II liga wojewódzka A1 Junior Grupa 2

Data aktualizacji: 2017-04-25 08:30:04

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 GKS PIAST S.A. GLIWICE 8 22 7 1 0 51:5
2 KKS CZARNI SOSNOWIEC 8 13 3 4 1 15:12
3 KS UNIA RACIBÓRZ 8 10 3 1 4 13:19
4 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 8 10 3 1 4 17:17
5 TYSKI SPORT S.A. 8 16 5 1 2 18:16
6 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE 8 16 5 1 2 19:12
7 KS ROW 1964 RYBNIK 8 9 3 0 5 12:31
8 AKS NIWKA SOSNOWIEC 8 5 1 2 5 13:18
9 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. 8 1 0 1 7 7:35

Ostatnia kolejka (9) rozgrywek w sezonie 2016/2017

41 KKS CZARNI SOSNOWIEC GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. - drużyna wycofana, walkower 2016-10-29 11:00 2:0
42 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - drużyna wycofana, walkower pauzuje w kolejce 0000-00-00 00:00 :
43 KS UNIA RACIBÓRZ KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 2016-10-30 11:00 3:1
44 KS ROW 1964 RYBNIK - drużyna wycofana, walkower TYSKI SPORT S.A. - drużyna wycofana, walkower 2016-10-30 13:00 2:1
45 AKS NIWKA SOSNOWIEC - drużyna wycofana, walkower GKS PIAST S.A. GLIWICE 2016-10-30 11:00 0:3

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 GKS PIAST S.A. GLIWICE GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. - drużyna wycofana, walkower 2016-09-04 13:00 13:0
2 TYSKI SPORT S.A. - drużyna wycofana, walkower AKS NIWKA SOSNOWIEC - drużyna wycofana, walkower 2016-09-04 14:00 2:0
3 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA KS ROW 1964 RYBNIK - drużyna wycofana, walkower 2016-09-04 11:00 2:1
4 KS UNIA RACIBÓRZ pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
5 KKS CZARNI SOSNOWIEC GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - drużyna wycofana, walkower 2016-09-04 11:00 1:1
Kolejka 2
6 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. - drużyna wycofana, walkower GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - drużyna wycofana, walkower 2016-09-11 16:00 1:4
7 KS UNIA RACIBÓRZ KKS CZARNI SOSNOWIEC 2016-09-11 11:00 0:0
8 KS ROW 1964 RYBNIK - drużyna wycofana, walkower pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
9 AKS NIWKA SOSNOWIEC - drużyna wycofana, walkower KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 2016-09-11 11:00 2:4
10 GKS PIAST S.A. GLIWICE TYSKI SPORT S.A. - drużyna wycofana, walkower 2016-09-11 13:00 9:0
Kolejka 3
11 TYSKI SPORT S.A. - drużyna wycofana, walkower GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. - drużyna wycofana, walkower 2016-09-18 14:00 2:0
12 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA GKS PIAST S.A. GLIWICE 2016-09-18 11:00 1:1
13 AKS NIWKA SOSNOWIEC - drużyna wycofana, walkower pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
14 KKS CZARNI SOSNOWIEC KS ROW 1964 RYBNIK - drużyna wycofana, walkower 2016-09-17 11:00 5:1
15 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - drużyna wycofana, walkower KS UNIA RACIBÓRZ 2016-09-18 11:00 3:1
Kolejka 4
16 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. - drużyna wycofana, walkower KS UNIA RACIBÓRZ 2016-09-25 14:00 1:2
17 KS ROW 1964 RYBNIK - drużyna wycofana, walkower GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - drużyna wycofana, walkower 2016-09-24 11:00 1:3
18 AKS NIWKA SOSNOWIEC - drużyna wycofana, walkower KKS CZARNI SOSNOWIEC 2016-09-25 11:00 2:2
19 GKS PIAST S.A. GLIWICE pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
20 TYSKI SPORT S.A. - drużyna wycofana, walkower KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 2016-09-25 14:00 4:2
Kolejka 5
21 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. - drużyna wycofana, walkower 2016-10-01 11:00 4:1
22 TYSKI SPORT S.A. - drużyna wycofana, walkower pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
23 KKS CZARNI SOSNOWIEC GKS PIAST S.A. GLIWICE 2016-10-01 10:00 1:5
24 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - drużyna wycofana, walkower AKS NIWKA SOSNOWIEC - drużyna wycofana, walkower 2016-10-02 11:00 2:1
25 KS UNIA RACIBÓRZ KS ROW 1964 RYBNIK - drużyna wycofana, walkower 2016-10-02 11:00 6:0
Kolejka 6
26 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. - drużyna wycofana, walkower KS ROW 1964 RYBNIK - drużyna wycofana, walkower 2016-10-09 15:00 1:5
27 AKS NIWKA SOSNOWIEC - drużyna wycofana, walkower KS UNIA RACIBÓRZ 2016-10-09 11:00 4:0
28 GKS PIAST S.A. GLIWICE GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - drużyna wycofana, walkower 2016-10-09 11:00 3:2
29 TYSKI SPORT S.A. - drużyna wycofana, walkower KKS CZARNI SOSNOWIEC 2016-10-09 14:00 1:1
30 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
Kolejka 7
31 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. - drużyna wycofana, walkower pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
32 KKS CZARNI SOSNOWIEC KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 2016-10-19 18:00 3:2
33 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - drużyna wycofana, walkower TYSKI SPORT S.A. - drużyna wycofana, walkower 2016-10-16 11:00 2:3
34 KS UNIA RACIBÓRZ GKS PIAST S.A. GLIWICE 2016-10-16 11:00 1:5
35 KS ROW 1964 RYBNIK - drużyna wycofana, walkower AKS NIWKA SOSNOWIEC - drużyna wycofana, walkower 2016-10-18 16:00 2:1
Kolejka 8
36 GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. - drużyna wycofana, walkower AKS NIWKA SOSNOWIEC - drużyna wycofana, walkower 2016-10-23 15:00 3:3
37 GKS PIAST S.A. GLIWICE KS ROW 1964 RYBNIK - drużyna wycofana, walkower 2016-10-23 11:00 12:0
38 TYSKI SPORT S.A. - drużyna wycofana, walkower KS UNIA RACIBÓRZ 2016-10-23 14:00 5:0
39 KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - drużyna wycofana, walkower 2016-10-23 11:00 1:2
40 KKS CZARNI SOSNOWIEC pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
Kolejka 9
41 KKS CZARNI SOSNOWIEC GKS GIEKSA II KATOWICE S.A. - drużyna wycofana, walkower 2016-10-29 11:00 2:0
42 GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE - drużyna wycofana, walkower pauzuje w kolejce ---------- --:-- -:-
43 KS UNIA RACIBÓRZ KS UNIA DĄBROWA GÓRNICZA 2016-10-30 11:00 3:1
44 KS ROW 1964 RYBNIK - drużyna wycofana, walkower TYSKI SPORT S.A. - drużyna wycofana, walkower 2016-10-30 13:00 2:1
45 AKS NIWKA SOSNOWIEC - drużyna wycofana, walkower GKS PIAST S.A. GLIWICE 2016-10-30 11:00 0:3

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam