Skoczów: IV liga okręgowa A1 Junior

Data aktualizacji: 2017-04-25 08:30:05

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 LKS WYZWOLENIE SIMORADZ 15 40 13 1 1 70:11
2 LKS TEMPO PUŃCÓW 16 38 12 2 2 52:18
3 LKS OCHABY 96 15 38 12 2 1 67:13
4 LKS ISKRA ISKRZYCZYN 16 24 8 0 8 40:52
5 LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE 15 22 7 1 7 28:46
6 LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKI 15 22 7 1 7 51:49
7 LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH 16 21 7 0 9 35:50
8 LKS ORZEŁ ZABŁOCIE 15 19 6 1 8 33:44
9 LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC 15 18 5 3 7 46:51
10 KS NIERODZIM 16 10 3 1 12 27:69
11 GKS MORCINEK KACZYCE 15 7 2 1 12 22:57
12 LKS ZRYW BĄKÓW 15 7 2 1 12 20:63
13 TS 1909 PIAST CIESZYN. 16 27 9 0 7 70:38

Ostatnia kolejka (17) rozgrywek w sezonie 2016/2017

22 GKS MORCINEK KACZYCE LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKI 2017-04-22 12:00 0:4
23 PAUZJE LKS ZRYW BĄKÓW 0000-00-00 00:00 :
24 LKS WYZWOLENIE SIMORADZ LKS ISKRA ISKRZYCZYN 2017-04-22 12:00 2:1
25 LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH TS 1909 PIAST CIESZYN. - drużyna wycofana, walkower 2017-04-22 00:00 3:0
26 KS NIERODZIM LKS TEMPO PUŃCÓW 2017-04-22 12:15:00 2:4
27 LKS ORZEŁ ZABŁOCIE LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE 2017-05-10 17:00 :
28 LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC LKS OCHABY 96 2017-05-09 17:00 :

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKI 2016-08-13 12:00 2:1
2 LKS OCHABY 96 LKS TEMPO PUŃCÓW 2016-08-13 12:00 0:1
3 LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC TS 1909 PIAST CIESZYN. - drużyna wycofana, walkower 2016-08-13 17:00 3:11
4 LKS ORZEŁ ZABŁOCIE LKS ISKRA ISKRZYCZYN 2016-08-13 12:00 2:3
5 KS NIERODZIM LKS ZRYW BĄKÓW 2016-08-13 12:30 3:3
6 LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH GKS MORCINEK KACZYCE 2016-08-24 17:00 3:2
7 LKS WYZWOLENIE SIMORADZ PAUZUJE ---------- --:-- -:-
Kolejka 2
8 LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKI PAUZUJE ---------- --:-- -:-
9 GKS MORCINEK KACZYCE LKS WYZWOLENIE SIMORADZ 2016-08-20 12:00 2:10
10 LKS ZRYW BĄKÓW LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH 2016-08-21 12:00 0:6
11 LKS ISKRA ISKRZYCZYN KS NIERODZIM 2016-08-20 15:00 3:0
12 TS 1909 PIAST CIESZYN. - drużyna wycofana, walkower LKS ORZEŁ ZABŁOCIE 2016-08-20 12:00 8:3
13 LKS TEMPO PUŃCÓW LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC 2016-08-20 12:00 4:1
14 LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE LKS OCHABY 96 2016-08-20 12:00 0:3
Kolejka 3
15 LKS OCHABY 96 LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKI 2016-08-27 12:00 3:1
16 LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE 2016-08-27 17:00 6:0
17 LKS ORZEŁ ZABŁOCIE LKS TEMPO PUŃCÓW 2016-08-27 12:00 3:1
18 KS NIERODZIM TS 1909 PIAST CIESZYN. - drużyna wycofana, walkower 2016-08-27 12:30 2:8
19 LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH LKS ISKRA ISKRZYCZYN 2016-08-27 10:00 1:3
20 LKS WYZWOLENIE SIMORADZ LKS ZRYW BĄKÓW 2016-08-27 12:00 8:0
21 PAUZUJE GKS MORCINEK KACZYCE ---------- --:-- -:-
Kolejka 4
22 LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKI GKS MORCINEK KACZYCE 2016-08-30 17:00 10:0
23 LKS ZRYW BĄKÓW PAUZUJE ---------- --:-- -:-
24 LKS ISKRA ISKRZYCZYN LKS WYZWOLENIE SIMORADZ 2016-08-30 17:00 0:4
25 TS 1909 PIAST CIESZYN. - drużyna wycofana, walkower LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH 2016-08-30 17:00 18:0
26 LKS TEMPO PUŃCÓW KS NIERODZIM 2016-08-30 17:00 6:1
27 LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE LKS ORZEŁ ZABŁOCIE 2016-08-30 17:00 4:2
28 LKS OCHABY 96 LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC 2016-08-30 17:00 2:0
Kolejka 5
29 LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKI 2016-09-03 17:00 5:5
30 LKS ORZEŁ ZABŁOCIE LKS OCHABY 96 2016-09-05 17:30 1:5
31 KS NIERODZIM LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE 2016-09-04 12:30 1:3
32 LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH LKS TEMPO PUŃCÓW 2016-09-03 12:00 1:4
33 LKS WYZWOLENIE SIMORADZ TS 1909 PIAST CIESZYN. - drużyna wycofana, walkower 2016-09-03 12:00 2:0
34 PAUZUJE LKS ISKRA ISKRZYCZYN ---------- --:-- -:-
35 GKS MORCINEK KACZYCE LKS ZRYW BĄKÓW 2016-09-03 12:00 3:2
Kolejka 6
36 LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKI LKS ZRYW BĄKÓW 2016-09-10 12:00 3:1
37 LKS ISKRA ISKRZYCZYN GKS MORCINEK KACZYCE 2016-09-10 16:00 3:2
38 TS 1909 PIAST CIESZYN. - drużyna wycofana, walkower PAUZUJE ---------- --:-- -:-
39 LKS TEMPO PUŃCÓW LKS WYZWOLENIE SIMORADZ 2016-09-10 12:00 0:1
40 LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH 2016-09-10 12:00 2:1
41 LKS OCHABY 96 KS NIERODZIM 2016-09-09 17:00 8:2
42 LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC LKS ORZEŁ ZABŁOCIE 2016-09-10 16:00 0:3
Kolejka 7
43 LKS ORZEŁ ZABŁOCIE LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKI 2016-09-17 12:00 2:5
44 KS NIERODZIM LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC 2016-09-17 12:30 3:10
45 LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH LKS OCHABY 96 2016-09-17 12:00 2:3
46 LKS WYZWOLENIE SIMORADZ LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE 2016-09-17 12:00 3:0
47 PAUZUJE LKS TEMPO PUŃCÓW ---------- --:-- -:-
48 GKS MORCINEK KACZYCE TS 1909 PIAST CIESZYN. - drużyna wycofana, walkower 2016-09-17 12:00 1:2
49 LKS ZRYW BĄKÓW LKS ISKRA ISKRZYCZYN 2016-09-18 12:00 3:2
Kolejka 8
50 LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKI LKS ISKRA ISKRZYCZYN 2016-09-24 14:00 11:2
51 TS 1909 PIAST CIESZYN. - drużyna wycofana, walkower LKS ZRYW BĄKÓW 2016-09-24 12:00 3:2
52 LKS TEMPO PUŃCÓW GKS MORCINEK KACZYCE 2016-09-24 12:00 1:0
53 LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE PAUZUJE ---------- --:-- -:-
54 LKS OCHABY 96 LKS WYZWOLENIE SIMORADZ 2016-09-25 12:00 2:2
55 LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH 2016-09-24 16:00 5:1
56 LKS ORZEŁ ZABŁOCIE KS NIERODZIM 2016-09-24 12:00 3:2
Kolejka 9
57 KS NIERODZIM LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKI 2016-10-01 12:30 1:2
58 LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH LKS ORZEŁ ZABŁOCIE 2016-10-01 12:00 1:2
59 LKS WYZWOLENIE SIMORADZ LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC 2016-10-01 12:00 6:0
60 PAUZUJE LKS OCHABY 96 ---------- --:-- -:-
61 GKS MORCINEK KACZYCE LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE 2016-10-01 12:00 4:1
62 LKS ZRYW BĄKÓW LKS TEMPO PUŃCÓW 2016-10-02 12:00 1:3
63 LKS ISKRA ISKRZYCZYN TS 1909 PIAST CIESZYN. - drużyna wycofana, walkower 2016-10-01 16:00 1:4
Kolejka 10
64 LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKI TS 1909 PIAST CIESZYN. - drużyna wycofana, walkower 2016-10-08 12:00 1:8
65 LKS TEMPO PUŃCÓW LKS ISKRA ISKRZYCZYN 2016-10-08 12:00 7:0
66 LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE LKS ZRYW BĄKÓW 2016-10-08 12:00 5:0
67 LKS OCHABY 96 GKS MORCINEK KACZYCE 2016-10-08 12:00 6:0
68 LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC PAUZUJE ---------- --:-- -:-
69 LKS ORZEŁ ZABŁOCIE LKS WYZWOLENIE SIMORADZ 2016-10-08 12:00 2:4
70 KS NIERODZIM LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH 2016-10-08 12:30 0:1
Kolejka 11
71 LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKI 2016-10-15 12:00 2:4
72 LKS WYZWOLENIE SIMORADZ KS NIERODZIM 2016-10-15 12:00 9:1
73 PAUZUJE LKS ORZEŁ ZABŁOCIE ---------- --:-- -:-
74 GKS MORCINEK KACZYCE LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC 2016-10-15 12:00 3:3
75 LKS ZRYW BĄKÓW LKS OCHABY 96 2016-10-15 10:00 0:7
76 LKS ISKRA ISKRZYCZYN LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE 2016-10-15 15:00 2:3
77 TS 1909 PIAST CIESZYN. - drużyna wycofana, walkower LKS TEMPO PUŃCÓW 2016-10-15 12:00 3:7
Kolejka 12
78 LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKI LKS TEMPO PUŃCÓW 2016-11-05 12:00 2:4
79 LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE TS 1909 PIAST CIESZYN. - drużyna wycofana, walkower 2016-10-22 12:00 1:3
80 LKS OCHABY 96 LKS ISKRA ISKRZYCZYN 2016-10-22 12:00 6:0
81 LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC LKS ZRYW BĄKÓW 2016-10-22 15:00 4:1
82 LKS ORZEŁ ZABŁOCIE GKS MORCINEK KACZYCE 2016-10-22 12:00 4:3
83 KS NIERODZIM PAUZUJE ---------- --:-- -:-
84 LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH LKS WYZWOLENIE SIMORADZ 2016-10-22 12:00 2:1
Kolejka 13
85 LKS WYZWOLENIE SIMORADZ LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKI 2016-10-29 13:00 9:0
86 PAUZUJE LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH ---------- --:-- -:-
87 GKS MORCINEK KACZYCE KS NIERODZIM 2016-10-29 12:00 1:2
88 LKS ZRYW BĄKÓW LKS ORZEŁ ZABŁOCIE 2016-10-30 12:00 3:0
89 LKS ISKRA ISKRZYCZYN LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC 2016-10-29 15:00 5:2
90 TS 1909 PIAST CIESZYN. - drużyna wycofana, walkower LKS OCHABY 96 2016-10-29 12:00 2:3
91 LKS TEMPO PUŃCÓW LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE 2016-10-29 12:00 4:0
Kolejka 14
1 LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKI LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE 2017-04-01 12:00 2:4
2 LKS TEMPO PUŃCÓW LKS OCHABY 96 2017-04-01 12:00 2:2
3 TS 1909 PIAST CIESZYN. - drużyna wycofana, walkower LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC 2017-04-01 --:-- -:-
4 LKS ISKRA ISKRZYCZYN LKS ORZEŁ ZABŁOCIE 2017-04-01 16:00 5:3
5 LKS ZRYW BĄKÓW KS NIERODZIM 2017-04-02 11:00 2:3
6 GKS MORCINEK KACZYCE LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH 2017-04-01 12:00 0:2
7 PAUZUJE LKS WYZWOLENIE SIMORADZ ---------- --:-- -:-
Kolejka 15
8 PAUZUJE LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKI ---------- --:-- -:-
9 LKS WYZWOLENIE SIMORADZ GKS MORCINEK KACZYCE 2017-04-08 12:00 4:1
10 LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH LKS ZRYW BĄKÓW 2017-04-08 12:00 8:2
11 KS NIERODZIM LKS ISKRA ISKRZYCZYN 2017-04-08 12:15 1:6
12 LKS ORZEŁ ZABŁOCIE TS 1909 PIAST CIESZYN. - drużyna wycofana, walkower 2017-04-08 --:-- -:-
13 LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC LKS TEMPO PUŃCÓW 2017-04-08 11:00 1:4
14 LKS OCHABY 96 LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE 2017-04-08 12:00 11:0
Kolejka 16
15 LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKI LKS OCHABY 96 2017-04-18 16:00 0:6
16 LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC 2017-04-18 16:00 3:3
17 LKS TEMPO PUŃCÓW LKS ORZEŁ ZABŁOCIE 2017-04-18 16:00 0:0
18 TS 1909 PIAST CIESZYN. - drużyna wycofana, walkower KS NIERODZIM 2017-04-18 --:-- -:-
19 LKS ISKRA ISKRZYCZYN LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH 2017-04-18 16:00 4:1
20 LKS ZRYW BĄKÓW LKS WYZWOLENIE SIMORADZ 2017-04-18 16:00 0:5
21 GKS MORCINEK KACZYCE PAUZUJE ---------- --:-- -:-
Kolejka 17
22 GKS MORCINEK KACZYCE LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKI 2017-04-22 12:00 0:4
23 PAUZUJE LKS ZRYW BĄKÓW ---------- --:-- -:-
24 LKS WYZWOLENIE SIMORADZ LKS ISKRA ISKRZYCZYN 2017-04-22 12:00 2:1
25 LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH TS 1909 PIAST CIESZYN. - drużyna wycofana, walkower 2017-04-22 --:-- -:-
26 KS NIERODZIM LKS TEMPO PUŃCÓW 2017-04-22 12:15 2:4
27 LKS ORZEŁ ZABŁOCIE LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE 2017-05-10 17:00 -:-
28 LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC LKS OCHABY 96 2017-05-09 17:00 -:-
Kolejka 18
29 LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKI LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC 2017-04-29 12:00 -:-
30 LKS OCHABY 96 LKS ORZEŁ ZABŁOCIE 2017-04-29 12:00 -:-
31 LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE KS NIERODZIM 2017-04-29 12:00 -:-
32 LKS TEMPO PUŃCÓW LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH 2017-04-29 12:00 -:-
33 TS 1909 PIAST CIESZYN. - drużyna wycofana, walkower LKS WYZWOLENIE SIMORADZ ---------- --:-- -:-
34 LKS ISKRA ISKRZYCZYN PAUZUJE ---------- --:-- -:-
35 LKS ZRYW BĄKÓW GKS MORCINEK KACZYCE 2017-04-30 11:00 -:-
Kolejka 19
36 LKS ZRYW BĄKÓW LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKI 2017-05-04 17:00 -:-
37 GKS MORCINEK KACZYCE LKS ISKRA ISKRZYCZYN 2017-05-02 17:00 -:-
38 PAUZUJE TS 1909 PIAST CIESZYN. - drużyna wycofana, walkower ---------- --:-- -:-
39 LKS WYZWOLENIE SIMORADZ LKS TEMPO PUŃCÓW 2017-05-01 12:00 -:-
40 LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE 2017-05-02 17:00 -:-
41 KS NIERODZIM LKS OCHABY 96 2017-05-02 17:00 -:-
42 LKS ORZEŁ ZABŁOCIE LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC 2017-05-02 17:00 -:-
Kolejka 20
43 LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKI LKS ORZEŁ ZABŁOCIE 2017-05-06 12:00 -:-
44 LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC KS NIERODZIM 2017-05-06 17:00 -:-
45 LKS OCHABY 96 LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH 2017-05-06 12:00 -:-
46 LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE LKS WYZWOLENIE SIMORADZ 2017-05-06 12:00 -:-
47 LKS TEMPO PUŃCÓW PAUZUJE ---------- --:-- -:-
48 TS 1909 PIAST CIESZYN. - drużyna wycofana, walkower GKS MORCINEK KACZYCE ---------- --:-- -:-
49 LKS ISKRA ISKRZYCZYN LKS ZRYW BĄKÓW 2017-05-06 17:00 -:-
Kolejka 21
50 LKS ISKRA ISKRZYCZYN LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKI 2017-05-13 17:00 -:-
51 LKS ZRYW BĄKÓW TS 1909 PIAST CIESZYN. - drużyna wycofana, walkower ---------- --:-- -:-
52 GKS MORCINEK KACZYCE LKS TEMPO PUŃCÓW 2017-05-13 12:00 -:-
53 PAUZUJE LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE ---------- --:-- -:-
54 LKS WYZWOLENIE SIMORADZ LKS OCHABY 96 2017-05-13 12:00 -:-
55 LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC 2017-05-13 12:00 -:-
56 KS NIERODZIM LKS ORZEŁ ZABŁOCIE 2017-05-13 12:15 -:-
Kolejka 22
57 LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKI KS NIERODZIM 2017-05-20 12:00 -:-
58 LKS ORZEŁ ZABŁOCIE LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH 2017-05-20 12:00 -:-
59 LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC LKS WYZWOLENIE SIMORADZ 2017-05-20 17:00 -:-
60 LKS OCHABY 96 PAUZUJE ---------- --:-- -:-
61 LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE GKS MORCINEK KACZYCE 2017-05-20 12:00 -:-
62 LKS TEMPO PUŃCÓW LKS ZRYW BĄKÓW 2017-05-20 12:00 -:-
63 TS 1909 PIAST CIESZYN. - drużyna wycofana, walkower LKS ISKRA ISKRZYCZYN ---------- --:-- -:-
Kolejka 23
64 TS 1909 PIAST CIESZYN. - drużyna wycofana, walkower LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKI ---------- --:-- -:-
65 LKS ISKRA ISKRZYCZYN LKS TEMPO PUŃCÓW 2017-05-27 17:00 -:-
66 LKS ZRYW BĄKÓW LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE 2017-05-28 11:00 -:-
67 GKS MORCINEK KACZYCE LKS OCHABY 96 2017-05-27 12:00 -:-
68 PAUZUJE LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC ---------- --:-- -:-
69 LKS WYZWOLENIE SIMORADZ LKS ORZEŁ ZABŁOCIE 2017-05-27 12:00 -:-
70 LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH KS NIERODZIM 2017-05-27 12:00 -:-
Kolejka 24
71 LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKI LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH 2017-06-03 12:00 -:-
72 KS NIERODZIM LKS WYZWOLENIE SIMORADZ 2017-06-03 12:00 -:-
73 LKS ORZEŁ ZABŁOCIE PAUZUJE ---------- --:-- -:-
74 LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC GKS MORCINEK KACZYCE 2017-06-03 17:00 -:-
75 LKS OCHABY 96 LKS ZRYW BĄKÓW 2017-06-03 12:00 -:-
76 LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE LKS ISKRA ISKRZYCZYN 2017-06-03 12:00 -:-
77 LKS TEMPO PUŃCÓW TS 1909 PIAST CIESZYN. - drużyna wycofana, walkower ---------- --:-- -:-
Kolejka 25
78 LKS TEMPO PUŃCÓW LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKI 2017-06-10 12:00 -:-
79 TS 1909 PIAST CIESZYN. - drużyna wycofana, walkower LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE ---------- --:-- -:-
80 LKS ISKRA ISKRZYCZYN LKS OCHABY 96 2017-06-10 12:00 -:-
81 LKS ZRYW BĄKÓW LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC 2017-06-10 12:00 -:-
82 GKS MORCINEK KACZYCE LKS ORZEŁ ZABŁOCIE 2017-06-10 12:00 -:-
83 PAUZUJE KS NIERODZIM ---------- --:-- -:-
84 LKS WYZWOLENIE SIMORADZ LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH 2017-06-10 12:00 -:-
Kolejka 26
85 LKS BŁYSKAWICA KOŃCZYCE WIELKI LKS WYZWOLENIE SIMORADZ 2017-06-17 12:00 -:-
86 LKS VICTORIA POLIFARB HAŻLACH PAUZUJE ---------- --:-- -:-
87 KS NIERODZIM GKS MORCINEK KACZYCE 2017-06-17 12:00 -:-
88 LKS ORZEŁ ZABŁOCIE LKS ZRYW BĄKÓW 2017-06-17 12:00 -:-
89 LKS BŁĘKITNI PIERŚCIEC LKS ISKRA ISKRZYCZYN 2017-06-17 12:00 -:-
90 LKS OCHABY 96 TS 1909 PIAST CIESZYN. - drużyna wycofana, walkower ---------- --:-- -:-
91 LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE LKS TEMPO PUŃCÓW 2017-06-17 12:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam