Trzecia liga kobiet "grupa 2 śląska"

Data aktualizacji: 2017-02-27 14:30:07

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 TS ROW RYBNIK 9 27 9 0 0 71:0
2 UKS GIMNAZJUM ISTEBNA 9 24 8 0 1 51:4
3 KS CONCORDIA KNURÓW 9 19 6 1 2 48:11
4 KKS POLONIA TYCHY 9 19 6 1 2 32:11
5 AKS MIKOŁÓW 9 9 3 0 6 12:19
6 GKS GWAREK ORNONTOWICE 8 9 3 0 5 10:32
7 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 9 7 2 1 6 13:42
8 LKS II GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ 8 7 2 1 5 11:52
9 UKS GAMÓW 9 6 2 0 7 4:24
10 KKS WISŁA SKOCZÓW 9 3 1 0 8 5:62

Ostatnia kolejka (9) rozgrywek w sezonie 2016/2017

41 UKS GAMÓW AKS MIKOŁÓW 2016-10-22 15:00 1:0
42 KS CONCORDIA KNURÓW TS ROW RYBNIK 2016-10-23 16:00 0:3
43 UKS GIMNAZJUM ISTEBNA LKS II GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ 2016-10-23 15:00 13:0
44 KKS WISŁA SKOCZÓW BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 2016-10-23 15:00 0:3
45 GKS GWAREK ORNONTOWICE KKS POLONIA TYCHY 2016-10-22 15:00 0:4

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 KKS POLONIA TYCHY AKS MIKOŁÓW 2016-08-28 16:00 2:0
2 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA GKS GWAREK ORNONTOWICE 2016-08-28 17:00 1:2
3 LKS II GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ KKS WISŁA SKOCZÓW 2016-10-29 11:00 1:4
4 TS ROW RYBNIK UKS GIMNAZJUM ISTEBNA 2016-08-27 17:00 3:0
5 UKS GAMÓW KS CONCORDIA KNURÓW 2016-08-27 11:00 1:6
Kolejka 2
6 AKS MIKOŁÓW KS CONCORDIA KNURÓW 2016-09-04 16:00 1:7
7 UKS GIMNAZJUM ISTEBNA UKS GAMÓW 2016-09-04 16:00 3:0
8 KKS WISŁA SKOCZÓW TS ROW RYBNIK 2016-09-03 16:00 0:18
9 GKS GWAREK ORNONTOWICE LKS II GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ 2017-03-18 15:30 -:-
10 KKS POLONIA TYCHY BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 2016-10-30 14:00 7:0
Kolejka 3
11 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA AKS MIKOŁÓW 2016-09-10 16:00 1:2
12 LKS II GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ KKS POLONIA TYCHY 2016-09-10 11:00 0:4
13 TS ROW RYBNIK GKS GWAREK ORNONTOWICE 2016-09-10 16:00 16:0
14 UKS GAMÓW KKS WISŁA SKOCZÓW 2016-09-10 16:00 2:1
15 KS CONCORDIA KNURÓW UKS GIMNAZJUM ISTEBNA 2016-09-10 16:00 1:3
Kolejka 4
16 AKS MIKOŁÓW UKS GIMNAZJUM ISTEBNA 2016-09-18 16:00 0:2
17 KKS WISŁA SKOCZÓW KS CONCORDIA KNURÓW 2016-09-18 16:00 0:9
18 GKS GWAREK ORNONTOWICE UKS GAMÓW 2016-09-18 16:00 1:0
19 KKS POLONIA TYCHY TS ROW RYBNIK 2016-09-18 15:00 0:3
20 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA LKS II GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ 2016-09-16 16:30 4:4
Kolejka 5
21 LKS II GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ AKS MIKOŁÓW 2016-09-24 16:00 2:1
22 TS ROW RYBNIK BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 2016-09-24 16:00 8:0
23 UKS GAMÓW KKS POLONIA TYCHY 2016-09-24 16:00 0:2
24 GKS GWAREK ORNONTOWICE KS CONCORDIA KNURÓW 2016-09-25 16:00 1:3
25 UKS GIMNAZJUM ISTEBNA KKS WISŁA SKOCZÓW 2016-09-25 16:00 7:0
Kolejka 6
26 AKS MIKOŁÓW KKS WISŁA SKOCZÓW 2016-10-02 15:00 6:0
27 GKS GWAREK ORNONTOWICE UKS GIMNAZJUM ISTEBNA 2016-10-02 15:00 0:6
28 KKS POLONIA TYCHY KS CONCORDIA KNURÓW 2016-10-02 15:00 2:2
29 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA UKS GAMÓW 2016-10-01 15:00 4:0
30 LKS II GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ TS ROW RYBNIK 2016-10-01 15:00 0:14
Kolejka 7
31 TS ROW RYBNIK AKS MIKOŁÓW 2016-10-08 15:00 3:0
32 UKS GAMÓW LKS II GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ 2016-10-08 15:00 0:4
33 KS CONCORDIA KNURÓW BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 2016-10-08 15:00 8:0
34 UKS GIMNAZJUM ISTEBNA KKS POLONIA TYCHY 2016-10-09 15:00 6:0
35 KKS WISŁA SKOCZÓW GKS GWAREK ORNONTOWICE 2016-10-08 15:00 0:5
Kolejka 8
36 AKS MIKOŁÓW GKS GWAREK ORNONTOWICE 2016-10-16 15:00 2:1
37 KKS POLONIA TYCHY KKS WISŁA SKOCZÓW 2016-11-06 14:00 11:0
38 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA UKS GIMNAZJUM ISTEBNA 2016-10-15 15:00 0:11
39 LKS II GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ KS CONCORDIA KNURÓW 2016-10-15 11:00 0:12
40 TS ROW RYBNIK UKS GAMÓW 2016-10-15 15:00 3:0
Kolejka 9
41 UKS GAMÓW AKS MIKOŁÓW 2016-10-22 15:00 1:0
42 KS CONCORDIA KNURÓW TS ROW RYBNIK 2016-10-23 16:00 0:3
43 UKS GIMNAZJUM ISTEBNA LKS II GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ 2016-10-23 15:00 13:0
44 KKS WISŁA SKOCZÓW BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 2016-10-23 15:00 0:3
45 GKS GWAREK ORNONTOWICE KKS POLONIA TYCHY 2016-10-22 15:00 0:4
Kolejka 10
1 AKS MIKOŁÓW KKS POLONIA TYCHY 2017-03-26 15:30 -:-
2 GKS GWAREK ORNONTOWICE BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 2017-03-25 15:30 -:-
3 KKS WISŁA SKOCZÓW LKS II GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ 2017-03-25 15:30 -:-
4 UKS GIMNAZJUM ISTEBNA TS ROW RYBNIK 2017-03-25 15:30 -:-
5 KS CONCORDIA KNURÓW UKS GAMÓW 2017-03-25 15:30 -:-
Kolejka 11
6 KS CONCORDIA KNURÓW AKS MIKOŁÓW 2017-04-01 17:00 -:-
7 UKS GAMÓW UKS GIMNAZJUM ISTEBNA 2017-04-01 17:00 -:-
8 TS ROW RYBNIK KKS WISŁA SKOCZÓW 2017-04-01 17:00 -:-
9 LKS II GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ GKS GWAREK ORNONTOWICE 2017-04-01 17:00 -:-
10 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA KKS POLONIA TYCHY 2017-04-01 17:00 -:-
Kolejka 12
11 AKS MIKOŁÓW BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 2017-04-08 17:00 -:-
12 KKS POLONIA TYCHY LKS II GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ 2017-04-08 17:00 -:-
13 GKS GWAREK ORNONTOWICE TS ROW RYBNIK 2017-04-08 17:00 -:-
14 KKS WISŁA SKOCZÓW UKS GAMÓW 2017-04-08 17:00 -:-
15 UKS GIMNAZJUM ISTEBNA KS CONCORDIA KNURÓW 2017-04-08 17:00 -:-
Kolejka 13
16 UKS GIMNAZJUM ISTEBNA AKS MIKOŁÓW 2017-04-22 17:00 -:-
17 KS CONCORDIA KNURÓW KKS WISŁA SKOCZÓW 2017-04-22 17:00 -:-
18 UKS GAMÓW GKS GWAREK ORNONTOWICE 2017-04-22 17:00 -:-
19 TS ROW RYBNIK KKS POLONIA TYCHY 2017-04-22 17:00 -:-
20 LKS II GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 2017-04-22 17:00 -:-
Kolejka 14
21 AKS MIKOŁÓW LKS II GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ 2017-04-30 17:00 -:-
22 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA TS ROW RYBNIK 2017-04-29 17:00 -:-
23 KKS POLONIA TYCHY UKS GAMÓW 2017-04-29 17:00 -:-
24 KS CONCORDIA KNURÓW GKS GWAREK ORNONTOWICE 2017-04-29 17:00 -:-
25 KKS WISŁA SKOCZÓW UKS GIMNAZJUM ISTEBNA 2017-04-29 17:00 -:-
Kolejka 15
26 KKS WISŁA SKOCZÓW AKS MIKOŁÓW 2017-05-06 17:00 -:-
27 UKS GIMNAZJUM ISTEBNA GKS GWAREK ORNONTOWICE 2017-05-06 17:00 -:-
28 KS CONCORDIA KNURÓW KKS POLONIA TYCHY 2017-05-06 17:00 -:-
29 UKS GAMÓW BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 2017-05-06 17:00 -:-
30 TS ROW RYBNIK LKS II GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ 2017-05-06 17:00 -:-
Kolejka 16
31 AKS MIKOŁÓW TS ROW RYBNIK 2017-05-13 17:00 -:-
32 LKS II GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ UKS GAMÓW 2017-05-13 17:00 -:-
33 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA KS CONCORDIA KNURÓW 2017-05-13 17:00 -:-
34 KKS POLONIA TYCHY UKS GIMNAZJUM ISTEBNA 2017-05-13 17:00 -:-
35 GKS GWAREK ORNONTOWICE KKS WISŁA SKOCZÓW 2017-05-13 17:00 -:-
Kolejka 17
36 GKS GWAREK ORNONTOWICE AKS MIKOŁÓW 2017-05-21 17:00 -:-
37 KKS WISŁA SKOCZÓW KKS POLONIA TYCHY 2017-05-21 17:00 -:-
38 UKS GIMNAZJUM ISTEBNA BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA 2017-05-21 17:00 -:-
39 KS CONCORDIA KNURÓW LKS II GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ 2017-05-21 17:00 -:-
40 UKS GAMÓW TS ROW RYBNIK 2017-05-21 17:00 -:-
Kolejka 18
41 AKS MIKOŁÓW UKS GAMÓW 2017-05-28 17:00 -:-
42 TS ROW RYBNIK KS CONCORDIA KNURÓW 2017-05-28 17:00 -:-
43 LKS II GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ UKS GIMNAZJUM ISTEBNA 2017-05-28 17:00 -:-
44 BTS REKORD II BIELSKO-BIAŁA KKS WISŁA SKOCZÓW 2017-05-28 17:00 -:-
45 KKS POLONIA TYCHY GKS GWAREK ORNONTOWICE 2017-05-28 17:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam