Zabrze: Klasa C

Data aktualizacji: 2017-02-20 07:20:04

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 KS ORŁY BOJSZÓW 10 25 8 1 1 44:13
2 GKS WALKA ZABRZE 10 24 8 0 2 34:12
3 LKS 45 BUJAKÓW II 10 20 6 2 2 36:16
4 LKS ŚLĄZAK BYCINA 10 16 5 1 4 28:24
5 FC KŁODNICA GLIWICE 10 15 5 0 5 26:22
6 MKS ZABORZE II 10 14 4 2 4 26:27
7 LKS GWIAZDA II CHUDÓW 10 13 4 1 5 27:26
8 GSF GLIWICE 10 10 3 1 6 9:24
9 LKS MŁODOŚĆ II RUDNO 10 7 2 1 7 13:43
10 KS SALVEO DRAMA II KAMIENIEC 10 7 2 1 7 16:40
11 KS KORONA BARGŁÓWKA 10 7 1 4 5 17:29

Ostatnia kolejka (11) rozgrywek w sezonie 2016/2017

61 LKS 45 BUJAKÓW II KS SALVEO DRAMA II KAMIENIEC 2016-11-05 13:00 8:2
62 FC KŁODNICA GLIWICE LKS GWIAZDA II CHUDÓW 2016-11-06 13:00 2:3
63 KS ORŁY BOJSZÓW LKS MŁODOŚĆ II RUDNO 2016-11-06 13:00 7:1
64 KS KORONA BARGŁÓWKA PAUZJE 0000-00-00 00:00 :
65 GSF GLIWICE LKS ŚLĄZAK BYCINA 2016-11-06 13:00 1:1
66 GKS WALKA ZABRZE MKS ZABORZE II 2016-11-05 17:00 4:2

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 MKS ZABORZE II KS SALVEO DRAMA II KAMIENIEC 2016-08-28 17:00 4:4
2 LKS ŚLĄZAK BYCINA GKS WALKA ZABRZE 2016-08-28 17:00 3:1
3 PAUZUJE GSF GLIWICE ---------- --:-- -:-
4 LKS MŁODOŚĆ II RUDNO KS KORONA BARGŁÓWKA 2016-08-27 17:00 1:1
5 LKS GWIAZDA II CHUDÓW KS ORŁY BOJSZÓW 2016-08-28 17:00 3:5
6 LKS 45 BUJAKÓW II FC KŁODNICA GLIWICE 2016-08-27 17:00 2:4
Kolejka 2
7 KS SALVEO DRAMA II KAMIENIEC FC KŁODNICA GLIWICE 2016-09-04 17:00 2:5
8 KS ORŁY BOJSZÓW LKS 45 BUJAKÓW II 2016-09-03 13:00 1:1
9 KS KORONA BARGŁÓWKA LKS GWIAZDA II CHUDÓW 2016-09-04 17:00 2:2
10 GSF GLIWICE LKS MŁODOŚĆ II RUDNO 2016-09-04 17:00 2:0
11 GKS WALKA ZABRZE PAUZUJE ---------- --:-- -:-
12 MKS ZABORZE II LKS ŚLĄZAK BYCINA 2016-09-04 17:00 4:3
Kolejka 3
13 LKS ŚLĄZAK BYCINA KS SALVEO DRAMA II KAMIENIEC 2016-09-11 16:00 6:1
14 PAUZUJE MKS ZABORZE II ---------- --:-- -:-
15 LKS MŁODOŚĆ II RUDNO GKS WALKA ZABRZE 2016-09-10 16:00 1:5
16 LKS GWIAZDA II CHUDÓW GSF GLIWICE 2016-09-11 16:00 1:3
17 KS KORONA BARGŁÓWKA LKS 45 BUJAKÓW II 2016-09-11 16:00 2:2
18 FC KŁODNICA GLIWICE KS ORŁY BOJSZÓW 2016-09-11 13:00 2:4
Kolejka 4
19 KS SALVEO DRAMA II KAMIENIEC KS ORŁY BOJSZÓW 2016-09-18 13:00 0:6
20 KS KORONA BARGŁÓWKA FC KŁODNICA GLIWICE 2016-09-18 16:00 2:4
21 GSF GLIWICE LKS 45 BUJAKÓW II 2016-09-18 16:00 0:4
22 GKS WALKA ZABRZE LKS GWIAZDA II CHUDÓW 2016-09-18 17:00 3:1
23 MKS ZABORZE II LKS MŁODOŚĆ II RUDNO 2016-09-18 16:00 8:0
24 LKS ŚLĄZAK BYCINA PAUZUJE ---------- --:-- -:-
Kolejka 5
25 PAUZUJE KS SALVEO DRAMA II KAMIENIEC ---------- --:-- -:-
26 LKS MŁODOŚĆ II RUDNO LKS ŚLĄZAK BYCINA 2016-09-24 16:00 5:2
27 LKS GWIAZDA II CHUDÓW MKS ZABORZE II 2016-09-25 16:00 7:2
28 LKS 45 BUJAKÓW II GKS WALKA ZABRZE 2016-09-24 16:00 1:0
29 FC KŁODNICA GLIWICE GSF GLIWICE 2016-09-25 16:00 1:2
30 KS ORŁY BOJSZÓW KS KORONA BARGŁÓWKA 2016-09-24 16:00 9:2
Kolejka 6
31 KS SALVEO DRAMA II KAMIENIEC KS KORONA BARGŁÓWKA 2016-10-02 15:00 2:1
32 GSF GLIWICE KS ORŁY BOJSZÓW 2016-10-02 15:00 0:4
33 GKS WALKA ZABRZE FC KŁODNICA GLIWICE 2016-10-02 15:00 4:0
34 MKS ZABORZE II LKS 45 BUJAKÓW II 2016-10-02 15:30 3:1
35 LKS ŚLĄZAK BYCINA LKS GWIAZDA II CHUDÓW 2016-10-02 15:00 4:2
36 PAUZUJE LKS MŁODOŚĆ II RUDNO ---------- --:-- -:-
Kolejka 7
37 LKS MŁODOŚĆ II RUDNO KS SALVEO DRAMA II KAMIENIEC 2016-10-08 15:00 3:1
38 LKS GWIAZDA II CHUDÓW PAUZUJE ---------- --:-- -:-
39 LKS 45 BUJAKÓW II LKS ŚLĄZAK BYCINA 2016-10-08 15:00 4:2
40 FC KŁODNICA GLIWICE MKS ZABORZE II 2016-10-09 15:00 3:0
41 KS ORŁY BOJSZÓW GKS WALKA ZABRZE 2016-10-08 15:00 2:3
42 KS KORONA BARGŁÓWKA GSF GLIWICE 2016-10-09 15:00 3:0
Kolejka 8
43 KS SALVEO DRAMA II KAMIENIEC GSF GLIWICE 2016-10-16 15:00 3:0
44 GKS WALKA ZABRZE KS KORONA BARGŁÓWKA 2016-10-16 17:00 5:1
45 MKS ZABORZE II KS ORŁY BOJSZÓW 2016-10-16 11:30 0:3
46 LKS ŚLĄZAK BYCINA FC KŁODNICA GLIWICE 2016-10-16 15:00 3:1
47 PAUZUJE LKS 45 BUJAKÓW II ---------- --:-- -:-
48 LKS MŁODOŚĆ II RUDNO LKS GWIAZDA II CHUDÓW 2016-10-15 15:00 0:5
Kolejka 9
49 LKS GWIAZDA II CHUDÓW KS SALVEO DRAMA II KAMIENIEC 2016-10-23 14:00 3:0
50 LKS 45 BUJAKÓW II LKS MŁODOŚĆ II RUDNO 2016-10-22 14:00 8:2
51 FC KŁODNICA GLIWICE PAUZUJE ---------- --:-- -:-
52 KS ORŁY BOJSZÓW LKS ŚLĄZAK BYCINA 2016-10-22 14:00 3:1
53 KS KORONA BARGŁÓWKA MKS ZABORZE II 2016-10-23 14:00 1:1
54 GSF GLIWICE GKS WALKA ZABRZE 2016-10-23 14:00 0:5
Kolejka 10
55 KS SALVEO DRAMA II KAMIENIEC GKS WALKA ZABRZE 2016-10-30 14:00 1:4
56 MKS ZABORZE II GSF GLIWICE 2016-10-30 14:00 2:1
57 LKS ŚLĄZAK BYCINA KS KORONA BARGŁÓWKA 2016-10-30 14:00 3:2
58 PAUZUJE KS ORŁY BOJSZÓW ---------- --:-- -:-
59 LKS MŁODOŚĆ II RUDNO FC KŁODNICA GLIWICE 2016-10-29 14:00 0:4
60 LKS GWIAZDA II CHUDÓW LKS 45 BUJAKÓW II 2016-10-30 14:00 0:5
Kolejka 11
61 LKS 45 BUJAKÓW II KS SALVEO DRAMA II KAMIENIEC 2016-11-05 13:00 8:2
62 FC KŁODNICA GLIWICE LKS GWIAZDA II CHUDÓW 2016-11-06 13:00 2:3
63 KS ORŁY BOJSZÓW LKS MŁODOŚĆ II RUDNO 2016-11-06 13:00 7:1
64 KS KORONA BARGŁÓWKA PAUZUJE ---------- --:-- -:-
65 GSF GLIWICE LKS ŚLĄZAK BYCINA 2016-11-06 13:00 1:1
66 GKS WALKA ZABRZE MKS ZABORZE II 2016-11-05 17:00 4:2
Kolejka 12
1 KS SALVEO DRAMA II KAMIENIEC MKS ZABORZE II 2017-03-26 15:30 -:-
2 GKS WALKA ZABRZE LKS ŚLĄZAK BYCINA 2017-03-26 15:30 -:-
3 GSF GLIWICE PAUZUJE ---------- --:-- -:-
4 KS KORONA BARGŁÓWKA LKS MŁODOŚĆ II RUDNO 2017-03-26 15:30 -:-
5 KS ORŁY BOJSZÓW LKS GWIAZDA II CHUDÓW 2017-03-26 15:30 -:-
6 FC KŁODNICA GLIWICE LKS 45 BUJAKÓW II 2017-03-26 15:30 -:-
Kolejka 13
7 FC KŁODNICA GLIWICE KS SALVEO DRAMA II KAMIENIEC 2017-04-02 17:00 -:-
8 LKS 45 BUJAKÓW II KS ORŁY BOJSZÓW 2017-04-02 17:00 -:-
9 LKS GWIAZDA II CHUDÓW KS KORONA BARGŁÓWKA 2017-04-02 17:00 -:-
10 LKS MŁODOŚĆ II RUDNO GSF GLIWICE 2017-04-02 17:00 -:-
11 PAUZUJE GKS WALKA ZABRZE ---------- --:-- -:-
12 LKS ŚLĄZAK BYCINA MKS ZABORZE II 2017-04-02 17:00 -:-
Kolejka 14
13 KS SALVEO DRAMA II KAMIENIEC LKS ŚLĄZAK BYCINA 2017-04-09 17:00 -:-
14 MKS ZABORZE II PAUZUJE ---------- --:-- -:-
15 GKS WALKA ZABRZE LKS MŁODOŚĆ II RUDNO 2017-04-09 17:00 -:-
16 GSF GLIWICE LKS GWIAZDA II CHUDÓW 2017-04-09 17:00 -:-
17 LKS 45 BUJAKÓW II KS KORONA BARGŁÓWKA 2017-04-09 17:00 -:-
18 KS ORŁY BOJSZÓW FC KŁODNICA GLIWICE 2017-04-09 17:00 -:-
Kolejka 15
19 KS ORŁY BOJSZÓW KS SALVEO DRAMA II KAMIENIEC 2017-04-23 17:00 -:-
20 FC KŁODNICA GLIWICE KS KORONA BARGŁÓWKA 2017-04-23 17:00 -:-
21 LKS 45 BUJAKÓW II GSF GLIWICE 2017-04-23 17:00 -:-
22 LKS GWIAZDA II CHUDÓW GKS WALKA ZABRZE 2017-04-23 17:00 -:-
23 LKS MŁODOŚĆ II RUDNO MKS ZABORZE II 2017-04-23 17:00 -:-
24 PAUZUJE LKS ŚLĄZAK BYCINA ---------- --:-- -:-
Kolejka 16
25 KS SALVEO DRAMA II KAMIENIEC PAUZUJE ---------- --:-- -:-
26 LKS ŚLĄZAK BYCINA LKS MŁODOŚĆ II RUDNO 2017-04-30 17:00 -:-
27 MKS ZABORZE II LKS GWIAZDA II CHUDÓW 2017-04-30 17:00 -:-
28 GKS WALKA ZABRZE LKS 45 BUJAKÓW II 2017-04-30 17:00 -:-
29 GSF GLIWICE FC KŁODNICA GLIWICE 2017-04-30 17:00 -:-
30 KS KORONA BARGŁÓWKA KS ORŁY BOJSZÓW 2017-04-30 17:00 -:-
Kolejka 17
31 KS KORONA BARGŁÓWKA KS SALVEO DRAMA II KAMIENIEC 2017-05-07 17:00 -:-
32 KS ORŁY BOJSZÓW GSF GLIWICE 2017-05-07 17:00 -:-
33 FC KŁODNICA GLIWICE GKS WALKA ZABRZE 2017-05-07 17:00 -:-
34 LKS 45 BUJAKÓW II MKS ZABORZE II 2017-05-07 17:00 -:-
35 LKS GWIAZDA II CHUDÓW LKS ŚLĄZAK BYCINA 2017-05-07 17:00 -:-
36 LKS MŁODOŚĆ II RUDNO PAUZUJE ---------- --:-- -:-
Kolejka 18
37 KS SALVEO DRAMA II KAMIENIEC LKS MŁODOŚĆ II RUDNO 2017-05-14 17:00 -:-
38 PAUZUJE LKS GWIAZDA II CHUDÓW ---------- --:-- -:-
39 LKS ŚLĄZAK BYCINA LKS 45 BUJAKÓW II 2017-05-14 17:00 -:-
40 MKS ZABORZE II FC KŁODNICA GLIWICE 2017-05-14 17:00 -:-
41 GKS WALKA ZABRZE KS ORŁY BOJSZÓW 2017-05-14 17:00 -:-
42 GSF GLIWICE KS KORONA BARGŁÓWKA 2017-05-14 17:00 -:-
Kolejka 19
43 GSF GLIWICE KS SALVEO DRAMA II KAMIENIEC 2017-05-21 17:00 -:-
44 KS KORONA BARGŁÓWKA GKS WALKA ZABRZE 2017-05-21 17:00 -:-
45 KS ORŁY BOJSZÓW MKS ZABORZE II 2017-05-21 17:00 -:-
46 FC KŁODNICA GLIWICE LKS ŚLĄZAK BYCINA 2017-05-21 17:00 -:-
47 LKS 45 BUJAKÓW II PAUZUJE ---------- --:-- -:-
48 LKS GWIAZDA II CHUDÓW LKS MŁODOŚĆ II RUDNO 2017-05-21 17:00 -:-
Kolejka 20
49 KS SALVEO DRAMA II KAMIENIEC LKS GWIAZDA II CHUDÓW 2017-05-28 17:00 -:-
50 LKS MŁODOŚĆ II RUDNO LKS 45 BUJAKÓW II 2017-05-28 17:00 -:-
51 PAUZUJE FC KŁODNICA GLIWICE ---------- --:-- -:-
52 LKS ŚLĄZAK BYCINA KS ORŁY BOJSZÓW 2017-05-28 17:00 -:-
53 MKS ZABORZE II KS KORONA BARGŁÓWKA 2017-05-28 17:00 -:-
54 GKS WALKA ZABRZE GSF GLIWICE 2017-05-28 17:00 -:-
Kolejka 21
55 GKS WALKA ZABRZE KS SALVEO DRAMA II KAMIENIEC 2017-06-04 17:00 -:-
56 GSF GLIWICE MKS ZABORZE II 2017-06-04 17:00 -:-
57 KS KORONA BARGŁÓWKA LKS ŚLĄZAK BYCINA 2017-06-04 17:00 -:-
58 KS ORŁY BOJSZÓW PAUZUJE ---------- --:-- -:-
59 FC KŁODNICA GLIWICE LKS MŁODOŚĆ II RUDNO 2017-06-04 17:00 -:-
60 LKS 45 BUJAKÓW II LKS GWIAZDA II CHUDÓW 2017-06-04 17:00 -:-
Kolejka 22
61 KS SALVEO DRAMA II KAMIENIEC LKS 45 BUJAKÓW II 2017-06-11 11:00 -:-
62 LKS GWIAZDA II CHUDÓW FC KŁODNICA GLIWICE 2017-06-11 11:00 -:-
63 LKS MŁODOŚĆ II RUDNO KS ORŁY BOJSZÓW 2017-06-11 17:00 -:-
64 PAUZUJE KS KORONA BARGŁÓWKA ---------- --:-- -:-
65 LKS ŚLĄZAK BYCINA GSF GLIWICE 2017-06-11 17:00 -:-
66 MKS ZABORZE II GKS WALKA ZABRZE 2017-06-11 17:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam