III liga wojewódzka C2 Trampkarz "Sosnowiec-Kat jesień" Grupa 4

Data aktualizacji: 2017-04-25 10:20:03

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 GKS GIEKSA KATOWICE SA 14 39 13 0 1 50:14
2 ORBITA BUKOWNO 14 30 10 0 4 38:15
3 SZKOŁA MISTRZ. SPORT. RUDA ŚL. 14 27 9 0 5 40:24
4 Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski 14 23 7 2 5 33:28
5 PKS JÓZEFKA CHORZÓW 14 22 7 1 6 21:21
6 KS ROZWÓJ KATOWICE 14 17 5 2 7 33:31
7 UKS RUCH CHORZÓW 14 4 1 1 12 18:46
8 KKS CZARNI SOSNOWIEC 14 3 1 0 13 10:64

Ostatnia kolejka (14) rozgrywek w sezonie 2016/2017

53 ORBITA BUKOWNO Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski 2016-11-20 11:00 0:2
54 GKS GIEKSA KATOWICE SA KS ROZWÓJ KATOWICE 2016-11-20 11:00 3:2
55 KKS CZARNI SOSNOWIEC UKS RUCH CHORZÓW 2016-11-20 11:00 1:0
56 SZKOŁA MISTRZ. SPORT. RUDA ŚL. PKS JÓZEFKA CHORZÓW 2016-11-19 11:00 0:1

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 SZKOŁA MISTRZ. SPORT. RUDA ŚL. ORBITA BUKOWNO 2016-08-28 15:00 3:0
2 KKS CZARNI SOSNOWIEC PKS JÓZEFKA CHORZÓW 2016-08-27 11:00 1:2
3 GKS GIEKSA KATOWICE SA UKS RUCH CHORZÓW 2016-08-27 09:30 7:0
4 Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski KS ROZWÓJ KATOWICE 2016-08-27 11:00 2:2
Kolejka 2
5 ORBITA BUKOWNO KS ROZWÓJ KATOWICE 2016-09-03 11:00 5:1
6 UKS RUCH CHORZÓW Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski 2016-09-03 11:00 1:3
7 PKS JÓZEFKA CHORZÓW GKS GIEKSA KATOWICE SA 2016-09-03 11:00 0:1
8 SZKOŁA MISTRZ. SPORT. RUDA ŚL. KKS CZARNI SOSNOWIEC 2016-09-04 13:30 6:2
Kolejka 3
9 KKS CZARNI SOSNOWIEC ORBITA BUKOWNO 2016-09-07 15:30 0:5
10 GKS GIEKSA KATOWICE SA SZKOŁA MISTRZ. SPORT. RUDA ŚL. 2016-09-07 17:00 2:1
11 Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski PKS JÓZEFKA CHORZÓW 2016-09-07 17:30 2:1
12 KS ROZWÓJ KATOWICE UKS RUCH CHORZÓW 2016-09-07 16:30 4:0
Kolejka 4
13 ORBITA BUKOWNO UKS RUCH CHORZÓW 2016-09-10 11:00 5:0
14 PKS JÓZEFKA CHORZÓW KS ROZWÓJ KATOWICE 2016-09-10 11:00 3:0
15 SZKOŁA MISTRZ. SPORT. RUDA ŚL. Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski 2016-09-11 13:00 3:1
16 KKS CZARNI SOSNOWIEC GKS GIEKSA KATOWICE SA 2016-09-10 11:00 0:6
Kolejka 5
17 GKS GIEKSA KATOWICE SA ORBITA BUKOWNO 2016-09-17 09:30 2:1
18 Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski KKS CZARNI SOSNOWIEC 2016-09-17 11:00 5:1
19 KS ROZWÓJ KATOWICE SZKOŁA MISTRZ. SPORT. RUDA ŚL. 2016-09-17 11:00 4:3
20 UKS RUCH CHORZÓW PKS JÓZEFKA CHORZÓW 2016-09-17 09:00 1:4
Kolejka 6
21 ORBITA BUKOWNO PKS JÓZEFKA CHORZÓW 2016-09-24 11:00 3:0
22 SZKOŁA MISTRZ. SPORT. RUDA ŚL. UKS RUCH CHORZÓW 2016-09-25 09:00 2:1
23 KKS CZARNI SOSNOWIEC KS ROZWÓJ KATOWICE 2016-09-25 11:00 0:4
24 GKS GIEKSA KATOWICE SA Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski 2016-09-24 09:00 2:1
Kolejka 7
25 Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski ORBITA BUKOWNO 2016-10-01 11:00 2:6
26 KS ROZWÓJ KATOWICE GKS GIEKSA KATOWICE SA 2016-10-02 12:00 2:3
27 UKS RUCH CHORZÓW KKS CZARNI SOSNOWIEC 2016-10-01 09:00 7:0
28 PKS JÓZEFKA CHORZÓW SZKOŁA MISTRZ. SPORT. RUDA ŚL. 2016-10-01 11:00 2:4
Kolejka 8
29 ORBITA BUKOWNO SZKOŁA MISTRZ. SPORT. RUDA ŚL. 2016-10-08 11:00 2:1
30 PKS JÓZEFKA CHORZÓW KKS CZARNI SOSNOWIEC 2016-10-09 12:30 3:1
31 UKS RUCH CHORZÓW GKS GIEKSA KATOWICE SA 2016-10-08 11:00 1:6
32 KS ROZWÓJ KATOWICE Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski 2016-10-08 11:00 2:2
Kolejka 9
33 KS ROZWÓJ KATOWICE ORBITA BUKOWNO 2016-10-16 14:30 1:2
34 Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski UKS RUCH CHORZÓW 2016-10-15 11:00 3:0
35 GKS GIEKSA KATOWICE SA PKS JÓZEFKA CHORZÓW 2016-10-15 09:30 2:0
36 KKS CZARNI SOSNOWIEC SZKOŁA MISTRZ. SPORT. RUDA ŚL. 2016-10-15 09:30 1:5
Kolejka 10
37 ORBITA BUKOWNO KKS CZARNI SOSNOWIEC 2016-10-22 11:00 5:0
38 SZKOŁA MISTRZ. SPORT. RUDA ŚL. GKS GIEKSA KATOWICE SA 2016-10-23 09:00 2:3
39 PKS JÓZEFKA CHORZÓW Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski 2016-10-22 11:00 0:3
40 UKS RUCH CHORZÓW KS ROZWÓJ KATOWICE 2016-10-22 11:00 2:4
Kolejka 11
41 UKS RUCH CHORZÓW ORBITA BUKOWNO 2016-10-29 09:00 1:2
42 KS ROZWÓJ KATOWICE PKS JÓZEFKA CHORZÓW 2016-10-30 09:00 1:2
43 Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski SZKOŁA MISTRZ. SPORT. RUDA ŚL. 2016-10-29 11:00 1:4
44 GKS GIEKSA KATOWICE SA KKS CZARNI SOSNOWIEC 2016-10-29 09:30 8:0
Kolejka 12
45 ORBITA BUKOWNO GKS GIEKSA KATOWICE SA 2016-11-05 10:00 2:1
46 KKS CZARNI SOSNOWIEC Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski 2016-11-05 11:00 2:4
47 SZKOŁA MISTRZ. SPORT. RUDA ŚL. KS ROZWÓJ KATOWICE 2016-11-06 12:00 3:2
48 PKS JÓZEFKA CHORZÓW UKS RUCH CHORZÓW 2016-11-05 11:00 2:2
Kolejka 13
49 PKS JÓZEFKA CHORZÓW ORBITA BUKOWNO 2016-11-13 13:00 1:0
50 UKS RUCH CHORZÓW SZKOŁA MISTRZ. SPORT. RUDA ŚL. 2016-11-12 09:00 2:3
51 KS ROZWÓJ KATOWICE KKS CZARNI SOSNOWIEC 2016-11-12 10:00 4:1
52 Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski GKS GIEKSA KATOWICE SA 2016-11-13 09:00 2:4
Kolejka 14
53 ORBITA BUKOWNO Międzyszkolny Uczniowski Klub Piłkarski 2016-11-20 11:00 0:2
54 GKS GIEKSA KATOWICE SA KS ROZWÓJ KATOWICE 2016-11-20 11:00 3:2
55 KKS CZARNI SOSNOWIEC UKS RUCH CHORZÓW 2016-11-20 11:00 1:0
56 SZKOŁA MISTRZ. SPORT. RUDA ŚL. PKS JÓZEFKA CHORZÓW 2016-11-19 11:00 0:1

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam