III liga wojewódzka B1 Junior Młodszy "Katowice-Sos;jesień" Grupa 4

Data aktualizacji: 2017-04-25 10:30:04

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 KS ROZWÓJ KATOWICE 14 37 12 1 1 57:9
2 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 14 25 7 4 3 35:15
3 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 14 22 6 4 4 30:25
4 GKS GIEKSA KATOWICE SA 14 20 5 5 4 20:18
5 BKS SARMACJA BĘDZIN 14 18 5 3 6 23:28
6 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 14 15 4 3 7 24:36
7 KP WARTA ZAWIERCIE 14 15 4 3 7 27:41
8 UKS RUCH CHORZÓW 14 4 1 1 12 13:57

Ostatnia kolejka (14) rozgrywek w sezonie 2016/2017

53 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW GKS GIEKSA KATOWICE SA 2016-11-20 09:00 0:3
54 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA KP WARTA ZAWIERCIE 2016-11-19 11:00 3:6
55 UKS RUCH CHORZÓW KS ROZWÓJ KATOWICE 2016-11-20 09:30 1:3
56 BKS SARMACJA BĘDZIN ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2016-11-20 09:30 0:3

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 BKS SARMACJA BĘDZIN KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2016-09-07 18:00 1:6
2 UKS RUCH CHORZÓW ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2016-08-28 11:00 0:7
3 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA KS ROZWÓJ KATOWICE 2016-08-28 09:30 1:3
4 GKS GIEKSA KATOWICE SA KP WARTA ZAWIERCIE 2016-08-28 09:30 0:1
Kolejka 2
5 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW KP WARTA ZAWIERCIE 2016-08-31 17:00 3:1
6 KS ROZWÓJ KATOWICE GKS GIEKSA KATOWICE SA 2016-08-31 16:00 3:0
7 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 2016-08-31 18:00 1:1
8 BKS SARMACJA BĘDZIN UKS RUCH CHORZÓW 2016-08-31 18:00 3:1
Kolejka 3
9 UKS RUCH CHORZÓW KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2016-09-04 15:00 0:4
10 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA BKS SARMACJA BĘDZIN 2016-09-03 09:30 1:1
11 GKS GIEKSA KATOWICE SA ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2016-09-03 11:00 0:2
12 KP WARTA ZAWIERCIE KS ROZWÓJ KATOWICE 2016-09-04 09:30 1:2
Kolejka 4
13 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW KS ROZWÓJ KATOWICE 2016-09-11 09:00 2:2
14 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC KP WARTA ZAWIERCIE 2016-09-11 09:30 1:1
15 BKS SARMACJA BĘDZIN GKS GIEKSA KATOWICE SA 2016-09-10 09:30 3:3
16 UKS RUCH CHORZÓW KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 2016-09-11 09:00 1:3
Kolejka 5
17 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2016-09-17 09:30 0:5
18 GKS GIEKSA KATOWICE SA UKS RUCH CHORZÓW 2016-09-17 11:00 3:2
19 KP WARTA ZAWIERCIE BKS SARMACJA BĘDZIN 2016-09-18 09:30 0:1
20 KS ROZWÓJ KATOWICE ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2016-09-18 13:00 5:0
Kolejka 6
21 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2016-09-25 09:00 2:1
22 BKS SARMACJA BĘDZIN KS ROZWÓJ KATOWICE 2016-09-24 09:30 0:3
23 UKS RUCH CHORZÓW KP WARTA ZAWIERCIE 2016-09-24 09:00 3:7
24 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA GKS GIEKSA KATOWICE SA 2016-09-24 09:30 0:0
Kolejka 7
25 GKS GIEKSA KATOWICE SA KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2016-10-01 11:00 1:1
26 KP WARTA ZAWIERCIE KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 2016-10-02 09:30 3:7
27 KS ROZWÓJ KATOWICE UKS RUCH CHORZÓW 2016-10-01 17:30 6:0
28 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC BKS SARMACJA BĘDZIN 2016-10-02 09:00 1:2
Kolejka 8
29 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW BKS SARMACJA BĘDZIN 2016-10-09 09:00 3:3
30 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC UKS RUCH CHORZÓW 2016-10-09 09:30 7:0
31 KS ROZWÓJ KATOWICE KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 2016-10-09 15:30 4:0
32 KP WARTA ZAWIERCIE GKS GIEKSA KATOWICE SA 2016-10-09 09:30 1:1
Kolejka 9
33 KP WARTA ZAWIERCIE KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2016-10-16 09:30 0:2
34 GKS GIEKSA KATOWICE SA KS ROZWÓJ KATOWICE 2016-10-15 11:00 0:2
35 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2016-10-15 09:30 0:5
36 UKS RUCH CHORZÓW BKS SARMACJA BĘDZIN 2016-10-15 11:00 1:0
Kolejka 10
37 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW UKS RUCH CHORZÓW 2016-10-23 09:00 1:1
38 BKS SARMACJA BĘDZIN KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 2016-10-22 09:30 3:1
39 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC GKS GIEKSA KATOWICE SA 2016-10-23 09:00 1:1
40 KS ROZWÓJ KATOWICE KP WARTA ZAWIERCIE 2016-10-23 15:30 11:0
Kolejka 11
41 KS ROZWÓJ KATOWICE KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2016-11-03 14:00 9:0
42 KP WARTA ZAWIERCIE ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2016-10-30 09:30 1:1
43 GKS GIEKSA KATOWICE SA BKS SARMACJA BĘDZIN 2016-10-29 11:00 1:0
44 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA UKS RUCH CHORZÓW 2016-10-29 09:30 6:0
Kolejka 12
45 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 2016-11-06 09:00 0:1
46 UKS RUCH CHORZÓW GKS GIEKSA KATOWICE SA 2016-11-05 13:30 2:3
47 BKS SARMACJA BĘDZIN KP WARTA ZAWIERCIE 2016-11-05 09:30 5:1
48 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC KS ROZWÓJ KATOWICE 2016-11-06 09:00 3:1
Kolejka 13
49 ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2016-11-13 09:30 2:1
50 KS ROZWÓJ KATOWICE BKS SARMACJA BĘDZIN 2016-11-13 09:30 3:1
51 KP WARTA ZAWIERCIE UKS RUCH CHORZÓW 2016-11-13 09:30 4:1
52 GKS GIEKSA KATOWICE SA KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 2016-11-13 09:30 4:0
Kolejka 14
53 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW GKS GIEKSA KATOWICE SA 2016-11-20 09:00 0:3
54 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA KP WARTA ZAWIERCIE 2016-11-19 11:00 3:6
55 UKS RUCH CHORZÓW KS ROZWÓJ KATOWICE 2016-11-20 09:30 1:3
56 BKS SARMACJA BĘDZIN ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC 2016-11-20 09:30 0:3

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam