Skoczów: IV liga okręgowa C1 Trampkarz Grupa 1

Data aktualizacji: 2017-04-25 12:30:06

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 KS KUŹNIA USTROŃ 13 37 12 1 0 118:9
2 RKS CUKROWNIK CHYBIE 13 28 9 1 3 68:28
3 LKS GOLESZÓW 13 25 8 1 4 38:20
4 LKS POGÓRZE 13 24 8 0 5 58:30
5 LKS KOŃCZYCE MAŁE 14 23 7 2 5 48:43
6 LKS OLZA POGWIZDÓW 13 22 7 1 5 44:41
7 LKS BESKID BRENNA 13 15 5 0 8 40:53
8 LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE 13 12 4 0 9 52:78
9 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 14 12 4 0 10 20:63
10 LKS WISŁA STRUMIEŃ 13 11 3 2 8 26:51
11 LKS 99 PRUCHNA 14 9 3 0 11 23:133
12 KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA 14 18 6 0 8 52:38

Ostatnia kolejka (14) rozgrywek w sezonie 2016/2017

13 LKS GOLESZÓW LKS POGÓRZE 2017-05-09 15:15:00 :
14 KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA - drużyna wycofana, walkower LKS 99 PRUCHNA 0000-00-00 00:00 0:3
15 LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE LKS BESKID BRENNA 2017-05-09 15:15:00 :
16 KS KUŹNIA USTROŃ LKS WISŁA STRUMIEŃ 2017-04-23 09:15:00 :
17 LKS KOŃCZYCE MAŁE WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 2017-04-22 10:15:00 5:2
18 LKS OLZA POGWIZDÓW RKS CUKROWNIK CHYBIE 2017-05-03 12:00 :

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA - drużyna wycofana, walkower LKS GOLESZÓW 2016-08-21 10:00 1:5
2 LKS POGÓRZE LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE 2016-08-20 10:00 7:2
3 LKS 99 PRUCHNA KS KUŹNIA USTROŃ 2016-08-20 09:00 0:15
4 LKS BESKID BRENNA LKS KOŃCZYCE MAŁE 2016-08-20 15:00 7:1
5 LKS WISŁA STRUMIEŃ LKS OLZA POGWIZDÓW 2016-08-20 10:00 2:2
6 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE RKS CUKROWNIK CHYBIE 2016-08-20 10:00 1:6
Kolejka 2
7 LKS GOLESZÓW RKS CUKROWNIK CHYBIE 2016-08-27 10:00 1:2
8 LKS OLZA POGWIZDÓW WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 2016-08-27 10:00 6:1
9 LKS KOŃCZYCE MAŁE LKS WISŁA STRUMIEŃ 2016-08-27 10:00 3:3
10 KS KUŹNIA USTROŃ LKS BESKID BRENNA 2016-08-28 10:00 13:1
11 LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE LKS 99 PRUCHNA 2016-08-27 15:00 6:2
12 KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA - drużyna wycofana, walkower LKS POGÓRZE 2016-08-28 10:00 0:5
Kolejka 3
13 LKS POGÓRZE LKS GOLESZÓW 2016-09-03 10:00 0:4
14 LKS 99 PRUCHNA KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA - drużyna wycofana, walkower 2016-09-03 09:00 3:9
15 LKS BESKID BRENNA LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE 2016-09-03 15:00 9:1
16 LKS WISŁA STRUMIEŃ KS KUŹNIA USTROŃ 2016-09-03 10:00 1:8
17 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE LKS KOŃCZYCE MAŁE 2016-09-03 10:00 3:0
18 RKS CUKROWNIK CHYBIE LKS OLZA POGWIZDÓW 2016-09-03 09:30 3:4
Kolejka 4
19 LKS GOLESZÓW LKS OLZA POGWIZDÓW 2016-09-10 10:00 2:0
20 LKS KOŃCZYCE MAŁE RKS CUKROWNIK CHYBIE 2016-09-10 10:00 3:3
21 KS KUŹNIA USTROŃ WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 2016-09-11 10:00 6:0
22 LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE LKS WISŁA STRUMIEŃ 2016-09-10 14:00 3:4
23 KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA - drużyna wycofana, walkower LKS BESKID BRENNA 2016-09-11 10:00 4:1
24 LKS POGÓRZE LKS 99 PRUCHNA 2016-09-10 09:00 16:0
Kolejka 5
25 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE 2016-09-17 10:00 0:14
26 LKS BESKID BRENNA LKS POGÓRZE 2016-09-17 09:00 2:6
27 LKS WISŁA STRUMIEŃ KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA - drużyna wycofana, walkower 2016-09-17 10:00 0:4
28 LKS 99 PRUCHNA LKS GOLESZÓW 2016-09-17 10:00 2:0
29 RKS CUKROWNIK CHYBIE KS KUŹNIA USTROŃ 2016-09-18 14:00 2:5
30 LKS OLZA POGWIZDÓW LKS KOŃCZYCE MAŁE 2016-09-17 10:00 4:2
Kolejka 6
31 LKS 99 PRUCHNA LKS BESKID BRENNA 2016-09-24 10:00 9:1
32 KS KUŹNIA USTROŃ LKS OLZA POGWIZDÓW 2016-09-25 10:00 10:0
33 LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE RKS CUKROWNIK CHYBIE 2016-09-25 14:00 1:10
34 KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA - drużyna wycofana, walkower WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 2016-09-25 10:00 7:0
35 LKS POGÓRZE LKS WISŁA STRUMIEŃ 2016-09-24 09:00 8:0
36 LKS GOLESZÓW LKS KOŃCZYCE MAŁE 2016-09-24 10:00 0:9
Kolejka 7
37 LKS BESKID BRENNA LKS GOLESZÓW 2016-10-01 14:00 0:4
38 LKS WISŁA STRUMIEŃ LKS 99 PRUCHNA 2016-10-01 10:00 7:1
39 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE LKS POGÓRZE 2016-10-01 10:00 3:1
40 RKS CUKROWNIK CHYBIE KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA - drużyna wycofana, walkower 2016-10-02 14:00 6:2
41 LKS OLZA POGWIZDÓW LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE 2016-10-01 13:00 4:2
42 LKS KOŃCZYCE MAŁE KS KUŹNIA USTROŃ 2016-10-01 10:00 1:9
Kolejka 8
43 KS KUŹNIA USTROŃ LKS GOLESZÓW 2016-11-04 14:00 1:1
44 LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE LKS KOŃCZYCE MAŁE 2016-10-08 13:00 2:5
45 KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA - drużyna wycofana, walkower LKS OLZA POGWIZDÓW 2016-10-09 10:00 9:0
46 LKS POGÓRZE RKS CUKROWNIK CHYBIE 2016-10-08 10:00 1:3
47 LKS 99 PRUCHNA WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 2016-10-09 10:00 0:7
48 LKS BESKID BRENNA LKS WISŁA STRUMIEŃ 2016-10-08 13:00 5:1
Kolejka 9
49 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE LKS BESKID BRENNA 2016-10-15 10:00 0:6
50 LKS WISŁA STRUMIEŃ LKS GOLESZÓW 2016-10-15 10:00 3:2
51 RKS CUKROWNIK CHYBIE LKS 99 PRUCHNA 2016-10-16 13:00 20:1
52 LKS OLZA POGWIZDÓW LKS POGÓRZE 2016-10-15 09:00 1:2
53 LKS KOŃCZYCE MAŁE KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA - drużyna wycofana, walkower 2016-10-15 10:00 4:3
54 KS KUŹNIA USTROŃ LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE 2016-10-16 10:00 11:0
Kolejka 10
55 LKS POGÓRZE LKS KOŃCZYCE MAŁE 2016-10-22 09:00 5:2
56 KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA - drużyna wycofana, walkower KS KUŹNIA USTROŃ 2016-10-23 12:00 1:4
57 LKS GOLESZÓW LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE 2016-10-22 10:00 8:2
58 LKS 99 PRUCHNA LKS OLZA POGWIZDÓW 2016-10-22 10:00 0:9
59 LKS BESKID BRENNA RKS CUKROWNIK CHYBIE 2016-10-22 13:00 0:4
60 LKS WISŁA STRUMIEŃ WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 2016-10-22 10:00 0:1
Kolejka 11
61 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE LKS GOLESZÓW 2016-10-29 10:00 0:2
62 RKS CUKROWNIK CHYBIE LKS WISŁA STRUMIEŃ 2016-10-30 09:30 4:2
63 LKS OLZA POGWIZDÓW LKS BESKID BRENNA 2016-10-29 10:00 2:5
64 LKS KOŃCZYCE MAŁE LKS 99 PRUCHNA 2016-10-29 10:00 7:0
65 KS KUŹNIA USTROŃ LKS POGÓRZE 2016-10-30 10:00 8:0
66 LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA - drużyna wycofana, walkower 2016-10-29 13:00 1:12
Kolejka 12
1 LKS GOLESZÓW KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA - drużyna wycofana, walkower ---------- --:-- -:-
2 LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE LKS POGÓRZE 2017-04-08 14:15 5:4
3 KS KUŹNIA USTROŃ LKS 99 PRUCHNA 2017-04-09 10:15 23:0
4 LKS KOŃCZYCE MAŁE LKS BESKID BRENNA 2017-04-08 10:15 3:1
5 LKS OLZA POGWIZDÓW LKS WISŁA STRUMIEŃ 2017-04-08 10:15 7:2
6 RKS CUKROWNIK CHYBIE WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 2017-04-09 12:15 5:1
Kolejka 13
7 RKS CUKROWNIK CHYBIE LKS GOLESZÓW 2017-04-18 14:15 0:6
8 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE LKS OLZA POGWIZDÓW 2017-04-18 10:15 1:5
9 LKS WISŁA STRUMIEŃ LKS KOŃCZYCE MAŁE 2017-04-18 14:15 1:3
10 LKS BESKID BRENNA KS KUŹNIA USTROŃ 2017-04-18 14:15 2:5
11 LKS 99 PRUCHNA LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE 2017-04-18 14:15 2:13
12 LKS POGÓRZE KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA - drużyna wycofana, walkower ---------- --:-- -:-
Kolejka 14
13 LKS GOLESZÓW LKS POGÓRZE 2017-05-09 15:15 -:-
14 KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA - drużyna wycofana, walkower LKS 99 PRUCHNA ---------- --:-- -:-
15 LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE LKS BESKID BRENNA 2017-05-09 15:15 -:-
16 KS KUŹNIA USTROŃ LKS WISŁA STRUMIEŃ 2017-04-23 09:15 :
17 LKS KOŃCZYCE MAŁE WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 2017-04-22 10:15 5:2
18 LKS OLZA POGWIZDÓW RKS CUKROWNIK CHYBIE 2017-05-03 12:00 -:-
Kolejka 15
19 LKS OLZA POGWIZDÓW LKS GOLESZÓW 2017-04-29 12:30 -:-
20 RKS CUKROWNIK CHYBIE LKS KOŃCZYCE MAŁE 2017-04-30 15:15 -:-
21 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE KS KUŹNIA USTROŃ 2017-04-29 10:15 -:-
22 LKS WISŁA STRUMIEŃ LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE 2017-04-29 10:15 -:-
23 LKS BESKID BRENNA KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA - drużyna wycofana, walkower ---------- --:-- -:-
24 LKS 99 PRUCHNA LKS POGÓRZE 2017-04-29 10:15 -:-
Kolejka 16
25 LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 2017-05-06 15:15 -:-
26 LKS POGÓRZE LKS BESKID BRENNA 2017-05-06 10:15 -:-
27 KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA - drużyna wycofana, walkower LKS WISŁA STRUMIEŃ ---------- --:-- -:-
28 LKS GOLESZÓW LKS 99 PRUCHNA 2017-05-06 10:15 -:-
29 KS KUŹNIA USTROŃ RKS CUKROWNIK CHYBIE 2017-05-07 10:15 -:-
30 LKS KOŃCZYCE MAŁE LKS OLZA POGWIZDÓW 2017-05-06 10:15 -:-
Kolejka 17
31 LKS BESKID BRENNA LKS 99 PRUCHNA 2017-05-13 15:15 -:-
32 LKS OLZA POGWIZDÓW KS KUŹNIA USTROŃ 2017-05-13 11:30 -:-
33 RKS CUKROWNIK CHYBIE LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE 2017-05-14 15:15 -:-
34 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA - drużyna wycofana, walkower ---------- --:-- -:-
35 LKS WISŁA STRUMIEŃ LKS POGÓRZE 2017-05-13 10:15 -:-
36 LKS KOŃCZYCE MAŁE LKS GOLESZÓW 2017-05-13 10:15 -:-
Kolejka 18
37 LKS GOLESZÓW LKS BESKID BRENNA 2017-05-20 10:15 -:-
38 LKS 99 PRUCHNA LKS WISŁA STRUMIEŃ 2017-05-20 10:15 -:-
39 LKS POGÓRZE WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 2017-05-20 10:15 -:-
40 KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA - drużyna wycofana, walkower RKS CUKROWNIK CHYBIE ---------- --:-- -:-
41 LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE LKS OLZA POGWIZDÓW 2017-05-20 15:15 -:-
42 KS KUŹNIA USTROŃ LKS KOŃCZYCE MAŁE 2017-05-21 09:15 -:-
Kolejka 19
43 LKS GOLESZÓW KS KUŹNIA USTROŃ 2017-05-27 10:15 -:-
44 LKS KOŃCZYCE MAŁE LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE 2017-05-27 10:15 -:-
45 LKS OLZA POGWIZDÓW KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA - drużyna wycofana, walkower ---------- --:-- -:-
46 RKS CUKROWNIK CHYBIE LKS POGÓRZE 2017-05-28 15:15 -:-
47 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE LKS 99 PRUCHNA 2017-05-27 10:15 -:-
48 LKS WISŁA STRUMIEŃ LKS BESKID BRENNA 2017-05-27 10:15 -:-
Kolejka 20
49 LKS BESKID BRENNA WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 2017-06-03 15:15 -:-
50 LKS GOLESZÓW LKS WISŁA STRUMIEŃ 2017-06-03 10:15 -:-
51 LKS 99 PRUCHNA RKS CUKROWNIK CHYBIE 2017-06-03 10:15 -:-
52 LKS POGÓRZE LKS OLZA POGWIZDÓW 2017-06-03 10:15 -:-
53 KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA - drużyna wycofana, walkower LKS KOŃCZYCE MAŁE ---------- --:-- -:-
54 LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE KS KUŹNIA USTROŃ 2017-06-03 15:15 -:-
Kolejka 21
55 LKS KOŃCZYCE MAŁE LKS POGÓRZE 2017-06-10 10:15 -:-
56 KS KUŹNIA USTROŃ KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA - drużyna wycofana, walkower ---------- --:-- -:-
57 LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE LKS GOLESZÓW 2017-06-10 10:15 -:-
58 LKS OLZA POGWIZDÓW LKS 99 PRUCHNA 2017-06-10 10:15 -:-
59 RKS CUKROWNIK CHYBIE LKS BESKID BRENNA 2017-06-10 10:15 -:-
60 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE LKS WISŁA STRUMIEŃ 2017-06-10 10:15 -:-
Kolejka 22
61 LKS GOLESZÓW WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 2017-06-17 10:15 -:-
62 LKS WISŁA STRUMIEŃ RKS CUKROWNIK CHYBIE 2017-06-17 10:15 -:-
63 LKS BESKID BRENNA LKS OLZA POGWIZDÓW 2017-06-17 10:15 -:-
64 LKS 99 PRUCHNA LKS KOŃCZYCE MAŁE 2017-06-17 10:15 -:-
65 LKS POGÓRZE KS KUŹNIA USTROŃ 2017-06-17 10:15 -:-
66 KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA - drużyna wycofana, walkower LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE ---------- --:-- -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam