Skoczów: III liga okręgowa A1 Junior

Data aktualizacji: 2017-04-25 08:40:04

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 KS KUŹNIA USTROŃ 14 32 10 2 2 83:24
2 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 14 28 8 4 2 59:16
3 RKS CUKROWNIK CHYBIE 13 26 8 2 3 30:11
4 LKS BESKID BRENNA 13 21 7 0 6 30:47
5 LKS WISŁA STRUMIEŃ 14 18 5 3 6 31:32
6 LKS KOŃCZYCE MAŁE 14 17 5 2 7 47:67
7 LKS OLZA POGWIZDÓW 13 16 5 1 7 33:41
8 LKS POGÓRZE 13 15 5 0 8 24:33
9 LKS GOLESZÓW 13 12 4 0 9 24:50
10 LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE 13 10 3 1 9 28:52
11 LKS 99 PRUCHNA 14 9 3 0 11 27:87
12 KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA 14 31 10 1 3 63:19

Ostatnia kolejka (14) rozgrywek w sezonie 2016/2017

13 LKS GOLESZÓW LKS POGÓRZE 2017-05-09 17:00 :
14 KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA - drużyna wycofana, walkower LKS 99 PRUCHNA 0000-00-00 00:00 0:3
15 LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE LKS BESKID BRENNA 2017-05-09 17:00 :
16 KS KUŹNIA USTROŃ LKS WISŁA STRUMIEŃ 2017-04-23 11:00 4:1
17 LKS KOŃCZYCE MAŁE WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 2017-04-22 12:00 0:13
18 LKS OLZA POGWIZDÓW RKS CUKROWNIK CHYBIE 2017-05-03 13:45:00 :

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA - drużyna wycofana, walkower LKS GOLESZÓW 2016-08-21 12:00 7:1
2 LKS POGÓRZE LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE 2016-08-20 12:00 3:0
3 LKS 99 PRUCHNA KS KUŹNIA USTROŃ 2016-08-20 11:00 1:15
4 LKS BESKID BRENNA LKS KOŃCZYCE MAŁE 2016-08-20 17:00 4:3
5 LKS WISŁA STRUMIEŃ LKS OLZA POGWIZDÓW 2016-08-20 12:00 3:2
6 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE RKS CUKROWNIK CHYBIE 2016-08-20 12:00 0:0
Kolejka 2
7 LKS GOLESZÓW RKS CUKROWNIK CHYBIE 2016-08-27 12:00 0:4
8 LKS OLZA POGWIZDÓW WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 2016-08-27 12:00 0:3
9 LKS KOŃCZYCE MAŁE LKS WISŁA STRUMIEŃ 2016-08-27 12:00 1:1
10 KS KUŹNIA USTROŃ LKS BESKID BRENNA 2016-08-28 12:00 8:2
11 LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE LKS 99 PRUCHNA 2016-08-27 17:00 7:2
12 KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA - drużyna wycofana, walkower LKS POGÓRZE 2016-08-28 12:00 2:0
Kolejka 3
13 LKS POGÓRZE LKS GOLESZÓW 2016-09-03 12:00 5:2
14 LKS 99 PRUCHNA KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA - drużyna wycofana, walkower 2016-09-03 11:00 0:11
15 LKS BESKID BRENNA LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE 2016-09-03 17:00 3:1
16 LKS WISŁA STRUMIEŃ KS KUŹNIA USTROŃ 2016-09-03 12:00 1:3
17 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE LKS KOŃCZYCE MAŁE 2016-09-03 12:00 14:1
18 RKS CUKROWNIK CHYBIE LKS OLZA POGWIZDÓW 2016-09-03 11:30 3:0
Kolejka 4
19 LKS GOLESZÓW LKS OLZA POGWIZDÓW 2016-09-10 12:00 2:0
20 LKS KOŃCZYCE MAŁE RKS CUKROWNIK CHYBIE 2016-09-10 12:00 1:6
21 KS KUŹNIA USTROŃ WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 2016-09-11 12:00 2:2
22 LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE LKS WISŁA STRUMIEŃ 2016-09-10 16:00 2:3
23 KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA - drużyna wycofana, walkower LKS BESKID BRENNA 2016-09-11 12:00 8:2
24 LKS POGÓRZE LKS 99 PRUCHNA 2016-09-10 11:00 3:0
Kolejka 5
25 LKS OLZA POGWIZDÓW LKS KOŃCZYCE MAŁE 2016-09-17 12:00 1:8
26 LKS BESKID BRENNA LKS POGÓRZE 2016-09-17 11:00 4:1
27 LKS WISŁA STRUMIEŃ KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA - drużyna wycofana, walkower 2016-09-17 12:00 0:6
28 LKS 99 PRUCHNA LKS GOLESZÓW 2016-09-17 12:00 6:2
29 RKS CUKROWNIK CHYBIE KS KUŹNIA USTROŃ 2016-09-18 16:00 2:1
30 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE 2016-09-17 12:00 3:3
Kolejka 6
31 LKS GOLESZÓW LKS KOŃCZYCE MAŁE 2016-09-24 12:00 3:2
32 KS KUŹNIA USTROŃ LKS OLZA POGWIZDÓW 2016-09-25 12:00 10:2
33 KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA - drużyna wycofana, walkower WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 2016-09-25 16:00 6:3
34 LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE RKS CUKROWNIK CHYBIE 2016-09-25 12:00 1:0
35 LKS POGÓRZE LKS WISŁA STRUMIEŃ 2016-09-24 11:00 0:2
36 LKS 99 PRUCHNA LKS BESKID BRENNA 2016-09-24 12:00 2:3
Kolejka 7
37 LKS BESKID BRENNA LKS GOLESZÓW 2016-10-01 16:00 5:1
38 LKS WISŁA STRUMIEŃ LKS 99 PRUCHNA 2016-10-01 12:00 10:1
39 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE LKS POGÓRZE 2016-10-01 12:00 2:0
40 RKS CUKROWNIK CHYBIE KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA - drużyna wycofana, walkower 2016-10-02 16:00 0:1
41 LKS OLZA POGWIZDÓW LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE 2016-10-01 15:00 2:0
42 LKS KOŃCZYCE MAŁE KS KUŹNIA USTROŃ 2016-10-01 12:00 4:4
Kolejka 8
43 KS KUŹNIA USTROŃ LKS GOLESZÓW 2016-11-04 16:00 7:1
44 LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE LKS KOŃCZYCE MAŁE 2016-10-08 15:00 6:3
45 KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA - drużyna wycofana, walkower LKS OLZA POGWIZDÓW 2016-10-09 12:00 3:3
46 LKS POGÓRZE RKS CUKROWNIK CHYBIE 2016-10-08 12:00 1:3
47 LKS 99 PRUCHNA WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 2016-10-09 12:00 0:3
48 LKS BESKID BRENNA LKS WISŁA STRUMIEŃ 2016-10-08 15:00 2:1
Kolejka 9
49 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE LKS BESKID BRENNA 2016-10-15 12:00 3:0
50 LKS WISŁA STRUMIEŃ LKS GOLESZÓW 2016-10-15 12:00 3:1
51 RKS CUKROWNIK CHYBIE LKS 99 PRUCHNA 2016-10-16 15:00 3:0
52 LKS OLZA POGWIZDÓW LKS POGÓRZE 2016-10-15 11:00 6:1
53 LKS KOŃCZYCE MAŁE KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA - drużyna wycofana, walkower 2016-10-15 12:00 0:7
54 KS KUŹNIA USTROŃ LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE 2016-10-16 12:00 6:3
Kolejka 10
55 LKS GOLESZÓW LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE 2016-10-22 12:00 5:0
56 KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA - drużyna wycofana, walkower KS KUŹNIA USTROŃ 2016-10-23 10:00 4:0
57 LKS POGÓRZE LKS KOŃCZYCE MAŁE 2016-10-22 11:00 4:5
58 LKS 99 PRUCHNA LKS OLZA POGWIZDÓW 2016-10-22 12:00 0:7
59 LKS BESKID BRENNA RKS CUKROWNIK CHYBIE 2016-10-22 15:00 2:1
60 LKS WISŁA STRUMIEŃ WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 2016-10-22 12:00 2:2
Kolejka 11
61 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE LKS GOLESZÓW 2016-10-29 12:00 5:0
62 RKS CUKROWNIK CHYBIE LKS WISŁA STRUMIEŃ 2016-10-30 11:30 1:1
63 LKS OLZA POGWIZDÓW LKS BESKID BRENNA 2016-10-29 12:00 5:1
64 LKS KOŃCZYCE MAŁE LKS 99 PRUCHNA 2016-10-29 12:00 10:0
65 KS KUŹNIA USTROŃ LKS POGÓRZE 2016-10-30 12:00 6:1
66 LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA - drużyna wycofana, walkower 2016-10-29 15:00 1:8
Kolejka 12
1 LKS GOLESZÓW KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA - drużyna wycofana, walkower ---------- --:-- -:-
2 LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE LKS POGÓRZE 2017-04-08 16:00 1:2
3 KS KUŹNIA USTROŃ LKS 99 PRUCHNA 2017-04-09 12:00 10:0
4 LKS KOŃCZYCE MAŁE LKS BESKID BRENNA 2017-04-08 12:00 6:2
5 LKS OLZA POGWIZDÓW LKS WISŁA STRUMIEŃ 2017-04-08 12:00 4:1
6 RKS CUKROWNIK CHYBIE WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 2017-04-09 14:00 1:0
Kolejka 13
7 RKS CUKROWNIK CHYBIE LKS GOLESZÓW 2017-04-18 16:00 6:3
8 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE LKS OLZA POGWIZDÓW 2017-04-18 12:00 6:1
9 LKS WISŁA STRUMIEŃ LKS KOŃCZYCE MAŁE 2017-04-18 16:00 2:3
10 LKS BESKID BRENNA KS KUŹNIA USTROŃ 2017-04-18 16:00 0:7
11 LKS 99 PRUCHNA LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE 2017-04-18 16:00 12:3
12 LKS POGÓRZE KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA - drużyna wycofana, walkower ---------- --:-- -:-
Kolejka 14
13 LKS GOLESZÓW LKS POGÓRZE 2017-05-09 17:00 -:-
14 KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA - drużyna wycofana, walkower LKS 99 PRUCHNA ---------- --:-- -:-
15 LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE LKS BESKID BRENNA 2017-05-09 17:00 -:-
16 KS KUŹNIA USTROŃ LKS WISŁA STRUMIEŃ 2017-04-23 11:00 4:1
17 LKS KOŃCZYCE MAŁE WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 2017-04-22 12:00 0:13
18 LKS OLZA POGWIZDÓW RKS CUKROWNIK CHYBIE 2017-05-03 13:45 -:-
Kolejka 15
19 LKS OLZA POGWIZDÓW LKS GOLESZÓW 2017-04-29 14:15 -:-
20 RKS CUKROWNIK CHYBIE LKS KOŃCZYCE MAŁE 2017-04-30 17:00 -:-
21 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE KS KUŹNIA USTROŃ 2017-04-29 12:00 -:-
22 LKS WISŁA STRUMIEŃ LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE 2017-04-29 12:00 -:-
23 LKS BESKID BRENNA KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA - drużyna wycofana, walkower ---------- --:-- -:-
24 LKS 99 PRUCHNA LKS POGÓRZE 2017-04-29 12:00 -:-
Kolejka 16
25 LKS KOŃCZYCE MAŁE LKS OLZA POGWIZDÓW 2017-05-06 12:00 -:-
26 LKS POGÓRZE LKS BESKID BRENNA 2017-05-06 12:00 -:-
27 KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA - drużyna wycofana, walkower LKS WISŁA STRUMIEŃ ---------- --:-- -:-
28 LKS GOLESZÓW LKS 99 PRUCHNA 2017-05-06 12:00 -:-
29 KS KUŹNIA USTROŃ RKS CUKROWNIK CHYBIE 2017-05-07 12:00 -:-
30 LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 2017-05-06 17:00 -:-
Kolejka 17
31 LKS KOŃCZYCE MAŁE LKS GOLESZÓW 2017-05-13 12:00 -:-
32 LKS OLZA POGWIZDÓW KS KUŹNIA USTROŃ 2017-05-13 13:15 -:-
33 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA - drużyna wycofana, walkower ---------- --:-- -:-
34 RKS CUKROWNIK CHYBIE LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE 2017-05-14 17:00 -:-
35 LKS WISŁA STRUMIEŃ LKS POGÓRZE 2017-05-13 12:00 -:-
36 LKS BESKID BRENNA LKS 99 PRUCHNA 2017-05-13 17:00 -:-
Kolejka 18
37 LKS GOLESZÓW LKS BESKID BRENNA 2017-05-20 12:00 -:-
38 LKS 99 PRUCHNA LKS WISŁA STRUMIEŃ 2017-05-20 12:00 -:-
39 LKS POGÓRZE WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 2017-05-20 12:00 -:-
40 KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA - drużyna wycofana, walkower RKS CUKROWNIK CHYBIE ---------- --:-- -:-
41 LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE LKS OLZA POGWIZDÓW 2017-05-20 17:00 -:-
42 KS KUŹNIA USTROŃ LKS KOŃCZYCE MAŁE 2017-05-21 11:00 -:-
Kolejka 19
43 LKS GOLESZÓW KS KUŹNIA USTROŃ 2017-05-27 12:00 -:-
44 LKS KOŃCZYCE MAŁE LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE 2017-05-27 12:00 -:-
45 LKS OLZA POGWIZDÓW KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA - drużyna wycofana, walkower ---------- --:-- -:-
46 RKS CUKROWNIK CHYBIE LKS POGÓRZE 2017-05-28 17:00 -:-
47 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE LKS 99 PRUCHNA 2017-05-27 12:00 -:-
48 LKS WISŁA STRUMIEŃ LKS BESKID BRENNA 2017-05-27 12:00 -:-
Kolejka 20
49 LKS BESKID BRENNA WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 2017-06-03 17:00 -:-
50 LKS GOLESZÓW LKS WISŁA STRUMIEŃ 2017-06-03 12:00 -:-
51 LKS 99 PRUCHNA RKS CUKROWNIK CHYBIE 2017-06-03 12:00 -:-
52 LKS POGÓRZE LKS OLZA POGWIZDÓW 2017-06-03 12:00 -:-
53 KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA - drużyna wycofana, walkower LKS KOŃCZYCE MAŁE ---------- --:-- -:-
54 LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE KS KUŹNIA USTROŃ 2017-06-03 17:00 -:-
Kolejka 21
55 LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE LKS GOLESZÓW 2017-06-10 12:00 -:-
56 KS KUŹNIA USTROŃ KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA - drużyna wycofana, walkower ---------- --:-- -:-
57 LKS KOŃCZYCE MAŁE LKS POGÓRZE 2017-06-10 12:00 -:-
58 LKS OLZA POGWIZDÓW LKS 99 PRUCHNA 2017-06-10 12:00 -:-
59 RKS CUKROWNIK CHYBIE LKS BESKID BRENNA 2017-06-10 12:00 -:-
60 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE LKS WISŁA STRUMIEŃ 2017-06-10 12:00 -:-
Kolejka 22
61 LKS GOLESZÓW WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 2017-06-17 12:00 -:-
62 LKS WISŁA STRUMIEŃ RKS CUKROWNIK CHYBIE 2017-06-17 12:00 -:-
63 LKS BESKID BRENNA LKS OLZA POGWIZDÓW 2017-06-17 12:00 -:-
64 LKS 99 PRUCHNA LKS KOŃCZYCE MAŁE 2017-06-17 12:00 -:-
65 LKS POGÓRZE KS KUŹNIA USTROŃ 2017-06-17 12:00 -:-
66 KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA - drużyna wycofana, walkower LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE ---------- --:-- -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam