Częstochowa: Klasa A "Grupa II"

Data aktualizacji: 2017-01-19 11:40:02

Tabela rozgrywek w sezonie 2016/2017

Lp. Drużyna Mecze Pkt Zw Rem Po Bramki
1 SPARTA SZCZEKOCINY 14 39 13 0 1 43:19
2 KAMIENICA POLSKA 14 28 9 1 4 35:14
3 KMICIC KRUSZYNA 14 25 8 1 5 43:24
4 MAŁA PANEW CYNKÓW 14 25 8 1 5 47:32
5 UNIA RĘDZINY 14 22 7 1 6 20:21
6 SOKÓŁ OLSZTYN 14 21 6 3 5 32:18
7 ORKAN RZERZĘCZYCE 14 19 5 4 5 34:28
8 SPARTA SIEDLEC DUŻY 14 18 6 0 8 34:33
9 JURA W NIEGOWIE 14 15 5 0 9 24:44
10 PILICA KONIECPOL 14 15 4 3 7 16:21
11 WARTA MYSZKÓW 14 12 4 0 10 17:44
12 WARTA ZAWADA 14 6 2 0 12 16:63

Ostatnia kolejka (14) rozgrywek w sezonie 2016/2017

13 JURA W NIEGOWIE KAMIENICA POLSKA 2016-11-20 13:00 0:3
14 WARTA MYSZKÓW UNIA RĘDZINY 2016-11-20 13:00 0:3
15 MAŁA PANEW CYNKÓW WARTA ZAWADA 2016-11-19 13:00 9:2
16 KMICIC KRUSZYNA SPARTA SIEDLEC DUŻY 2016-11-19 13:00 3:4
17 SPARTA SZCZEKOCINY SOKÓŁ OLSZTYN 2016-11-20 13:00 1:0
18 ORKAN RZERZĘCZYCE PILICA KONIECPOL 2016-11-19 13:00 2:1

Rozgrywki w sezonie 2016/2017

Kolejka 1
1 WARTA MYSZKÓW JURA W NIEGOWIE 2016-08-20 17:00 0:4
2 KAMIENICA POLSKA WARTA ZAWADA 2016-08-20 17:00 6:0
3 UNIA RĘDZINY KMICIC KRUSZYNA 2016-08-20 17:00 2:5
4 SPARTA SZCZEKOCINY MAŁA PANEW CYNKÓW 2016-08-21 17:00 7:2
5 SPARTA SIEDLEC DUŻY ORKAN RZERZĘCZYCE 2016-08-20 17:00 0:3
6 SOKÓŁ OLSZTYN PILICA KONIECPOL 2016-08-20 15:00 1:1
Kolejka 2
7 JURA W NIEGOWIE PILICA KONIECPOL 2016-08-28 17:00 3:0
8 ORKAN RZERZĘCZYCE SOKÓŁ OLSZTYN 2016-08-27 17:00 2:2
9 SPARTA SZCZEKOCINY SPARTA SIEDLEC DUŻY 2016-08-28 17:00 4:0
10 MAŁA PANEW CYNKÓW KMICIC KRUSZYNA 2016-08-27 17:00 1:3
11 WARTA ZAWADA UNIA RĘDZINY 2016-08-27 17:00 1:3
12 WARTA MYSZKÓW KAMIENICA POLSKA 2016-08-27 11:00 1:4
Kolejka 3
13 KAMIENICA POLSKA JURA W NIEGOWIE 2016-09-03 17:00 5:0
14 UNIA RĘDZINY WARTA MYSZKÓW 2016-09-03 17:00 5:1
15 WARTA ZAWADA MAŁA PANEW CYNKÓW 2016-09-04 15:30 1:3
16 SPARTA SIEDLEC DUŻY KMICIC KRUSZYNA 2016-09-03 17:00 0:3
17 SOKÓŁ OLSZTYN SPARTA SZCZEKOCINY 2016-09-03 17:00 1:2
18 PILICA KONIECPOL ORKAN RZERZĘCZYCE 2016-09-03 17:00 1:1
Kolejka 4
19 JURA W NIEGOWIE ORKAN RZERZĘCZYCE 2016-09-11 17:00 1:4
20 SPARTA SZCZEKOCINY PILICA KONIECPOL 2016-09-11 17:00 2:1
21 KMICIC KRUSZYNA SOKÓŁ OLSZTYN 2016-09-10 17:00 0:2
22 WARTA ZAWADA SPARTA SIEDLEC DUŻY 2016-09-11 17:00 3:0
23 MAŁA PANEW CYNKÓW WARTA MYSZKÓW 2016-09-10 17:00 1:2
24 KAMIENICA POLSKA UNIA RĘDZINY 2016-09-10 17:00 0:1
Kolejka 5
25 UNIA RĘDZINY JURA W NIEGOWIE 2016-09-17 16:30 2:1
26 KAMIENICA POLSKA MAŁA PANEW CYNKÓW 2016-09-17 16:30 2:1
27 SPARTA SIEDLEC DUŻY WARTA MYSZKÓW 2016-09-17 16:30 4:0
28 SOKÓŁ OLSZTYN WARTA ZAWADA 2016-09-17 16:30 9:0
29 PILICA KONIECPOL KMICIC KRUSZYNA 2016-09-17 16:30 0:1
30 ORKAN RZERZĘCZYCE SPARTA SZCZEKOCINY 2016-09-17 16:30 3:5
Kolejka 6
31 JURA W NIEGOWIE SPARTA SZCZEKOCINY 2016-09-25 16:00 1:2
32 KMICIC KRUSZYNA ORKAN RZERZĘCZYCE 2016-09-24 16:00 2:2
33 WARTA ZAWADA PILICA KONIECPOL 2016-09-25 15:00 1:3
34 WARTA MYSZKÓW SOKÓŁ OLSZTYN 2016-09-25 16:00 0:4
35 KAMIENICA POLSKA SPARTA SIEDLEC DUŻY 2016-09-24 16:00 1:0
36 MAŁA PANEW CYNKÓW UNIA RĘDZINY 2016-09-24 16:00 2:0
Kolejka 7
37 JURA W NIEGOWIE MAŁA PANEW CYNKÓW 2016-10-02 16:00 2:6
38 SPARTA SIEDLEC DUŻY UNIA RĘDZINY 2016-10-01 16:00 5:1
39 SOKÓŁ OLSZTYN KAMIENICA POLSKA 2016-10-01 16:00 1:2
40 PILICA KONIECPOL WARTA MYSZKÓW 2016-10-01 16:00 3:1
41 ORKAN RZERZĘCZYCE WARTA ZAWADA 2016-10-01 16:00 5:1
42 KMICIC KRUSZYNA SPARTA SZCZEKOCINY 2016-10-01 16:00 1:5
Kolejka 8
43 JURA W NIEGOWIE KMICIC KRUSZYNA 2016-10-09 15:00 2:1
44 WARTA ZAWADA SPARTA SZCZEKOCINY 2016-10-08 15:00 1:5
45 WARTA MYSZKÓW ORKAN RZERZĘCZYCE 2016-10-08 15:00 3:2
46 KAMIENICA POLSKA PILICA KONIECPOL 2016-10-08 10:00 3:1
47 UNIA RĘDZINY SOKÓŁ OLSZTYN 2016-10-08 15:00 0:1
48 MAŁA PANEW CYNKÓW SPARTA SIEDLEC DUŻY 2016-10-08 15:00 7:2
Kolejka 9
49 SPARTA SIEDLEC DUŻY JURA W NIEGOWIE 2016-10-15 15:00 12:0
50 SOKÓŁ OLSZTYN MAŁA PANEW CYNKÓW 2016-10-15 15:00 2:2
51 PILICA KONIECPOL UNIA RĘDZINY 2016-10-15 15:00 0:0
52 ORKAN RZERZĘCZYCE KAMIENICA POLSKA 2016-10-15 15:00 2:2
53 SPARTA SZCZEKOCINY WARTA MYSZKÓW 2016-10-16 15:00 3:2
54 KMICIC KRUSZYNA WARTA ZAWADA 2016-10-15 15:00 10:1
Kolejka 10
55 JURA W NIEGOWIE WARTA ZAWADA 2016-10-23 14:00 6:2
56 WARTA MYSZKÓW KMICIC KRUSZYNA 2016-10-22 14:00 1:3
57 KAMIENICA POLSKA SPARTA SZCZEKOCINY 2016-10-22 11:00 0:2
58 UNIA RĘDZINY ORKAN RZERZĘCZYCE 2016-10-22 14:00 0:3
59 PILICA KONIECPOL MAŁA PANEW CYNKÓW 2016-10-22 14:00 0:3
60 SPARTA SIEDLEC DUŻY SOKÓŁ OLSZTYN 2016-10-22 14:00 2:0
Kolejka 11
61 SOKÓŁ OLSZTYN JURA W NIEGOWIE 2016-10-29 14:00 4:1
62 PILICA KONIECPOL SPARTA SIEDLEC DUŻY 2016-10-29 14:00 2:0
63 MAŁA PANEW CYNKÓW ORKAN RZERZĘCZYCE 2016-10-29 14:00 3:0
64 SPARTA SZCZEKOCINY UNIA RĘDZINY 2016-10-30 14:00 1:0
65 KMICIC KRUSZYNA KAMIENICA POLSKA 2016-10-29 14:00 2:1
66 WARTA ZAWADA WARTA MYSZKÓW 2016-10-30 13:00 1:2
Kolejka 12
1 JURA W NIEGOWIE WARTA MYSZKÓW 2016-11-06 13:00 2:3
2 WARTA ZAWADA KAMIENICA POLSKA 2016-11-06 13:00 2:1
3 KMICIC KRUSZYNA UNIA RĘDZINY 2016-11-05 13:00 1:2
4 MAŁA PANEW CYNKÓW SPARTA SZCZEKOCINY 2016-11-05 13:00 6:1
5 ORKAN RZERZĘCZYCE SPARTA SIEDLEC DUŻY 2016-11-05 13:00 3:4
6 PILICA KONIECPOL SOKÓŁ OLSZTYN 2016-11-05 14:00 3:2
Kolejka 13
7 PILICA KONIECPOL JURA W NIEGOWIE 2016-11-12 13:00 0:1
8 SOKÓŁ OLSZTYN ORKAN RZERZĘCZYCE 2016-11-12 13:00 3:2
9 SPARTA SIEDLEC DUŻY SPARTA SZCZEKOCINY 2016-11-12 13:00 1:3
10 KMICIC KRUSZYNA MAŁA PANEW CYNKÓW 2016-11-12 13:00 8:1
11 UNIA RĘDZINY WARTA ZAWADA 2016-11-11 13:00 1:0
12 KAMIENICA POLSKA WARTA MYSZKÓW 2016-11-13 13:00 5:1
Kolejka 14
13 JURA W NIEGOWIE KAMIENICA POLSKA 2016-11-20 13:00 0:3
14 WARTA MYSZKÓW UNIA RĘDZINY 2016-11-20 13:00 0:3
15 MAŁA PANEW CYNKÓW WARTA ZAWADA 2016-11-19 13:00 9:2
16 KMICIC KRUSZYNA SPARTA SIEDLEC DUŻY 2016-11-19 13:00 3:4
17 SPARTA SZCZEKOCINY SOKÓŁ OLSZTYN 2016-11-20 13:00 1:0
18 ORKAN RZERZĘCZYCE PILICA KONIECPOL 2016-11-19 13:00 2:1
Kolejka 15
19 ORKAN RZERZĘCZYCE JURA W NIEGOWIE 2017-03-18 --:-- -:-
20 PILICA KONIECPOL SPARTA SZCZEKOCINY 2017-03-18 --:-- -:-
21 SOKÓŁ OLSZTYN KMICIC KRUSZYNA 2017-03-18 --:-- -:-
22 SPARTA SIEDLEC DUŻY WARTA ZAWADA 2017-03-18 --:-- -:-
23 WARTA MYSZKÓW MAŁA PANEW CYNKÓW 2017-03-18 --:-- -:-
24 UNIA RĘDZINY KAMIENICA POLSKA 2017-03-18 --:-- -:-
Kolejka 16
25 JURA W NIEGOWIE UNIA RĘDZINY 2017-03-25 --:-- -:-
26 MAŁA PANEW CYNKÓW KAMIENICA POLSKA 2017-03-25 --:-- -:-
27 WARTA MYSZKÓW SPARTA SIEDLEC DUŻY 2017-03-25 --:-- -:-
28 WARTA ZAWADA SOKÓŁ OLSZTYN 2017-03-25 --:-- -:-
29 KMICIC KRUSZYNA PILICA KONIECPOL 2017-03-25 --:-- -:-
30 SPARTA SZCZEKOCINY ORKAN RZERZĘCZYCE 2017-03-25 --:-- -:-
Kolejka 17
31 SPARTA SZCZEKOCINY JURA W NIEGOWIE 2017-04-01 --:-- -:-
32 ORKAN RZERZĘCZYCE KMICIC KRUSZYNA 2017-04-01 --:-- -:-
33 PILICA KONIECPOL WARTA ZAWADA 2017-04-01 --:-- -:-
34 SOKÓŁ OLSZTYN WARTA MYSZKÓW 2017-04-01 --:-- -:-
35 SPARTA SIEDLEC DUŻY KAMIENICA POLSKA 2017-04-01 --:-- -:-
36 UNIA RĘDZINY MAŁA PANEW CYNKÓW 2017-04-01 --:-- -:-
Kolejka 18
37 MAŁA PANEW CYNKÓW JURA W NIEGOWIE 2017-04-08 --:-- -:-
38 UNIA RĘDZINY SPARTA SIEDLEC DUŻY 2017-04-08 --:-- -:-
39 KAMIENICA POLSKA SOKÓŁ OLSZTYN 2017-04-08 --:-- -:-
40 WARTA MYSZKÓW PILICA KONIECPOL 2017-04-08 --:-- -:-
41 WARTA ZAWADA ORKAN RZERZĘCZYCE 2017-04-08 --:-- -:-
42 SPARTA SZCZEKOCINY KMICIC KRUSZYNA 2017-04-08 --:-- -:-
Kolejka 19
43 KMICIC KRUSZYNA JURA W NIEGOWIE 2017-04-15 --:-- -:-
44 SPARTA SZCZEKOCINY WARTA ZAWADA 2017-04-15 --:-- -:-
45 ORKAN RZERZĘCZYCE WARTA MYSZKÓW 2017-04-15 --:-- -:-
46 PILICA KONIECPOL KAMIENICA POLSKA 2017-04-15 --:-- -:-
47 SOKÓŁ OLSZTYN UNIA RĘDZINY 2017-04-15 --:-- -:-
48 SPARTA SIEDLEC DUŻY MAŁA PANEW CYNKÓW 2017-04-15 --:-- -:-
Kolejka 20
49 JURA W NIEGOWIE SPARTA SIEDLEC DUŻY 2017-04-22 --:-- -:-
50 MAŁA PANEW CYNKÓW SOKÓŁ OLSZTYN 2017-04-22 --:-- -:-
51 UNIA RĘDZINY PILICA KONIECPOL 2017-04-22 --:-- -:-
52 KAMIENICA POLSKA ORKAN RZERZĘCZYCE 2017-04-22 --:-- -:-
53 WARTA MYSZKÓW SPARTA SZCZEKOCINY 2017-04-22 --:-- -:-
54 WARTA ZAWADA KMICIC KRUSZYNA 2017-04-22 --:-- -:-
Kolejka 21
55 WARTA ZAWADA JURA W NIEGOWIE 2017-04-29 --:-- -:-
56 KMICIC KRUSZYNA WARTA MYSZKÓW 2017-04-29 --:-- -:-
57 SPARTA SZCZEKOCINY KAMIENICA POLSKA 2017-04-29 --:-- -:-
58 ORKAN RZERZĘCZYCE UNIA RĘDZINY 2017-04-29 --:-- -:-
59 MAŁA PANEW CYNKÓW PILICA KONIECPOL 2017-04-29 --:-- -:-
60 SOKÓŁ OLSZTYN SPARTA SIEDLEC DUŻY 2017-04-29 --:-- -:-
Kolejka 22
61 JURA W NIEGOWIE SOKÓŁ OLSZTYN 2017-05-06 --:-- -:-
62 SPARTA SIEDLEC DUŻY PILICA KONIECPOL 2017-05-06 --:-- -:-
63 ORKAN RZERZĘCZYCE MAŁA PANEW CYNKÓW 2017-05-06 --:-- -:-
64 UNIA RĘDZINY SPARTA SZCZEKOCINY 2017-05-06 --:-- -:-
65 KAMIENICA POLSKA KMICIC KRUSZYNA 2017-05-06 --:-- -:-
66 WARTA MYSZKÓW WARTA ZAWADA 2017-05-06 --:-- -:-

Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie » OK, zamykam