Katowice: IV liga okręgowa B1 Junior Młodszy "jesień"

Data aktualizacji: 2017-04-26 00:20:03

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 GKS GIEKSA KATOWICE SA 14 37 12 1 1 75:8
2 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 14 32 10 2 2 69:20
3 LKS POGOŃ IMIELIN 14 32 10 2 2 48:19
4 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 14 28 9 1 4 41:19
5 MKS SIEMIANOWICZANKA 14 13 4 1 9 20:53
6 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 14 11 3 2 9 11:37
7 KS HETMAN 22 KATOWICE 14 8 2 2 10 13:49
8 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 14 1 0 1 13 12:84

Ostatnia kolejka (14) rozgrywek w sezonie 2016/2017

53 KS HETMAN 22 KATOWICE GKS GIEKSA KATOWICE SA 2016-11-20 09:30 0:6
54 LKS POGOŃ IMIELIN MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 2016-11-19 10:00 2:2
55 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 2016-11-19 09:30 1:5
56 MKS SIEMIANOWICZANKA GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 2016-11-20 09:30 2:1

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 MKS SIEMIANOWICZANKA KS HETMAN 22 KATOWICE 2016-08-28 09:15 2:0
2 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 2016-08-27 11:00 0:3
3 LKS POGOŃ IMIELIN AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 2016-08-28 09:30 5:1
4 GKS GIEKSA KATOWICE SA MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 2016-08-28 09:00 6:0
Kolejka 2
5 KS HETMAN 22 KATOWICE MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 2016-08-31 18:00 0:8
6 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW GKS GIEKSA KATOWICE SA 2016-09-01 18:00 0:1
7 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA LKS POGOŃ IMIELIN 2016-08-31 18:00 0:2
8 MKS SIEMIANOWICZANKA TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 2016-08-31 18:00 7:0
Kolejka 3
9 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE KS HETMAN 22 KATOWICE 2016-09-03 11:00 0:3
10 LKS POGOŃ IMIELIN MKS SIEMIANOWICZANKA 2016-09-04 09:00 5:0
11 GKS GIEKSA KATOWICE SA GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 2016-09-03 09:30 9:0
12 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 2016-09-04 11:30 2:2
Kolejka 4
13 KS HETMAN 22 KATOWICE AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 2016-09-11 11:00 0:2
14 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 2016-09-11 09:30 1:3
15 MKS SIEMIANOWICZANKA GKS GIEKSA KATOWICE SA 2016-09-10 10:30 0:2
16 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE LKS POGOŃ IMIELIN 2016-09-11 11:00 1:4
Kolejka 5
17 LKS POGOŃ IMIELIN KS HETMAN 22 KATOWICE 2016-09-18 09:30 4:1
18 GKS GIEKSA KATOWICE SA TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 2016-09-17 09:30 13:1
19 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE MKS SIEMIANOWICZANKA 2016-09-19 17:15 7:2
20 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 2016-09-17 08:00 1:0
Kolejka 6
21 KS HETMAN 22 KATOWICE GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 2016-09-25 11:00 0:0
22 MKS SIEMIANOWICZANKA AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 2016-09-25 13:15 2:4
23 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 2016-09-24 11:00 1:5
24 LKS POGOŃ IMIELIN GKS GIEKSA KATOWICE SA 2016-09-25 09:30 1:1
Kolejka 7
25 GKS GIEKSA KATOWICE SA KS HETMAN 22 KATOWICE 2016-10-01 09:30 5:0
26 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE LKS POGOŃ IMIELIN 2016-10-02 12:00 5:0
27 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 2016-10-04 16:00 12:0
28 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA MKS SIEMIANOWICZANKA 2016-10-02 09:30 1:0
Kolejka 8
29 KS HETMAN 22 KATOWICE MKS SIEMIANOWICZANKA 2016-10-08 09:00 1:3
30 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 2016-10-09 09:30 3:2
31 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW LKS POGOŃ IMIELIN 2016-10-08 09:30 0:2
32 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE GKS GIEKSA KATOWICE SA 2016-10-12 14:00 3:4
Kolejka 9
33 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE KS HETMAN 22 KATOWICE 2016-10-16 08:30 4:0
34 GKS GIEKSA KATOWICE SA AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 2016-10-15 09:30 2:3
35 LKS POGOŃ IMIELIN GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 2016-10-15 10:00 5:1
36 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE MKS SIEMIANOWICZANKA 2016-10-15 11:00 1:1
Kolejka 10
37 KS HETMAN 22 KATOWICE TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 2016-10-23 11:00 4:3
38 MKS SIEMIANOWICZANKA LKS POGOŃ IMIELIN 2016-10-24 15:30 0:5
39 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA GKS GIEKSA KATOWICE SA 2016-10-23 09:30 0:7
40 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 2016-10-22 09:30 1:3
Kolejka 11
41 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW KS HETMAN 22 KATOWICE 2016-10-29 15:00 4:1
42 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 2016-10-30 09:30 4:0
43 GKS GIEKSA KATOWICE SA MKS SIEMIANOWICZANKA 2016-10-29 09:30 11:0
44 LKS POGOŃ IMIELIN TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 2016-10-29 10:00 6:2
Kolejka 12
45 KS HETMAN 22 KATOWICE LKS POGOŃ IMIELIN 2016-11-06 11:00 2:7
46 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE GKS GIEKSA KATOWICE SA 2016-11-05 10:30 0:5
47 MKS SIEMIANOWICZANKA MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 2016-11-06 10:30 1:10
48 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 2016-11-05 09:30 0:1
Kolejka 13
49 GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA KS HETMAN 22 KATOWICE 2016-11-11 10:00 1:1
50 AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW MKS SIEMIANOWICZANKA 2016-11-11 09:30 5:0
51 MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE TP JASTRZĄB BIELSZOWICE 2016-11-12 09:30 13:0
52 GKS GIEKSA KATOWICE SA LKS POGOŃ IMIELIN 2016-11-13 09:30 3:0
Kolejka 14
53 KS HETMAN 22 KATOWICE GKS GIEKSA KATOWICE SA 2016-11-20 09:30 0:6
54 LKS POGOŃ IMIELIN MKS ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE 2016-11-19 10:00 2:2
55 TP JASTRZĄB BIELSZOWICE AKS WYZWOLENIE CEZ CHORZÓW 2016-11-19 09:30 1:5
56 MKS SIEMIANOWICZANKA GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA 2016-11-20 09:30 2:1

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam