Bielsko-Biała: III liga okręgowa A1 Junior

Data aktualizacji: 2017-03-24 05:20:02

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 KS SPÓJNIA LANDEK 9 25 8 1 0 37:8
2 LKS CZANIEC 9 24 8 0 1 32:6
3 LKS LIGOTA CENTRUM 9 17 5 2 2 19:10
4 LKS MAZAŃCOWICE 9 14 4 2 3 30:26
5 LKS PRZEŁOM KANIÓW 9 12 4 0 5 25:21
6 KS BESTWINKA 9 11 3 2 4 27:19
7 LKS ZAMEK GRODZIEC 9 10 3 1 5 17:29
8 KS SOŁA KOBIERNICE 9 8 2 2 5 9:23
9 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE 9 6 2 0 7 16:39
10 GKS CZARNI JAWORZE 9 3 1 0 8 11:42

Ostatnia kolejka (9) rozgrywek w sezonie 2016/2017

41 KS BESTWINKA GKS CZARNI JAWORZE 2016-10-29 12:00 3:0
42 LKS CZANIEC LKS MAZAŃCOWICE 2016-10-30 11:00 6:2
43 LKS PRZEŁOM KANIÓW KS SPÓJNIA LANDEK 2016-10-29 12:00 0:3
44 KS SOŁA KOBIERNICE LKS LIGOTA CENTRUM 2016-10-29 12:00 1:1
45 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE LKS ZAMEK GRODZIEC 2016-10-29 12:00 3:0

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 LKS ZAMEK GRODZIEC GKS CZARNI JAWORZE 2016-09-07 17:30 6:1
2 LKS LIGOTA CENTRUM LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE 2016-09-03 12:00 4:0
3 KS SPÓJNIA LANDEK KS SOŁA KOBIERNICE 2016-09-03 11:00 8:1
4 LKS MAZAŃCOWICE LKS PRZEŁOM KANIÓW 2016-09-03 12:00 3:2
5 KS BESTWINKA LKS CZANIEC 2016-09-03 12:00 1:3
Kolejka 2
6 GKS CZARNI JAWORZE LKS CZANIEC 2016-09-10 12:00 1:3
7 LKS PRZEŁOM KANIÓW KS BESTWINKA 2016-09-10 12:00 5:1
8 KS SOŁA KOBIERNICE LKS MAZAŃCOWICE 2016-09-10 12:00 0:2
9 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE KS SPÓJNIA LANDEK 2016-09-10 12:00 1:5
10 LKS ZAMEK GRODZIEC LKS LIGOTA CENTRUM 2016-09-11 12:00 1:1
Kolejka 3
11 LKS LIGOTA CENTRUM GKS CZARNI JAWORZE 2016-09-17 12:00 5:0
12 KS SPÓJNIA LANDEK LKS ZAMEK GRODZIEC 2016-09-17 11:00 6:1
13 LKS MAZAŃCOWICE LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE 2016-09-17 12:00 6:2
14 KS BESTWINKA KS SOŁA KOBIERNICE 2016-09-17 12:00 2:2
15 LKS CZANIEC LKS PRZEŁOM KANIÓW 2016-09-18 11:00 6:0
Kolejka 4
16 GKS CZARNI JAWORZE LKS PRZEŁOM KANIÓW 2016-09-24 12:00 2:0
17 KS SOŁA KOBIERNICE LKS CZANIEC 2016-09-25 12:00 0:4
18 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE KS BESTWINKA 2016-09-24 12:00 1:9
19 LKS ZAMEK GRODZIEC LKS MAZAŃCOWICE 2016-09-25 12:00 3:2
20 LKS LIGOTA CENTRUM KS SPÓJNIA LANDEK 2016-09-24 12:00 0:1
Kolejka 5
21 KS SPÓJNIA LANDEK GKS CZARNI JAWORZE 2016-10-01 11:00 8:1
22 LKS MAZAŃCOWICE LKS LIGOTA CENTRUM 2016-10-01 12:00 2:5
23 KS BESTWINKA LKS ZAMEK GRODZIEC 2016-10-01 12:00 6:1
24 LKS CZANIEC LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE 2016-10-02 11:00 3:1
25 LKS PRZEŁOM KANIÓW KS SOŁA KOBIERNICE 2016-10-01 12:00 3:0
Kolejka 6
26 GKS CZARNI JAWORZE KS SOŁA KOBIERNICE 2016-10-08 12:00 0:3
27 LKS PRZEŁOM KANIÓW LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE 2016-10-08 11:00 7:1
28 LKS ZAMEK GRODZIEC LKS CZANIEC 2016-10-10 16:30 0:3
29 LKS LIGOTA CENTRUM KS BESTWINKA 2016-10-08 12:00 1:0
30 KS SPÓJNIA LANDEK LKS MAZAŃCOWICE 2016-10-08 11:00 2:2
Kolejka 7
31 LKS MAZAŃCOWICE GKS CZARNI JAWORZE 2016-10-15 12:00 8:3
32 KS BESTWINKA KS SPÓJNIA LANDEK 2016-10-15 11:00 2:3
33 LKS CZANIEC LKS LIGOTA CENTRUM 2016-10-16 11:00 4:0
34 LKS PRZEŁOM KANIÓW LKS ZAMEK GRODZIEC 2016-11-19 13:00 7:3
35 KS SOŁA KOBIERNICE LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE 2016-10-15 12:00 2:1
Kolejka 8
36 GKS CZARNI JAWORZE LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE 2016-11-05 11:00 3:6
37 LKS ZAMEK GRODZIEC KS SOŁA KOBIERNICE 2016-10-23 11:00 2:0
38 LKS LIGOTA CENTRUM LKS PRZEŁOM KANIÓW 2016-10-22 12:00 2:1
39 KS SPÓJNIA LANDEK LKS CZANIEC 2016-11-05 09:00 1:0
40 LKS MAZAŃCOWICE KS BESTWINKA 2016-11-05 11:15 3:3
Kolejka 9
41 KS BESTWINKA GKS CZARNI JAWORZE 2016-10-29 12:00 3:0
42 LKS CZANIEC LKS MAZAŃCOWICE 2016-10-30 11:00 6:2
43 LKS PRZEŁOM KANIÓW KS SPÓJNIA LANDEK 2016-10-29 12:00 0:3
44 KS SOŁA KOBIERNICE LKS LIGOTA CENTRUM 2016-10-29 12:00 1:1
45 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE LKS ZAMEK GRODZIEC 2016-10-29 12:00 3:0
Kolejka 10
1 GKS CZARNI JAWORZE LKS ZAMEK GRODZIEC 2017-04-09 16:00 -:-
2 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE LKS LIGOTA CENTRUM 2017-04-08 12:00 -:-
3 KS SOŁA KOBIERNICE KS SPÓJNIA LANDEK 2017-04-08 12:00 -:-
4 LKS PRZEŁOM KANIÓW LKS MAZAŃCOWICE 2017-04-08 12:00 -:-
5 LKS CZANIEC KS BESTWINKA 2017-04-09 12:00 -:-
Kolejka 11
6 LKS CZANIEC GKS CZARNI JAWORZE 2017-04-23 12:00 -:-
7 KS BESTWINKA LKS PRZEŁOM KANIÓW 2017-04-22 12:00 -:-
8 LKS MAZAŃCOWICE KS SOŁA KOBIERNICE 2017-04-22 12:00 -:-
9 KS SPÓJNIA LANDEK LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE 2017-04-23 12:00 -:-
10 LKS LIGOTA CENTRUM LKS ZAMEK GRODZIEC 2017-04-22 16:00 -:-
Kolejka 12
11 GKS CZARNI JAWORZE LKS LIGOTA CENTRUM 2017-04-30 16:00 -:-
12 LKS ZAMEK GRODZIEC KS SPÓJNIA LANDEK 2017-04-30 12:00 -:-
13 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE LKS MAZAŃCOWICE 2017-04-29 12:00 -:-
14 KS SOŁA KOBIERNICE KS BESTWINKA 2017-04-29 12:00 -:-
15 LKS PRZEŁOM KANIÓW LKS CZANIEC 2017-04-29 12:00 -:-
Kolejka 13
16 LKS PRZEŁOM KANIÓW GKS CZARNI JAWORZE 2017-05-06 12:00 -:-
17 LKS CZANIEC KS SOŁA KOBIERNICE 2017-05-07 12:00 -:-
18 KS BESTWINKA LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE 2017-05-06 12:00 -:-
19 LKS MAZAŃCOWICE LKS ZAMEK GRODZIEC 2017-05-06 12:00 -:-
20 KS SPÓJNIA LANDEK LKS LIGOTA CENTRUM 2017-05-07 12:00 -:-
Kolejka 14
21 GKS CZARNI JAWORZE KS SPÓJNIA LANDEK 2017-05-14 16:00 -:-
22 LKS LIGOTA CENTRUM LKS MAZAŃCOWICE 2017-05-13 16:00 -:-
23 LKS ZAMEK GRODZIEC KS BESTWINKA 2017-05-14 12:00 -:-
24 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE LKS CZANIEC 2017-05-13 12:00 -:-
25 KS SOŁA KOBIERNICE LKS PRZEŁOM KANIÓW 2017-05-13 12:00 -:-
Kolejka 15
26 KS SOŁA KOBIERNICE GKS CZARNI JAWORZE 2017-05-20 12:00 -:-
27 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE LKS PRZEŁOM KANIÓW 2017-05-20 12:00 -:-
28 LKS CZANIEC LKS ZAMEK GRODZIEC 2017-05-21 12:00 -:-
29 KS BESTWINKA LKS LIGOTA CENTRUM 2017-05-20 12:00 -:-
30 LKS MAZAŃCOWICE KS SPÓJNIA LANDEK 2017-05-20 12:00 -:-
Kolejka 16
31 GKS CZARNI JAWORZE LKS MAZAŃCOWICE 2017-05-28 16:00 -:-
32 KS SPÓJNIA LANDEK KS BESTWINKA 2017-05-28 12:00 -:-
33 LKS LIGOTA CENTRUM LKS CZANIEC 2017-05-27 16:00 -:-
34 LKS ZAMEK GRODZIEC LKS PRZEŁOM KANIÓW 2017-05-28 12:00 -:-
35 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE KS SOŁA KOBIERNICE 2017-05-27 12:00 -:-
Kolejka 17
36 LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE GKS CZARNI JAWORZE 2017-06-03 12:00 -:-
37 KS SOŁA KOBIERNICE LKS ZAMEK GRODZIEC 2017-06-03 12:00 -:-
38 LKS PRZEŁOM KANIÓW LKS LIGOTA CENTRUM 2017-06-03 12:00 -:-
39 LKS CZANIEC KS SPÓJNIA LANDEK 2017-06-03 12:00 -:-
40 KS BESTWINKA LKS MAZAŃCOWICE 2017-06-03 12:00 -:-
Kolejka 18
41 GKS CZARNI JAWORZE KS BESTWINKA 2017-06-10 12:00 -:-
42 LKS MAZAŃCOWICE LKS CZANIEC 2017-06-10 12:00 -:-
43 KS SPÓJNIA LANDEK LKS PRZEŁOM KANIÓW 2017-06-10 12:00 -:-
44 LKS LIGOTA CENTRUM KS SOŁA KOBIERNICE 2017-06-10 12:00 -:-
45 LKS ZAMEK GRODZIEC LKS SOKÓŁ HECZNAROWICE 2017-06-10 12:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam