Tychy: Klasa B

Data aktualizacji: 2017-03-24 05:20:04

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 KS POLONIA MIĘDZYRZECZE 13 31 10 1 2 34:13
2 CZARNI PIASEK 13 31 10 1 2 48:18
3 MKS II LĘDZINY 13 28 9 1 3 44:20
4 LKS I WISŁA MAŁA 13 26 8 2 3 29:20
5 LKS WOSZCZYCE 13 25 8 1 4 31:18
6 POLONIA II ŁAZISKA 13 24 7 3 3 29:17
7 BRZEŹCE - KRYRY 13 20 6 2 5 28:20
8 LEŚNIK KOBIÓR 13 18 5 3 5 23:17
9 LKS II GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ 13 12 2 6 5 18:26
10 UNIA BIERUŃ STARY 13 12 3 3 7 22:39
11 LKS I MIZERÓW 13 11 3 2 8 16:44
12 KRUPIŃSKI II SUSZEC 13 11 3 2 8 19:33
13 UKS I WARSZOWICE 13 6 1 3 9 16:41
14 ZET II TYCHY 13 3 1 0 12 11:42

Ostatnia kolejka (13) rozgrywek w sezonie 2016/2017

85 LEŚNIK KOBIÓR BRZEŹCE - KRYRY 2016-11-12 13:30 1:2
86 KS POLONIA MIĘDZYRZECZE LKS II GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ 2016-11-13 13:30 1:1
87 ZET II TYCHY UNIA BIERUŃ STARY 2016-11-13 13:30 3:2
88 MKS II LĘDZINY LKS I MIZERÓW 2016-11-13 13:00 10:0
89 CZARNI PIASEK LKS I WISŁA MAŁA 2016-11-12 13:30 3:0
90 POLONIA II ŁAZISKA LKS WOSZCZYCE 2016-11-13 13:30 2:1
91 KRUPIŃSKI II SUSZEC UKS I WARSZOWICE 2016-11-11 13:00 3:2

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 UKS I WARSZOWICE BRZEŹCE - KRYRY 2016-08-21 17:00 2:2
2 KRUPIŃSKI II SUSZEC LKS WOSZCZYCE 2016-08-21 17:00 1:2
3 LKS I WISŁA MAŁA POLONIA II ŁAZISKA 2016-08-21 17:30 3:4
4 LKS I MIZERÓW CZARNI PIASEK 2016-08-21 17:00 2:5
5 UNIA BIERUŃ STARY MKS II LĘDZINY 2016-08-21 17:00 1:4
6 LKS II GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ ZET II TYCHY 2016-08-21 11:00 3:0
7 LEŚNIK KOBIÓR KS POLONIA MIĘDZYRZECZE 2016-08-21 17:00 0:1
Kolejka 2
8 BRZEŹCE - KRYRY KS POLONIA MIĘDZYRZECZE 2016-08-27 17:00 0:1
9 ZET II TYCHY LEŚNIK KOBIÓR 2016-08-28 11:00 1:4
10 MKS II LĘDZINY LKS II GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ 2016-08-28 11:00 6:2
11 CZARNI PIASEK UNIA BIERUŃ STARY 2016-08-27 17:00 8:0
12 POLONIA II ŁAZISKA LKS I MIZERÓW 2016-11-20 13:00 7:0
13 KRUPIŃSKI II SUSZEC LKS I WISŁA MAŁA 2016-08-28 17:00 1:1
14 UKS I WARSZOWICE LKS WOSZCZYCE 2016-08-28 17:00 0:3
Kolejka 3
15 LKS WOSZCZYCE BRZEŹCE - KRYRY 2016-09-03 17:00 2:0
16 LKS I WISŁA MAŁA UKS I WARSZOWICE 2016-09-04 17:00 4:1
17 LKS I MIZERÓW KRUPIŃSKI II SUSZEC 2016-09-04 17:00 2:0
18 UNIA BIERUŃ STARY POLONIA II ŁAZISKA 2016-09-04 16:00 1:1
19 LKS II GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ CZARNI PIASEK 2016-09-04 11:00 1:2
20 LEŚNIK KOBIÓR MKS II LĘDZINY 2016-11-19 13:00 2:0
21 KS POLONIA MIĘDZYRZECZE ZET II TYCHY 2016-09-03 17:00 4:0
Kolejka 4
22 BRZEŹCE - KRYRY ZET II TYCHY 2016-09-10 16:00 5:0
23 MKS II LĘDZINY KS POLONIA MIĘDZYRZECZE 2016-09-11 16:00 3:0
24 CZARNI PIASEK LEŚNIK KOBIÓR 2016-09-10 16:00 3:1
25 POLONIA II ŁAZISKA LKS II GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ 2016-09-11 16:00 1:0
26 KRUPIŃSKI II SUSZEC UNIA BIERUŃ STARY 2016-09-11 16:00 0:3
27 UKS I WARSZOWICE LKS I MIZERÓW 2016-09-11 16:00 0:1
28 LKS WOSZCZYCE LKS I WISŁA MAŁA 2016-09-10 16:00 0:1
Kolejka 5
29 LKS I WISŁA MAŁA BRZEŹCE - KRYRY 2016-09-18 16:00 2:1
30 LKS I MIZERÓW LKS WOSZCZYCE 2016-09-18 16:00 2:6
31 UNIA BIERUŃ STARY UKS I WARSZOWICE 2016-09-18 16:00 5:2
32 LKS II GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ KRUPIŃSKI II SUSZEC 2016-09-18 11:00 0:3
33 LEŚNIK KOBIÓR POLONIA II ŁAZISKA 2016-09-17 16:00 2:1
34 KS POLONIA MIĘDZYRZECZE CZARNI PIASEK 2016-09-17 14:30 5:2
35 ZET II TYCHY MKS II LĘDZINY 2016-09-18 11:00 2:5
Kolejka 6
36 BRZEŹCE - KRYRY MKS II LĘDZINY 2016-09-24 16:00 1:2
37 CZARNI PIASEK ZET II TYCHY 2016-09-24 16:00 6:1
38 POLONIA II ŁAZISKA KS POLONIA MIĘDZYRZECZE 2016-09-25 16:00 3:1
39 KRUPIŃSKI II SUSZEC LEŚNIK KOBIÓR 2016-09-25 16:00 3:3
40 UKS I WARSZOWICE LKS II GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ 2016-09-25 16:00 0:0
41 LKS WOSZCZYCE UNIA BIERUŃ STARY 2016-09-25 11:00 5:3
42 LKS I WISŁA MAŁA LKS I MIZERÓW 2016-09-25 16:00 3:2
Kolejka 7
43 LKS I MIZERÓW BRZEŹCE - KRYRY 2016-10-02 16:00 3:3
44 UNIA BIERUŃ STARY LKS I WISŁA MAŁA 2016-10-02 16:00 0:2
45 LKS II GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ LKS WOSZCZYCE 2016-10-02 11:00 2:6
46 LEŚNIK KOBIÓR UKS I WARSZOWICE 2016-10-01 16:00 3:0
47 KS POLONIA MIĘDZYRZECZE KRUPIŃSKI II SUSZEC 2016-10-01 15:00 4:2
48 ZET II TYCHY POLONIA II ŁAZISKA 2016-10-02 11:00 0:1
49 MKS II LĘDZINY CZARNI PIASEK 2016-10-02 15:00 1:3
Kolejka 8
50 BRZEŹCE - KRYRY CZARNI PIASEK 2016-10-08 15:00 2:1
51 POLONIA II ŁAZISKA MKS II LĘDZINY 2016-10-09 15:00 2:3
52 KRUPIŃSKI II SUSZEC ZET II TYCHY 2016-10-09 11:00 2:1
53 UKS I WARSZOWICE KS POLONIA MIĘDZYRZECZE 2016-10-09 15:00 0:6
54 LKS WOSZCZYCE LEŚNIK KOBIÓR 2016-10-09 15:00 2:0
55 LKS I WISŁA MAŁA LKS II GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ 2016-10-08 15:00 3:3
56 LKS I MIZERÓW UNIA BIERUŃ STARY 2016-10-09 15:00 2:3
Kolejka 9
57 UNIA BIERUŃ STARY BRZEŹCE - KRYRY 2016-10-15 15:30 0:5
58 LKS II GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ LKS I MIZERÓW 2016-10-16 15:00 0:0
59 LEŚNIK KOBIÓR LKS I WISŁA MAŁA 2016-10-15 15:00 1:2
60 KS POLONIA MIĘDZYRZECZE LKS WOSZCZYCE 2016-10-16 15:00 2:0
61 ZET II TYCHY UKS I WARSZOWICE 2016-10-16 14:30 1:2
62 MKS II LĘDZINY KRUPIŃSKI II SUSZEC 2016-10-16 15:00 3:0
63 CZARNI PIASEK POLONIA II ŁAZISKA 2016-10-15 15:00 1:1
Kolejka 10
64 BRZEŹCE - KRYRY POLONIA II ŁAZISKA 2016-11-26 13:00 2:1
65 KRUPIŃSKI II SUSZEC CZARNI PIASEK 2016-10-23 15:00 1:5
66 UKS I WARSZOWICE MKS II LĘDZINY 2016-10-23 15:00 2:4
67 LKS WOSZCZYCE ZET II TYCHY 2016-10-22 15:00 2:1
68 LKS I WISŁA MAŁA KS POLONIA MIĘDZYRZECZE 2016-11-19 13:30 1:3
69 LKS I MIZERÓW LEŚNIK KOBIÓR 2016-10-23 15:00 0:4
70 UNIA BIERUŃ STARY LKS II GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ 2016-10-23 15:00 2:2
Kolejka 11
71 LKS II GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ BRZEŹCE - KRYRY 2016-10-30 11:30 3:1
72 LEŚNIK KOBIÓR UNIA BIERUŃ STARY 2016-10-29 14:00 1:1
73 KS POLONIA MIĘDZYRZECZE LKS I MIZERÓW 2016-10-29 13:00 2:0
74 ZET II TYCHY LKS I WISŁA MAŁA 2016-10-30 11:00 0:4
75 MKS II LĘDZINY LKS WOSZCZYCE 2016-10-30 14:00 2:2
76 CZARNI PIASEK UKS I WARSZOWICE 2016-10-29 15:00 7:3
77 POLONIA II ŁAZISKA KRUPIŃSKI II SUSZEC 2016-10-30 14:00 3:1
Kolejka 12
78 BRZEŹCE - KRYRY KRUPIŃSKI II SUSZEC 2016-11-05 13:30 4:2
79 UKS I WARSZOWICE POLONIA II ŁAZISKA 2016-11-06 13:30 2:2
80 LKS WOSZCZYCE CZARNI PIASEK 2016-11-06 13:30 0:2
81 LKS I WISŁA MAŁA MKS II LĘDZINY 2016-11-05 13:30 3:1
82 LKS I MIZERÓW ZET II TYCHY 2016-11-06 13:30 2:1
83 UNIA BIERUŃ STARY KS POLONIA MIĘDZYRZECZE 2016-11-06 13:30 1:4
84 LEŚNIK KOBIÓR LKS II GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ 2016-11-05 13:30 1:1
Kolejka 13
85 LEŚNIK KOBIÓR BRZEŹCE - KRYRY 2016-11-12 13:30 1:2
86 KS POLONIA MIĘDZYRZECZE LKS II GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ 2016-11-13 13:30 1:1
87 ZET II TYCHY UNIA BIERUŃ STARY 2016-11-13 13:30 3:2
88 MKS II LĘDZINY LKS I MIZERÓW 2016-11-13 13:00 10:0
89 CZARNI PIASEK LKS I WISŁA MAŁA 2016-11-12 13:30 3:0
90 POLONIA II ŁAZISKA LKS WOSZCZYCE 2016-11-13 13:30 2:1
91 KRUPIŃSKI II SUSZEC UKS I WARSZOWICE 2016-11-11 13:00 3:2
Kolejka 14
1 BRZEŹCE - KRYRY UKS I WARSZOWICE 2017-04-01 17:00 -:-
2 LKS WOSZCZYCE KRUPIŃSKI II SUSZEC 2017-04-01 17:00 -:-
3 POLONIA II ŁAZISKA LKS I WISŁA MAŁA 2017-04-02 17:00 -:-
4 CZARNI PIASEK LKS I MIZERÓW 2017-04-01 17:00 -:-
5 MKS II LĘDZINY UNIA BIERUŃ STARY 2017-04-02 16:00 -:-
6 ZET II TYCHY LKS II GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ 2017-04-02 11:00 -:-
7 KS POLONIA MIĘDZYRZECZE LEŚNIK KOBIÓR 2017-04-01 16:00 -:-
Kolejka 15
8 KS POLONIA MIĘDZYRZECZE BRZEŹCE - KRYRY 2017-04-08 16:00 -:-
9 LEŚNIK KOBIÓR ZET II TYCHY 2017-04-08 17:00 -:-
10 LKS II GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ MKS II LĘDZINY 2017-04-09 11:00 -:-
11 UNIA BIERUŃ STARY CZARNI PIASEK 2017-04-09 17:00 -:-
12 LKS I MIZERÓW POLONIA II ŁAZISKA 2017-04-08 15:00 -:-
13 LKS I WISŁA MAŁA KRUPIŃSKI II SUSZEC 2017-04-09 17:00 -:-
14 LKS WOSZCZYCE UKS I WARSZOWICE 2017-04-08 17:00 -:-
Kolejka 16
15 BRZEŹCE - KRYRY LKS WOSZCZYCE 2017-04-17 17:00 -:-
16 UKS I WARSZOWICE LKS I WISŁA MAŁA 2017-04-17 17:00 -:-
17 KRUPIŃSKI II SUSZEC LKS I MIZERÓW 2017-04-17 17:00 -:-
18 POLONIA II ŁAZISKA UNIA BIERUŃ STARY 2017-04-17 17:00 -:-
19 CZARNI PIASEK LKS II GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ 2017-04-17 17:00 -:-
20 MKS II LĘDZINY LEŚNIK KOBIÓR 2017-04-17 16:00 -:-
21 ZET II TYCHY KS POLONIA MIĘDZYRZECZE 2017-04-17 11:00 -:-
Kolejka 17
22 ZET II TYCHY BRZEŹCE - KRYRY 2017-04-23 11:00 -:-
23 KS POLONIA MIĘDZYRZECZE MKS II LĘDZINY 2017-04-22 16:00 -:-
24 LEŚNIK KOBIÓR CZARNI PIASEK 2017-04-22 17:00 -:-
25 LKS II GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ POLONIA II ŁAZISKA 2017-04-23 11:00 -:-
26 UNIA BIERUŃ STARY KRUPIŃSKI II SUSZEC 2017-04-23 17:00 -:-
27 LKS I MIZERÓW UKS I WARSZOWICE 2017-04-23 17:00 -:-
28 LKS I WISŁA MAŁA LKS WOSZCZYCE 2017-04-23 17:00 -:-
Kolejka 18
29 BRZEŹCE - KRYRY LKS I WISŁA MAŁA 2017-04-29 17:00 -:-
30 LKS WOSZCZYCE LKS I MIZERÓW 2017-04-29 17:00 -:-
31 UKS I WARSZOWICE UNIA BIERUŃ STARY 2017-04-30 17:00 -:-
32 KRUPIŃSKI II SUSZEC LKS II GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ 2017-04-30 17:00 -:-
33 POLONIA II ŁAZISKA LEŚNIK KOBIÓR 2017-04-30 17:00 -:-
34 CZARNI PIASEK KS POLONIA MIĘDZYRZECZE 2017-04-29 17:00 -:-
35 MKS II LĘDZINY ZET II TYCHY 2017-04-30 16:00 -:-
Kolejka 19
36 MKS II LĘDZINY BRZEŹCE - KRYRY 2017-05-07 17:00 -:-
37 ZET II TYCHY CZARNI PIASEK 2017-05-07 11:00 -:-
38 KS POLONIA MIĘDZYRZECZE POLONIA II ŁAZISKA 2017-05-06 16:00 -:-
39 LEŚNIK KOBIÓR KRUPIŃSKI II SUSZEC 2017-05-06 17:00 -:-
40 LKS II GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ UKS I WARSZOWICE 2017-05-07 11:00 -:-
41 UNIA BIERUŃ STARY LKS WOSZCZYCE 2017-05-07 17:00 -:-
42 LKS I MIZERÓW LKS I WISŁA MAŁA 2017-05-07 17:00 -:-
Kolejka 20
43 BRZEŹCE - KRYRY LKS I MIZERÓW 2017-05-13 17:00 -:-
44 LKS I WISŁA MAŁA UNIA BIERUŃ STARY 2017-05-14 17:00 -:-
45 LKS WOSZCZYCE LKS II GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ 2017-05-13 17:00 -:-
46 UKS I WARSZOWICE LEŚNIK KOBIÓR 2017-05-14 17:00 -:-
47 KRUPIŃSKI II SUSZEC KS POLONIA MIĘDZYRZECZE 2017-05-14 17:00 -:-
48 POLONIA II ŁAZISKA ZET II TYCHY 2017-05-14 17:00 -:-
49 CZARNI PIASEK MKS II LĘDZINY 2017-05-13 17:00 -:-
Kolejka 21
50 CZARNI PIASEK BRZEŹCE - KRYRY 2017-05-20 17:00 -:-
51 MKS II LĘDZINY POLONIA II ŁAZISKA 2017-05-21 17:00 -:-
52 ZET II TYCHY KRUPIŃSKI II SUSZEC 2017-05-20 11:00 -:-
53 KS POLONIA MIĘDZYRZECZE UKS I WARSZOWICE 2017-05-20 16:00 -:-
54 LEŚNIK KOBIÓR LKS WOSZCZYCE 2017-05-20 17:00 -:-
55 LKS II GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ LKS I WISŁA MAŁA 2017-05-21 11:00 -:-
56 UNIA BIERUŃ STARY LKS I MIZERÓW 2017-05-21 17:00 -:-
Kolejka 22
57 BRZEŹCE - KRYRY UNIA BIERUŃ STARY 2017-05-27 17:00 -:-
58 LKS I MIZERÓW LKS II GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ 2017-05-28 17:00 -:-
59 LKS I WISŁA MAŁA LEŚNIK KOBIÓR 2017-05-28 17:00 -:-
60 LKS WOSZCZYCE KS POLONIA MIĘDZYRZECZE 2017-05-27 17:00 -:-
61 UKS I WARSZOWICE ZET II TYCHY 2017-05-28 17:00 -:-
62 KRUPIŃSKI II SUSZEC MKS II LĘDZINY 2017-05-28 17:00 -:-
63 POLONIA II ŁAZISKA CZARNI PIASEK 2017-05-28 17:00 -:-
Kolejka 23
64 POLONIA II ŁAZISKA BRZEŹCE - KRYRY 2017-06-04 17:00 -:-
65 CZARNI PIASEK KRUPIŃSKI II SUSZEC 2017-06-03 17:00 -:-
66 MKS II LĘDZINY UKS I WARSZOWICE 2017-06-04 17:00 -:-
67 ZET II TYCHY LKS WOSZCZYCE 2017-06-04 11:00 -:-
68 KS POLONIA MIĘDZYRZECZE LKS I WISŁA MAŁA 2017-06-03 16:00 -:-
69 LEŚNIK KOBIÓR LKS I MIZERÓW 2017-06-03 17:00 -:-
70 LKS II GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ UNIA BIERUŃ STARY 2017-06-04 11:00 -:-
Kolejka 24
71 BRZEŹCE - KRYRY LKS II GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ 2017-06-10 17:00 -:-
72 UNIA BIERUŃ STARY LEŚNIK KOBIÓR 2017-06-11 17:00 -:-
73 LKS I MIZERÓW KS POLONIA MIĘDZYRZECZE 2017-06-11 17:00 -:-
74 LKS I WISŁA MAŁA ZET II TYCHY 2017-06-11 17:00 -:-
75 LKS WOSZCZYCE MKS II LĘDZINY 2017-06-10 17:00 -:-
76 UKS I WARSZOWICE CZARNI PIASEK 2017-06-11 17:00 -:-
77 KRUPIŃSKI II SUSZEC POLONIA II ŁAZISKA 2017-06-11 17:00 -:-
Kolejka 25
78 KRUPIŃSKI II SUSZEC BRZEŹCE - KRYRY 2017-06-15 17:00 -:-
79 POLONIA II ŁAZISKA UKS I WARSZOWICE 2017-06-15 17:00 -:-
80 CZARNI PIASEK LKS WOSZCZYCE 2017-06-15 17:00 -:-
81 MKS II LĘDZINY LKS I WISŁA MAŁA 2017-06-15 17:00 -:-
82 ZET II TYCHY LKS I MIZERÓW 2017-06-15 17:00 -:-
83 KS POLONIA MIĘDZYRZECZE UNIA BIERUŃ STARY 2017-06-15 16:00 -:-
84 LKS II GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ LEŚNIK KOBIÓR 2017-06-15 17:00 -:-
Kolejka 26
85 BRZEŹCE - KRYRY LEŚNIK KOBIÓR 2017-06-18 17:00 -:-
86 LKS II GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ KS POLONIA MIĘDZYRZECZE 2017-06-18 17:00 -:-
87 UNIA BIERUŃ STARY ZET II TYCHY 2017-06-18 17:00 -:-
88 LKS I MIZERÓW MKS II LĘDZINY 2017-06-18 17:00 -:-
89 LKS I WISŁA MAŁA CZARNI PIASEK 2017-06-18 17:00 -:-
90 LKS WOSZCZYCE POLONIA II ŁAZISKA 2017-06-18 17:00 -:-
91 UKS I WARSZOWICE KRUPIŃSKI II SUSZEC 2017-06-18 17:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam