Częstochowa: Klasa A "Grupa II"

Data aktualizacji: 2017-04-25 08:30:04

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 SPARTA SZCZEKOCINY 19 49 16 1 2 52:23
2 SOKÓŁ OLSZTYN 19 36 11 3 5 44:21
3 UNIA RĘDZINY 19 34 11 1 7 32:25
4 ORKAN RZERZĘCZYCE 19 34 10 4 5 45:29
5 KAMIENICA POLSKA 19 34 11 1 7 45:22
6 MAŁA PANEW CYNKÓW 19 31 10 1 8 59:43
7 KMICIC KRUSZYNA 19 29 9 2 8 49:34
8 SPARTA SIEDLEC DUŻY 19 25 8 1 10 41:46
9 PILICA KONIECPOL 19 24 7 3 9 22:27
10 JURA W NIEGOWIE 19 18 6 0 13 30:60
11 WARTA MYSZKÓW 19 13 4 1 14 20:54
12 WARTA ZAWADA 19 6 2 0 17 20:75

Ostatnia kolejka (19) rozgrywek w sezonie 2016/2017

43 KMICIC KRUSZYNA JURA W NIEGOWIE 2017-04-15 17:00 1:3
44 SPARTA SZCZEKOCINY WARTA ZAWADA 2017-04-15 17:00 1:0
45 ORKAN RZERZĘCZYCE WARTA MYSZKÓW 2017-04-15 17:00 2:0
46 PILICA KONIECPOL KAMIENICA POLSKA 2017-04-15 17:00 1:0
47 SOKÓŁ OLSZTYN UNIA RĘDZINY 2017-04-15 11:00 1:0
48 SPARTA SIEDLEC DUŻY MAŁA PANEW CYNKÓW 2017-04-15 17:00 1:0

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 WARTA MYSZKÓW JURA W NIEGOWIE 2016-08-20 17:00 0:4
2 KAMIENICA POLSKA WARTA ZAWADA 2016-08-20 17:00 6:0
3 UNIA RĘDZINY KMICIC KRUSZYNA 2016-08-20 17:00 2:5
4 SPARTA SZCZEKOCINY MAŁA PANEW CYNKÓW 2016-08-21 17:00 7:2
5 SPARTA SIEDLEC DUŻY ORKAN RZERZĘCZYCE 2016-08-20 17:00 0:3
6 SOKÓŁ OLSZTYN PILICA KONIECPOL 2016-08-20 15:00 1:1
Kolejka 2
7 JURA W NIEGOWIE PILICA KONIECPOL 2016-08-28 17:00 3:0
8 ORKAN RZERZĘCZYCE SOKÓŁ OLSZTYN 2016-08-27 17:00 2:2
9 SPARTA SZCZEKOCINY SPARTA SIEDLEC DUŻY 2016-08-28 17:00 4:0
10 MAŁA PANEW CYNKÓW KMICIC KRUSZYNA 2016-08-27 17:00 1:3
11 WARTA ZAWADA UNIA RĘDZINY 2016-08-27 17:00 1:3
12 WARTA MYSZKÓW KAMIENICA POLSKA 2016-08-27 11:00 1:4
Kolejka 3
13 KAMIENICA POLSKA JURA W NIEGOWIE 2016-09-03 17:00 5:0
14 UNIA RĘDZINY WARTA MYSZKÓW 2016-09-03 17:00 5:1
15 WARTA ZAWADA MAŁA PANEW CYNKÓW 2016-09-04 15:30 1:3
16 SPARTA SIEDLEC DUŻY KMICIC KRUSZYNA 2016-09-03 17:00 0:3
17 SOKÓŁ OLSZTYN SPARTA SZCZEKOCINY 2016-09-03 17:00 1:2
18 PILICA KONIECPOL ORKAN RZERZĘCZYCE 2016-09-03 17:00 1:1
Kolejka 4
19 JURA W NIEGOWIE ORKAN RZERZĘCZYCE 2016-09-11 17:00 1:4
20 SPARTA SZCZEKOCINY PILICA KONIECPOL 2016-09-11 17:00 2:1
21 KMICIC KRUSZYNA SOKÓŁ OLSZTYN 2016-09-10 17:00 0:2
22 WARTA ZAWADA SPARTA SIEDLEC DUŻY 2016-09-11 17:00 3:0
23 MAŁA PANEW CYNKÓW WARTA MYSZKÓW 2016-09-10 17:00 1:2
24 KAMIENICA POLSKA UNIA RĘDZINY 2016-09-10 17:00 0:1
Kolejka 5
25 UNIA RĘDZINY JURA W NIEGOWIE 2016-09-17 16:30 2:1
26 KAMIENICA POLSKA MAŁA PANEW CYNKÓW 2016-09-17 16:30 2:1
27 SPARTA SIEDLEC DUŻY WARTA MYSZKÓW 2016-09-17 16:30 4:0
28 SOKÓŁ OLSZTYN WARTA ZAWADA 2016-09-17 16:30 9:0
29 PILICA KONIECPOL KMICIC KRUSZYNA 2016-09-17 16:30 0:1
30 ORKAN RZERZĘCZYCE SPARTA SZCZEKOCINY 2016-09-17 16:30 3:5
Kolejka 6
31 JURA W NIEGOWIE SPARTA SZCZEKOCINY 2016-09-25 16:00 1:2
32 KMICIC KRUSZYNA ORKAN RZERZĘCZYCE 2016-09-24 16:00 2:2
33 WARTA ZAWADA PILICA KONIECPOL 2016-09-25 15:00 1:3
34 WARTA MYSZKÓW SOKÓŁ OLSZTYN 2016-09-25 16:00 0:4
35 KAMIENICA POLSKA SPARTA SIEDLEC DUŻY 2016-09-24 16:00 1:0
36 MAŁA PANEW CYNKÓW UNIA RĘDZINY 2016-09-24 16:00 2:0
Kolejka 7
37 JURA W NIEGOWIE MAŁA PANEW CYNKÓW 2016-10-02 16:00 2:6
38 SPARTA SIEDLEC DUŻY UNIA RĘDZINY 2016-10-01 16:00 5:1
39 SOKÓŁ OLSZTYN KAMIENICA POLSKA 2016-10-01 16:00 1:2
40 PILICA KONIECPOL WARTA MYSZKÓW 2016-10-01 16:00 3:1
41 ORKAN RZERZĘCZYCE WARTA ZAWADA 2016-10-01 16:00 5:1
42 KMICIC KRUSZYNA SPARTA SZCZEKOCINY 2016-10-01 16:00 1:5
Kolejka 8
43 JURA W NIEGOWIE KMICIC KRUSZYNA 2016-10-09 15:00 2:1
44 WARTA ZAWADA SPARTA SZCZEKOCINY 2016-10-08 15:00 1:5
45 WARTA MYSZKÓW ORKAN RZERZĘCZYCE 2016-10-08 15:00 3:2
46 KAMIENICA POLSKA PILICA KONIECPOL 2016-10-08 10:00 3:1
47 UNIA RĘDZINY SOKÓŁ OLSZTYN 2016-10-08 15:00 0:1
48 MAŁA PANEW CYNKÓW SPARTA SIEDLEC DUŻY 2016-10-08 15:00 7:2
Kolejka 9
49 SPARTA SIEDLEC DUŻY JURA W NIEGOWIE 2016-10-15 15:00 12:0
50 SOKÓŁ OLSZTYN MAŁA PANEW CYNKÓW 2016-10-15 15:00 2:2
51 PILICA KONIECPOL UNIA RĘDZINY 2016-10-15 15:00 0:0
52 ORKAN RZERZĘCZYCE KAMIENICA POLSKA 2016-10-15 15:00 2:2
53 SPARTA SZCZEKOCINY WARTA MYSZKÓW 2016-10-16 15:00 3:2
54 KMICIC KRUSZYNA WARTA ZAWADA 2016-10-15 15:00 10:1
Kolejka 10
55 JURA W NIEGOWIE WARTA ZAWADA 2016-10-23 14:00 6:2
56 WARTA MYSZKÓW KMICIC KRUSZYNA 2016-10-22 14:00 1:3
57 KAMIENICA POLSKA SPARTA SZCZEKOCINY 2016-10-22 11:00 0:2
58 UNIA RĘDZINY ORKAN RZERZĘCZYCE 2016-10-22 14:00 0:3
59 PILICA KONIECPOL MAŁA PANEW CYNKÓW 2016-10-22 14:00 0:3
60 SPARTA SIEDLEC DUŻY SOKÓŁ OLSZTYN 2016-10-22 14:00 2:0
Kolejka 11
61 SOKÓŁ OLSZTYN JURA W NIEGOWIE 2016-10-29 14:00 4:1
62 PILICA KONIECPOL SPARTA SIEDLEC DUŻY 2016-10-29 14:00 2:0
63 MAŁA PANEW CYNKÓW ORKAN RZERZĘCZYCE 2016-10-29 14:00 3:0
64 SPARTA SZCZEKOCINY UNIA RĘDZINY 2016-10-30 14:00 1:0
65 KMICIC KRUSZYNA KAMIENICA POLSKA 2016-10-29 14:00 2:1
66 WARTA ZAWADA WARTA MYSZKÓW 2016-10-30 13:00 1:2
Kolejka 12
1 JURA W NIEGOWIE WARTA MYSZKÓW 2016-11-06 13:00 2:3
2 WARTA ZAWADA KAMIENICA POLSKA 2016-11-06 13:00 2:1
3 KMICIC KRUSZYNA UNIA RĘDZINY 2016-11-05 13:00 1:2
4 MAŁA PANEW CYNKÓW SPARTA SZCZEKOCINY 2016-11-05 13:00 6:1
5 ORKAN RZERZĘCZYCE SPARTA SIEDLEC DUŻY 2016-11-05 13:00 3:4
6 PILICA KONIECPOL SOKÓŁ OLSZTYN 2016-11-05 14:00 3:2
Kolejka 13
7 PILICA KONIECPOL JURA W NIEGOWIE 2016-11-12 13:00 0:1
8 SOKÓŁ OLSZTYN ORKAN RZERZĘCZYCE 2016-11-12 13:00 3:2
9 SPARTA SIEDLEC DUŻY SPARTA SZCZEKOCINY 2016-11-12 13:00 1:3
10 KMICIC KRUSZYNA MAŁA PANEW CYNKÓW 2016-11-12 13:00 8:1
11 UNIA RĘDZINY WARTA ZAWADA 2016-11-11 13:00 1:0
12 KAMIENICA POLSKA WARTA MYSZKÓW 2016-11-13 13:00 5:1
Kolejka 14
13 JURA W NIEGOWIE KAMIENICA POLSKA 2016-11-20 13:00 0:3
14 WARTA MYSZKÓW UNIA RĘDZINY 2016-11-20 13:00 0:3
15 MAŁA PANEW CYNKÓW WARTA ZAWADA 2016-11-19 13:00 9:2
16 KMICIC KRUSZYNA SPARTA SIEDLEC DUŻY 2016-11-19 13:00 3:4
17 SPARTA SZCZEKOCINY SOKÓŁ OLSZTYN 2016-11-20 13:00 1:0
18 ORKAN RZERZĘCZYCE PILICA KONIECPOL 2016-11-19 13:00 2:1
Kolejka 15
19 ORKAN RZERZĘCZYCE JURA W NIEGOWIE 2017-03-18 15:00 3:0
20 PILICA KONIECPOL SPARTA SZCZEKOCINY 2017-03-18 15:00 0:3
21 SOKÓŁ OLSZTYN KMICIC KRUSZYNA 2017-03-18 15:00 2:1
22 SPARTA SIEDLEC DUŻY WARTA ZAWADA 2017-03-18 15:00 4:3
23 WARTA MYSZKÓW MAŁA PANEW CYNKÓW 2017-03-19 15:00 1:3
24 UNIA RĘDZINY KAMIENICA POLSKA 2017-03-18 15:00 1:0
Kolejka 16
25 JURA W NIEGOWIE UNIA RĘDZINY 2017-03-25 15:00 0:3
26 MAŁA PANEW CYNKÓW KAMIENICA POLSKA 2017-03-25 15:00 2:3
27 WARTA MYSZKÓW SPARTA SIEDLEC DUŻY 2017-03-26 15:00 1:1
28 WARTA ZAWADA SOKÓŁ OLSZTYN 2017-03-25 15:00 1:3
29 KMICIC KRUSZYNA PILICA KONIECPOL 2017-03-25 15:00 2:1
30 SPARTA SZCZEKOCINY ORKAN RZERZĘCZYCE 2017-03-26 15:00 0:1
Kolejka 17
31 SPARTA SZCZEKOCINY JURA W NIEGOWIE 2017-04-02 16:00 4:2
32 ORKAN RZERZĘCZYCE KMICIC KRUSZYNA 2017-04-01 16:00 3:1
33 PILICA KONIECPOL WARTA ZAWADA 2017-04-01 16:00 2:0
34 SOKÓŁ OLSZTYN WARTA MYSZKÓW 2017-04-01 16:00 2:0
35 SPARTA SIEDLEC DUŻY KAMIENICA POLSKA 2017-04-01 16:00 0:6
36 UNIA RĘDZINY MAŁA PANEW CYNKÓW 2017-04-01 16:00 5:2
Kolejka 18
37 MAŁA PANEW CYNKÓW JURA W NIEGOWIE 2017-04-08 17:00 5:1
38 UNIA RĘDZINY SPARTA SIEDLEC DUŻY 2017-04-08 17:00 3:1
39 KAMIENICA POLSKA SOKÓŁ OLSZTYN 2017-04-08 17:00 1:4
40 WARTA MYSZKÓW PILICA KONIECPOL 2017-04-08 17:00 1:2
41 WARTA ZAWADA ORKAN RZERZĘCZYCE 2017-04-08 17:00 0:2
42 SPARTA SZCZEKOCINY KMICIC KRUSZYNA 2017-04-09 17:00 1:1
Kolejka 19
43 KMICIC KRUSZYNA JURA W NIEGOWIE 2017-04-15 17:00 1:3
44 SPARTA SZCZEKOCINY WARTA ZAWADA 2017-04-15 17:00 1:0
45 ORKAN RZERZĘCZYCE WARTA MYSZKÓW 2017-04-15 17:00 2:0
46 PILICA KONIECPOL KAMIENICA POLSKA 2017-04-15 17:00 1:0
47 SOKÓŁ OLSZTYN UNIA RĘDZINY 2017-04-15 11:00 1:0
48 SPARTA SIEDLEC DUŻY MAŁA PANEW CYNKÓW 2017-04-15 17:00 1:0
Kolejka 20
49 JURA W NIEGOWIE SPARTA SIEDLEC DUŻY 2017-05-03 17:00 -:-
50 MAŁA PANEW CYNKÓW SOKÓŁ OLSZTYN 2017-05-03 17:00 -:-
51 UNIA RĘDZINY PILICA KONIECPOL 2017-05-03 17:00 -:-
52 KAMIENICA POLSKA ORKAN RZERZĘCZYCE 2017-05-03 17:00 -:-
53 WARTA MYSZKÓW SPARTA SZCZEKOCINY 2017-05-03 15:00 -:-
54 WARTA ZAWADA KMICIC KRUSZYNA 2017-05-03 17:00 -:-
Kolejka 21
55 WARTA ZAWADA JURA W NIEGOWIE 2017-04-29 17:00 -:-
56 KMICIC KRUSZYNA WARTA MYSZKÓW 2017-04-29 17:00 -:-
57 SPARTA SZCZEKOCINY KAMIENICA POLSKA 2017-04-30 17:00 -:-
58 ORKAN RZERZĘCZYCE UNIA RĘDZINY 2017-04-29 17:00 -:-
59 MAŁA PANEW CYNKÓW PILICA KONIECPOL 2017-04-29 17:00 -:-
60 SOKÓŁ OLSZTYN SPARTA SIEDLEC DUŻY 2017-04-29 17:00 -:-
Kolejka 22
61 JURA W NIEGOWIE SOKÓŁ OLSZTYN 2017-05-06 17:00 -:-
62 SPARTA SIEDLEC DUŻY PILICA KONIECPOL 2017-05-06 17:00 -:-
63 ORKAN RZERZĘCZYCE MAŁA PANEW CYNKÓW 2017-05-06 17:00 -:-
64 UNIA RĘDZINY SPARTA SZCZEKOCINY 2017-05-06 17:00 -:-
65 KAMIENICA POLSKA KMICIC KRUSZYNA 2017-05-06 17:00 -:-
66 WARTA MYSZKÓW WARTA ZAWADA 2017-05-06 17:00 -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam