III liga wojewódzka B1 Junior Młodszy "Bytom-Zabrze-jesień" Grupa 1

Data aktualizacji: 2017-04-25 22:20:03

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 GKS PIAST GLIWICE S.A. 14 32 10 2 2 49:16
2 SKS GWAREK II ZABRZE 14 32 10 2 2 62:16
3 KS CONCORDIA KNURÓW 14 30 9 3 2 40:15
4 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 14 21 7 0 7 25:34
5 KS KORONA BARGŁÓWKA 14 16 5 1 8 20:35
6 MKS ZABORZE 14 16 5 1 8 26:37
7 TS POLONIA II BYTOM 14 13 4 1 9 11:27
8 KS RUCH RADZIONKÓW 14 3 1 0 13 9:62

Ostatnia kolejka (14) rozgrywek w sezonie 2016/2017

53 SKS GWAREK II ZABRZE KS CONCORDIA KNURÓW 2016-11-20 11:00 0:0
54 MKS ZABORZE KS RUCH RADZIONKÓW 2016-11-19 09:30 5:0
55 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE GKS PIAST GLIWICE S.A. 2016-11-20 11:00 3:2
56 TS POLONIA II BYTOM KS KORONA BARGŁÓWKA 2016-11-20 09:00 2:1

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 TS POLONIA II BYTOM SKS GWAREK II ZABRZE 2016-08-28 09:00 0:3
2 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE KS KORONA BARGŁÓWKA 2016-08-28 11:00 0:3
3 MKS ZABORZE GKS PIAST GLIWICE S.A. 2016-08-27 11:00 1:2
4 KS CONCORDIA KNURÓW KS RUCH RADZIONKÓW 2016-08-28 11:00 3:0
Kolejka 2
5 SKS GWAREK II ZABRZE KS RUCH RADZIONKÓW 2016-09-04 11:00 10:1
6 GKS PIAST GLIWICE S.A. KS CONCORDIA KNURÓW 2016-09-04 13:00 4:0
7 KS KORONA BARGŁÓWKA MKS ZABORZE 2016-09-04 11:00 0:0
8 TS POLONIA II BYTOM GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 2016-09-04 13:00 0:2
Kolejka 3
9 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE SKS GWAREK II ZABRZE 2016-09-08 17:00 2:0
10 MKS ZABORZE TS POLONIA II BYTOM 2016-09-08 17:00 0:3
11 KS CONCORDIA KNURÓW KS KORONA BARGŁÓWKA 2016-09-08 18:00 4:0
12 KS RUCH RADZIONKÓW GKS PIAST GLIWICE S.A. 2016-09-08 17:00 0:7
Kolejka 4
13 SKS GWAREK II ZABRZE GKS PIAST GLIWICE S.A. 2016-09-11 11:00 1:5
14 KS KORONA BARGŁÓWKA KS RUCH RADZIONKÓW 2016-09-11 11:00 0:3
15 TS POLONIA II BYTOM KS CONCORDIA KNURÓW 2016-09-11 11:00 1:4
16 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE MKS ZABORZE 2016-09-11 11:00 0:3
Kolejka 5
17 MKS ZABORZE SKS GWAREK II ZABRZE 2016-09-17 14:30 1:6
18 KS CONCORDIA KNURÓW GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 2016-09-18 11:00 4:0
19 KS RUCH RADZIONKÓW TS POLONIA II BYTOM 2016-09-18 11:00 1:2
20 GKS PIAST GLIWICE S.A. KS KORONA BARGŁÓWKA 2016-09-18 13:00 6:0
Kolejka 6
21 SKS GWAREK II ZABRZE KS KORONA BARGŁÓWKA 2016-09-25 12:30 9:1
22 TS POLONIA II BYTOM GKS PIAST GLIWICE S.A. 2016-09-25 11:00 0:3
23 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE KS RUCH RADZIONKÓW 2016-09-25 11:00 6:1
24 MKS ZABORZE KS CONCORDIA KNURÓW 2016-09-24 09:30 1:7
Kolejka 7
25 KS CONCORDIA KNURÓW SKS GWAREK II ZABRZE 2016-10-01 14:00 3:3
26 KS RUCH RADZIONKÓW MKS ZABORZE 2016-10-02 11:00 0:6
27 GKS PIAST GLIWICE S.A. GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 2016-10-02 13:00 4:3
28 KS KORONA BARGŁÓWKA TS POLONIA II BYTOM 2016-10-02 11:00 2:0
Kolejka 8
29 SKS GWAREK II ZABRZE TS POLONIA II BYTOM 2016-10-09 12:30 5:1
30 KS KORONA BARGŁÓWKA GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 2016-10-09 11:00 5:1
31 GKS PIAST GLIWICE S.A. MKS ZABORZE 2016-10-09 13:00 4:1
32 KS RUCH RADZIONKÓW KS CONCORDIA KNURÓW 2016-10-08 14:30 2:5
Kolejka 9
33 KS RUCH RADZIONKÓW SKS GWAREK II ZABRZE 2016-10-16 12:00 0:5
34 KS CONCORDIA KNURÓW GKS PIAST GLIWICE S.A. 2016-10-15 14:00 3:3
35 MKS ZABORZE KS KORONA BARGŁÓWKA 2016-10-15 09:30 3:5
36 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE TS POLONIA II BYTOM 2016-10-16 11:00 3:1
Kolejka 10
37 SKS GWAREK II ZABRZE GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 2016-10-23 10:00 9:0
38 TS POLONIA II BYTOM MKS ZABORZE 2016-10-23 09:00 0:1
39 KS KORONA BARGŁÓWKA KS CONCORDIA KNURÓW 2016-10-23 11:00 0:2
40 GKS PIAST GLIWICE S.A. KS RUCH RADZIONKÓW 2016-10-23 13:00 6:0
Kolejka 11
41 GKS PIAST GLIWICE S.A. SKS GWAREK II ZABRZE 2016-10-30 13:00 0:4
42 KS RUCH RADZIONKÓW KS KORONA BARGŁÓWKA 2016-10-30 11:00 1:3
43 KS CONCORDIA KNURÓW TS POLONIA II BYTOM 2016-10-29 14:00 2:0
44 MKS ZABORZE GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 2016-10-29 09:30 2:1
Kolejka 12
45 SKS GWAREK II ZABRZE MKS ZABORZE 2016-11-06 09:00 6:2
46 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE KS CONCORDIA KNURÓW 2016-11-06 11:00 1:0
47 TS POLONIA II BYTOM KS RUCH RADZIONKÓW 2016-11-06 09:00 1:0
48 KS KORONA BARGŁÓWKA GKS PIAST GLIWICE S.A. 2016-11-06 11:00 0:3
Kolejka 13
49 KS KORONA BARGŁÓWKA SKS GWAREK II ZABRZE 2016-11-13 11:00 0:1
50 GKS PIAST GLIWICE S.A. TS POLONIA II BYTOM 2016-11-13 13:00 0:0
51 KS RUCH RADZIONKÓW GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE 2016-11-13 11:00 0:3
52 KS CONCORDIA KNURÓW MKS ZABORZE 2016-11-13 11:00 3:0
Kolejka 14
53 SKS GWAREK II ZABRZE KS CONCORDIA KNURÓW 2016-11-20 11:00 0:0
54 MKS ZABORZE KS RUCH RADZIONKÓW 2016-11-19 09:30 5:0
55 GKS ANDALUZJA PIEKARY ŚLĄSKIE GKS PIAST GLIWICE S.A. 2016-11-20 11:00 3:2
56 TS POLONIA II BYTOM KS KORONA BARGŁÓWKA 2016-11-20 09:00 2:1

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam