Częstochowa: Klasa B "Grupa II"

Data aktualizacji: 2017-03-24 05:20:02

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 ALKAS ALEKSANDRIA 8 22 7 1 0 25:7
2 UNIA MASŁOŃSKIE 8 19 6 1 1 23:9
3 LELOVIA LELÓW 8 18 6 0 2 20:14
4 ZŁOTY POTOK 8 16 5 1 2 23:8
5 BĘDUSZ MYSZKÓW 8 10 3 1 4 20:11
6 KS KOTOWICE 8 9 3 0 5 16:34
7 GROM POCZESNA 8 5 1 2 5 6:16
8 ORŁY KUSIĘTA 8 5 1 2 5 11:22
9 MKS II MYSZKÓW 8 0 0 0 8 7:30

Ostatnia kolejka (9) rozgrywek w sezonie 2016/2017

41 KS KOTOWICE ZŁOTY POTOK 2016-10-23 14:00 1:8
42 LELOVIA LELÓW PAUZJE 2016-10-23 00:00 :
43 ALKAS ALEKSANDRIA ORŁY KUSIĘTA 2016-10-23 14:00 3:1
44 GROM POCZESNA UNIA MASŁOŃSKIE 2016-10-22 14:00 1:4
45 BĘDUSZ MYSZKÓW MKS II MYSZKÓW 2016-10-22 14:00 4:0

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 MKS II MYSZKÓW ZŁOTY POTOK 2016-08-28 16:00 1:3
2 UNIA MASŁOŃSKIE BĘDUSZ MYSZKÓW 2016-08-28 17:00 2:1
3 ORŁY KUSIĘTA GROM POCZESNA 2016-08-28 17:00 1:1
4 PAUZUJE ALKAS ALEKSANDRIA 2016-08-28 --:-- -:-
5 KS KOTOWICE LELOVIA LELÓW 2016-08-28 17:00 0:5
Kolejka 2
6 ZŁOTY POTOK LELOVIA LELÓW 2016-09-04 17:00 6:0
7 ALKAS ALEKSANDRIA KS KOTOWICE 2016-09-04 17:00 4:2
8 GROM POCZESNA PAUZUJE 2016-09-04 --:-- -:-
9 BĘDUSZ MYSZKÓW ORŁY KUSIĘTA 2016-09-04 17:00 5:1
10 MKS II MYSZKÓW UNIA MASŁOŃSKIE 2016-09-04 17:00 0:4
Kolejka 3
11 UNIA MASŁOŃSKIE ZŁOTY POTOK 2016-09-11 17:00 2:1
12 ORŁY KUSIĘTA MKS II MYSZKÓW 2016-09-11 17:00 3:2
13 PAUZUJE BĘDUSZ MYSZKÓW 2016-09-11 --:-- -:-
14 KS KOTOWICE GROM POCZESNA 2016-09-11 17:00 3:1
15 LELOVIA LELÓW ALKAS ALEKSANDRIA 2016-09-11 17:00 1:3
Kolejka 4
16 ZŁOTY POTOK ALKAS ALEKSANDRIA 2016-09-18 16:30 0:2
17 GROM POCZESNA LELOVIA LELÓW 2016-09-18 16:30 0:1
18 BĘDUSZ MYSZKÓW KS KOTOWICE 2016-09-18 16:30 6:1
19 MKS II MYSZKÓW PAUZUJE 2016-09-18 --:-- -:-
20 UNIA MASŁOŃSKIE ORŁY KUSIĘTA 2016-09-18 16:30 3:1
Kolejka 5
21 ZŁOTY POTOK ORŁY KUSIĘTA 2016-09-25 16:00 1:1
22 PAUZUJE UNIA MASŁOŃSKIE 2016-09-25 --:-- -:-
23 KS KOTOWICE MKS II MYSZKÓW 2016-09-25 16:00 6:3
24 LELOVIA LELÓW BĘDUSZ MYSZKÓW 2016-09-25 16:00 2:1
25 ALKAS ALEKSANDRIA GROM POCZESNA 2016-09-25 16:00 4:1
Kolejka 6
26 ZŁOTY POTOK GROM POCZESNA 2016-10-02 16:00 2:0
27 BĘDUSZ MYSZKÓW ALKAS ALEKSANDRIA 2016-10-02 16:00 1:2
28 MKS II MYSZKÓW LELOVIA LELÓW 2016-10-02 16:00 1:3
29 UNIA MASŁOŃSKIE KS KOTOWICE 2016-10-02 16:00 6:1
30 ORŁY KUSIĘTA PAUZUJE 2016-10-02 --:-- -:-
Kolejka 7
31 PAUZUJE ZŁOTY POTOK 2016-10-09 --:-- -:-
32 KS KOTOWICE ORŁY KUSIĘTA 2016-10-09 15:00 2:1
33 LELOVIA LELÓW UNIA MASŁOŃSKIE 2016-10-09 15:00 3:1
34 ALKAS ALEKSANDRIA MKS II MYSZKÓW 2016-10-09 15:00 6:0
35 GROM POCZESNA BĘDUSZ MYSZKÓW 2016-10-09 15:00 1:1
Kolejka 8
36 ZŁOTY POTOK BĘDUSZ MYSZKÓW 2016-10-16 15:00 2:1
37 MKS II MYSZKÓW GROM POCZESNA 2016-10-16 15:00 0:1
38 UNIA MASŁOŃSKIE ALKAS ALEKSANDRIA 2016-10-16 15:00 1:1
39 LELOVIA LELÓW ORŁY KUSIĘTA 2016-10-16 15:00 5:2
40 PAUZUJE KS KOTOWICE 2016-10-16 --:-- -:-
Kolejka 9
41 KS KOTOWICE ZŁOTY POTOK 2016-10-23 14:00 1:8
42 LELOVIA LELÓW PAUZUJE 2016-10-23 --:-- -:-
43 ALKAS ALEKSANDRIA ORŁY KUSIĘTA 2016-10-23 14:00 3:1
44 GROM POCZESNA UNIA MASŁOŃSKIE 2016-10-22 14:00 1:4
45 BĘDUSZ MYSZKÓW MKS II MYSZKÓW 2016-10-22 14:00 4:0
Kolejka 10
1 ZŁOTY POTOK MKS II MYSZKÓW 2017-04-23 17:00 -:-
2 BĘDUSZ MYSZKÓW UNIA MASŁOŃSKIE 2017-04-23 17:00 -:-
3 GROM POCZESNA ORŁY KUSIĘTA 2017-04-23 17:00 -:-
4 ALKAS ALEKSANDRIA PAUZUJE ---------- --:-- -:-
5 LELOVIA LELÓW KS KOTOWICE 2017-04-23 17:00 -:-
Kolejka 11
6 LELOVIA LELÓW ZŁOTY POTOK 2017-04-30 17:00 -:-
7 KS KOTOWICE ALKAS ALEKSANDRIA 2017-04-30 17:00 -:-
8 PAUZUJE GROM POCZESNA ---------- --:-- -:-
9 ORŁY KUSIĘTA BĘDUSZ MYSZKÓW 2017-04-30 17:00 -:-
10 UNIA MASŁOŃSKIE MKS II MYSZKÓW 2017-04-30 17:00 -:-
Kolejka 12
11 ZŁOTY POTOK UNIA MASŁOŃSKIE 2017-05-07 17:00 -:-
12 MKS II MYSZKÓW ORŁY KUSIĘTA 2017-05-07 17:00 -:-
13 BĘDUSZ MYSZKÓW PAUZUJE ---------- --:-- -:-
14 GROM POCZESNA KS KOTOWICE 2017-05-07 17:00 -:-
15 ALKAS ALEKSANDRIA LELOVIA LELÓW 2017-05-07 17:00 -:-
Kolejka 13
16 ALKAS ALEKSANDRIA ZŁOTY POTOK 2017-05-14 17:00 -:-
17 LELOVIA LELÓW GROM POCZESNA 2017-05-14 17:00 -:-
18 KS KOTOWICE BĘDUSZ MYSZKÓW 2017-05-14 17:00 -:-
19 PAUZUJE MKS II MYSZKÓW ---------- --:-- -:-
20 ORŁY KUSIĘTA UNIA MASŁOŃSKIE 2017-05-14 17:00 -:-
Kolejka 14
21 ORŁY KUSIĘTA ZŁOTY POTOK 2017-05-21 17:00 -:-
22 UNIA MASŁOŃSKIE PAUZUJE ---------- --:-- -:-
23 MKS II MYSZKÓW KS KOTOWICE 2017-05-21 17:00 -:-
24 BĘDUSZ MYSZKÓW LELOVIA LELÓW 2017-05-21 17:00 -:-
25 GROM POCZESNA ALKAS ALEKSANDRIA 2017-05-21 17:00 -:-
Kolejka 15
26 GROM POCZESNA ZŁOTY POTOK 2017-05-28 17:00 -:-
27 ALKAS ALEKSANDRIA BĘDUSZ MYSZKÓW 2017-05-28 17:00 -:-
28 LELOVIA LELÓW MKS II MYSZKÓW 2017-05-28 17:00 -:-
29 KS KOTOWICE UNIA MASŁOŃSKIE 2017-05-28 17:00 -:-
30 PAUZUJE ORŁY KUSIĘTA ---------- --:-- -:-
Kolejka 16
31 ZŁOTY POTOK PAUZUJE ---------- --:-- -:-
32 ORŁY KUSIĘTA KS KOTOWICE 2017-06-04 17:00 -:-
33 UNIA MASŁOŃSKIE LELOVIA LELÓW 2017-06-04 17:00 -:-
34 MKS II MYSZKÓW ALKAS ALEKSANDRIA 2017-06-04 17:00 -:-
35 BĘDUSZ MYSZKÓW GROM POCZESNA 2017-06-04 17:00 -:-
Kolejka 17
36 BĘDUSZ MYSZKÓW ZŁOTY POTOK 2017-06-11 17:00 -:-
37 GROM POCZESNA MKS II MYSZKÓW 2017-06-11 17:00 -:-
38 ALKAS ALEKSANDRIA UNIA MASŁOŃSKIE 2017-06-11 17:00 -:-
39 ORŁY KUSIĘTA LELOVIA LELÓW 2017-06-11 17:00 -:-
40 KS KOTOWICE PAUZUJE ---------- --:-- -:-
Kolejka 18
41 ZŁOTY POTOK KS KOTOWICE 2017-06-18 17:00 -:-
42 PAUZUJE LELOVIA LELÓW ---------- --:-- -:-
43 ORŁY KUSIĘTA ALKAS ALEKSANDRIA 2017-06-18 17:00 -:-
44 UNIA MASŁOŃSKIE GROM POCZESNA 2017-06-18 17:00 -:-
45 MKS II MYSZKÓW BĘDUSZ MYSZKÓW 2017-06-18 17:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam