Bytom: Klasa B

Data aktualizacji: 2017-03-24 05:20:02

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 KS SILESIA II MIECHOWICE 13 36 12 0 1 49:5
2 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 13 32 10 2 1 33:13
3 LKS TĘCZA ZENDEK 13 32 10 2 1 47:16
4 HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE 13 27 9 0 4 41:17
5 LKS ORZEŁ BOBROWNIKI 13 24 8 0 5 36:30
6 GKS ROZBARK BYTOM 13 20 6 2 5 27:23
7 TSPN "NADZIEJA" BYTOM 13 17 5 2 6 22:29
8 TS TARNOWICZANKA 13 15 4 3 6 19:25
9 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 13 12 3 3 7 21:28
10 LKS ORZEŁ II MIEDARY 13 11 3 2 8 19:40
11 LKS ZGODA REPTY 13 10 2 4 7 14:28
12 LKS NAPRZÓD WIESZOWA 13 10 3 1 9 16:32
13 PTS RODŁO GÓRNIKI 13 7 1 4 8 13:39
14 LKS ISKRA POŁOMIA 13 6 1 3 9 11:43

Ostatnia kolejka (13) rozgrywek w sezonie 2016/2017

85 LKS ORZEŁ II MIEDARY KS SILESIA II MIECHOWICE 2016-11-20 13:00 0:4
86 LKS ORZEŁ BOBROWNIKI PTS RODŁO GÓRNIKI 2016-11-19 13:00 4:0
87 LKS NAPRZÓD WIESZOWA LKS ZGODA REPTY 2016-11-19 13:00 1:1
88 LKS ISKRA POŁOMIA KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 2016-11-20 11:00 2:3
89 GKS ROZBARK BYTOM TS TARNOWICZANKA 2016-11-19 13:00 5:0
90 LKS TĘCZA ZENDEK TSPN "NADZIEJA" BYTOM 2016-11-20 14:00 3:0
91 HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 2016-11-19 13:00 2:1

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE KS SILESIA II MIECHOWICE 2016-08-27 17:00 1:4
2 HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE TSPN "NADZIEJA" BYTOM 2016-08-28 17:00 5:2
3 TS TARNOWICZANKA LKS TĘCZA ZENDEK 2016-11-26 13:00 1:3
4 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA GKS ROZBARK BYTOM 2016-08-28 17:00 3:1
5 LKS ZGODA REPTY LKS ISKRA POŁOMIA 2016-08-28 17:00 2:3
6 PTS RODŁO GÓRNIKI LKS NAPRZÓD WIESZOWA 2016-08-28 17:00 1:2
7 LKS ORZEŁ II MIEDARY LKS ORZEŁ BOBROWNIKI 2016-08-28 17:00 4:5
Kolejka 2
8 KS SILESIA II MIECHOWICE LKS ORZEŁ BOBROWNIKI 2016-09-04 11:00 7:0
9 LKS NAPRZÓD WIESZOWA LKS ORZEŁ II MIEDARY 2016-09-04 16:00 5:0
10 LKS ISKRA POŁOMIA PTS RODŁO GÓRNIKI 2016-09-04 11:00 2:2
11 GKS ROZBARK BYTOM LKS ZGODA REPTY 2016-09-03 17:00 4:1
12 LKS TĘCZA ZENDEK KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 2016-09-03 17:00 2:3
13 HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE TS TARNOWICZANKA 2016-09-04 15:00 4:0
14 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE TSPN "NADZIEJA" BYTOM 2016-09-03 17:00 0:1
Kolejka 3
15 KS SILESIA II MIECHOWICE TSPN "NADZIEJA" BYTOM 2016-09-11 11:00 4:2
16 TS TARNOWICZANKA UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 2016-09-10 16:30 5:2
17 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2016-09-11 11:00 4:0
18 LKS ZGODA REPTY LKS TĘCZA ZENDEK 2016-09-11 16:30 1:3
19 PTS RODŁO GÓRNIKI GKS ROZBARK BYTOM 2016-09-10 16:30 0:2
20 LKS ORZEŁ II MIEDARY LKS ISKRA POŁOMIA 2016-09-11 16:30 2:0
21 LKS ORZEŁ BOBROWNIKI LKS NAPRZÓD WIESZOWA 2016-09-10 16:30 5:1
Kolejka 4
22 KS SILESIA II MIECHOWICE LKS NAPRZÓD WIESZOWA 2016-09-18 11:00 9:0
23 LKS ISKRA POŁOMIA LKS ORZEŁ BOBROWNIKI 2016-09-18 11:00 2:4
24 GKS ROZBARK BYTOM LKS ORZEŁ II MIEDARY 2016-09-17 16:30 3:0
25 LKS TĘCZA ZENDEK PTS RODŁO GÓRNIKI 2016-09-18 16:30 6:1
26 HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE LKS ZGODA REPTY 2016-09-18 16:30 3:1
27 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 2016-09-17 16:30 2:2
28 TS TARNOWICZANKA TSPN "NADZIEJA" BYTOM 2016-09-17 16:30 1:2
Kolejka 5
29 TS TARNOWICZANKA KS SILESIA II MIECHOWICE 2016-09-24 16:00 0:1
30 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA TSPN "NADZIEJA" BYTOM 2016-09-25 16:00 3:1
31 LKS ZGODA REPTY UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 2016-09-25 16:00 0:2
32 PTS RODŁO GÓRNIKI HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2016-09-25 16:00 0:6
33 LKS ORZEŁ II MIEDARY LKS TĘCZA ZENDEK 2016-09-25 16:00 2:2
34 LKS ORZEŁ BOBROWNIKI GKS ROZBARK BYTOM 2016-09-25 14:00 4:0
35 LKS NAPRZÓD WIESZOWA LKS ISKRA POŁOMIA 2016-09-24 16:00 3:0
Kolejka 6
36 KS SILESIA II MIECHOWICE LKS ISKRA POŁOMIA 2016-10-02 11:00 3:0
37 GKS ROZBARK BYTOM LKS NAPRZÓD WIESZOWA 2016-10-01 15:30 5:1
38 LKS TĘCZA ZENDEK LKS ORZEŁ BOBROWNIKI 2016-10-02 15:30 4:1
39 HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE LKS ORZEŁ II MIEDARY 2016-10-02 15:30 7:0
40 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE PTS RODŁO GÓRNIKI 2016-10-01 15:30 0:1
41 LKS ZGODA REPTY TSPN "NADZIEJA" BYTOM 2016-10-02 15:30 4:2
42 TS TARNOWICZANKA KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 2016-10-01 15:30 0:1
Kolejka 7
43 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA KS SILESIA II MIECHOWICE 2016-10-08 15:00 0:3
44 LKS ZGODA REPTY TS TARNOWICZANKA 2016-10-09 15:00 1:1
45 PTS RODŁO GÓRNIKI TSPN "NADZIEJA" BYTOM 2016-10-09 15:00 2:4
46 LKS ORZEŁ II MIEDARY UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 2016-10-09 15:00 3:1
47 LKS ORZEŁ BOBROWNIKI HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2016-10-08 15:00 2:1
48 LKS NAPRZÓD WIESZOWA LKS TĘCZA ZENDEK 2016-10-09 15:00 1:2
49 LKS ISKRA POŁOMIA GKS ROZBARK BYTOM 2016-10-09 11:00 0:1
Kolejka 8
50 KS SILESIA II MIECHOWICE GKS ROZBARK BYTOM 2016-10-16 11:00 2:0
51 LKS TĘCZA ZENDEK LKS ISKRA POŁOMIA 2016-10-16 15:00 10:0
52 HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE LKS NAPRZÓD WIESZOWA 2016-10-15 11:00 2:1
53 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE LKS ORZEŁ BOBROWNIKI 2016-10-15 15:00 0:3
54 LKS ORZEŁ II MIEDARY TSPN "NADZIEJA" BYTOM 2016-10-16 15:00 2:3
55 TS TARNOWICZANKA PTS RODŁO GÓRNIKI 2016-10-15 15:00 2:2
56 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA LKS ZGODA REPTY 2016-10-16 15:00 0:0
Kolejka 9
57 LKS ZGODA REPTY KS SILESIA II MIECHOWICE 2016-10-23 15:00 0:5
58 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA PTS RODŁO GÓRNIKI 2016-10-23 15:00 5:1
59 LKS ORZEŁ II MIEDARY TS TARNOWICZANKA 2016-10-23 15:00 0:2
60 LKS ORZEŁ BOBROWNIKI TSPN "NADZIEJA" BYTOM 2016-10-22 15:00 4:2
61 LKS NAPRZÓD WIESZOWA UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 2016-10-22 15:00 1:2
62 LKS ISKRA POŁOMIA HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2016-10-22 15:00 0:7
63 GKS ROZBARK BYTOM LKS TĘCZA ZENDEK 2016-10-23 15:00 1:5
Kolejka 10
64 KS SILESIA II MIECHOWICE LKS TĘCZA ZENDEK 2016-10-30 11:00 1:2
65 HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE GKS ROZBARK BYTOM 2016-10-30 14:00 3:1
66 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE LKS ISKRA POŁOMIA 2016-10-29 14:30 4:0
67 LKS NAPRZÓD WIESZOWA TSPN "NADZIEJA" BYTOM 2016-10-29 14:00 0:2
68 TS TARNOWICZANKA LKS ORZEŁ BOBROWNIKI 2016-10-29 14:00 3:2
69 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA LKS ORZEŁ II MIEDARY 2016-10-29 14:00 4:0
70 LKS ZGODA REPTY PTS RODŁO GÓRNIKI 2016-10-30 14:00 0:0
Kolejka 11
71 KS SILESIA II MIECHOWICE PTS RODŁO GÓRNIKI 2016-11-06 13:00 3:0
72 LKS ORZEŁ II MIEDARY LKS ZGODA REPTY 2016-11-06 13:00 3:1
73 LKS ORZEŁ BOBROWNIKI KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 2016-11-05 13:00 1:4
74 LKS NAPRZÓD WIESZOWA TS TARNOWICZANKA 2016-11-05 13:00 0:2
75 LKS ISKRA POŁOMIA TSPN "NADZIEJA" BYTOM 2016-11-06 11:00 0:0
76 GKS ROZBARK BYTOM UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 2016-11-06 13:00 3:3
77 LKS TĘCZA ZENDEK HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2016-11-05 13:00 2:1
Kolejka 12
78 KS SILESIA II MIECHOWICE HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2016-11-13 11:00 3:0
79 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE LKS TĘCZA ZENDEK 2016-11-12 14:00 3:3
80 GKS ROZBARK BYTOM TSPN "NADZIEJA" BYTOM 2016-11-12 13:00 1:1
81 TS TARNOWICZANKA LKS ISKRA POŁOMIA 2016-11-12 13:00 2:2
82 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA LKS NAPRZÓD WIESZOWA 2016-11-13 13:00 1:0
83 LKS ZGODA REPTY LKS ORZEŁ BOBROWNIKI 2016-11-13 13:00 2:1
84 PTS RODŁO GÓRNIKI LKS ORZEŁ II MIEDARY 2016-11-13 13:00 3:3
Kolejka 13
85 LKS ORZEŁ II MIEDARY KS SILESIA II MIECHOWICE 2016-11-20 13:00 0:4
86 LKS ORZEŁ BOBROWNIKI PTS RODŁO GÓRNIKI 2016-11-19 13:00 4:0
87 LKS NAPRZÓD WIESZOWA LKS ZGODA REPTY 2016-11-19 13:00 1:1
88 LKS ISKRA POŁOMIA KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 2016-11-20 11:00 2:3
89 GKS ROZBARK BYTOM TS TARNOWICZANKA 2016-11-19 13:00 5:0
90 LKS TĘCZA ZENDEK TSPN "NADZIEJA" BYTOM 2016-11-20 14:00 3:0
91 HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 2016-11-19 13:00 2:1
Kolejka 14
1 KS SILESIA II MIECHOWICE UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 2017-04-02 11:00 -:-
2 TSPN "NADZIEJA" BYTOM HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2017-04-01 16:30 -:-
3 LKS TĘCZA ZENDEK TS TARNOWICZANKA 2017-04-02 16:30 -:-
4 GKS ROZBARK BYTOM KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 2017-04-01 16:30 -:-
5 LKS ISKRA POŁOMIA LKS ZGODA REPTY 2017-04-02 11:00 -:-
6 LKS NAPRZÓD WIESZOWA PTS RODŁO GÓRNIKI 2017-04-01 16:30 -:-
7 LKS ORZEŁ BOBROWNIKI LKS ORZEŁ II MIEDARY 2017-04-01 16:30 -:-
Kolejka 15
8 LKS ORZEŁ BOBROWNIKI KS SILESIA II MIECHOWICE 2017-04-08 16:30 -:-
9 LKS ORZEŁ II MIEDARY LKS NAPRZÓD WIESZOWA 2017-04-09 16:30 -:-
10 PTS RODŁO GÓRNIKI LKS ISKRA POŁOMIA 2017-04-09 16:30 -:-
11 LKS ZGODA REPTY GKS ROZBARK BYTOM 2017-04-09 16:30 -:-
12 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA LKS TĘCZA ZENDEK 2017-04-09 16:30 -:-
13 TS TARNOWICZANKA HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2017-04-08 13:00 -:-
14 TSPN "NADZIEJA" BYTOM UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 2017-04-08 16:30 -:-
Kolejka 16
15 TSPN "NADZIEJA" BYTOM KS SILESIA II MIECHOWICE 2017-04-15 13:00 -:-
16 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE TS TARNOWICZANKA 2017-04-15 13:00 -:-
17 HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 2017-04-15 13:00 -:-
18 LKS TĘCZA ZENDEK LKS ZGODA REPTY 2017-04-15 13:00 -:-
19 GKS ROZBARK BYTOM PTS RODŁO GÓRNIKI 2017-04-15 13:00 -:-
20 LKS ISKRA POŁOMIA LKS ORZEŁ II MIEDARY 2017-04-15 13:00 -:-
21 LKS NAPRZÓD WIESZOWA LKS ORZEŁ BOBROWNIKI 2017-04-15 13:00 -:-
Kolejka 17
22 LKS NAPRZÓD WIESZOWA KS SILESIA II MIECHOWICE 2017-04-22 17:00 -:-
23 LKS ORZEŁ BOBROWNIKI LKS ISKRA POŁOMIA 2017-04-22 17:00 -:-
24 LKS ORZEŁ II MIEDARY GKS ROZBARK BYTOM 2017-04-23 17:00 -:-
25 PTS RODŁO GÓRNIKI LKS TĘCZA ZENDEK 2017-04-23 17:00 -:-
26 LKS ZGODA REPTY HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2017-04-23 17:00 -:-
27 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 2017-04-23 17:00 -:-
28 TSPN "NADZIEJA" BYTOM TS TARNOWICZANKA 2017-04-22 17:00 -:-
Kolejka 18
29 KS SILESIA II MIECHOWICE TS TARNOWICZANKA 2017-04-30 11:00 -:-
30 TSPN "NADZIEJA" BYTOM KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 2017-04-29 17:00 -:-
31 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE LKS ZGODA REPTY 2017-04-29 17:00 -:-
32 HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE PTS RODŁO GÓRNIKI 2017-04-30 17:00 -:-
33 LKS TĘCZA ZENDEK LKS ORZEŁ II MIEDARY 2017-04-29 17:00 -:-
34 GKS ROZBARK BYTOM LKS ORZEŁ BOBROWNIKI 2017-04-29 17:00 -:-
35 LKS ISKRA POŁOMIA LKS NAPRZÓD WIESZOWA 2017-04-30 11:00 -:-
Kolejka 19
36 LKS ISKRA POŁOMIA KS SILESIA II MIECHOWICE 2017-05-07 11:00 -:-
37 LKS NAPRZÓD WIESZOWA GKS ROZBARK BYTOM 2017-05-06 17:00 -:-
38 LKS ORZEŁ BOBROWNIKI LKS TĘCZA ZENDEK 2017-05-06 17:00 -:-
39 LKS ORZEŁ II MIEDARY HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2017-05-07 17:00 -:-
40 PTS RODŁO GÓRNIKI UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 2017-05-07 17:00 -:-
41 TSPN "NADZIEJA" BYTOM LKS ZGODA REPTY 2017-05-06 17:00 -:-
42 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA TS TARNOWICZANKA 2017-05-07 17:00 -:-
Kolejka 20
43 KS SILESIA II MIECHOWICE KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 2017-05-14 11:00 -:-
44 TS TARNOWICZANKA LKS ZGODA REPTY 2017-05-13 17:00 -:-
45 TSPN "NADZIEJA" BYTOM PTS RODŁO GÓRNIKI 2017-05-13 17:00 -:-
46 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE LKS ORZEŁ II MIEDARY 2017-05-13 17:00 -:-
47 HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE LKS ORZEŁ BOBROWNIKI 2017-05-14 17:00 -:-
48 LKS TĘCZA ZENDEK LKS NAPRZÓD WIESZOWA 2017-05-13 17:00 -:-
49 GKS ROZBARK BYTOM LKS ISKRA POŁOMIA 2017-05-13 17:00 -:-
Kolejka 21
50 GKS ROZBARK BYTOM KS SILESIA II MIECHOWICE 2017-05-20 17:00 -:-
51 LKS ISKRA POŁOMIA LKS TĘCZA ZENDEK 2017-05-21 11:00 -:-
52 LKS NAPRZÓD WIESZOWA HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2017-05-20 17:00 -:-
53 LKS ORZEŁ BOBROWNIKI UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 2017-05-20 17:00 -:-
54 TSPN "NADZIEJA" BYTOM LKS ORZEŁ II MIEDARY 2017-05-20 17:00 -:-
55 PTS RODŁO GÓRNIKI TS TARNOWICZANKA 2017-05-21 17:00 -:-
56 LKS ZGODA REPTY KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 2017-05-21 17:00 -:-
Kolejka 22
57 KS SILESIA II MIECHOWICE LKS ZGODA REPTY 2017-05-28 11:00 -:-
58 PTS RODŁO GÓRNIKI KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 2017-05-28 17:00 -:-
59 TS TARNOWICZANKA LKS ORZEŁ II MIEDARY 2017-05-27 17:00 -:-
60 TSPN "NADZIEJA" BYTOM LKS ORZEŁ BOBROWNIKI 2017-05-27 17:00 -:-
61 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE LKS NAPRZÓD WIESZOWA 2017-05-27 17:00 -:-
62 HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE LKS ISKRA POŁOMIA 2017-05-28 17:00 -:-
63 LKS TĘCZA ZENDEK GKS ROZBARK BYTOM 2017-05-28 17:00 -:-
Kolejka 23
64 LKS TĘCZA ZENDEK KS SILESIA II MIECHOWICE 2017-06-04 17:00 -:-
65 GKS ROZBARK BYTOM HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2017-06-03 17:00 -:-
66 LKS ISKRA POŁOMIA UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 2017-06-04 11:00 -:-
67 TSPN "NADZIEJA" BYTOM LKS NAPRZÓD WIESZOWA 2017-06-03 17:00 -:-
68 LKS ORZEŁ BOBROWNIKI TS TARNOWICZANKA 2017-06-03 17:00 -:-
69 LKS ORZEŁ II MIEDARY KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 2017-06-04 17:00 -:-
70 PTS RODŁO GÓRNIKI LKS ZGODA REPTY 2017-06-04 17:00 -:-
Kolejka 24
71 PTS RODŁO GÓRNIKI KS SILESIA II MIECHOWICE 2017-06-11 17:00 -:-
72 LKS ZGODA REPTY LKS ORZEŁ II MIEDARY 2017-06-11 17:00 -:-
73 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA LKS ORZEŁ BOBROWNIKI 2017-06-11 17:00 -:-
74 TS TARNOWICZANKA LKS NAPRZÓD WIESZOWA 2017-06-10 17:00 -:-
75 TSPN "NADZIEJA" BYTOM LKS ISKRA POŁOMIA 2017-06-10 17:00 -:-
76 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE GKS ROZBARK BYTOM 2017-06-10 17:00 -:-
77 HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE LKS TĘCZA ZENDEK 2017-06-11 17:00 -:-
Kolejka 25
78 HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE KS SILESIA II MIECHOWICE 2017-06-17 17:00 -:-
79 LKS TĘCZA ZENDEK UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE 2017-06-17 17:00 -:-
80 TSPN "NADZIEJA" BYTOM GKS ROZBARK BYTOM 2017-06-17 17:00 -:-
81 LKS ISKRA POŁOMIA TS TARNOWICZANKA 2017-06-17 17:00 -:-
82 LKS NAPRZÓD WIESZOWA KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA 2017-06-17 17:00 -:-
83 LKS ORZEŁ BOBROWNIKI LKS ZGODA REPTY 2017-06-17 17:00 -:-
84 LKS ORZEŁ II MIEDARY PTS RODŁO GÓRNIKI 2017-06-18 17:00 -:-
Kolejka 26
85 KS SILESIA II MIECHOWICE LKS ORZEŁ II MIEDARY 2017-06-24 17:00 -:-
86 PTS RODŁO GÓRNIKI LKS ORZEŁ BOBROWNIKI 2017-06-24 17:00 -:-
87 LKS ZGODA REPTY LKS NAPRZÓD WIESZOWA 2017-06-24 17:00 -:-
88 KS ORKAN DĄBRÓWKA WIELKA LKS ISKRA POŁOMIA 2017-06-24 17:00 -:-
89 TS TARNOWICZANKA GKS ROZBARK BYTOM 2017-06-24 17:00 -:-
90 TSPN "NADZIEJA" BYTOM LKS TĘCZA ZENDEK 2017-06-24 17:00 -:-
91 UKS SOKÓŁ ZBROSŁAWICE HKS ODRA II MIASTECZKO ŚLĄSKIE 2017-06-24 17:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam