 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY MKS OLIMPIA I PIEKARY ŚLĄSKIE 2016-09-19 17:00 1:6
Kolejka 4
10 KS SILESIA MIECHOWICE MKS OLIMPIA I PIEKARY ŚLĄSKIE 2016-09-26 17:00 1:6
11 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY UKS SZOMBIERKI BYTOM 2016-09-28 17:00 1:1
12 UKS BOBRY BOBROWNIKI UKS RUCH II RADZIONKÓW 2016-09-26 16:30 0:8
Kolejka 5
13 UKS RUCH II RADZIONKÓW KS SILESIA MIECHOWICE 2016-10-03 17:00 9:1
14 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY UKS BOBRY BOBROWNIKI 2016-10-06 16:30 7:0
15 MKS OLIMPIA I PIEKARY ŚLĄSKIE UKS SZOMBIERKI BYTOM 2016-10-03 16:30 9:0
Kolejka 6
16 KS SILESIA MIECHOWICE UKS SZOMBIERKI BYTOM 2016-10-10 16:00 5:0
17 MKS OLIMPIA I PIEKARY ŚLĄSKIE UKS BOBRY BOBROWNIKI 2016-10-09 09:30 13:0
18 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY UKS RUCH II RADZIONKÓW 2016-10-10 16:00 0:8
Kolejka 7
19 TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY KS SILESIA MIECHOWICE 2016-10-19 16:30 5:4
20 UKS RUCH II RADZIONKÓW MKS OLIMPIA I PIEKARY ŚLĄSKIE 2016-10-17 16:00 1:2
21 UKS BOBRY BOBROWNIKI UKS SZOMBIERKI BYTOM 2016-10-17 16:30 0:1
Kolejka 8
22 KS SILESIA MIECHOWICE UKS BOBRY BOBROWNIKI 2016-10-30 14:00 3:0
23 UKS SZOMBIERKI BYTOM UKS RUCH II RADZIONKÓW 2016-10-24 16:00 1:3
24 MKS OLIMPIA I PIEKARY ŚLĄSKIE TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2016-10-22 09:30 5:0
Kolejka 9
25 MKS OLIMPIA I PIEKARY ŚLĄSKIE KS SILESIA MIECHOWICE 2016-10-25 17:00 4:2
26 UKS SZOMBIERKI BYTOM TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2016-10-29 11:00 3:0
27 UKS RUCH II RADZIONKÓW UKS BOBRY BOBROWNIKI 2016-10-29 09:00 4:1
Kolejka 10
28 KS SILESIA MIECHOWICE UKS RUCH II RADZIONKÓW 2016-11-06 11:00 1:5
29 UKS BOBRY BOBROWNIKI TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY 2016-11-05 09:00 2:2
30 UKS SZOMBIERKI BYTOM MKS OLIMPIA I PIEKARY ŚLĄSKIE 2016-11-06 13:30 4:3

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam