Skoczów: III liga okręgowa A1 Junior

Data aktualizacji: 2017-03-27 14:30:07

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA 11 31 10 1 0 63:10
2 RKS CUKROWNIK CHYBIE 11 20 6 2 3 23:8
3 LKS OLZA POGWIZDÓW 11 13 4 1 6 28:34
4 LKS KOŃCZYCE MAŁE 11 11 3 2 6 38:50
5 LKS POGÓRZE 11 9 3 0 8 19:32
6 LKS 99 PRUCHNA 11 3 1 0 10 12:74

Ostatnia kolejka (11) rozgrywek w sezonie 2016/2017

61 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE LKS GOLESZÓW 2016-10-29 12:00 5:0
62 RKS CUKROWNIK CHYBIE LKS WISŁA STRUMIEŃ 2016-10-30 11:30 1:1
63 LKS OLZA POGWIZDÓW LKS BESKID BRENNA 2016-10-29 12:00 5:1
64 LKS KOŃCZYCE MAŁE LKS 99 PRUCHNA 2016-10-29 12:00 10:0
65 KS KUŹNIA USTROŃ LKS POGÓRZE 2016-10-30 12:00 6:1
66 LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA 2016-10-29 15:00 1:8

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA LKS GOLESZÓW 2016-08-21 12:00 7:1
2 LKS POGÓRZE LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE 2016-08-20 12:00 3:0
3 LKS 99 PRUCHNA KS KUŹNIA USTROŃ 2016-08-20 11:00 1:15
4 LKS BESKID BRENNA LKS KOŃCZYCE MAŁE 2016-08-20 17:00 4:3
5 LKS WISŁA STRUMIEŃ LKS OLZA POGWIZDÓW 2016-08-20 12:00 3:2
6 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE RKS CUKROWNIK CHYBIE 2016-08-20 12:00 0:0
Kolejka 2
7 LKS GOLESZÓW RKS CUKROWNIK CHYBIE 2016-08-27 12:00 0:4
8 LKS OLZA POGWIZDÓW WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 2016-08-27 12:00 0:3
9 LKS KOŃCZYCE MAŁE LKS WISŁA STRUMIEŃ 2016-08-27 12:00 1:1
10 KS KUŹNIA USTROŃ LKS BESKID BRENNA 2016-08-28 12:00 8:2
11 LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE LKS 99 PRUCHNA 2016-08-27 17:00 7:2
12 KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA LKS POGÓRZE 2016-08-28 12:00 2:0
Kolejka 3
13 LKS POGÓRZE LKS GOLESZÓW 2016-09-03 12:00 5:2
14 LKS 99 PRUCHNA KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA 2016-09-03 11:00 0:11
15 LKS BESKID BRENNA LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE 2016-09-03 17:00 3:1
16 LKS WISŁA STRUMIEŃ KS KUŹNIA USTROŃ 2016-09-03 12:00 1:3
17 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE LKS KOŃCZYCE MAŁE 2016-09-03 12:00 14:1
18 RKS CUKROWNIK CHYBIE LKS OLZA POGWIZDÓW 2016-09-03 11:30 3:0
Kolejka 4
19 LKS GOLESZÓW LKS OLZA POGWIZDÓW 2016-09-10 12:00 2:0
20 LKS KOŃCZYCE MAŁE RKS CUKROWNIK CHYBIE 2016-09-10 12:00 1:6
21 KS KUŹNIA USTROŃ WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 2016-09-11 12:00 2:2
22 LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE LKS WISŁA STRUMIEŃ 2016-09-10 16:00 2:3
23 KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA LKS BESKID BRENNA 2016-09-11 12:00 8:2
24 LKS POGÓRZE LKS 99 PRUCHNA 2016-09-10 11:00 3:0
Kolejka 5
25 LKS OLZA POGWIZDÓW LKS KOŃCZYCE MAŁE 2016-09-17 12:00 1:8
26 LKS BESKID BRENNA LKS POGÓRZE 2016-09-17 11:00 4:1
27 LKS WISŁA STRUMIEŃ KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA 2016-09-17 12:00 0:6
28 LKS 99 PRUCHNA LKS GOLESZÓW 2016-09-17 12:00 6:2
29 RKS CUKROWNIK CHYBIE KS KUŹNIA USTROŃ 2016-09-18 16:00 2:1
30 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE 2016-09-17 12:00 3:3
Kolejka 6
31 LKS GOLESZÓW LKS KOŃCZYCE MAŁE 2016-09-24 12:00 3:2
32 KS KUŹNIA USTROŃ LKS OLZA POGWIZDÓW 2016-09-25 12:00 10:2
33 KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 2016-09-25 16:00 6:3
34 LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE RKS CUKROWNIK CHYBIE 2016-09-25 12:00 1:0
35 LKS POGÓRZE LKS WISŁA STRUMIEŃ 2016-09-24 11:00 0:2
36 LKS 99 PRUCHNA LKS BESKID BRENNA 2016-09-24 12:00 2:3
Kolejka 7
37 LKS BESKID BRENNA LKS GOLESZÓW 2016-10-01 16:00 5:1
38 LKS WISŁA STRUMIEŃ LKS 99 PRUCHNA 2016-10-01 12:00 10:1
39 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE LKS POGÓRZE 2016-10-01 12:00 2:0
40 RKS CUKROWNIK CHYBIE KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA 2016-10-02 16:00 0:1
41 LKS OLZA POGWIZDÓW LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE 2016-10-01 15:00 2:0
42 LKS KOŃCZYCE MAŁE KS KUŹNIA USTROŃ 2016-10-01 12:00 4:4
Kolejka 8
43 KS KUŹNIA USTROŃ LKS GOLESZÓW 2016-11-04 16:00 7:1
44 LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE LKS KOŃCZYCE MAŁE 2016-10-08 15:00 6:3
45 KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA LKS OLZA POGWIZDÓW 2016-10-09 12:00 3:3
46 LKS POGÓRZE RKS CUKROWNIK CHYBIE 2016-10-08 12:00 1:3
47 LKS 99 PRUCHNA WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 2016-10-09 12:00 0:3
48 LKS BESKID BRENNA LKS WISŁA STRUMIEŃ 2016-10-08 15:00 2:1
Kolejka 9
49 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE LKS BESKID BRENNA 2016-10-15 12:00 3:0
50 LKS WISŁA STRUMIEŃ LKS GOLESZÓW 2016-10-15 12:00 3:1
51 RKS CUKROWNIK CHYBIE LKS 99 PRUCHNA 2016-10-16 15:00 3:0
52 LKS OLZA POGWIZDÓW LKS POGÓRZE 2016-10-15 11:00 6:1
53 LKS KOŃCZYCE MAŁE KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA 2016-10-15 12:00 0:7
54 KS KUŹNIA USTROŃ LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE 2016-10-16 12:00 6:3
Kolejka 10
55 LKS GOLESZÓW LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE 2016-10-22 12:00 5:0
56 KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA KS KUŹNIA USTROŃ 2016-10-23 10:00 4:0
57 LKS POGÓRZE LKS KOŃCZYCE MAŁE 2016-10-22 11:00 4:5
58 LKS 99 PRUCHNA LKS OLZA POGWIZDÓW 2016-10-22 12:00 0:7
59 LKS BESKID BRENNA RKS CUKROWNIK CHYBIE 2016-10-22 15:00 2:1
60 LKS WISŁA STRUMIEŃ WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE 2016-10-22 12:00 2:2
Kolejka 11
61 WIŚLAŃSKIE STOW. SPORTOWE LKS GOLESZÓW 2016-10-29 12:00 5:0
62 RKS CUKROWNIK CHYBIE LKS WISŁA STRUMIEŃ 2016-10-30 11:30 1:1
63 LKS OLZA POGWIZDÓW LKS BESKID BRENNA 2016-10-29 12:00 5:1
64 LKS KOŃCZYCE MAŁE LKS 99 PRUCHNA 2016-10-29 12:00 10:0
65 KS KUŹNIA USTROŃ LKS POGÓRZE 2016-10-30 12:00 6:1
66 LKS STRAŻAK PIELGRZYMOWICE KP TRÓJWIEŚ ISTEBNA 2016-10-29 15:00 1:8

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam