Zabrze: Klasa B

Data aktualizacji: 2017-05-27 13:40:04

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 KS BURZA BOROWA WIEŚ 21 55 18 1 2 102:31
2 KS SOŚNICA GLIWICE 21 51 16 3 2 97:22
3 KS START SIERAKOWICE 22 45 14 3 5 58:32
4 LKS ORZEŁ STANICA 22 44 14 2 6 62:29
5 LKS START KLESZCZÓW 22 43 14 1 7 56:45
6 UKS QUO VADIS MAKOSZOWY 22 36 11 3 8 42:40
7 LKS 45 BUJAKÓW 22 33 10 3 9 71:44
8 LKS NAPRZÓD ŚWIBIE 22 33 10 3 9 52:42
9 LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE 22 25 7 4 11 37:58
10 LKS NAPRZÓD ŁUBIE 22 18 4 6 12 36:59
11 PKS RUCH II KOZŁÓW 22 16 4 4 14 44:68
12 LKS WILKI II WILCZA 22 11 3 2 17 27:86
13 LKS LEŚNIK ŁĄCZA 22 5 1 2 19 14:139
14 KS CONCORDIA II KNURÓW 22 25 8 1 13 45:48

Ostatnia kolejka (22) rozgrywek w sezonie 2016/2017

57 KS START SIERAKOWICE LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE 2017-05-20 17:00 5:2
58 LKS START KLESZCZÓW UKS QUO VADIS MAKOSZOWY 2017-05-20 17:00 3:0
59 PKS RUCH II KOZŁÓW LKS NAPRZÓD ŚWIBIE 2017-05-21 11:00 7:1
60 LKS NAPRZÓD ŁUBIE LKS LEŚNIK ŁĄCZA 2017-05-20 17:00 2:2
61 LKS WILKI II WILCZA LKS ORZEŁ STANICA 2017-05-21 17:00 1:4
62 KS CONCORDIA II KNURÓW - drużyna wycofana, walkower KS BURZA BOROWA WIEŚ 2017-05-20 00:00 0:3
63 LKS 45 BUJAKÓW KS SOŚNICA GLIWICE 2017-05-21 17:00 1:3

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 LKS ORZEŁ STANICA KS START SIERAKOWICE 2016-08-20 11:00 3:0
2 LKS NAPRZÓD ŁUBIE KS CONCORDIA II KNURÓW - drużyna wycofana, walkower 2016-08-21 17:00 3:2
3 PKS RUCH II KOZŁÓW LKS 45 BUJAKÓW 2016-08-21 11:00 1:5
4 LKS START KLESZCZÓW KS SOŚNICA GLIWICE 2016-08-21 17:00 1:6
5 LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE KS BURZA BOROWA WIEŚ 2016-08-20 17:00 1:2
6 UKS QUO VADIS MAKOSZOWY LKS WILKI II WILCZA 2016-08-20 17:00 3:1
7 LKS NAPRZÓD ŚWIBIE LKS LEŚNIK ŁĄCZA 2016-08-21 17:00 5:0
Kolejka 2
8 KS START SIERAKOWICE LKS LEŚNIK ŁĄCZA 2016-08-27 13:00 9:0
9 LKS WILKI II WILCZA LKS NAPRZÓD ŚWIBIE 2016-08-28 17:00 1:5
10 KS BURZA BOROWA WIEŚ UKS QUO VADIS MAKOSZOWY 2016-08-27 17:00 5:0
11 KS SOŚNICA GLIWICE LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE 2016-08-27 16:00 4:1
12 LKS 45 BUJAKÓW LKS START KLESZCZÓW 2016-08-28 17:00 2:4
13 KS CONCORDIA II KNURÓW - drużyna wycofana, walkower PKS RUCH II KOZŁÓW 2016-08-28 17:00 8:1
14 LKS ORZEŁ STANICA LKS NAPRZÓD ŁUBIE 2016-08-28 11:15 6:0
Kolejka 3
15 LKS NAPRZÓD ŁUBIE KS START SIERAKOWICE 2016-09-04 16:00 0:2
16 LKS ORZEŁ STANICA PKS RUCH II KOZŁÓW 2016-09-04 11:15 1:0
17 LKS START KLESZCZÓW KS CONCORDIA II KNURÓW - drużyna wycofana, walkower 2016-09-04 17:00 1:5
18 LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE LKS 45 BUJAKÓW 2016-09-03 17:00 1:0
19 UKS QUO VADIS MAKOSZOWY KS SOŚNICA GLIWICE 2016-09-04 16:00 1:1
20 LKS NAPRZÓD ŚWIBIE KS BURZA BOROWA WIEŚ 2016-09-04 17:00 0:2
21 LKS LEŚNIK ŁĄCZA LKS WILKI II WILCZA 2016-09-03 17:00 1:4
Kolejka 4
22 KS START SIERAKOWICE LKS WILKI II WILCZA 2016-09-10 16:00 6:3
23 KS BURZA BOROWA WIEŚ LKS LEŚNIK ŁĄCZA 2016-09-10 16:00 14:0
24 KS SOŚNICA GLIWICE LKS NAPRZÓD ŚWIBIE 2016-09-11 15:00 3:2
25 LKS 45 BUJAKÓW UKS QUO VADIS MAKOSZOWY 2016-09-11 16:00 9:3
26 KS CONCORDIA II KNURÓW - drużyna wycofana, walkower LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE 2016-09-11 16:00 5:1
27 LKS ORZEŁ STANICA LKS START KLESZCZÓW 2016-09-11 11:15 2:0
28 LKS NAPRZÓD ŁUBIE PKS RUCH II KOZŁÓW 2016-09-11 16:00 4:4
Kolejka 5
29 PKS RUCH II KOZŁÓW KS START SIERAKOWICE 2016-09-18 10:00 2:3
30 LKS START KLESZCZÓW LKS NAPRZÓD ŁUBIE 2016-09-17 16:00 4:0
31 LKS ORZEŁ STANICA LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE 2016-09-17 16:00 5:1
32 UKS QUO VADIS MAKOSZOWY KS CONCORDIA II KNURÓW - drużyna wycofana, walkower 2016-09-17 16:00 1:3
33 LKS NAPRZÓD ŚWIBIE LKS 45 BUJAKÓW 2016-09-18 16:00 1:2
34 LKS LEŚNIK ŁĄCZA KS SOŚNICA GLIWICE 2016-09-18 16:00 0:15
35 LKS WILKI II WILCZA KS BURZA BOROWA WIEŚ 2016-09-18 16:00 0:6
Kolejka 6
36 KS START SIERAKOWICE KS BURZA BOROWA WIEŚ 2016-09-24 16:00 0:1
37 KS SOŚNICA GLIWICE LKS WILKI II WILCZA 2016-09-24 16:00 4:0
38 LKS 45 BUJAKÓW LKS LEŚNIK ŁĄCZA 2016-09-25 16:00 10:0
39 KS CONCORDIA II KNURÓW - drużyna wycofana, walkower LKS NAPRZÓD ŚWIBIE 2016-09-25 16:00 2:0
40 LKS ORZEŁ STANICA UKS QUO VADIS MAKOSZOWY 2016-09-25 11:15 1:4
41 LKS NAPRZÓD ŁUBIE LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE 2016-09-25 16:00 2:2
42 PKS RUCH II KOZŁÓW LKS START KLESZCZÓW 2016-09-25 11:00 1:3
Kolejka 7
43 LKS START KLESZCZÓW KS START SIERAKOWICE 2016-10-02 15:00 3:2
44 LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE PKS RUCH II KOZŁÓW 2016-10-02 15:00 3:0
45 UKS QUO VADIS MAKOSZOWY LKS NAPRZÓD ŁUBIE 2016-10-01 15:00 2:2
46 LKS ORZEŁ STANICA LKS NAPRZÓD ŚWIBIE 2016-10-02 11:15 4:1
47 LKS LEŚNIK ŁĄCZA KS CONCORDIA II KNURÓW - drużyna wycofana, walkower 2016-10-01 15:00 0:7
48 LKS WILKI II WILCZA LKS 45 BUJAKÓW 2016-10-02 15:00 2:10
49 KS BURZA BOROWA WIEŚ KS SOŚNICA GLIWICE 2016-10-01 15:00 0:7
Kolejka 8
50 KS START SIERAKOWICE KS SOŚNICA GLIWICE 2016-10-08 15:00 3:3
51 LKS 45 BUJAKÓW KS BURZA BOROWA WIEŚ 2016-10-09 15:00 3:6
52 KS CONCORDIA II KNURÓW - drużyna wycofana, walkower LKS WILKI II WILCZA 2016-10-09 15:00 5:1
53 LKS ORZEŁ STANICA LKS LEŚNIK ŁĄCZA 2016-10-09 11:15 5:0
54 LKS NAPRZÓD ŁUBIE LKS NAPRZÓD ŚWIBIE 2016-10-09 15:00 2:5
55 PKS RUCH II KOZŁÓW UKS QUO VADIS MAKOSZOWY 2016-10-09 11:00 1:2
56 LKS START KLESZCZÓW LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE 2016-10-08 15:00 3:1
Kolejka 9
57 LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE KS START SIERAKOWICE 2016-10-16 15:00 2:2
58 UKS QUO VADIS MAKOSZOWY LKS START KLESZCZÓW 2016-10-15 15:00 1:2
59 LKS NAPRZÓD ŚWIBIE PKS RUCH II KOZŁÓW 2016-10-16 15:00 4:0
60 LKS LEŚNIK ŁĄCZA LKS NAPRZÓD ŁUBIE 2016-10-16 15:00 1:6
61 LKS ORZEŁ STANICA LKS WILKI II WILCZA 2016-10-15 15:00 2:0
62 KS BURZA BOROWA WIEŚ KS CONCORDIA II KNURÓW - drużyna wycofana, walkower 2016-10-15 11:00 1:3
63 KS SOŚNICA GLIWICE LKS 45 BUJAKÓW 2016-10-16 15:00 0:1
Kolejka 10
64 KS START SIERAKOWICE LKS 45 BUJAKÓW 2016-10-22 15:00 1:0
65 KS CONCORDIA II KNURÓW - drużyna wycofana, walkower KS SOŚNICA GLIWICE 2016-10-23 11:00 2:4
66 LKS ORZEŁ STANICA KS BURZA BOROWA WIEŚ 2016-10-23 11:15 1:5
67 LKS NAPRZÓD ŁUBIE LKS WILKI II WILCZA 2016-10-23 15:00 1:0
68 PKS RUCH II KOZŁÓW LKS LEŚNIK ŁĄCZA 2016-10-23 11:00 7:1
69 LKS START KLESZCZÓW LKS NAPRZÓD ŚWIBIE 2016-10-22 15:00 1:3
70 LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE UKS QUO VADIS MAKOSZOWY 2016-10-23 15:00 0:1
Kolejka 11
71 UKS QUO VADIS MAKOSZOWY KS START SIERAKOWICE 2016-10-29 14:00 0:1
72 LKS NAPRZÓD ŚWIBIE LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE 2016-10-29 14:00 3:0
73 LKS LEŚNIK ŁĄCZA LKS START KLESZCZÓW 2016-10-30 14:00 1:3
74 LKS WILKI II WILCZA PKS RUCH II KOZŁÓW 2016-10-30 14:00 4:0
75 KS BURZA BOROWA WIEŚ LKS NAPRZÓD ŁUBIE 2016-10-29 14:00 5:4
76 LKS ORZEŁ STANICA KS SOŚNICA GLIWICE 2016-10-29 14:00 0:2
77 LKS 45 BUJAKÓW KS CONCORDIA II KNURÓW - drużyna wycofana, walkower 2016-10-29 11:00 1:1
Kolejka 12
78 KS START SIERAKOWICE KS CONCORDIA II KNURÓW - drużyna wycofana, walkower 2016-11-05 13:00 2:1
79 LKS ORZEŁ STANICA LKS 45 BUJAKÓW 2016-11-06 11:15 1:2
80 LKS NAPRZÓD ŁUBIE KS SOŚNICA GLIWICE 2016-11-06 13:00 0:5
81 PKS RUCH II KOZŁÓW KS BURZA BOROWA WIEŚ 2016-11-06 11:00 2:7
82 LKS START KLESZCZÓW LKS WILKI II WILCZA 2016-11-05 13:00 7:2
83 LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE LKS LEŚNIK ŁĄCZA 2016-11-06 13:00 3:1
84 UKS QUO VADIS MAKOSZOWY LKS NAPRZÓD ŚWIBIE 2016-11-05 13:00 2:2
Kolejka 13
85 LKS NAPRZÓD ŚWIBIE KS START SIERAKOWICE 2016-11-13 13:00 0:3
86 LKS LEŚNIK ŁĄCZA UKS QUO VADIS MAKOSZOWY 2016-11-13 13:00 2:4
87 LKS WILKI II WILCZA LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE 2016-11-13 13:00 1:3
88 KS BURZA BOROWA WIEŚ LKS START KLESZCZÓW 2016-11-13 12:00 5:0
89 PKS RUCH II KOZŁÓW KS SOŚNICA GLIWICE 2016-11-11 12:00 1:9
90 LKS 45 BUJAKÓW LKS NAPRZÓD ŁUBIE 2016-11-13 13:00 4:0
91 LKS ORZEŁ STANICA KS CONCORDIA II KNURÓW - drużyna wycofana, walkower 2016-11-12 11:30 5:1
Kolejka 14
1 KS START SIERAKOWICE LKS ORZEŁ STANICA 2017-03-18 15:30 2:3
2 KS CONCORDIA II KNURÓW - drużyna wycofana, walkower LKS NAPRZÓD ŁUBIE 2017-03-18 --:-- -:-
3 LKS 45 BUJAKÓW PKS RUCH II KOZŁÓW 2017-03-18 15:30 2:2
4 KS SOŚNICA GLIWICE LKS START KLESZCZÓW 2017-03-18 13:00 1:0
5 KS BURZA BOROWA WIEŚ LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE 2017-03-19 15:30 10:2
6 LKS WILKI II WILCZA UKS QUO VADIS MAKOSZOWY 2017-03-19 13:00 0:5
7 LKS LEŚNIK ŁĄCZA LKS NAPRZÓD ŚWIBIE 2017-03-18 15:30 0:5
Kolejka 15
8 LKS LEŚNIK ŁĄCZA KS START SIERAKOWICE 2017-03-26 15:30 0:3
9 LKS NAPRZÓD ŚWIBIE LKS WILKI II WILCZA 2017-03-26 15:30 2:0
10 UKS QUO VADIS MAKOSZOWY KS BURZA BOROWA WIEŚ 2017-03-25 15:30 1:3
11 LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE KS SOŚNICA GLIWICE 2017-03-26 15:30 3:4
12 LKS START KLESZCZÓW LKS 45 BUJAKÓW 2017-03-25 15:30 7:3
13 PKS RUCH II KOZŁÓW KS CONCORDIA II KNURÓW - drużyna wycofana, walkower 2017-03-25 --:-- -:-
14 LKS NAPRZÓD ŁUBIE LKS ORZEŁ STANICA 2017-03-26 15:30 0:4
Kolejka 16
15 KS START SIERAKOWICE LKS NAPRZÓD ŁUBIE 2017-04-01 17:00 2:1
16 PKS RUCH II KOZŁÓW LKS ORZEŁ STANICA 2017-04-02 15:00 1:1
17 KS CONCORDIA II KNURÓW - drużyna wycofana, walkower LKS START KLESZCZÓW 2017-04-01 --:-- -:-
18 LKS 45 BUJAKÓW LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE 2017-04-02 17:00 1:2
19 KS SOŚNICA GLIWICE UKS QUO VADIS MAKOSZOWY 2017-04-01 13:00 2:0
20 KS BURZA BOROWA WIEŚ LKS NAPRZÓD ŚWIBIE 2017-04-02 14:00 2:2
21 LKS WILKI II WILCZA LKS LEŚNIK ŁĄCZA 2017-04-02 17:00 1:1
Kolejka 17
22 LKS WILKI II WILCZA KS START SIERAKOWICE 2017-04-09 17:00 0:1
23 LKS LEŚNIK ŁĄCZA KS BURZA BOROWA WIEŚ 2017-04-09 11:00 0:8
24 LKS NAPRZÓD ŚWIBIE KS SOŚNICA GLIWICE 2017-04-08 17:00 4:3
25 UKS QUO VADIS MAKOSZOWY LKS 45 BUJAKÓW 2017-04-08 17:00 3:0
26 LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE KS CONCORDIA II KNURÓW - drużyna wycofana, walkower 2017-04-09 --:-- -:-
27 LKS START KLESZCZÓW LKS ORZEŁ STANICA 2017-04-08 17:00 4:2
28 PKS RUCH II KOZŁÓW LKS NAPRZÓD ŁUBIE 2017-04-09 11:00 2:2
Kolejka 18
29 KS START SIERAKOWICE PKS RUCH II KOZŁÓW 2017-04-22 17:00 2:1
30 LKS NAPRZÓD ŁUBIE LKS START KLESZCZÓW 2017-04-23 17:00 0:1
31 LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE LKS ORZEŁ STANICA 2017-04-23 17:00 1:1
32 KS CONCORDIA II KNURÓW - drużyna wycofana, walkower UKS QUO VADIS MAKOSZOWY 2017-04-22 --:-- -:-
33 LKS 45 BUJAKÓW LKS NAPRZÓD ŚWIBIE 2017-04-23 17:00 2:1
34 KS SOŚNICA GLIWICE LKS LEŚNIK ŁĄCZA 2017-04-23 17:00 11:0
35 KS BURZA BOROWA WIEŚ LKS WILKI II WILCZA 2017-04-22 17:00 10:1
Kolejka 19
36 KS BURZA BOROWA WIEŚ KS START SIERAKOWICE 2017-04-29 11:00 4:3
37 LKS WILKI II WILCZA KS SOŚNICA GLIWICE 2017-05-17 18:00 1:9
38 LKS LEŚNIK ŁĄCZA LKS 45 BUJAKÓW 2017-05-17 18:00 1:11
39 LKS NAPRZÓD ŚWIBIE KS CONCORDIA II KNURÓW - drużyna wycofana, walkower 2017-04-30 --:-- -:-
40 UKS QUO VADIS MAKOSZOWY LKS ORZEŁ STANICA 2017-05-17 18:00 3:1
41 LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE LKS NAPRZÓD ŁUBIE 2017-05-17 18:00 2:1
42 LKS START KLESZCZÓW PKS RUCH II KOZŁÓW 2017-05-17 18:00 3:2
Kolejka 20
43 KS START SIERAKOWICE LKS START KLESZCZÓW 2017-05-06 17:00 5:2
44 PKS RUCH II KOZŁÓW LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE 2017-05-07 11:00 6:2
45 LKS NAPRZÓD ŁUBIE UKS QUO VADIS MAKOSZOWY 2017-05-07 17:00 1:2
46 LKS NAPRZÓD ŚWIBIE LKS ORZEŁ STANICA 2017-05-07 17:00 1:4
47 KS CONCORDIA II KNURÓW - drużyna wycofana, walkower LKS LEŚNIK ŁĄCZA 2017-05-06 --:-- -:-
48 LKS 45 BUJAKÓW LKS WILKI II WILCZA 2017-05-07 17:00 1:1
49 KS SOŚNICA GLIWICE KS BURZA BOROWA WIEŚ 2017-06-07 18:00 -:-
Kolejka 21
50 KS SOŚNICA GLIWICE KS START SIERAKOWICE 2017-05-14 15:00 1:1
51 KS BURZA BOROWA WIEŚ LKS 45 BUJAKÓW 2017-05-13 17:00 3:1
52 LKS WILKI II WILCZA KS CONCORDIA II KNURÓW - drużyna wycofana, walkower 2017-05-14 --:-- -:-
53 LKS LEŚNIK ŁĄCZA LKS ORZEŁ STANICA 2017-05-14 11:00 0:6
54 LKS NAPRZÓD ŚWIBIE LKS NAPRZÓD ŁUBIE 2017-05-14 17:00 2:2
55 UKS QUO VADIS MAKOSZOWY PKS RUCH II KOZŁÓW 2017-05-13 17:00 1:0
56 LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE LKS START KLESZCZÓW 2017-05-14 17:00 1:1
Kolejka 22
57 KS START SIERAKOWICE LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE 2017-05-20 17:00 5:2
58 LKS START KLESZCZÓW UKS QUO VADIS MAKOSZOWY 2017-05-20 17:00 3:0
59 PKS RUCH II KOZŁÓW LKS NAPRZÓD ŚWIBIE 2017-05-21 11:00 7:1
60 LKS NAPRZÓD ŁUBIE LKS LEŚNIK ŁĄCZA 2017-05-20 17:00 2:2
61 LKS WILKI II WILCZA LKS ORZEŁ STANICA 2017-05-21 17:00 1:4
62 KS CONCORDIA II KNURÓW - drużyna wycofana, walkower KS BURZA BOROWA WIEŚ 2017-05-20 --:-- -:-
63 LKS 45 BUJAKÓW KS SOŚNICA GLIWICE 2017-05-21 17:00 1:3
Kolejka 23
64 LKS 45 BUJAKÓW KS START SIERAKOWICE 2017-05-28 17:00 -:-
65 KS SOŚNICA GLIWICE KS CONCORDIA II KNURÓW - drużyna wycofana, walkower 2017-05-27 --:-- -:-
66 KS BURZA BOROWA WIEŚ LKS ORZEŁ STANICA 2017-05-27 17:00 :
67 LKS WILKI II WILCZA LKS NAPRZÓD ŁUBIE 2017-05-28 17:00 -:-
68 LKS LEŚNIK ŁĄCZA PKS RUCH II KOZŁÓW 2017-05-28 11:00 -:-
69 LKS NAPRZÓD ŚWIBIE LKS START KLESZCZÓW 2017-05-27 17:00 :
70 UKS QUO VADIS MAKOSZOWY LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE 2017-05-27 17:00 :
Kolejka 24
71 KS START SIERAKOWICE UKS QUO VADIS MAKOSZOWY 2017-06-03 17:00 -:-
72 LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE LKS NAPRZÓD ŚWIBIE 2017-06-04 17:00 -:-
73 LKS START KLESZCZÓW LKS LEŚNIK ŁĄCZA 2017-06-04 17:00 -:-
74 PKS RUCH II KOZŁÓW LKS WILKI II WILCZA 2017-06-04 11:00 -:-
75 LKS NAPRZÓD ŁUBIE KS BURZA BOROWA WIEŚ 2017-06-04 17:00 -:-
76 KS SOŚNICA GLIWICE LKS ORZEŁ STANICA 2017-06-03 15:00 -:-
77 KS CONCORDIA II KNURÓW - drużyna wycofana, walkower LKS 45 BUJAKÓW 2017-06-03 --:-- -:-
Kolejka 25
78 KS CONCORDIA II KNURÓW - drużyna wycofana, walkower KS START SIERAKOWICE 2017-06-10 --:-- -:-
79 LKS 45 BUJAKÓW LKS ORZEŁ STANICA 2017-06-10 17:00 -:-
80 KS SOŚNICA GLIWICE LKS NAPRZÓD ŁUBIE 2017-06-10 17:00 -:-
81 KS BURZA BOROWA WIEŚ PKS RUCH II KOZŁÓW 2017-06-10 17:00 -:-
82 LKS WILKI II WILCZA LKS START KLESZCZÓW 2017-06-10 17:00 -:-
83 LKS LEŚNIK ŁĄCZA LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE 2017-06-10 17:00 -:-
84 LKS NAPRZÓD ŚWIBIE UKS QUO VADIS MAKOSZOWY 2017-06-10 17:00 -:-
Kolejka 26
85 KS START SIERAKOWICE LKS NAPRZÓD ŚWIBIE 2017-06-14 18:00 -:-
86 UKS QUO VADIS MAKOSZOWY LKS LEŚNIK ŁĄCZA 2017-06-14 18:00 -:-
87 LKS POGOŃ ZIEMIĘCICE LKS WILKI II WILCZA 2017-06-14 18:00 -:-
88 LKS START KLESZCZÓW KS BURZA BOROWA WIEŚ 2017-06-14 18:00 -:-
89 KS SOŚNICA GLIWICE PKS RUCH II KOZŁÓW 2017-06-14 18:00 -:-
90 LKS NAPRZÓD ŁUBIE LKS 45 BUJAKÓW 2017-06-14 18:00 -:-
91 KS CONCORDIA II KNURÓW - drużyna wycofana, walkower LKS ORZEŁ STANICA 2017-06-14 --:-- -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam