Częstochowa: Klasa B "Grupa I"

Data aktualizacji: 2017-02-20 07:20:02

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 DĄBROWIANKA DĄBROWA Z. 9 24 8 0 1 29:12
2 MARATON WALEŃCZÓW 9 22 7 1 1 20:14
3 POLONIA - UNIA WIDZÓW 9 15 4 3 2 25:16
4 AJAKS CZĘSTOCHOWA 9 14 4 2 3 20:23
5 WARTA II MSTÓW 9 11 3 2 4 18:19
6 ISKRA MOKRZESZ 9 10 3 1 5 26:25
7 METAL RZEKI WIELKIE 9 9 2 3 4 16:16
8 BIAŁA GWIAZDA KRASICE 9 9 3 0 6 20:29
9 POGOŃ II KAMYK 9 7 1 4 4 19:28
10 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA 9 5 1 2 6 12:23

Ostatnia kolejka (9) rozgrywek w sezonie 2016/2017

41 WARTA II MSTÓW METAL RZEKI WIELKIE 2016-10-30 14:00 3:2
42 MARATON WALEŃCZÓW PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA 2016-10-22 14:00 4:2
43 DĄBROWIANKA DĄBROWA Z. POGOŃ II KAMYK 2016-10-22 14:00 4:1
44 ISKRA MOKRZESZ POLONIA - UNIA WIDZÓW 2016-10-23 14:00 2:5
45 BIAŁA GWIAZDA KRASICE AJAKS CZĘSTOCHOWA 2016-10-23 14:00 2:3

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 AJAKS CZĘSTOCHOWA METAL RZEKI WIELKIE 2016-08-28 17:00 0:0
2 POLONIA - UNIA WIDZÓW BIAŁA GWIAZDA KRASICE 2016-08-28 17:00 4:1
3 POGOŃ II KAMYK ISKRA MOKRZESZ 2016-08-28 15:00 2:2
4 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA DĄBROWIANKA DĄBROWA Z. 2016-08-28 17:00 0:3
5 WARTA II MSTÓW MARATON WALEŃCZÓW 2016-08-28 17:00 2:2
Kolejka 2
6 METAL RZEKI WIELKIE MARATON WALEŃCZÓW 2016-09-04 17:00 0:1
7 DĄBROWIANKA DĄBROWA Z. WARTA II MSTÓW 2016-09-03 17:00 2:0
8 ISKRA MOKRZESZ PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA 2016-09-04 12:00 3:1
9 BIAŁA GWIAZDA KRASICE POGOŃ II KAMYK 2016-10-29 14:00 5:2
10 AJAKS CZĘSTOCHOWA POLONIA - UNIA WIDZÓW 2016-09-03 17:00 2:2
Kolejka 3
11 POLONIA - UNIA WIDZÓW METAL RZEKI WIELKIE 2016-09-11 17:00 5:2
12 POGOŃ II KAMYK AJAKS CZĘSTOCHOWA 2016-09-11 17:00 2:5
13 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA BIAŁA GWIAZDA KRASICE 2016-09-11 17:00 0:3
14 WARTA II MSTÓW ISKRA MOKRZESZ 2016-09-11 17:00 2:3
15 MARATON WALEŃCZÓW DĄBROWIANKA DĄBROWA Z. 2016-09-10 17:00 0:4
Kolejka 4
16 METAL RZEKI WIELKIE DĄBROWIANKA DĄBROWA Z. 2016-09-18 16:30 1:2
17 ISKRA MOKRZESZ MARATON WALEŃCZÓW 2016-09-18 16:00 3:4
18 BIAŁA GWIAZDA KRASICE WARTA II MSTÓW 2016-09-18 16:30 2:0
19 AJAKS CZĘSTOCHOWA PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA 2016-09-17 16:30 3:2
20 POLONIA - UNIA WIDZÓW POGOŃ II KAMYK 2016-09-18 16:30 3:3
Kolejka 5
21 POGOŃ II KAMYK METAL RZEKI WIELKIE 2016-09-25 11:00 2:2
22 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA POLONIA - UNIA WIDZÓW 2016-09-25 16:00 1:1
23 WARTA II MSTÓW AJAKS CZĘSTOCHOWA 2016-09-25 16:00 4:1
24 MARATON WALEŃCZÓW BIAŁA GWIAZDA KRASICE 2016-09-24 16:00 2:1
25 DĄBROWIANKA DĄBROWA Z. ISKRA MOKRZESZ 2016-09-25 16:00 3:2
Kolejka 6
26 METAL RZEKI WIELKIE ISKRA MOKRZESZ 2016-10-02 16:00 1:0
27 BIAŁA GWIAZDA KRASICE DĄBROWIANKA DĄBROWA Z. 2016-10-02 16:00 3:4
28 AJAKS CZĘSTOCHOWA MARATON WALEŃCZÓW 2016-10-01 16:00 0:3
29 POLONIA - UNIA WIDZÓW WARTA II MSTÓW 2016-10-02 16:00 1:2
30 POGOŃ II KAMYK PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA 2016-10-01 16:00 2:1
Kolejka 7
31 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA METAL RZEKI WIELKIE 2016-10-09 15:00 2:2
32 WARTA II MSTÓW POGOŃ II KAMYK 2016-10-08 15:00 3:3
33 MARATON WALEŃCZÓW POLONIA - UNIA WIDZÓW 2016-10-08 15:00 1:0
34 DĄBROWIANKA DĄBROWA Z. AJAKS CZĘSTOCHOWA 2016-10-09 15:00 5:1
35 ISKRA MOKRZESZ BIAŁA GWIAZDA KRASICE 2016-10-09 15:00 8:2
Kolejka 8
36 METAL RZEKI WIELKIE BIAŁA GWIAZDA KRASICE 2016-10-15 15:30 6:1
37 AJAKS CZĘSTOCHOWA ISKRA MOKRZESZ 2016-10-15 15:00 5:3
38 POLONIA - UNIA WIDZÓW DĄBROWIANKA DĄBROWA Z. 2016-10-16 11:00 4:2
39 POGOŃ II KAMYK MARATON WALEŃCZÓW 2016-10-15 15:00 2:3
40 PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA WARTA II MSTÓW 2016-10-16 15:00 3:2
Kolejka 9
41 WARTA II MSTÓW METAL RZEKI WIELKIE 2016-10-30 14:00 3:2
42 MARATON WALEŃCZÓW PŁOMIEŃ LGOTA MAŁA 2016-10-22 14:00 4:2
43 DĄBROWIANKA DĄBROWA Z. POGOŃ II KAMYK 2016-10-22 14:00 4:1
44 ISKRA MOKRZESZ POLONIA - UNIA WIDZÓW 2016-10-23 14:00 2:5
45 BIAŁA GWIAZDA KRASICE AJAKS CZĘSTOCHOWA 2016-10-23 14:00 2:3

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam