Zabrze: Klasa A

Data aktualizacji: 2017-04-30 14:40:04

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 22 46 14 4 4 58:22
2 MKS ZABORZE 22 45 14 3 5 64:32
3 SKS GWAREK ZABRZE 21 39 12 3 6 52:33
4 LKS GWIAZDA CHUDÓW 22 38 11 5 6 39:27
5 PKS RUCH KOZŁÓW 22 35 10 5 7 61:46
6 KS CARBO GLIWICE 21 32 10 2 9 43:49
7 LKS NAPRZÓD ŻERNICA 22 31 9 4 9 51:46
8 LKS ZRYW RADONIA 21 28 7 7 7 32:30
9 KS PIAST PAWŁÓW 21 28 7 7 7 24:34
10 KS ZAMKOWIEC TOSZEK 21 28 8 4 9 36:48
11 LKS AMATOR RUDZINIEC 22 25 6 7 9 28:37
12 KS MOSiR STAL ZABRZE 21 24 6 6 9 30:42
13 LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE 21 23 6 5 10 28:31
14 KS SALVEO DRAMA KAMIENIEC 21 20 5 5 11 41:48
15 KS SPOŁEM ZABRZE 21 19 4 7 10 31:61
16 GKS GWAREK II ORNONTOWICE 21 13 3 4 14 24:56

Ostatnia kolejka (22) rozgrywek w sezonie 2016/2017

49 KS MOSiR STAL ZABRZE KS ZAMKOWIEC TOSZEK 2017-05-24 18:00 :
50 MKS ZABORZE LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 2017-04-29 16:00 2:3
51 LKS NAPRZÓD ŻERNICA PKS RUCH KOZŁÓW 2017-04-29 17:00 2:3
52 SKS GWAREK ZABRZE GKS GWAREK II ORNONTOWICE 2017-05-24 18:00 :
53 LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE LKS ZRYW RADONIA 2017-04-30 17:00 :
54 KS CARBO GLIWICE KS SALVEO DRAMA KAMIENIEC 2017-05-24 18:00 :
55 LKS GWIAZDA CHUDÓW LKS AMATOR RUDZINIEC 2017-04-29 17:00 2:2
56 KS SPOŁEM ZABRZE KS PIAST PAWŁÓW 2017-05-24 18:00 :

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 KS MOSiR STAL ZABRZE SKS GWAREK ZABRZE 2016-08-31 17:00 2:1
2 LKS NAPRZÓD ŻERNICA LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE 2016-08-14 17:00 0:3
3 MKS ZABORZE KS CARBO GLIWICE 2016-08-13 17:00 4:0
4 KS ZAMKOWIEC TOSZEK LKS GWIAZDA CHUDÓW 2016-08-13 17:00 0:0
5 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ KS SPOŁEM ZABRZE 2016-08-13 17:00 1:1
6 PKS RUCH KOZŁÓW KS PIAST PAWŁÓW 2016-09-14 16:30 5:1
7 GKS GWAREK II ORNONTOWICE LKS AMATOR RUDZINIEC 2016-08-13 17:00 0:0
8 KS SALVEO DRAMA KAMIENIEC LKS ZRYW RADONIA 2016-08-13 17:00 0:0
Kolejka 2
9 KS MOSiR STAL ZABRZE KS SALVEO DRAMA KAMIENIEC 2016-08-17 18:00 2:1
10 LKS AMATOR RUDZINIEC LKS ZRYW RADONIA 2016-08-17 18:00 0:3
11 KS PIAST PAWŁÓW GKS GWAREK II ORNONTOWICE 2016-09-07 17:00 1:1
12 KS SPOŁEM ZABRZE PKS RUCH KOZŁÓW 2016-08-17 18:00 3:5
13 LKS GWIAZDA CHUDÓW LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 2016-08-17 18:00 2:0
14 KS CARBO GLIWICE KS ZAMKOWIEC TOSZEK 2016-08-17 18:00 4:3
15 LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE MKS ZABORZE 2016-08-17 18:00 0:1
16 SKS GWAREK ZABRZE LKS NAPRZÓD ŻERNICA 2016-08-17 18:00 5:3
Kolejka 3
17 KS MOSiR STAL ZABRZE LKS NAPRZÓD ŻERNICA 2016-08-20 17:00 2:2
18 MKS ZABORZE SKS GWAREK ZABRZE 2016-08-20 16:00 0:4
19 KS ZAMKOWIEC TOSZEK LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE 2016-08-21 17:00 2:0
20 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ KS CARBO GLIWICE 2016-08-21 17:00 8:1
21 PKS RUCH KOZŁÓW LKS GWIAZDA CHUDÓW 2016-08-20 17:00 0:3
22 GKS GWAREK II ORNONTOWICE KS SPOŁEM ZABRZE 2016-08-21 11:00 0:0
23 LKS ZRYW RADONIA KS PIAST PAWŁÓW 2016-08-21 17:00 5:0
24 KS SALVEO DRAMA KAMIENIEC LKS AMATOR RUDZINIEC 2016-08-20 17:00 3:0
Kolejka 4
25 KS MOSiR STAL ZABRZE LKS AMATOR RUDZINIEC 2016-08-27 17:00 2:1
26 KS PIAST PAWŁÓW KS SALVEO DRAMA KAMIENIEC 2016-08-27 17:00 1:0
27 KS SPOŁEM ZABRZE LKS ZRYW RADONIA 2016-08-27 17:00 2:2
28 LKS GWIAZDA CHUDÓW GKS GWAREK II ORNONTOWICE 2016-08-27 17:00 1:0
29 KS CARBO GLIWICE PKS RUCH KOZŁÓW 2016-08-27 17:00 1:1
30 LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 2016-08-28 17:00 1:1
31 KS ZAMKOWIEC TOSZEK SKS GWAREK ZABRZE 2016-08-28 17:00 1:3
32 LKS NAPRZÓD ŻERNICA MKS ZABORZE 2016-08-28 17:00 1:2
Kolejka 5
33 MKS ZABORZE KS MOSiR STAL ZABRZE 2016-09-03 17:00 3:0
34 KS ZAMKOWIEC TOSZEK LKS NAPRZÓD ŻERNICA 2016-09-04 17:00 2:4
35 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ SKS GWAREK ZABRZE 2016-09-04 17:00 1:0
36 PKS RUCH KOZŁÓW LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE 2016-09-03 17:00 1:5
37 GKS GWAREK II ORNONTOWICE KS CARBO GLIWICE 2016-09-04 11:00 1:4
38 LKS ZRYW RADONIA LKS GWIAZDA CHUDÓW 2016-09-04 17:00 3:1
39 KS SALVEO DRAMA KAMIENIEC KS SPOŁEM ZABRZE 2016-09-03 17:00 9:1
40 LKS AMATOR RUDZINIEC KS PIAST PAWŁÓW 2016-09-03 17:00 0:0
Kolejka 6
41 KS MOSiR STAL ZABRZE KS PIAST PAWŁÓW 2016-09-10 16:00 0:1
42 KS SPOŁEM ZABRZE LKS AMATOR RUDZINIEC 2016-09-10 16:00 2:2
43 LKS GWIAZDA CHUDÓW KS SALVEO DRAMA KAMIENIEC 2016-09-10 16:00 3:2
44 KS CARBO GLIWICE LKS ZRYW RADONIA 2016-09-10 16:00 2:0
45 LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE GKS GWAREK II ORNONTOWICE 2016-09-11 16:00 2:0
46 SKS GWAREK ZABRZE PKS RUCH KOZŁÓW 2016-09-10 14:00 4:2
47 LKS NAPRZÓD ŻERNICA LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 2016-09-11 16:00 0:1
48 MKS ZABORZE KS ZAMKOWIEC TOSZEK 2016-09-10 16:00 12:0
Kolejka 7
49 KS ZAMKOWIEC TOSZEK KS MOSiR STAL ZABRZE 2016-09-18 16:00 2:2
50 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ MKS ZABORZE 2016-09-18 16:00 6:1
51 PKS RUCH KOZŁÓW LKS NAPRZÓD ŻERNICA 2016-09-17 16:00 4:1
52 GKS GWAREK II ORNONTOWICE SKS GWAREK ZABRZE 2016-09-18 11:00 1:6
53 LKS ZRYW RADONIA LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE 2016-09-18 16:00 1:0
54 KS SALVEO DRAMA KAMIENIEC KS CARBO GLIWICE 2016-09-17 16:00 1:1
55 LKS AMATOR RUDZINIEC LKS GWIAZDA CHUDÓW 2016-09-17 16:00 0:0
56 KS PIAST PAWŁÓW KS SPOŁEM ZABRZE 2016-09-17 16:00 4:1
Kolejka 8
57 KS MOSiR STAL ZABRZE KS SPOŁEM ZABRZE 2016-09-24 15:00 3:3
58 LKS GWIAZDA CHUDÓW KS PIAST PAWŁÓW 2016-09-24 16:00 0:1
59 KS CARBO GLIWICE LKS AMATOR RUDZINIEC 2016-09-24 16:00 2:3
60 LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE KS SALVEO DRAMA KAMIENIEC 2016-09-25 16:00 3:0
61 SKS GWAREK ZABRZE LKS ZRYW RADONIA 2016-09-24 16:00 4:2
62 LKS NAPRZÓD ŻERNICA GKS GWAREK II ORNONTOWICE 2016-09-25 16:00 1:3
63 MKS ZABORZE PKS RUCH KOZŁÓW 2016-09-24 15:00 2:1
64 KS ZAMKOWIEC TOSZEK LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 2016-09-24 16:00 3:2
Kolejka 9
65 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ KS MOSiR STAL ZABRZE 2016-10-01 15:00 2:1
66 PKS RUCH KOZŁÓW KS ZAMKOWIEC TOSZEK 2016-10-01 15:00 3:2
67 GKS GWAREK II ORNONTOWICE MKS ZABORZE 2016-10-02 11:00 3:6
68 LKS ZRYW RADONIA LKS NAPRZÓD ŻERNICA 2016-10-02 15:00 2:2
69 KS SALVEO DRAMA KAMIENIEC SKS GWAREK ZABRZE 2016-10-01 15:00 2:5
70 LKS AMATOR RUDZINIEC LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE 2016-10-01 15:00 3:0
71 KS PIAST PAWŁÓW KS CARBO GLIWICE 2016-10-01 15:00 1:2
72 KS SPOŁEM ZABRZE LKS GWIAZDA CHUDÓW 2016-10-01 15:00 1:3
Kolejka 10
73 KS MOSiR STAL ZABRZE LKS GWIAZDA CHUDÓW 2016-10-08 15:00 1:3
74 KS CARBO GLIWICE KS SPOŁEM ZABRZE 2016-10-09 11:00 7:0
75 LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE KS PIAST PAWŁÓW 2016-10-09 15:00 0:3
76 SKS GWAREK ZABRZE LKS AMATOR RUDZINIEC 2016-10-08 15:30 2:0
77 LKS NAPRZÓD ŻERNICA KS SALVEO DRAMA KAMIENIEC 2016-10-09 15:00 5:2
78 MKS ZABORZE LKS ZRYW RADONIA 2016-10-08 15:00 1:2
79 KS ZAMKOWIEC TOSZEK GKS GWAREK II ORNONTOWICE 2016-10-08 15:00 2:1
80 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ PKS RUCH KOZŁÓW 2016-10-09 15:00 3:2
Kolejka 11
81 PKS RUCH KOZŁÓW KS MOSiR STAL ZABRZE 2016-10-15 15:00 6:1
82 GKS GWAREK II ORNONTOWICE LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 2016-10-16 11:00 1:5
83 LKS ZRYW RADONIA KS ZAMKOWIEC TOSZEK 2016-10-16 15:00 2:0
84 KS SALVEO DRAMA KAMIENIEC MKS ZABORZE 2016-10-15 15:00 0:2
85 LKS AMATOR RUDZINIEC LKS NAPRZÓD ŻERNICA 2016-10-15 15:00 1:3
86 KS PIAST PAWŁÓW SKS GWAREK ZABRZE 2016-10-15 15:00 1:3
87 KS SPOŁEM ZABRZE LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE 2016-10-16 15:00 2:0
88 LKS GWIAZDA CHUDÓW KS CARBO GLIWICE 2016-10-15 15:00 1:2
Kolejka 12
89 KS MOSiR STAL ZABRZE KS CARBO GLIWICE 2016-10-22 15:00 2:3
90 LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE LKS GWIAZDA CHUDÓW 2016-10-23 15:00 1:3
91 SKS GWAREK ZABRZE KS SPOŁEM ZABRZE 2016-10-22 15:30 4:1
92 LKS NAPRZÓD ŻERNICA KS PIAST PAWŁÓW 2016-10-23 15:00 1:1
93 MKS ZABORZE LKS AMATOR RUDZINIEC 2016-10-22 15:00 4:0
94 KS ZAMKOWIEC TOSZEK KS SALVEO DRAMA KAMIENIEC 2016-10-23 15:00 1:1
95 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ LKS ZRYW RADONIA 2016-10-23 15:00 1:1
96 PKS RUCH KOZŁÓW GKS GWAREK II ORNONTOWICE 2016-10-22 15:00 1:2
Kolejka 13
97 GKS GWAREK II ORNONTOWICE KS MOSiR STAL ZABRZE 2016-10-29 14:00 0:3
98 LKS ZRYW RADONIA PKS RUCH KOZŁÓW 2016-10-30 14:00 0:2
99 KS SALVEO DRAMA KAMIENIEC LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 2016-10-29 14:30 1:6
100 LKS AMATOR RUDZINIEC KS ZAMKOWIEC TOSZEK 2016-10-29 14:00 4:1
101 KS PIAST PAWŁÓW MKS ZABORZE 2016-10-29 14:00 0:2
102 KS SPOŁEM ZABRZE LKS NAPRZÓD ŻERNICA 2016-10-29 14:00 1:7
103 LKS GWIAZDA CHUDÓW SKS GWAREK ZABRZE 2016-10-29 14:00 2:2
104 KS CARBO GLIWICE LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE 2016-10-29 14:00 2:1
Kolejka 14
105 KS MOSiR STAL ZABRZE LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE 2016-11-05 13:00 1:1
106 KS CARBO GLIWICE SKS GWAREK ZABRZE 2016-11-06 11:00 3:1
107 LKS NAPRZÓD ŻERNICA LKS GWIAZDA CHUDÓW 2016-11-06 13:00 2:1
108 MKS ZABORZE KS SPOŁEM ZABRZE 2016-11-05 13:00 3:1
109 KS ZAMKOWIEC TOSZEK KS PIAST PAWŁÓW 2016-11-06 13:00 2:2
110 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ LKS AMATOR RUDZINIEC 2016-11-06 13:00 4:0
111 PKS RUCH KOZŁÓW KS SALVEO DRAMA KAMIENIEC 2016-11-05 13:00 4:4
112 GKS GWAREK II ORNONTOWICE LKS ZRYW RADONIA 2016-11-06 11:00 4:2
Kolejka 15
113 LKS ZRYW RADONIA KS MOSiR STAL ZABRZE 2016-11-13 13:00 4:4
114 KS SALVEO DRAMA KAMIENIEC GKS GWAREK II ORNONTOWICE 2016-11-12 13:00 7:3
115 LKS AMATOR RUDZINIEC PKS RUCH KOZŁÓW 2016-11-12 13:00 0:4
116 KS PIAST PAWŁÓW LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 2016-11-11 13:00 1:0
117 KS SPOŁEM ZABRZE KS ZAMKOWIEC TOSZEK 2016-11-13 13:00 1:3
118 LKS GWIAZDA CHUDÓW MKS ZABORZE 2016-11-11 11:00 1:3
119 LKS NAPRZÓD ŻERNICA KS CARBO GLIWICE 2016-11-12 13:00 3:1
120 LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE SKS GWAREK ZABRZE 2016-11-13 13:00 4:1
Kolejka 16
1 SKS GWAREK ZABRZE KS MOSiR STAL ZABRZE 2017-03-18 15:00 0:1
2 LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE LKS NAPRZÓD ŻERNICA 2017-03-19 15:30 1:4
3 KS CARBO GLIWICE MKS ZABORZE 2017-03-19 11:00 0:7
4 LKS GWIAZDA CHUDÓW KS ZAMKOWIEC TOSZEK 2017-03-18 15:30 0:3
5 KS SPOŁEM ZABRZE LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 2017-03-18 15:30 1:3
6 KS PIAST PAWŁÓW PKS RUCH KOZŁÓW 2017-03-18 15:30 1:4
7 LKS AMATOR RUDZINIEC GKS GWAREK II ORNONTOWICE 2017-03-18 15:30 3:1
8 LKS ZRYW RADONIA KS SALVEO DRAMA KAMIENIEC 2017-03-19 15:30 1:2
Kolejka 17
9 KS SALVEO DRAMA KAMIENIEC KS MOSiR STAL ZABRZE 2017-03-25 15:30 0:1
10 LKS ZRYW RADONIA LKS AMATOR RUDZINIEC 2017-03-26 15:30 1:1
11 GKS GWAREK II ORNONTOWICE KS PIAST PAWŁÓW 2017-03-26 11:00 1:1
12 PKS RUCH KOZŁÓW KS SPOŁEM ZABRZE 2017-03-25 15:30 2:3
13 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ LKS GWIAZDA CHUDÓW 2017-03-26 15:30 2:3
14 KS ZAMKOWIEC TOSZEK KS CARBO GLIWICE 2017-03-25 15:30 2:1
15 MKS ZABORZE LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE 2017-03-25 15:30 2:2
16 LKS NAPRZÓD ŻERNICA SKS GWAREK ZABRZE 2017-03-26 15:30 1:2
Kolejka 18
17 LKS NAPRZÓD ŻERNICA KS MOSiR STAL ZABRZE 2017-04-02 17:00 5:1
18 SKS GWAREK ZABRZE MKS ZABORZE 2017-04-01 15:00 2:2
19 LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE KS ZAMKOWIEC TOSZEK 2017-04-02 17:00 1:2
20 KS CARBO GLIWICE LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 2017-04-01 17:00 0:2
21 LKS GWIAZDA CHUDÓW PKS RUCH KOZŁÓW 2017-04-01 17:00 2:2
22 KS SPOŁEM ZABRZE GKS GWAREK II ORNONTOWICE 2017-04-01 17:00 3:0
23 KS PIAST PAWŁÓW LKS ZRYW RADONIA 2017-04-01 17:00 1:0
24 LKS AMATOR RUDZINIEC KS SALVEO DRAMA KAMIENIEC 2017-04-01 11:00 1:2
Kolejka 19
25 LKS AMATOR RUDZINIEC KS MOSiR STAL ZABRZE 2017-04-08 17:00 2:0
26 KS SALVEO DRAMA KAMIENIEC KS PIAST PAWŁÓW 2017-04-08 17:00 2:2
27 LKS ZRYW RADONIA KS SPOŁEM ZABRZE 2017-04-09 17:00 0:0
28 GKS GWAREK II ORNONTOWICE LKS GWIAZDA CHUDÓW 2017-04-09 15:00 0:2
29 PKS RUCH KOZŁÓW KS CARBO GLIWICE 2017-04-08 17:00 5:2
30 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE 2017-04-09 17:00 0:0
31 SKS GWAREK ZABRZE KS ZAMKOWIEC TOSZEK 2017-04-08 17:00 1:0
32 MKS ZABORZE LKS NAPRZÓD ŻERNICA 2017-04-08 16:00 2:2
Kolejka 20
33 KS MOSiR STAL ZABRZE MKS ZABORZE 2017-04-15 11:00 0:1
34 LKS NAPRZÓD ŻERNICA KS ZAMKOWIEC TOSZEK 2017-04-15 11:00 2:1
35 SKS GWAREK ZABRZE LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 2017-04-15 11:00 0:2
36 LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE PKS RUCH KOZŁÓW 2017-04-15 11:00 2:2
37 KS CARBO GLIWICE GKS GWAREK II ORNONTOWICE 2017-04-18 17:00 5:2
38 LKS GWIAZDA CHUDÓW LKS ZRYW RADONIA 2017-04-15 11:00 3:0
39 KS SPOŁEM ZABRZE KS SALVEO DRAMA KAMIENIEC 2017-04-15 11:00 3:2
40 KS PIAST PAWŁÓW LKS AMATOR RUDZINIEC 2017-04-15 11:00 0:4
Kolejka 21
41 KS PIAST PAWŁÓW KS MOSiR STAL ZABRZE 2017-04-22 17:00 1:1
42 LKS AMATOR RUDZINIEC KS SPOŁEM ZABRZE 2017-04-22 17:00 1:1
43 KS SALVEO DRAMA KAMIENIEC LKS GWIAZDA CHUDÓW 2017-04-22 17:00 0:3
44 LKS ZRYW RADONIA KS CARBO GLIWICE 2017-04-23 17:00 1:0
45 GKS GWAREK II ORNONTOWICE LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE 2017-04-23 11:00 0:1
46 PKS RUCH KOZŁÓW SKS GWAREK ZABRZE 2017-04-22 13:00 2:2
47 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ LKS NAPRZÓD ŻERNICA 2017-04-23 17:00 5:0
48 KS ZAMKOWIEC TOSZEK MKS ZABORZE 2017-04-23 17:00 4:2
Kolejka 22
49 KS MOSiR STAL ZABRZE KS ZAMKOWIEC TOSZEK 2017-05-24 18:00 -:-
50 MKS ZABORZE LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 2017-04-29 16:00 2:3
51 LKS NAPRZÓD ŻERNICA PKS RUCH KOZŁÓW 2017-04-29 17:00 2:3
52 SKS GWAREK ZABRZE GKS GWAREK II ORNONTOWICE 2017-05-24 18:00 -:-
53 LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE LKS ZRYW RADONIA 2017-04-30 17:00 :
54 KS CARBO GLIWICE KS SALVEO DRAMA KAMIENIEC 2017-05-24 18:00 -:-
55 LKS GWIAZDA CHUDÓW LKS AMATOR RUDZINIEC 2017-04-29 17:00 2:2
56 KS SPOŁEM ZABRZE KS PIAST PAWŁÓW 2017-05-24 18:00 -:-
Kolejka 23
57 KS SPOŁEM ZABRZE KS MOSiR STAL ZABRZE 2017-05-10 18:00 -:-
58 KS PIAST PAWŁÓW LKS GWIAZDA CHUDÓW 2017-05-03 17:00 -:-
59 LKS AMATOR RUDZINIEC KS CARBO GLIWICE 2017-05-03 17:00 -:-
60 KS SALVEO DRAMA KAMIENIEC LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE 2017-05-03 17:00 -:-
61 LKS ZRYW RADONIA SKS GWAREK ZABRZE 2017-05-03 17:00 -:-
62 GKS GWAREK II ORNONTOWICE LKS NAPRZÓD ŻERNICA 2017-05-03 17:00 -:-
63 PKS RUCH KOZŁÓW MKS ZABORZE 2017-05-03 17:00 -:-
64 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ KS ZAMKOWIEC TOSZEK 2017-05-03 17:00 -:-
Kolejka 24
65 KS MOSiR STAL ZABRZE LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 2017-05-06 17:00 -:-
66 KS ZAMKOWIEC TOSZEK PKS RUCH KOZŁÓW 2017-05-06 17:00 -:-
67 MKS ZABORZE GKS GWAREK II ORNONTOWICE 2017-05-06 16:00 -:-
68 LKS NAPRZÓD ŻERNICA LKS ZRYW RADONIA 2017-05-06 17:00 -:-
69 SKS GWAREK ZABRZE KS SALVEO DRAMA KAMIENIEC 2017-05-06 16:00 -:-
70 LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE LKS AMATOR RUDZINIEC 2017-05-07 17:00 -:-
71 KS CARBO GLIWICE KS PIAST PAWŁÓW 2017-05-06 17:00 -:-
72 LKS GWIAZDA CHUDÓW KS SPOŁEM ZABRZE 2017-05-06 17:00 -:-
Kolejka 25
73 LKS GWIAZDA CHUDÓW KS MOSiR STAL ZABRZE 2017-05-13 17:00 -:-
74 KS SPOŁEM ZABRZE KS CARBO GLIWICE 2017-05-13 17:00 -:-
75 KS PIAST PAWŁÓW LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE 2017-05-14 15:00 -:-
76 LKS AMATOR RUDZINIEC SKS GWAREK ZABRZE 2017-05-13 17:00 -:-
77 KS SALVEO DRAMA KAMIENIEC LKS NAPRZÓD ŻERNICA 2017-05-13 17:00 -:-
78 LKS ZRYW RADONIA MKS ZABORZE 2017-05-14 17:00 -:-
79 GKS GWAREK II ORNONTOWICE KS ZAMKOWIEC TOSZEK 2017-05-14 11:00 -:-
80 PKS RUCH KOZŁÓW LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 2017-05-13 17:00 -:-
Kolejka 26
81 KS MOSiR STAL ZABRZE PKS RUCH KOZŁÓW 2017-05-20 17:00 -:-
82 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ GKS GWAREK II ORNONTOWICE 2017-05-21 17:00 -:-
83 KS ZAMKOWIEC TOSZEK LKS ZRYW RADONIA 2017-05-21 17:00 -:-
84 MKS ZABORZE KS SALVEO DRAMA KAMIENIEC 2017-05-20 16:00 -:-
85 LKS NAPRZÓD ŻERNICA LKS AMATOR RUDZINIEC 2017-05-20 17:00 -:-
86 SKS GWAREK ZABRZE KS PIAST PAWŁÓW 2017-05-20 17:00 -:-
87 LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE KS SPOŁEM ZABRZE 2017-05-21 17:00 -:-
88 KS CARBO GLIWICE LKS GWIAZDA CHUDÓW 2017-05-20 17:00 -:-
Kolejka 27
89 KS CARBO GLIWICE KS MOSiR STAL ZABRZE 2017-05-27 17:00 -:-
90 LKS GWIAZDA CHUDÓW LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE 2017-05-27 17:00 -:-
91 KS SPOŁEM ZABRZE SKS GWAREK ZABRZE 2017-05-27 17:00 -:-
92 KS PIAST PAWŁÓW LKS NAPRZÓD ŻERNICA 2017-05-27 17:00 -:-
93 LKS AMATOR RUDZINIEC MKS ZABORZE 2017-05-27 17:00 -:-
94 KS SALVEO DRAMA KAMIENIEC KS ZAMKOWIEC TOSZEK 2017-05-27 17:00 -:-
95 LKS ZRYW RADONIA LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 2017-05-28 17:00 -:-
96 GKS GWAREK II ORNONTOWICE PKS RUCH KOZŁÓW 2017-05-28 11:00 -:-
Kolejka 28
97 KS MOSiR STAL ZABRZE GKS GWAREK II ORNONTOWICE 2017-06-03 17:00 -:-
98 PKS RUCH KOZŁÓW LKS ZRYW RADONIA 2017-06-03 17:00 -:-
99 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ KS SALVEO DRAMA KAMIENIEC 2017-06-04 17:00 -:-
100 KS ZAMKOWIEC TOSZEK LKS AMATOR RUDZINIEC 2017-06-04 17:00 -:-
101 MKS ZABORZE KS PIAST PAWŁÓW 2017-06-03 16:00 -:-
102 LKS NAPRZÓD ŻERNICA KS SPOŁEM ZABRZE 2017-06-03 17:00 -:-
103 SKS GWAREK ZABRZE LKS GWIAZDA CHUDÓW 2017-06-03 17:00 -:-
104 LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE KS CARBO GLIWICE 2017-06-04 17:00 -:-
Kolejka 29
105 LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE KS MOSiR STAL ZABRZE 2017-06-11 17:00 -:-
106 SKS GWAREK ZABRZE KS CARBO GLIWICE 2017-06-11 17:00 -:-
107 LKS GWIAZDA CHUDÓW LKS NAPRZÓD ŻERNICA 2017-06-11 17:00 -:-
108 KS SPOŁEM ZABRZE MKS ZABORZE 2017-06-11 17:00 -:-
109 KS PIAST PAWŁÓW KS ZAMKOWIEC TOSZEK 2017-06-11 17:00 -:-
110 LKS AMATOR RUDZINIEC LKS TĘCZA WIELOWIEŚ 2017-06-11 17:00 -:-
111 KS SALVEO DRAMA KAMIENIEC PKS RUCH KOZŁÓW 2017-06-11 17:00 -:-
112 LKS ZRYW RADONIA GKS GWAREK II ORNONTOWICE 2017-06-11 17:00 -:-
Kolejka 30
113 KS MOSiR STAL ZABRZE LKS ZRYW RADONIA 2017-06-14 18:00 -:-
114 GKS GWAREK II ORNONTOWICE KS SALVEO DRAMA KAMIENIEC 2017-06-14 18:00 -:-
115 PKS RUCH KOZŁÓW LKS AMATOR RUDZINIEC 2017-06-14 18:00 -:-
116 LKS TĘCZA WIELOWIEŚ KS PIAST PAWŁÓW 2017-06-14 18:00 -:-
117 KS ZAMKOWIEC TOSZEK KS SPOŁEM ZABRZE 2017-06-14 18:00 -:-
118 MKS ZABORZE LKS GWIAZDA CHUDÓW 2017-06-14 18:00 -:-
119 LKS NAPRZÓD ŻERNICA KS CARBO GLIWICE 2017-06-14 18:00 -:-
120 SKS GWAREK ZABRZE LKS OLIMPIA PŁAWNIOWICE 2017-06-14 18:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam